GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-01-2020, 00:12   #1
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 591
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 55180
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Kelebek Etkisi

Işıklar sönüyor.

Bray Wyatt gaz lambasıyla ringe yürüyor ve içeri girince

Adaylık maçını kazandığımdan beridir çaldığı borunun sesini duyduğum ama iki çift laf etmeye fırsat bulamadığım kibirli bir delikanlı var. Hepinizin gayet iyi bildiği üzere, başarısızca işlettiği bir meyhanede tek başına oturan çaresiz bir hancı gibi Bullet Club'ın parçalarını toplamaya çalışıyor. Annesinin memesini arayan bebekler gibi havayı emen Cody'nin bu kadar uzun sürmemesi gereken GWA şampiyonluk saltanatına şatafatlı bir son yazmak üzere atımı eyerleyeli ve yola çıkalı haftalar oldu. Ve şimdi, Money in the Bank'in arifesindeyiz. Ancak menüyü tam olarak kestiremiyorum adamım, genç Cody bana ne servis edebilir? Cesaret olamaz elbette zira kendisiyle yüz yüze, erkek erkeğe karşılaşmam konusunda genç bir bakire kadar çekingen. Onu dışarı çıkıp oynaması için defalarca çağırdım ama benden utandı. Baban hiç utanmamıştı evlat, ne kadar berbat göründüğüne aldanmaksızın ringe çıkıp soytarılıklar yaparak bir servet elde etti senin baban. Yeri geldi siyahi bir kadını dansa kaldırdı, yeri geldi maçlarından sonra cüceleri omuzlarına aldı. Senin toprak altında çürüyen baban, "halkın adamı" olduğunu kanıtlamak için ringde bir bebek bile salladı. Ve sen ne kadar sert adam olmaya çalışırsan çalış sende de o genlerin bulunduğunu biliyorum. GWA'e adım attığın andan itibaren bu izleri saklamak için sınırları epey zorladın. Eş olarak aldığın o maymunu başkalarına peşkeş çektin, rakibinin ağabeyini ölene kadar dövmesine izin verdin, babanın "soylu" anılarına edilen her türlü hakaret ve küfrü sindirmeyi başardın. Artık o kadar genişledin ki insanlar senin midesiz olduğunu düşünecek. Ama ben senin başından beri midesiz bir adam olduğunu biliyorum zira şu anda senin için bir değeri olmasa bile hastalıklı bir ırkla hayatını birleştirecek kadar alçalabiliyorsun. Eğer onunla üreseydin, masum ruhları siyahi gen taşımak gibi ağır bir yükün altına sürecektin ama geç gelen bilgelik de bir bilgeliktir evlat. Yaptığın her şey, ifade ettiğin her düşünce benim senin kafanın içine giremeyeceğime yönelik. Ama seni yenmenin tek yolu bu mu? İş, savaşmaya geldiğinde Bray Wyatt'ı sürklase edecek ne yaptın ki sen? Senin savaşlarını başkası verdi, perdelerin arkasından işlerini yürüttün ve insanlar beni bir korkak olmakla suçluyor. Ben, milyonlarca siyahı karşıma aldım ve o savaşı kazandım. Bağımsız güreşin onurunu ayaklar altına alarak onlarca şirkete meydan okudum ve Chris Hero'yu kendi oyununda yendim. Yendiğimiz adamları kıyaslama gayesinde değilim ama benim senden farkım bu: Ben işin sadece mental değil fiziksel boyutunda da varım. Ve bu şirkette benimle göğüs göğüse çarpışıp muzaffer ayrılabilen bir adam olmadı. Postmortem ve Bullet Club'ı aramızda anlaşarak hesaptan çıkardığımıza göre beni yenebileceğine dair bu çılgın fikre nereden kapılabiliyorsun? Kibir iyidir evlat, mavi bir baloncuğun içine girersin ve kendi kendine şunu söylersin: Ben özelim. Ama sen özel değilsin Cody, sen sadece bir yalanı yaşıyorsun ve kumdan kaleni inşa ederken kimsenin ona basabileceğini tahmin etmiyorsun. Ancak bu kez unvanını özel hayata saygı duyan bir beyefendiye karşı değil, tam anlamıyla yobaz bir köylüye karşı savunacaksın ve ben kumdan kaleleri de tekmelerim, evlere de girerim, sevdiklerine de dokunurum. Çünkü ben sipariş usulü değil, açık büfe çalışıyorum.

Wyatt sakalını sıvazlıyor. Ringde volta atmayı kesip sandalyesine geçerek yayılıyor.

Postmortem'in kurulması, GWA için başından beri bir kelebek etkisi demekti. Ve bu sadece seni de içermiyor, Best Friends, Joey Janela, Wade Barrett, herkes tehlikede. Yoldaşlarım, Money in the Bank'te Tag Team unvanlarını Best Friends'ten söküp alacak. Ve sen, MITB'de başarısızlığa mahkum olan ekip arkadaşlarını üzerimize salmak için bir an bile tereddüt etmeyeceksin. Bu, benim için toplu bir temizlik fırsatı anlamına geliyor Cody. Görüyorsun ya, GWA'de çok yakın zamanlarda bir doğum ve bir ölüm gerçekleşti. Bullet Club isimli sakat bebek dünyaya gelirken, GWA'in masumiyeti Postmortem'in güç kazanmasıyla ölmüş oldu. Yeni bir çağ kapımızda ve bu çağ bambaşka olacak. Birbirlerinin elini sportmenlik içinde sıkan saygılı delikanlılar, ırklar arası kardeşlik propagandası yapan tiranlar ve erkekle kadının seviyelerinin eşit olduğunu iddia eden homoseksüelleri temizlemek için kutsal bir cenke yemin ettik biz. GWA unvanını senden söküp alacak olmamın önemi burada yatıyor. Peki sen ne istiyorsun? Benim bilmeye ihtiyaç duyduğum şey bu. İnsanların sana duyduğu nefret konusunda takıntılısın, onların senden ne kadar nefret ettiğinin hiç umurunda olmadığını söylüyorsun ama gerçekten umursamasan onlara bu kadar ehemmiyet yüklemezsin evlat. Sanrılarından biri babanın isminin senin önüne geçebileceği ihtimali. Dusty Rhodes, bu ringe çıkıp soytarılık yaparak hayatını kazandı, bunu sana daha az önce de söyledim. Ardından ağabeyin geldi, kendini guaj boyayla bir çeşit altın ödüle çevirerek homoseksüel taklidi yaparak senelerini harcadı. Rhodes ailesinden çıkan tüm erkeklerin yolu soytarılık köyüne düşmüşken kendini bir metropole layık görmen, sülalenin genel özelliklerine karşı gözlerini kapamandan kaynaklanıyor. Ama ben senin gözlerini açacağım. Şimdiye kadar GWA altın yumurtlayan tavuğunu, Randy Orton ve Finn Balor gibi kazanma istidadı olmayan ufak lokmalarla beslemeye devam etti ama bu sefer kümese bir horoz geliyor evlat ve seni duvara yapıştırdığım zaman neler olacağını sen de benim kadar iyi biliyorsun. Money in the Bank'te, sonunda sana elimi sürdüğüm zaman hem Rhodes Ailesi'ni, hem de Bullet Club'ı haritadan sileceğim. Ve seneler sonra GWA haritasını aralayan bir gezgin, seni Dusty'nin gölgesi olmadan da bir şeyler yapabilen oğlu, Brandi'nin umursamaz eşi veya Dustin'in geniş mezhepli kardeşi olarak değil Bray Wyatt'ın karısı olarak okuyacak.

Bir müzik duyuluyor.
imza
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2020, 17:05   #2
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1765
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 570854
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

''Whatever'' duyuluyor. Cody Rhodes yavaş adımlarla girişte görünüyor. Bir süre Wyatt'ı süzüyor. Şimdi belinden kemerini çıkartıyor ve havaya kaldırıyor. Cody kemerini havaya kaldırırken pyrolar patlıyor. Şimdi hızlı adımlarla ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Seyircilerden karışık bir reaksiyon var. Bir süre sonra yuhalamalar daha ağır basmaya başlıyor. Cody Rhodes hemen bir mikrofon kapıp konuşmasına başlıyor.

Cody Rhodes: Neden? (Cody sesini yükseltiyor.) Neden? Neden!? Senden gerçekten çok daha fazlasını bekliyordum ve tüm yapabildiğin bu muydu? Gerçekten beni bunun için mi meşgul ediyorsun? Neden diğerlerineden daha farklı davranamıyorsun Wyatt? Lanet olsun, neden buraya çıkıp senden daha fazlasını görmeyi bekliyordum ki? Hala aynısın. Yıllar önce peşimde dolanıp güreş kariyerini şekillendirmek için hayatı öğrenmeye çalışan içten içe kıskançlığının kölesi olmuş ve daha ileri gidebilmek için birilerinin kıçını korumaya çalışan Husky Harris ya da Wyatt mı demem gerekiyor? Boşver, gerçekten boşver bu zaten kimsenin umrunda değil. Yıllar geçti ve sen hala aynısın. Sana gerçekten temas edebildiğimi düşünmüştüm fakat görebildiğim kocaman bir hiçlik. Her şov başka maskelerin altına saklanıp, doğruyu ararken kendi benliğini kaybeden bir hiçlik. Kayboluyorsun, ruhunu kaybettin ve şimdi boşluğa düşmekten kaçmaya çalışıyorsun. Yaptığın her davranış bir sonrakini etkiliyor. İleri gittiğini düşünürken boka batıyorsun. Yapabileceğin daha çok şey varken sen hayatının son maçına çıkmak için ısrar ediyorsun. Neden Wyatt neden? Babam hakkında konuş veya Dustin'e yaptıkların hakkında dilediğin kadar şov yap. Ne var biliyor musun? Beni asla etkileyemedin. Seninle bir geçmişimiz var ve bu yüzden çok daha farklı olabileceğini düşünmüştüm.. Hissettim, şu ana kadar karşıma çıkan adamlardan daha farklı olabileceğini hissettim. Ruhum adeta bedenimden çıkacak gibiydi. Bu bana inanılmaz bir güç veriyordu. Seninle yapabileceklerimizin bir sınırı olmayacağını düşünüyordum. Kafamı yukarı kaldırdığımda gözlerimin önüne sen geliyordun. Sana karşı yapabileceklerim beni inanılmaz bir şekilde tatmin ediyordu. Şu an bakıyordum da sadece yanılmışım. Sen diğerlerinden hiçbir farkın olmadığını bana gösterdin. Sen kocaman bir tiyatrosun. GWA evreni ise bunu istemeden izlemek zorunda kalıyor. Bunu sonuna geldik. Bütün dünya daha iyisini hak ediyor. Money In The Bank gecesinden sonra evrenden bir Rotunda daha silinecek. Ve seni baban gibi kimse hatırlamayacak. İşte bu tam bir kelebek etkisi.

Yaptıklarından istediğin kadar bahsetmeye devam et. Dustin kanlar içinde yerde yatarken hiçbir şey hissetmedim. Kimin sikinde ulan Dustin? Üvey kardeşim için acı çekeceğimi falan mı düşünüyordun? Wrestle Kingdom gecesi aynı şeyleri yaparken içimde hiçbir his yoktu. Bu yer bana çok şey öğretti. Bazı zamanlar ise suratıma bir tokat gibi vurdu. Merhamet etmek zayıflıktır. Gerçekten kendimden başka birisini umursadığımı falan mı düşünüyordun? Ben Dusty Rhodes değilim, GWA Şampiyonu Cody Rhodes'um. Ben istediğimi elde etmek için her türlü yoldan geçerim. Arkama baktığım zaman asla pişmanlık duymam. Burada üzerine basıp geçtiğim adamları sana saymayacağım. O isimleri tek tek biliyorsun ve kim oldukları, neler yaptıkları zihnine kazınmış durumda. Düştükleri hataya düşmeyeceğini düşünüyorsundur belki. İşte en acınası nokta bu. Daha ilk dakika bu hataya yakalandın. Dürüst ol Wyatt, babam gibi olmaya çalışsaydım şu an karşında aynı şekil duruyor olabilir miydim? Gözlerimin içine baktığın zaman aynı adamı görüyor musun? Burada saatlerce Dusty Rhodes hakkında konuşabilirsin. O bu evrene temas etti. Güreş endüstrisini farklı bir evrene getirdi. Herkes onun hakkında konuşuyor. Yıllar geçse bile hala onun sayesinde bir yerlerde olduğum düşünülüyor. Çünkü herkes onun yaptıklarının farkında. Peki ya sen? Senin geçmişin Wyatt? Mike Rotunda ismini kim tanıyor? Kimsenin sikinde olmayan bir adam. Peki ya sen? Rotunda ailesinin mirasını devam ettiriyorsun Wyatt. Kimse seni umursamıyor, kimse senin yaptıklarından etkilenmiyor. Yanındaki adamlar senin gibi birer kaybedenler. Postmortem denilen oluşumu burada ciddiye alan tek bir kişi var mı? Youtuberlara karşı defalarca aciz duruma düşen bu üçlü Bullet Club'ın onlara karşı ateş ettiği mermilerden nasıl kurtulabilecek? (Cody gülmeye başlıyor.) Kimi zaman ırkçı, kimi zaman homofobik, kimi zaman ise yeni bir çağ başlatmaya çalışan bir adam. Cahil bir rakibime karşı işim ne kadar zor olabilir? Büyük bir döngü içerisindeyiz ve sen aynı döngüye girmiş bulunuyorsun. Çırpındıkça batmak zorunda kalacaksın. Etrafına bak ve sesi iyi dinle... Yeni çağa hoş geldin Wyatt. (Kemerini Wyatt'a doğru kaldırıyor.)

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2020, 01:05   #3
Дніпропетровськ

Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Demek bayat hikaylerden dem vurulması seni rahatsız ediyor ama ağzından ilk çıkan sözcük Husky Harris. Bu, şimdiye kadarki tarihçeni düşünürsek söylediğin en zekice savlardan biriydi. Zavallı yaşamının en önemli koçluk deneyiminin, benim içine girdiğim kapla beraber geçmesi, senin benle "muhteşem işler" yapacağına dair hayallere kapılmana sebep oldu öyle mi? Diğer aciz ruhlar gibi baban hakkında konuşmamın sebebi, senin tam anlamıyla hiç bir şey olman. Hepiniz birbirinize benziyorsunuz ve hepiniz karşıma birer ahmak gibi çıkıp "Haydi Bray amca, benimle ilgili de ilginç bir hikaye uydur" diye sızlanıyorsunuz. Senin hakkında konuşabileceğim maksimum nokta, ailen çünkü senin bundan başka bir şeyin yok. Bu arenalara çıktığından beri hiç sınırları zorlamadın, hep aynı aptal takım elbiseyi giyip hep aynı aptal hikayeleri anlattın. GWA yapısında hala şans bulabilmen bir avuç pisliği her seferinde düz bir duvara atıp bir gün oraya tutunacağını hayal etmeye benziyor ama gerçek şu ki ben de aylarca arkasından bebekler gibi ağladığın unvanı aldığın zaman senden daha fazlasını bekliyordum. Ama sen, dünyanın öbür ucunda 3-4 aylığına dostun olmuş adamları arkana toplayarak minik bir kulüp kurmaya karar verdin. İşte bu yüzden karşıma çıktığında aklına gelen en kötü sözcük "Husky Harris" olabiliyor evlat zira sen, aktörler gibisin. Buraya çıkıp bu insanlara ucuz yollu sataşmalarda bulunur, galibiyetlerinden sonra yapmacık kahkahalar atar ve her şey bittiğinde arabana atlayıp düşman rolü yaptığın karının kollarına koşarsın. Benim senden farkım bu, ben gerçeğim. Rotunda sülalesinden ve Husky Harris'ten bahsediyorsun. Husky Harris'i geberttim. Onun bana, benim de içine girebileceğim bir kaba ihtiyacım vardı. Bray Wyatt, Windham Rotunda'dan çok daha önce bu dünyada halihazırda kol geziyordu. Artık bedeni de, iradesi de benim hükmüm altında ve sen, arka alandaki kopyaların, eşcinsel takım arkadaşların, hepiniz birer it gibi geberip gittikten sonra da Bray Wyatt burada olacak. İsmi değişir, Charles Manson, Jim Jones, Windham Rotunda. Ama benliği sonsuza kadar yaşamaya devam eder.

Sorduğun soruya gelince evlat, havaya kaldırdığında bu ahmaklardan herhangi bir ses duymadım. Aslına bakarsan senin söylediğin şeyleri dinliyor olduklarını zannetmiyorum zira 2 tuştan birine basınca "Şampiyon olmalıyım" melodili bir zırıltı, diğerine basınca ise "Bakın ne kadar kötüyüm" melodili yapmacık kahkahalar duyuyorlar. Plak takılmış vaziyette olduğu için tasmanı tutanlar, Asya'daki küçük dostlarını senin yanına getirdi ama onlara bile sahip çıkamadın. Bullet Club'ın mermilerinden bahsetmişken, elemanlarından birisi kayıp, bir diğeri ise 3 hafta önce Mezarcı taklidi yaparak hayatını kazanan bir adama yenilerek unvan kaybetti. Liderleri ise Money in the Bank'teki acı son öncesi, kancık bir köpek gibi rakibinin peşinde geziyor. İlgiye ne kadar aç olduğunu babacığın ringdeyken dikkatini dağıtma çabalarından anlayabiliyorum ama mesaideyken seninle uğraşamam çocuk. Şimdi, sana olacakları anlatamam izin ver: 18'inde seni silindir gibi ezip ait olduğun yere geri göndereceğim ve hakkını alamama temalı mazlum edebiyatına geri döneceksin. Adamlarından Hangman Page, artık sana ihtiyacı olmadığını tamamıyla anladığında seninle bağlarını koparacak. Üçüncü üye için de bir kehanette bulunmak isterdim ama onun kim olduğunu bile hatırlayamıyorum. Yine de senin ayaktakımın olacak seviyeye düştüyse onun ömrü de uzun olmasa gerek evlat. Eğer sana yapacaklarımdan sonra hala Bullet Club idealinin peşinde koşarlarsa, MITB'den itibaren çerez niyetine onlarla oyalanmaya başlarım-

Cody, Wyatt'ın sözünü kesiyor.

imza
Alt 15-01-2020, 15:12   #4

Cody Rhodes: Gerçek olan ne biliyor musun? Şu an bu şirketin zirvesindeki adamım ve bunu yaparken kimseye ihtiyaç duymadım. Peki ya senin için gerçek olan ne? Deniyorum fakat ne kadar denersen deneyeyim o bahsettiğin gerçekliği göremiyorum. Sana şu an bu arenaya gelmiş olan tüm insanlardan daha yakınım. Emin olduğum bir şey var ki şu an karşımda sahtekar bir adamdan daha fazlası durmuyor. Karanlık tarafın içine sıkışmış durumdasın ve bir parazitten daha fazlası değilsin. Konuştukça etrafına zarar veriyorsun. İçi boş cümlelerle insanların beynine girmeye çalışıyorsun. Bu insanlar her ne kadar aptal olurlarsa olsunlar bildikleri bir şey var Wyatt. Asla seni burada görmediler. Sen hep alt seviyedeydin. Hiçbir zaman benim seviyeme çıkamadın. Şimdi buraya çıkıp benim hiçbir şey olmadığımı söylüyorsun ve hiç düşünmeden bana saygısızlık yapabiliyorsun. Bu gerçekten utanç verici. Utanç verici olan bir diğer şey ne biliyor musun? Sensin! Sen kocaman bir utanç kaynağısın. Sen konuştukça gözlerimde alevler yükselmeye başladı. Sadece sana yapabileceklerimin sınırını düşündüm. Yok Wyatt, sana yapacaklarımın bir sınırı yok. Senin için acını ta kendisi olacağım. Bu fiziksel bir savaş olmaktan çıktı. Ruhlarımız çarpışacak. Yapacaklarım sadece seninle sınırlı değil. Değer verdiğin her şeye saldıracağım. Pervasızca üzerime doğru koşuyorsun, yerde kaldığın zaman her şeyin daha farklı olması için yalvaracaksın. Kahkahalar atacağım. Evet, tekrar bunu yapacağım. Aciz düşmüş bedenine bakıp kahkaha atacağım. Cehaletin gözle görülebilecek bir şekilde her tarafını kaplamış durumda. Zayıf olduğunu reddediyorsun, güçsüz olduğunuzu reddediyorsun, başarısız olduğunuzu reddediyorsun. Sen geçmişini unutmuşsun olabilirsin fakat ben yaşadığım her anı çok iyi hatırlıyorum. Söylediklerine ve yaptıklarına kendin bile inanmıyorsun. Sadece sana söylenenleri yapmak ile görevlisin. Günler geçecek ve sen bambaşka birisi olmaya devam edeceksin. İçindeki o zayıf adamın öldüğü falan yok. Sadece gizlenmeye çalışıyor ve onu geberttiğini düşünecek kadar başarılı olmuş durumda. Bu zayıf adam her geçen gün daha fazla büyüyor. Ne acı ama. Büyümeye devam ettikçe patlama noktasına gelecek. Bu zayıf adamı ortaya çıkartıp yok olmasını sağlayacak olan isim tam karşında duruyor. GWA'nın en görkemli şampiyonu The American Nightmare Cody Rhodes! (Seyircilerden yuhalamalar var.) Kesin sesinizi o**spu çocukları! (Cody sinirleniyor.) Bu insanların bir önemi yok. İstedikleri kadar aramıza girmeye çalışabilirler. Bu sen ve benim aramda. Bu sizin ve bizim aramızda. Bu saatten sonra neler yapabileceğimi oldukça iyi biliyorsun. Sen ve yanındakiler, Postmortem saçmalığınızla birlikte küçümsediğiniz, yok etmek istediğiniz şeyin karşısında ezileceksiniz. Ortadan kaldırmaya çalıştığın adamın sizin üzerinize bir kabus gibi çökmesine tahammül edemeyeceksiniz. İlerlemek için kullandığınız her basamaktan tek tek kaydığınızı hissedeceksiniz ve yolun sonunda en dibe batacaksınız. Bu senin son çırpınışların Wyatt. Dusty Rhodes ismini iyi hatırla. Keşke ona tamamen benziyor olsaydım diye düşüneceksin fakat ben çok daha fazlasıyım. Acımasızlığım had safhada. Tüm bunlar bittiğinde kendini ablanın yanında bulacaksın. Bir ölü olarak.

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2020, 20:02   #5
Дніпропетровськ

Bunun bizimle sizin aranızda olması için ortada bir "siz "olması gerekiyor ki küçük kulüp henüz bu hizmeti bana sağlayamadı. Kar bağlamış ucubemsi bir harabe gibi, kimin girip kimin çıktığı belli olmayan başarısız bir oluşum. Ancak liderleri ne ki, ekipleri ne olsun öyle değil m? İçi boş sözler sarf eden bir adam olarak ben bile 15 dakika önce etrafına kulak vermeni söyleyip 15 dakika sonra "bu insanların ne dediği önemli değil" cümlesini kurmazdım ama bu gerilim ve heyecanını anlayabiliyorum evlat. Evet, unvanını kaybetmenin eşiğindeyken son bombanı patlatmak istiyorsun ama işler senin hayal ettiğin şekilde gelişmiyor. Kendine American Nightmare ismini verdin ama Dusty'nin antitezi olabilecek hiç bir şey yapmadın. Bu insanların senden nefret etmesine delice ihtiyacın var ama bunu elde edebilmek için onlarla diyaloğa girmen gerekiyor. Benim sadece gelişim bile nefreti uyandırmaya yeter. Çünkü ben onları gerçekten karşıma alan adamım. İnandıkları, değer verdikleri ve bu yüzyılda el üstünde tuttukları ne kadar şey varsa hepsini ayaklarımın altında çiğnemekten keyif alıyorum. Onlar benim doğal düşmanım ve nefretlerini kazanmam onlara değil değerlerine saldırmamdan kaynaklı. Eğer Bray amcanın izinde ilerlemek gibi bir gayen varsa sana da aynısını tavsiye ederim ama sen bunları yapamazsın çünkü bu şirketteki pozisyonun belli. İstesen de istemesen de peşinden gelen, ürünlerini alan bir hayran grubun var. Şirket yöneticilerinden samimi olduğun insanlar var. Bende bunların hiç biri yok. Benim için bağıran ve beni destekleyen tüm insanlar buradan çok daha güneyde. İşte bu yüzden senin geçemediğin çizgileri geçebiliyorum. Seninle aramdaki büyük fark bütün bunları sadistik dürtüler ve kişisel zevkler yüzünden yapıyor olmam. Sen, bir hedefe gitme amacıyla acı çektirebilirsin o da ancak belli bir noktaya kadar. Bende ise sınır yok, Cody. Maçta fırsat bulursam elmacık kemiğini parçalayabilirim, bacağını kırabilirim, seni o ringden sedyeyle taşımalarını sağlayabilirim. Ve bütün bunları, extreme bir maçta değil düz bir maçta vaat ediyorum. Demem o ki evlat, Dusty'i, Dustin'i, maymunu ve Abigail'i bir kenara bırakıp gözlerimin içine baktığında bana şunun cevabını ver: Beni fiziksel veya ruhsal bir mücadelede yenebileceğine dair inancını nereden buluyorsun? Sen, karınla kimin düşüp kalktığını düşünürken ben Massacre Club'ı dağıtıyordum. Ben dünya şampiyonluğunu Elimination Chamber'da söküp aldığımda sen hala bir şans için yalvarıyordun. Seninle benim bir mazimiz yok evlat, senin, benim şu an tüketmekte olduğum ruhla ve unutulmuş bir şirkette bağlantın var ama Money in the Bank gecesi rollerin senin düşündüğün gibi olmadığını göreceksin. Winds of Winter'dan şampiyon ayrılmanın sebebi, Bullet Club'ın sana sağladığı destekti. Bu unvanı bile Hunico ile Damian Priest arasındaki maça o zamanlar babacığını oynayan Patrick Allen'ın kıyağıyla girdin. Sen, zirveye başkalarının desteğiyle sürünmüş bir sıçansın ama bana her şeyi kendi hakkınla yaptığını söylüyorsun. Bütün bunlar beni büyük bir hüzne boğuyor çocuğum. (Wyatt sırıtıyor.) Aramızdaki amca-yeğen ilişkisini zedeleyen beyanatlarına bir son vermen için sana şans veriyorum. Şimdi, unvanını bana teslim edip bir daha bana karşı gelmeyeceğine dair yemin edersen, yaşamana izin veririm. Eğer Brooklyn'de karşıma çıkmakta ısrarcı olursan sana merhamet göstermem. Şimdi, seçimini yap.

Wyatt, Cody'e ve unvanına bakıyor.
imza
Alt 15-01-2020, 22:30   #6

Cody Rhodes: Yeter! Seçimimi haftalar önce yaptım Wyatt. Bakmaktan kendi alıkoyamadığın bu unvanı omuzladığım her saniye en acı verici hisleri tatmak için adeta çıldırıyorum. (Cody kemerini Wyatt'a doğru kaldırıyor.) Bakmaya devam et, çünkü bu noktada yapabileceğin tek şey bu. Yapmış olduğun her şeye karşılık verdim ve vermeye devam ediyorum. Tüm bunlara rağmen hala aynı çizgiden devam etmek için çabalıyorsun. Kaygılandığını hissedebiliyorum fakat bunu bu kadar kolay göstermen seni gerçekten acınası bir yaratık durumuna düşürüyor. Bu insanlara istediğim gibi davranabilirim. Onları istediğim gibi yönlendirebilirim. Çünkü onlarda senin gibi kocaman bir yalandan ibaretler. (Cody seyircilere dönüyor.) Ağzımdan çıkan her cümle bomboş bakmanızı engellemiyor. Sizler sadece etkili birer yalan istiyorsunuz. Sizleri mutlu edecek ve ruhunuzu heyecanlandıracak bir yalan. Beyninizi değil kalplerinizi kullanmanızı sağlayacak bir yalan. Bunu elde etmek istiyorsunuz ve bu yüzden bir koyun süresi gibi boş gözler ile beni ve etrafımdakileri takip ediyorsunuz. Yarın veya başka bir vakit ringe tekrar ayak bastığımızda bu insanların zihninde sadece Cody'nin rakibi olarak kalacaksın. Ben ise GWA tarihine damgasını vurmuş ve geleceği tamamen kendi hedefleri doğrultusunda şekillendirmiş birisi olarak hafızalara kazınacağım. Nasıl olduğu kimin s*kinde? Her zaman kendi fırsatımı kendim yaratmaya çalıştım. Buraya ayak bastığım günden beri geçmişimi silmekle meşguldum. Yeni bir çağ nasıl yazılır bu insanlara gösterdim. Bana tahammül edemediler. Durmadan yuhaladılar ve beni yuhalamaları için ekstra hiçbir şey yapmak gibi bir düşüncem olmadı. Bana karşı oyunlar oynayan bir adamın tahtını paramparça edip elinde bulunan her şeyi aldığımda suratımda anlamsızca bir gülümseme mevcuttu. Hayatın benim için gerçekten muhteşem olduğunu falan mı düşünüyorsun? Arka alana gidip tokatlaştığım herhangi bir adamın gecenin sonunda istediğim yere beni çıkartabileceği fikri gerçekten hoş fakat hiçbir zaman böyle bir şey olmaması gerçekten acınası bir durum. Keyif almıyordum, belki buradan belki hayattan. Manevi babam olarak nitelendirdiğin Patrick Allen çok daha fazlasını gördü. Yaptıklarım ile her zaman çok daha fazlasını elde etmem gerekirken daima geriye çekilmiş bir adam olarak kaldım. Christian'ın kıçını kollamak zorunda kalırken veya biraz daha geçmişe gidecek olursak, Dustin ile Mehmet Dinler'in hayatlarını daha renkli bir hale getirmek için uğraşırken kimse Cody Rhodes'un ne düşündüğünü umursamadı. (Cody konuşmaya devam ederken seyircilerin tepkisi artıyor. Bir süre Wyatt'a bakıyor şimdi sinirli bir şekilde devam ediyor.)

Devam edin. Bunun sonucunda ne olacak söylesenize? Neyin doğru ya da yanlış olduğundan haberdar bile değilsiniz ,nereye ait olup olmadığınızı bilmiyorsunuz. Ben burada olgun yaş kitlesine gerçekleri söylüyorum. Burnunu karıştırmaktan Pinokyo özentisi vasıfsız kitleye değil. Hadi, gidin ve oyuncak ayınıza sarılın. Ama gerçekler ile yüzleşmeniz gerektiğinde o ayı sizi kurtarmayacak. Aksine sizi daha çaresiz ve savunmasız bir hala getirecek. Hala her şeyin bana yukarıdaki kişiler tarafından verildiğini düşünüyor musunuz? Durmayın, düşünmeye devam edin. Bana hiçbir şey hediye kutusunda gelmedi. (Cody eliyle aniden Wyatt'ı işaret ediyor.) Fakat bu adam! Şu an karşımda duran bu sahtekar adam hayattaki en büyük başarısını bir karmaşadan yararlanarak elde etti. Kendine bir bak, elde ettiğin en büyük başarı Drew McIntyre ve Joe'nun ringi basması sayesinde. Eline geçirdiğin bir muşta ile sınırlarının olmadığını göstermiştin, evet bu yadsınamaz bir gerçek. O gece şampiyon ayrılmasının tek nedeni bu olan bir adama karşı bu kadar rahat bir şekilde konuşuyor olman beni çıldırtıyor. Bağırmak istiyorum, karşımdaki bu surata baktıkça haykırmak ve suratına tükürmek istiyorum. (Cody kravatını biraz gevşetiyor.) Senden ve yanındaki tüm herkesten nefret ediyorum. Zevk alıyorum Wyatt, sana zarar vermekten zevk alıyorum. Bu beni inanılmaz bir şekilde nefret ediyor. Kanlar içinde kalalım, kemiklerimizin sesi kulaklarımıza gelsin. Ben bunu istiyorum. Sakın durma, seni tatmin edeceğim Wyatt. Seni ve seni izleyen herkesi tatmin edeceğim. Spot ışıkları gözlerine vurduğu zaman merhamet dileyecek vaktin bile olmayacak. Dusty'i, Dustin'i veya Brandi'yi düşünmeye devam edebilirsin. Bunların sana bir faydası olmayacak. Brooklyn halkı yeni bir sabaha uyandığı zaman Bray Wyatt'ın bir sahtekar olduğunun farkına varıp Pharaoh'un kulübesine bile layık olmadığını görecek. Akbabalar leşini yemek için çabalarken Bullet Club tehlikesinin düşündüğünden çok daha büyük bir şekilde yaklaştığını görmediğin için pişmanlık duyacaksın. Zamanı durduramayız, artık çok geç. Ruhun bu evrenden yok olmadan huzur bulamayacaksın. Money in The Bank gecesi kaçabilmek için herhangi bir fırsatın olmayacak. Seni aynı şekilde diğer çürümüş ruhların arasına göndereceğim. Bunu aklına soksan iyi olur o**spu çocuğu!

Cody mikrofonu sert bir şekilde yere atıyor. İkili sert bir biçimde bakışıyorlar. Bu görüntülerle kameralar kapanıyor.

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho