GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-01-2020, 15:43   #1
Undisputed Era
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 30
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5968
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mamy D Way Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5968

Standart RPG: Echo

Adam Cole girişte! Cole ağır adımlarla ringe doğru geliyor. Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

"Gördüğünüz gibi unvanımı geri kazanamamış bir şekilde karşınızda duruyorum. Çok önemli bir süreçte çok fazla görünmeyip üstüne başarısız bir şekilde kapatmak yeterince rahatsız edici. Ama kendimi daha ne kadar düşürebilirim dedim ve sizlerin karşısında konuşmaya karar verdim. Daha büyük hedeflerim olduğunu söylediğimi hatırlıyorum. Bu zamana kadar güzel başarılar elde ettim ama hiçbiri beni tatmin edecek bir başarı değildi. Elbet bir gün buradaki serüvenim bitecek ve bittiği zaman eksik bir kariyer görmek istemiyorum. Her şeyi en iyi şekilde yapıp en harika şekilde hatırlamak istiyorum. Ama dediğim gibi istediklerimi yapabilmiş değilim. Peki neden bu haldeyim? Eskisi gibi yaratıcı konuşmalarım olmadığı için mi? Arkamda Nexus olmadığı için mi? Eskisi kadar formda olmadığım için mi? Bu sorulara hepiniz farklı cevaplar verirsiniz ama önemli olan benim ne cevap vereceğim. Artık daha stratejik ilerlemem gerektiğini düşünüyorum, karşımdaki insanların sonraki adımlarını tahmin edip ona göre hareket etmem gerekiyor. Bu çok zor bir şey ama bunu başardığım zamanlar oldu ve devamında daha da yükselmemem için elinden geleni yapan insanları gördüm. Benim o tepede olmamı istemeyen insanlar var bunu biliyorum. Yaptığım konuşmaları ciddiye almayan ve benim bekleyişimi fırsat gören insanlar var. Artık eskisinden daha zorlu bir insan satrancı oynuyoruz. Rakiplerim oyuna alıştı ve yenmem gereken rakiplerin taş üstünlüğüne karşı yapacağım şeyler çok belli gibi gözüküyor. Ama biliyorum, daha kötü durumlarda bulundum ve tekrar o hisleri yaşamamak için ne kadar ileri gitmem gerektiğini biliyorum. "

"Jimmy Jacobs dönüşünden kısa bir süre sonra MITB kontratını kazandı. Onun o karanlık odada bekleyişinin boşuna olmadığı belliydi. Onun o çantayı kazanmasını isteyen insanlar vardı. Birilerinin isteği üzerine oyalanıyoruz, birilerinin isteğine göre unvanlar elde ediyoruz. Birilerinin beklentilerini karşılamaya çalışmak hiç bu kadar rahatsız edici olmamıştı. Peki benim beklentilerim? Karşılayamadığım için kendimi sayısızca kez sorguladım ve kendimi geliştirmeye odaklandım. Eskisinden daha etkili birisi olarak yolumda ilerlemeye devam ediyorum. En azından bu işte tek başımayım, birisine planlarımı anlatmak zorunda değilim. Taş üstünlüğü ile oynamak beni epey yordu çünkü o taşları doğru oynayamıyordum. O taşları feda edemiyordum, hepimiz bu oyunu farklı oynuyoruz tabii ve bende üstün bir şekilde kazanmak istiyordum. Üstünlük sana her zaman galibiyet getirmez ama benim beklentilerimden bahsediyoruz sonuçta. Bu beklentiyi gerçekleştiremedim ve kendimi taşların arasında buldum. Konuşacak şeylerim gittikçe azalıyor. Daha fazla konuşmam için taşların arasından kurtulmam gerek. Şu an sesimin yetişemeyeceği kadar alçaktayım, duyduğum tek şey yankılar. Sesim yetişmiyor olsa bile halen kendine en çok güvenen insanların en çok çekindiği kişiyim."

Mikrofonu bırakır ve ringi terk eder.
imza

Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil