GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Hangisi daha iyi?
Christopher Daniels 6 33,33%
CM Punk 12 66,67%
Katılımcı sayısı: 18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-03-2020, 16:58   #1
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3731
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 442330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart ROH Online Turnuva Son 16: Christopher Daniels vs. CM Punk

ROH tarihinin en iyisini seçeceğimiz turnuvada çeyrek finaldeyiz.

Çeyrek finalin son eşleşmesi dev bir eşleşme. Christopher Daniels, CM Punk'a karşı. Sizce hangisi üst tura çıkmalı?
imza

"I really want to give my hands to Brock. You know, I saw him throwing everybody around. I don't care what he says or anybody else says. I don't care he wants the match or not. I'm gonna get him. I don't care. It's not up to him."

RPG Karakter:
Dalton Castle
Başarılar:
First Ever Triple Crown Champion
First ever GWA Champion
Intercontinental Champion
Current Tag Team Champion (w/ Brodie Lee)

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (27-03-2020 Saat 03:27 ) değiştirilmiştir.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:04   #2
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 418
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 59339
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 59339

Fanboyluk yapıp Punk dedik.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:12   #3
exhausted
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Calgary, Canada
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Bret Hart
RPG Karakteri: Chuck Taylor
Rep Puanı: 64647
Rep Derecesi: BeckyFan isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64647

Daniels.
imza
susanoğlu mersin aslen karak

"Sana bir şey öğretmek istiyorum, bilmen gereken en önemli şey: Aslında bir bok bilmediğin evlat. Duyduğun neyse, gördüğün o. Ama hiçbir şey... göründüğü gibi... değildir evlat."

Ulan y***k umrumda mı sanıyosun ki yaralandım
Hep bir yeni fikir buldu ufuklara dalan aklım
Ben yükseldikçe kıskan iyice kıskan
Şarkılarımı sayfalarda karalayarak
Bİ S***M YAPAMAZSIN

"I will- n- not lose. Even if my opponent is a god, I will defeat anyone who stands in my way! Do you hear me?! My name is Ryuga! I reign over this world as the strongest, the Dragon Emperor himself. ULTIMATE MOVE: DRAGON EMPEROR LIFE DESTRUCTOR!!!"

BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:13   #4
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 43937
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43937

Fanboyluk da değil, çok net Punk.
imza
Hiç Tywin Lannister olmak istediniz mi?: GüreşTürkiye, Taht Oyunları Oynuyor
(Karakter Belirlendi, Taraflar Belirleniyor...)

RPG: Paul Heyman (The Advocate of Luther Reigns)
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:16   #5
FATİH TERİM
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ANKARA
Konular: 159
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 167902
Rep Derecesi: basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. basaranflair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
basaranflair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
basaranflair basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 167902

CM Punk.
imza

CHARLOTTE FLAİR

NXT Women's Championship (1 time)
WWE Divas Championship (1 time)
WWE Raw Women's Championship (4 times)
WWE SmackDown Women's Championship (5 times)

2020 WOMEN'S ROYAL RUMBLE WİNNER
basaranflair isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:26   #6
dirtiest player in the game
Red Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osmaniye-İstanbul
Konular: 491
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 2986
Rep Derecesi: Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın. Red Phoenix IC kemerini kazandın.
Red Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Red Phoenix Red Phoenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2986

Daniels'ın 2010-11 döneminde çok iyi maçları var ama Punk'ın bıraktığı etki çok büyük.Raven ve Joe feudları yeter. Anketin durumunu görmeden fanboyluk yapıp Daniels'a bastım, şu an dengeli gidiyor ama bu forumda herhangi bir ankette Punk favoridir.
imza
Eski Nick :
Straight Edge Soldier

Red Phoenix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 17:28   #7
punkcm
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 139
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Matanza
Rep Puanı: 87738
Rep Derecesi: ThinkLumi isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 87738

Christopher Daniels diyorum.
imza

ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 18:05   #8
ThinkLumi
Yulier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 39
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 122694
Rep Derecesi: Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yulier Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Yulier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yulier Yulier isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 122694

CM Punk.
imza
Alıntı Aschentef Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gelmezsen gelme koçum. Bizim Mojo Rawley gibi bir yiğidimiz var zaten.

Otis için...
Yulier isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 21:13   #9
Sports Entertainment Destroyer

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3731
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ben ROH'teki mirasının daha fazla olduğunu düşünerek Christopher Daniels dedim.
imza

"I really want to give my hands to Brock. You know, I saw him throwing everybody around. I don't care what he says or anybody else says. I don't care he wants the match or not. I'm gonna get him. I don't care. It's not up to him."

RPG Karakter:
Dalton Castle
Başarılar:
First Ever Triple Crown Champion
First ever GWA Champion
Intercontinental Champion
Current Tag Team Champion (w/ Brodie Lee)
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2020, 21:14   #10
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 523966
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 523966

Bu sefer taca çıkabiliriz. CM Punk.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)