GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2015, 20:56   #61
CHINGIZ AND SRBUK
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 700
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 124609
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124609

Daniel Bryan'ı ilk zamanlarda Daniel O'Brain olarak telaffuz ediyordum.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: Summerslam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: SummerSlam Konuşan Fotoğraflar Yarışması-3.Sıra

35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SurvivorSeries Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması-1.Sıra
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması-3.Sıra
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah Ordu'ya kadar gelir seni çarpmaya, sonra düzeltip "Beni niye getirdin buraya kadar" der tekrar çarpar.

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:06   #62
The Chosen One
Gixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 0
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 24
Rep Derecesi: Gixx NXT'de jobbersın.
Gixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gixx Gixx isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24

Fox zamanları birbirimize saldırırdık sınıfta.Ben hep Rock diye bağırırdım saldırırken.2 katım bi çocuğun malum yerine aşırı sert vurmuştum sonra gece ağrıdan hastaneye kaldırmışlardı.
imza
"This Sunday, I will prove to you, and to the entire WWE Universe, what I have known all along. I am the future of this company, and I am better than you. I am better than some lunatic fringe who doesn't give a damn about his physical well-being. I am better than some bi-polar NUTJOB who should be locked away. I am better than some hellcat with rabies, who was never my friend. Who was never...my...brother. And who I never...gave a damn about in the first place."
Gixx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:07   #63
kreuzberg
Nameless Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 161
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 4608
Rep Derecesi: Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın. Nameless Warrior IC kemerini kazandın.
Nameless Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nameless Warrior Nameless Warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4608

Alıntı BjkGNE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Undertaker ve Kane'ni kardeş sanıyodum 3 ay buna inandım
Bir bu var bir de ufak kardeşim olmadığı için yastık üzerinde çoğu hareketi denemişliğim var.

Ha birde okulda Roman Reigns gibi takılıyordum geçtiğimiz sene.
imza
badandboujee
Nameless Warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:10   #64
Love Bites
Garrys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Istanbul
Konular: 2
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Garrys NXT'de jobbersın.
Garrys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Garrys Garrys isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

10 Yaşında iken annemin büyük yatağında yastıkla güreşirdim.
imza

Garrys isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:12   #65
Banned
Biggest Icon of Wrestling - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 0
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 78
Rep Derecesi: Biggest Icon of Wrestling Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
Biggest Icon of Wrestling - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Biggest Icon of Wrestling Biggest Icon of Wrestling isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78

CM Punk maske taktığı zamanlarda onu her gördüğümde "Rey mistirio'dan özenmişş hileciii.." felan derdim.Bad old days..
Biggest Icon of Wrestling isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:15   #66
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Rusev
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 26544
Rep Derecesi: quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26544

Misafir çocuklarına WWE hareketleri yapıyorum hala
imza
I DID !

Chester Charles Bennigton
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:22   #67
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 310
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 185733
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 185733

Nexus kuran tayfadan biri de bendim küçükken. '' Nexus ne ? '' diye sorulara maruz kalmamak için '' AKUT '' adında bir grup kurmuştum. Ciddi ciddi sınıftakilere saldırıyorduk. Ağlayacak noktaya gelen çok arkadaş vardı da tehdit edip yırtıyorduk. Bazen hocaya söylüyorlardı azar işitiyorduk ama devam ediyorduk. Başlarda 2 kişiydik. Kulüplerde arkadaşla 1 kişi alıp ona eziyet çektiriyorduk. Sonradan bunu sınıfa taşımıştık. 7-8 kişi olmuştuk. Ben saldıracağımız isimeri seçiyordum felan " Gidin başımdan " diyen çocukları dövmenin zevki çok iyiydi. Aramızdan millete artislik yapan olmuştu onu haşat etmiştik " Sen kimsin ? " ayağına yalvarmıştı bize " Beni alın AKUT'a " diye. Logomuz felan vardı. Tenefüslerde nöbetçi öğrencilere saldırıp öğretmen kapısından geçip zevk felan alıyorduk. Teknoloji Tasarım dersinde sınıflar yarı yarıya ayrılıyordu. Bir grup Teknoloji Tasarım sınıfına diğer grupta sınıfta kalıyordu. Genelde hoca gelmezdi bizim. Bizde dışarı çıkıp beden eğitimi olan 5. sınıfların derslerini bozardık. Hocaya söylersen döveriz diye tehdit felan ediyorduk hoca odasında kahvesini içerken. Ne günlerdi be. Harbi harbi özlemişim.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 21:26   #68
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 765
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 534535
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 534535

Abim ile yatakta Royal Rumble kapışıyorduk zamanında, bacaklarını tutup sıka sıka dizime sırtını getirip yataktan atmışlığım var. Meltzer görse 5 yıldız verir.

Edit: Daha önce ne ara yazdım ben buraya ya?
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 22:03   #69
Görkem
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 199
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 14125
Rep Derecesi: Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Christian WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Christian Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 14125

1-Kuzenim bana Swanton Bomb yapıp az daha parmaklarımı kırıyordu.

2-Okulda 1-2-3. sınıflarında popülerdim arkadaşlarım onların yanına oturayım diye o zamanlar epeyce ünlü olan SMACKDOWN vs RAW kartlarından alırlardı bana.

3-Flash TV dönemlerinde henüz 4-5 yaşındaydım ve geceleri WCW izlemek için saat 1'e kadar uyanık kalırdım.Duygulanmayan bizden değildir.

4-İlk oynadığım PW oyunu RAW 2002'idi.

5-İlk favori güreşçim Goldberg bir diğeri Ric Flair bir diğeri Sting ve bir diğeri ise Kevin Nash'dir.

6-WWE Christian'dan kemeri 2 günde alınca sinir krizi geçirmiştim.

7-Küçükken yastıkla güreşirdim.O yastığa çekmediğim finisher kalmadı.
imza

8.11.2015

Alıntı BeastIncarnate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanka adamlar 90 saniyede bir giriyor. O yüzden 10 dakikada 29 tane adamı eleyemez ki. Ben de farkındayım gücünün ama teknik sebeplerden dolayı 10 mümkün değil.
Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2015, 22:12   #70
Banned
Fat Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 3
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 79
Rep Derecesi: Fat Arrow Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
Fat Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Fat Arrow Fat Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 79

*Kız arkadaşıma STF yaparken hamile bıraktım, iki yıldır evliyiz.
Fat Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil