GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-01-2020, 01:31   #1
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4681
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 9289
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9289

Standart RPG: Şirketin Yenisi

''Müziğimi kesin, lütfen! Çok büyük bir boo gelir Hey daha bir kelime bile söylemedim, bu öfke ne için? Boo devam eder Ringe ilk kez gelen her insana böyle mi davranıyorsunuz? Hiç misafirperver değilsiniz! O Rico 'uçup kaçmaktan başka bir şey bilmiyorum, bir tek kamera önünde kendimi parmaklamayı iyi bilirim' Shit'e de böyle mi yaptınız, gerçekten merak ediyorum; O da bu ringe ilk kez adım atmıştı değil mi? Biliyor musunuz, umrumda değilsiniz. Fikirleriniz, benim hakkımda düşünceleriniz, hiçbiri umrumda değil. Alınmayın ama, fikirlerinize değer veren bir adam olsaydım şu anda yapacağım şey sadece karımla beraber TV başında oturup MJF'i izleyen karımın ağzının sularının akmasını izlemesini izlemek olurdu... Hey bir dakika, bu şu an zaten oluyor! Buradaki her insanın bu denli boolamasının sebebi bu olabilir mi? Endüstrinin en genç, en yakışıklı ve en yetenekli adamı şu anda karşılarında! Kadınları hayranlıkla bana bakarken tüm erkeklerin boolamasının tek sebebi belki de bu! Ne acı... Karınızı tavlamak için emek harca, yaşamından birkaç şey feda et ama şu anda hiçbir şekilde orada olamayacağın bir ringdeki çok yakışıklı ve yetenekli adam sadece konuşmasıyla karını etkilesin... Şu anda ekranları başında beni izleyen tüm erkeklerin içten içe bana haklılık payı vermesini kalbimden hissedebiliyorum.. Oh Maxwell... Bir kerecik de haksız olsam, bir kerecik de yeteneksizlik, beceriksizlik, şansa kazanmak neymiş tadabilsem... Rico, seni öyle bir kıskanıyorum ki... Evet, kariyerim kısa olabilir ama şu kısacık kariyerimde yenilgi ne demek, sadece birkaç defa gördüm ve biliyor musun... Beni yenenlerin hepsinde şans vardı, tıpkı senin gibi! Gülmeler başlar Dediğim gibi, umrumda değilsiniz. Burada kendimi tanıtmak için, kazandığım başarıları tek tek saymak için ve Rico'nun beni şansla yendiğini kanıtlamak için uğraşmayacağım. Çünkü bu ringde olduğum sürece buna bir çok defa şahit olacaksınız. Ayrıca, Maxwell Jacob Friedman'ın ne denli yetenekli birisi olup bu şirketi kasıp kavuracağına da şahit olacaksınız. Kendimi size anlatmayacağım, sadece ismimi ezberlemeniz yeterli. Çünkü ileride bu ismi o kadar çok duyacaksınız ki... Bu sizin küçük beyinlerinize karışık gelmiş olabilir, biliyorum, benim kadar zeki değilsiniz. O yüzden sözlerimi bitiriyorum. Yaşayın, görün. Şimdi o video oyunlarınıza geri dönebilir ve sinirinizi hafifletmek için yağlı cipslerinizden yiyebilirsiniz, çünkü Maxwell'dan bugünlük bu kadar...''

Better Than You çalar, mikrofonu bırakıp oradan uzaklaşır..
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil