GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-01-2020, 19:23   #1
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 211
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 22766
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gece WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22766

Standart RPG: Ben Daha Yıkılmadım

Finn Balor MITB'den sonra ilk kez görülüyor. Seyirciler onu destek vererek karşılıyor. Finn Balor, ringe tauntlarını atarak geliyor. Ringe yaklaştığında ise merdivenlerden hızlıca çıkıp iplerde klasik şekilde duruyor. Müzik ile birlikte köşelere çıkıyor ve tauntlarına devam ediyor. Köşelerden indikten sonra eline mikrofon alıyor konuşmasına başlıyor.

Finn Balor: Hakkında bir çok planlamalar yaptığım MITB benim için hiç de iyi geçmedi. Ben kaybettim ve bunu kabul edecek kadar da erkeğim. Kaybetmemin bir çok nedenleri var. Maç öncesi yaptığım hatalar beraberinde dikkatlerin üzerimde olmasını sağladı. Böyle bir maçta dikkatler üzerinde olduğunda, çantayı elini kolunu sallayıp almak zorlaşıyor. Benim Edge'in damarına basmam bile bir hataydı. Onun fazla zoruna gidecek şeyler söylemiş olacağım ki maçın başında dahi bana saldırdı. Bunu maçın ilerleyen kısımlarında da devam ettirdi. Onun bu yaptıkları dikkatleri spot ışıkları gibi üstüme çekti. Benim asıl amacım maçta kendimi unutturup doğru zaman geldiğinde çantayı alabilmekti. Fakat burada asıl sorun benim kendimi unutturacağım bir saniye bile olmadı. Kafayı bana takmış olan bir adam varken bunu nasıl yapabilirdim? Bu planım suya uçtuğu gibi çanta da benim için öyle olmuştu. Sanki Dibi olmayan bir nehirde çantayı arıyordum. Tek plana güvenmek bile bir hataydı. Ancak benim planım kusursuzdu. Sadece öncesinde ağzımı kapalı tutabilseydim kazanmış olacaktım. O gün ağzımı kapalı tutamadım, çünkü ben sadece çantayı kazanmayı planlamamıştım. Katılımcılarla sözcükler ile atışmaya girdiğimizde benim için bunu kazanmak daha önemliydi. Bu beni çantadan etmiş olsa bile daha çok önem verdiğim şeyi kazandım ben. Bununla yetinmeyip neredeyse ikisini de kazanabilirdim. Fakat Edge'in söylediklerime böyle alaşağı olacağını ve kafayı bana takacağını akıl edemedim. Eminim MITB öncesi günleri sayarken benimle yatıp kalktı. Fakat bunun önemi yok. Çantayı kazanamamak beni sarsmadı. Ben kariyerimi böyle bir yenilgiye üzülmek için başlatmadım. Diğer katılımcıları kestiremiyorum fakat ben buna üzülmedim. Benim üstümde geçen senenin bıraktığı bir dejavu var. MITB kaybetmeye alıştığımı söyleyeceksiniz, geçtiğimiz sene çantayı kaybettiğimde de üzülmemiştim bununla bir bağlantısı olmadığını gösterir bu. Bir alternatif son yaratmak istiyorum. Benim planlarım rayında gitseydi ve ben çantayı kazansaydım ilk gecede heba etmezdim onu. Bir aptal bile erken davranmanın erkenden kemeri kaybetmek anlamına geldiğini bilir. Çantayı kazanan galiba beynini çantanın içine koyup teslim etti. Hiç olmayan bir şeyin yerine ona benzer ne koyduğunu bilemem. Bu bir yana ben elimdeki ile şampiyona korku salmayı hedefliyordum. Kısacası çanta benim için bir gösterişti, kısa vadede kullanmayacağım bir şeyden başkası değildi. Bana B planı yapıp yapmadığımı soruyorsunuzdur. Evet, yaptım planlarıma her zaman bir B planı eklerim. Bu B planı ise zor yoldan gidiyor. Çanta olmadan o noktaya gelebilmek... En tepeye çıkmak için kararlıyım. Çanta olmadan da bunu yapabileceğimi biliyorum. Belki istediğim zaman kullanabileceğim bir MITB'im yok, fakat istediğim zaman kullanabileceğim bir iradem var. Bu irademin çantadan daha çok işime yaracağını biliyorum. Çünkü ben çantayı doğru kullanmak için zekaya gerek olduğunu sanırdım, demek ki gerek yokmuş. Geçtiğimiz gece bunu anlamış oldum. En aptalları bile şampiyon yapabilen bu çantayı ben zaten kazanmak falan istemezdim. Bu benim kendimi tatmin edişim değil, bu benim çıkmaz yolumun doğru yola sapması. Bilinen bu yanlış ile belki de aptalları şampiyon yapan bir çanta ile şampiyon olacaktım. Böyle şampiyon olmaktansa hiç olmamayı yeğlerim. MITB, zayıf iradelerin asla gelemeyeceği o noktaya bir sefere mahsus gelmesini sağlayan bir ayrıcalık. Bunu elimle itiyor olmama şaşırmamalı. Maçtaki diğer katılımcıların da benimle aynı düşündüğünü farz ediyorum. Farz edelim ki düşünmüyorlar bu onların sorunu olur. Benim gibi düşünmek bu noktada en iyisi. Böyle olsa bile şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Ben hiç düşünmedim çantayı kaybedersem ne yaparım diye. Sadece B planı yaptım, bu B planını nasıl uygulamaya geçireceğimi düşünmedim. Öylece fırsatın ayağıma gelmesini bekleyemem. Artık beklemekten çok sıkıldım öylece duramam. İlerlemekten başka yapacağım bir şey yok. Tek sorunum, bunun sonunda alabileceğim bir fırsat karşıma çıkacak mı bunu bilmeden ilerleyişim olacak. Fakat ilerlediğim sürece o fırsatı yakalayacağımı biliyorum. MITB maçına girmek bile bana verilmiş bir fırsattı. Ve ben o fırsatı değerlendirebileceğim en iyi şekilde değerlendirip kazandım. Bunu tekrarlayarak karşıma çıkan bir fırsatı yine böyle değerlendirebilirim, buna şüphe yok. Ben zaten daha önce çanta olmadan GWA şampiyonu olabileceğimi gösterdim. O gün Cody'nin dış etkenleri hiç karışmamış olsaydı ben çoktan GWA şampiyonu olmuştum. Fakat cash-in'e maruz kalacaktım. Demek her şeyin bir sebebi varmış. Cash-in yemeyi istemezdim doğrusu. Artık ortada çanta diye bir şey de kalmadığına göre emin olduğum yolda yürümemde bir engel kalmadı. Artık hiç bir dış etkenlere maruz kalmadan şampiyon olacağım. Size daha önce de söylemiştim, kazanmanın tek yolu saldırmaktır eğer sürekli savunmada durursan asla kazanamazsın. Ben MITB maçında bile bu doğru bildiğimi yaptım. Yine bunu yapacağım ve sürekli bir saldırı halinde olacağım. Benim savunacağım bir şeyim yok, kaybedeceğim bir şeyin olmadığı gibi. Bu yüzden geriye sadece saldırı yapmak kalıyor. Savunması gereken bir unvanı olanlar, korkun benden.

Finn Balor derin bir iç çekiyor.

Finn Balor: Bir şampiyon MITB çantasını dert eder. Çünkü çantayı kazananın onu hazırlıksız yakalayacağını bilir. Ve karşısında kazanmanın neredeyse olanaksız olduğunun farkındadır. Ben kendim bir MITB çantasıyım, ben dert edilecek daha büyük bir sorunum. Bu çanta ile kesin galibiyeti ben çanta olmadan yapıyorum. Tek farkı şampiyonu hazırlıksız bir şekilde vuramayacağım. Bu eksiklik beni tatmin ediyor. Şampiyon kim olursa olsun onun haberi olan bir maçta onu yenmek beni daha çok tatmin eder. Ancak bunu yaptığım zaman bu sorumluluğu alabildiğimi anlamış olurum. Bu andan itibaren yapacağım şeyde bundan başka bir şey değil. Ben gözlerimi o şampiyonluğa kıstım bile. MITB istediğim gibi şekillenmedi fakat durmaksızın ben devam ediyorum. Bunun gibi gelecek hiç bir yenilgi beni yıkamayacak. İsterse bundan daha kötü bir durumda olayım fark etmez. İdeallerim doğrultusunda gittiğim sürece gerisinin önemi yok. Bu rastlantı da benim arkamda duran bir arkadaşım var. Eğer yine böyle durumlara düşersem bu sefer o arkadaşımdan yardım alacağım. Arkadaşım konuşma sanatı yapıp ölümlerden bahsetmeyi sevmez, o bunu gerçek anlamda uygular. Sözde öldürenler öldürülmeye hazır olanlardır. İşte bu durumda, sizi onunla tanıştıracağım.

Finn Balor mikrofonu elinden atıyor ve müziği duyuluyor. Ringin ortasında müzik ile birlikte tauntlarını atıyor. Ardından arka alanın yolunu tutuyor bile.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil