GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-03-2018, 09:27   #1
All Hail Baron Corbin
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Oyunlariseviyoruz.net Gizli Teşkilatı
Konular: 584
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 77582
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RAW Spoiler| Güreşçi Problemi 12.03.2018

WrestleMania için dört haftadan az bir süre kalmış olan Pazartesi Gecesi RAW, geçtiğimiz hafta büyük bir satış gerçekleştirdi. Nedeni ise Brock Lesnar'ın Roman Reigns ile karşı karşıya geleceğinin reklamlarıydı.

Brock Lesnar ve Ronda Rousey bu haftaki şov için ağır bir şekilde tanıtıldı, ancak her iki Superstar da şovda yoktu.

Kameralar kapandığında ise, The Bar, Kane ve The Miz dörtlüsü Braun Strowman, John Cena, Roman Reigns and Seth Rollins ile karşı karşıya gelecekmiş. Fakat bu maç da yapılmamış.

Anlaşılır bir şekilde, taraftarlar, tam olarak WWE'nin sözünü tutmadığı için sinirlenmişler.

İngilizce konusunda çok çok iyi değilimdir yanlışlarım için buton kullanın.

Kaynak
imza
"Yeah, that's right boys you hold him back. Davey as a matter of fact, I think it's time for some real honesty. And I think it's time for you – and take your little MMA group – to finish the j**k fest in the back. Because what matters tonight, is that KEVIN STEEN IS BACK! And mark my words: In 2012, I will take that Ring of Honor World Title from you; And then I'm gonna hold this goddamn company hostage! Because my name is Kevin Steen and I'm the Antichrist of Pro Wrestling! Merry Christmas, b***h!"

KEEP IT HARDCORE
COME ON BOUNCE
COME ON BOUNCE
COME ON DO IT COME ON DO IT

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Scarlett Bordeaux (Güreşçi demiştim.)
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy

GüreşTürkiye Onur Kürsüsü | Mart 2018
Haftanın Parlayan Üyesi 29.04.2018
GüreşTürkiye Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
RPG: Brandi Rhodes

Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 09:33   #2
WIZARD CLUB FOR EVERYONE
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2494
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 251668
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

O kadar reklam yapıldı ve saçma mazeretlerle gelmedi. Ronda daha ilk zamanlardan böyle başladıysa gerisi gelir herhalde. Boşuna dişi Lesnar demiyorum.
imza
From far and wide
And light years away
Cast from the shadows
Now light my way

Fallen idols
Scream yesterday
Your KINGS and your QUEENS
Hit the ground like rain

TOMORROW BRINGS DANGER!

Asuka/Shirai/Sane/Moon/Nox/Cross/Kai

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 10:03   #3
Fener Tersten Saplar
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Ronda Rousey
Rep Puanı: 53746
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Lesnar’ı haketmiyorlar. Adam haklı gelmemekle. Umarım son haftaya kadar gelmez. Ronda ise 2 haftada gereğinden fazla çalıştı zaten. Bütün kadın divizyonunun yapamadığı etkiyi yaptı. Bir hafta boş geçse de sıkıntı değil. Haftaya gelir, tokatlar Steph’i.
imza

"Okuduğunu mu anlamıyorsun, yoksa anladığını mı okumuyorsun?" İmza: :d

"AJ Styles yetersiz bir palyaço."
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 10:29   #4
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 59631
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Geçen seneyi özlüyorum, özlüyorum....
imza
you will respect me, because i will be the face of your company.

Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 11:30   #5
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5167
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sen yeter ki kemeri sal biz seni haketmiyoruz. Blöfünü yap ve kontratı kap.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 13:17   #6
freak
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Izmir
Konular: 3580
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 140964
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Lesnar gerçekten tam bir komedi ya. Böyle bir şey izlediğimi hatırlamıyorum daha önce, tekrarı olmaz umarım.
imza

instagram

YUKO isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 13:40   #7
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 381
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 45019
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Reigns'in destek alması için yapılıyor bunlar.
imza

mükemmel

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Becky Lynch
Johnny Gargano
Velveteen Dream
Asuka
Kairi Sane
Charlotte Flair
Karl Anderson & Luke Gallows
The Usos

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x1 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 16:14   #8
the Frontman
Nostaljik Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Galata'nın tarihi bohem sokaklarandan...
Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9383
Rep Derecesi: Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.

Bu resmen sahtekarlık...
Nostaljik Adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:11   #9
American Dragon
EmperorRoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 21572
Rep Derecesi: EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Şovlara olan ilgiyi çekmek ve Reigns'e destek amaçlı yapılan hamleler bunlar.
imza
EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 18:18   #10
Mr.Wrestlemania
Charismatic Enigma JH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 0
Favori Güreşçisi: Stephanie McMahon
Rep Puanı: 920
Rep Derecesi: Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.Charismatic Enigma JH Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı EmperorRoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şovlara olan ilgiyi çekmek ve Reigns'e destek amaçlı yapılan hamleler bunlar.
Harbiden ha artık şu adamın adı her anıldığında Boo lansın istemiyorum
imza

Roman Reigns
Jeff Hardy
Seth Rollins
CM Punk
Triple H
Edge
Shawn Michaels
John Cena
The Rock
SCSA
Stephanie McMahon
Sasha Banks
Ronda Rousey
Charlotte
Carmella
Charismatic Enigma JH isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil