GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-05-2015, 19:40   #11
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 5630
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.
The Vigilante The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bonez Crusher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sene üçte üç yaparsak güzel para gelir ve alabiliriz ama kesinlikle bek lazım. Riera bile daha iyi oynuyordu kanat olmasına rağmen. Birde Fernandao gelirse nerede oynayacak? Bizim forvetimiz Burak ve bir değişiklik olmazsa adam bırakana kadar bizde oynayacağını söylüyor. En kötü Burak sağ tarafa geçer Fernandao geçer forvete. Ama bize hızlı bir forvet lazım Fernandao'da biraz beleş gol atıyor. Ben Bursa'da ki Bakambu'yu daha çok beğeniyorum.
Burak Yılmaz sağa geçirse perfonmansı düşer bence.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 19:44   #12
gαℓαтαѕαяαу
The Fighter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 82
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 876
Rep Derecesi: The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın.
The Fighter The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Young Bucks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar şuan galatasarayda hoşunuza gitmeyen bir futbolcu varmı? Tartışalım.
Umut Bulut. Dünkü rezalet performansına kadar çoğu zaman savunmuştum ama artık pek bir yeteneği kalmadı. Sezon sonu gitmeli.
imza

-En güzel golün?
“Birincisi Fenerbahçe’ye attığım gol. İkincisi de Fenerbahçe’ye golüm, ama ilk gol daha iyiydi.” (saldaskdasşkdasşiad)

The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 19:45   #13
sredragon
Nick Eldrithc Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kayseri
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 137
Rep Derecesi: Nick Eldrithc Arrow NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Nick Eldrithc Arrow NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Nick Eldrithc Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nick Eldrithc Arrow Nick Eldrithc Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 137

Alıntı The Fighter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umut Bulut. Dünkü rezalet performansına kadar çoğu zaman savunmuştum ama artık pek bir yeteneği kalmadı. Sezon sonu gitmeli.
Bende aynı görüşteyim yeni gelenlere yol açması lazım.
imza

we are Venom
Nick Eldrithc Arrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 19:49   #14
Lonely Man

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın. The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.
The Vigilante The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Fighter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence de takımı hak etmiyor. Unutmuştum. Hep boş kaleye atıyor. Sezon sonu gitmeli ve yeni yedek transfet edilmeli.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 19:54   #15
part-timer.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1375
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 11398
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gentleman Villain Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11398

Alıntı Bonez Crusher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sene üçte üç yaparsak güzel para gelir ve alabiliriz ama kesinlikle bek lazım. Riera bile daha iyi oynuyordu kanat olmasına rağmen. Birde Fernandao gelirse nerede oynayacak? Bizim forvetimiz Burak ve bir değişiklik olmazsa adam bırakana kadar bizde oynayacağını söylüyor. En kötü Burak sağ tarafa geçer Fernandao geçer forvete. Ama bize hızlı bir forvet lazım Fernandao'da biraz beleş gol atıyor. Ben Bursa'da ki Bakambu'yu daha çok beğeniyorum.
Galatasaray'ın kurtuluşu çift forvet. Ayrıca bek konusunda sana katılıyorum. Bek daha öncelikli bu konuda ama Fernandao'yu da hazır elimizdeyken bırakmamamız gerek.
imza

blue is the colour, football is the game #CFC

Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 19:56   #16
Tonight's the Night!
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 371
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 5649
Rep Derecesi: Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın.
Bonez Crusher Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Gentleman Villain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Galatasaray'ın kurtuluşu çift forvet. Ayrıca bek konusunda sana katılıyorum. Bek daha öncelikli bu konuda ama Fernandao'yu da hazır elimizdeyken bırakmamamız gerek.
Galatasaray'ın çift forvete dönmesi intihar demek bence. Çünkü Sneijder geldiğinden beri çift forvet olayını bitirdik. Tüm takım Sneijder'a göre diziliyor. Çift forvete dönersek Melo veya Selçuk ikilisinden birini kesmemiz, Sneijder'ın da biraz geride oynaması gerekecek ve verim alamayacağız ondan.
imza
Blood. Sometimes it sets my teeth on edge, other times it helps me control the chaos.

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."
Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 20:09   #17
gαℓαтαѕαяαу

Konular: 82
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın. The Fighter Ana kadroya çağırıldın.
The Fighter The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ha bu arada Galatasaray 3-0 Beşiktaş bitecek maç.
imza

-En güzel golün?
“Birincisi Fenerbahçe’ye attığım gol. İkincisi de Fenerbahçe’ye golüm, ama ilk gol daha iyiydi.” (saldaskdasşkdasşiad)

The Fighter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 20:17   #18
Monday Fight Rollins
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 265
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 28536
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Richie Sambora Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28536

Sezon sonu için konuşacak çoook fazla şey var beyler. Sağ, sol bek sıkıntı, stoper(ler) vasat, sağ kanat bir türlü belirlenemedi koca sezondur, orta saha merkez Melo ile Selçuk çok fazla istikrarsızlar ve sürekli sıkıntı yaşıyorlar. Forvet Burak idare ediyor işte. Yani var oğlu var, hepsinin bir anda iyileşmesini bekleyemeyiz ama takımı geliştirmek lazım sezon sonu. Yoksa ŞL'de lig'de yalan olabilir.
imza

Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 21:59   #19
✩✩✩✩
Straight Edge Paige - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 83
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1447
Rep Derecesi: Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın. Straight Edge Paige Ana kadroya çağırıldın.
Straight Edge Paige - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Paige Straight Edge Paige isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1447

Hepiniz transfer ağırlıklı konuşmuşsunuz ama bence başkanlık seçimi çok önemli. Adayları tam tanımıyorum ama Dursun Özbek iddialı bir aday gibi duruyor. Çok çok büyük projeleri var. Beni en çok heyecanlandıran basketbola çok yüksek para verecek bir sponsor bulmuş. Basketbolu eski haline döndürecekmiş, bugün şahsen ben bir Galatasaray'lı olarak çok üzüldüm. Her ne kadar Fenerbahçe'ye karşı hiç bir şansımız olmadığını bilsem de üzüldüm. Geçen yıl ki halimizi hatırladıkça sinirleniyor insan. Umarım yeni gelen yönetim tasarruflu para harcaması yapar, her gördüğü adamı satın almaz. 4. yıldızı takarsak zaten forma satışları, kombine satışları, şampiyonluk parası, ŞL parası vs. derken sağlam bir para gelecek klübun kasasına, bunu çer çöp olarak harcamamak lazım.

Transfer konusuna gelecek olursak, orada da çok tasarruflu kullanmak lazım parayı. Şuan A Takım'da olmayan ama yüklü para ödediğimiz oyuncular var. Aydın Yılmaz, Engin Baytar, Emmanuel Eboue, Gökhan Zan ve birkaç kişi daha gönderildiğinde Bruma'yı da 10 milyona Porto'ya satsak 20-25 milyon gibi bir para çıkıyor. Bu da ZLATAN'ın parası ve yapılacak diğer takviyelere harcanabilir. Takım şampiyonluğa oynuyor falan ama kadro pek güven vermiyor. Burak'tan başka düzgün forvet yok, oraya bir İbrahimovic çok sağlam olur. Adamın ölüsü bile bu ligde dağıtır ortalığı, Burak ile de iyi bir ikili oluştururlar diye düşünüyorum. Savunma'ya da bir iki takviye yapmak lazım özellikle beklere. Orta sahaya da Hamit yerine düzgün bir yedek bulduk mu 2 yıl önceki ŞL Çeyrek Final'ine kalan halimize dönebiliriz. Maalesef şuan kale dışında full güven veren bir bölge yok takımda.

Kısacası bu takımı Ünal batırdı, yeni gelenler de ders çıkarıp parayı dikkatli kullanmalılar.
imza

GTR Başarıları
x1 Haftanın Parlayan Üyesi
x2 Onur Kürsüsü
Royal Rumble 2015 16. Etkinlik Haftası İnceleme Yarışması 2.si
SummerSlam 2015 18. Etkinlik Haftası İnceleme Yarışması 2.si
x1 Efsanevi Be a Booker

Straight Edge Paige isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2015, 22:31   #20
Tonight's the Night!

Konular: 371
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Derecesi: Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın.
Bonez Crusher Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Straight Edge Paige Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hepiniz transfer ağırlıklı konuşmuşsunuz ama bence başkanlık seçimi çok önemli. Adayları tam tanımıyorum ama Dursun Özbek iddialı bir aday gibi duruyor. Çok çok büyük projeleri var. Beni en çok heyecanlandıran basketbola çok yüksek para verecek bir sponsor bulmuş. Basketbolu eski haline döndürecekmiş, bugün şahsen ben bir Galatasaray'lı olarak çok üzüldüm. Her ne kadar Fenerbahçe'ye karşı hiç bir şansımız olmadığını bilsem de üzüldüm. Geçen yıl ki halimizi hatırladıkça sinirleniyor insan. Umarım yeni gelen yönetim tasarruflu para harcaması yapar, her gördüğü adamı satın almaz. 4. yıldızı takarsak zaten forma satışları, kombine satışları, şampiyonluk parası, ŞL parası vs. derken sağlam bir para gelecek klübun kasasına, bunu çer çöp olarak harcamamak lazım.

Transfer konusuna gelecek olursak, orada da çok tasarruflu kullanmak lazım parayı. Şuan A Takım'da olmayan ama yüklü para ödediğimiz oyuncular var. Aydın Yılmaz, Engin Baytar, Emmanuel Eboue, Gökhan Zan ve birkaç kişi daha gönderildiğinde Bruma'yı da 10 milyona Porto'ya satsak 20-25 milyon gibi bir para çıkıyor. Bu da ZLATAN'ın parası ve yapılacak diğer takviyelere harcanabilir. Takım şampiyonluğa oynuyor falan ama kadro pek güven vermiyor. Burak'tan başka düzgün forvet yok, oraya bir İbrahimovic çok sağlam olur. Adamın ölüsü bile bu ligde dağıtır ortalığı, Burak ile de iyi bir ikili oluştururlar diye düşünüyorum. Savunma'ya da bir iki takviye yapmak lazım özellikle beklere. Orta sahaya da Hamit yerine düzgün bir yedek bulduk mu 2 yıl önceki ŞL Çeyrek Final'ine kalan halimize dönebiliriz. Maalesef şuan kale dışında full güven veren bir bölge yok takımda.

Kısacası bu takımı Ünal batırdı, yeni gelenler de ders çıkarıp parayı dikkatli kullanmalılar.
Fatih Terim çok doğru hamleler yapmıştı. Hamza hoca daha önce böyle bir büyük takımda transferler yapmadı umarım yanlış işler yapmaz. Fatih Terim'in aldığı oyuncular takıma hemen alışmıştı. Şimdi alacağımız oyuncular alışacak mı takıma? Bu soru da var. Kaleden başka güven veren bölge ofansif bölgemiz var. Sneijder, Burak, Yasin çok iyi ve Bruma yerine birini aldık mı ofansif olarak bayağı iyi bir takımız. Tabi ki bu kadroyla CL'de 2. tura bile zor çıkarız. Wesley, Muslera, Burak, Selçuk hariç takımı baştan aşağıya bir yenilemek lazım aslında. Semih, Yasin, Sabri'de bu yeni alacağımız isimlerin yedekleri olur. Bu arada bu takımın taktiği 4-4-2 olamaz bundan sonra. İbrahimoviç ve Burak Yılmaz'ın iyi bir ikili olacağını söylemişsin ama zor. Çünkü önceki yorumumda dediğim gibi takım Sneijder'a göre dizildiği için Selçuk veya Melo ikilisinden birini kesmek zorunda kalırız öyle olursa. Hadi diyelim kestik o zaman Sneijder'ın da göbeğe yardıma gelmesi gerekecek ve Sneijder'dan verim alamayacağız. Şuan için en iyi taktik 4-2-3-1 taktiğidir ki çoğu Avrupa takımı da bu taktikle oynuyor. O göbek için Melo'ya teşekkür edip göndermeliyiz artık. Gol yollarında katkısı olmadığı gibi savunmada da hatalar yapıp her maç en az 5-6 sarı, kırmızı kart görmesi gerekirken görmüyor ki bazen görüyor. Chedjou ve Semih ikilisinin ben bozulacağını zannetmiyorum. Sadece bu isimlere iyi bir yedek hatta bu isimleri zorlayacak birisi gelmeli ki Semih ve Chedjou formayı kapmak için mücadele etsin. Bu isimde yine Bursa'dan Serdar Aziz olabilir. Hem Chedjou gibi ileriye de çıkıyor arada sırada. Defansa çok sağlam yedek, sağ-sol bek- sağ kanat ve bir kaç tane daha ilk 11 oyuncularını zorlayacak oyuncu aldık mı bu takım iki sezon ki haline geri döner. Umarım Olcan Adın, Alex Telles, Burdisso, Veysel Sarı ve Tarık Çamdal gibi saçma hamleler yapmayız bu transfer döneminde.
imza
Blood. Sometimes it sets my teeth on edge, other times it helps me control the chaos.

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."
Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil