GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-06-2019, 23:31   #21
GT Original
Air Canada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Bayley
Rep Puanı: 13982
Rep Derecesi: Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Air Canada WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Air Canada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Air Canada Air Canada isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13982

6 NUMARA LEBRON JAMESSSSSSS
imza

All the great wrestlers quit because they know Vince and his " business " are full of shit.

Thanks for all CM Punk.

Air Canada isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:34   #22
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

Alıntı The Eater of Worlds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam bu seneki Golden State serisini izledin mi? Veya 2 sene önceki San antonio serisini? Bu sene GSW serisinde Harden istatislik olarak iyi görünse de son 2 maçta rezaletti. Son çeyreklerde sürekli sorumluluk almaktan kaçtı. Bize artık play offlarda son çeyrek yumruğu vuracak, Durant gibi bir oyuncu sakatlandığında tüm sprumluluğu alıp seriyi çevirecek bir adam lazım o da bence Butler.

CP3 takasında da herkes olmaz anlaşamazlar demişti ama geçen sene gördük gibi gayet iyi anlaşıp takımı WCF finaline taşıdılar. Hatta CP3 salatlanmasa final de geliyordu. Bu sene CP3'nin performansının düsmesiyle o etki gitti tabii. Butler gelirse yine bir şekilde o düzen sağlanır bence. Tek sorun Butler ile CP3 aynı soyunma odasında olduklarindan birbirlerini vurabilirer, Harden da ikisinden birine sinsice yardım ve yataklık yapar.
İzledim serileri ve haklısın Houston son yumruğu vuramadı ama Harden'ın takımı oraya getirmek için inanılmaz bir efor harcaması gerekti ve benzini yetmedi. Son topu oynayamamaktan ziyade yorgun düştü yani. Playoffa gelebilmek için Harden'ın kendini hırplanmayacağı bir oyun oynansa sonu daha mutlu bitebilir gibi geliyor Houston için. Houston taraftarısın anladığım kadarıyla o yüzden benden çok izlemişsindir adamı tabii ki ama gözlemlerim bu şekilde.
imza
” 1)Maria'nın şirketi hamilelik konusunda yanılttığına dair haberler çıkmıştı geçtiğimiz zamanlarda ve bu olayların üzerine yazılan bu tarz senaryolara yönelik böyle bir sonuca varmam anormal değil ki bu zaten bir düşünce. Kesin argümanlarla iddiada bulunmadım, bu hikayeyi kendimce skandal buldum. Senaryolar uzun soluklu yazıldığı kadar çok kez de değişebiliyor ve son dakika senaryoları yazılabilir. Bu şirkette planlamaların çok uzun soluklu ve önceden yapıldığını bilebilecek durumdayım ki sitede keyfine yazdığım hikayelerimde bile uzun soluklu planlamalar yapan biri olarak çok büyük piyasa değerine sahip profesyonel şirketin basiretli tacir olarak dikkatlice analiz edilmiş uzun soluklu planlar yaptığının farkındayım. Yine de bu son dakika değişiklikleri ve son dakika planlarının olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

2) Hiç kimse ağlamadı diyorsun, ama bu şirkette birçok sorun yaşandı. Ayrılan güreşçilerin birçok aleyhe yorumları mevcut ve arka alanda bizim bilmediğimiz birçok olay döndüğü kadar iş alacakları vs birçok hukuki konuda da ihtilaflar yaşanıyor. Burası bir eğlence sektörü olsa da bir şirket ve kendi hukukunda bağlı oldukları var. Güreşçilerin hepsi şirket ile işçi - işveren ilişkisinde bağlı ve günümüzde yapacakları olumsuz açıklamaların şirketin prestijine zarar verdiği için şirkete haklı nedenle fesih oluşturduğunun da farkındalar. Twitter'da önceden yazdıkları bile önlerine sorun olarak çıkabiliyorken bu insanların sıfır baskı ve mutlulukla çalıştığını iddia edemezsiniz. Sonra bir bakarsınız, CM Punk gibi top isim bile birden şovdan ayrılıp şirketi terk eder. Bağların kopmasıyla da ortaya çıkan birçok gerçeği duyarsınız. Herkesin kahraman olmaya ihtiyacı yok ki çoğu WWE gibi bir şirkette oldukları için bile şanslı hissediyorlar. Bu demek değil ki kendilerine yazılan her senaryoya tepki göstermeyip mutlulukla yapıyorlar.

3)Gerçekten hayret edilesi şu mesajların. Kendi gerekçelerimle bir görüş belirtiyorum. Hemen savunma mekanizmasına geçip üzerine gerilmek, kraldan çok kralcılık gibi saçma argümanlar çıkarıyorsun karşıma. Ben bunu hobi olarak görüyorsam WWE sayesindedir ve başka şirketleri takip etsem de benim için WWE ayrıdır. Ama ben diğer şirketlere saygı duyar ve takip ederim. Objektif yaklaşırım. Burada takım savunur gibi şirketi savunmam. Bu senaryo hiç hoş durmayan bir senaryo. Bu şirkette birçok ağır senaryonun olması bu senaryoyu meşru ve doğru kılmaz. Maria ve Mike bu şirkette aldıkları senaryodan mutlu olabilirler de, olmayabilir de. Ama ben çıkan haberlere, yaşananlara ve akabinde bu ikili hakkında yazılmaya başlayan sistemli ağır senaryolardan dolayı rahatsız olmaya başladım ve kendilerine bu yolla Mobbing uygulandığını düşünmekteyim. Eğer bu ikili memmun olmayıp rahatsız oluyorlarsa ve sırf şirkette kalabilmek için ses çıkarmayıp bu senaryoya katlanıyorlarsa bu bir psikolojik tacizdir. Ülkemizde yaşanan birçok olay ol bilir, yaşam tarzı ve hayat koşulları da sorun olabilir. Ama diğer bütün ülkelerde hiç sorun yaşanmadığını düşünmemek hayalcilikten başka birşey değil. O Mobbing dediğin olay Türkiye'den dolayı değil, uluslararası yaşanan sistemli sorunlardan dolayı kendisine uluslararası hukukta yer bulmuş ve Türkiye'de de artık içtihatlaşmaya başlayan yeni bir kavramdır. Ben kralcılıktan çok kralcılık yapmıyorum, düşüncemi belirtiyorum ve bu şirketin bir izleyicisi olarak belirtiyorum. Eğlence sektörü olduğunun da farkındayım ve sadece izleyip düşüncelerimi belirtiyorum. Senin gibi körü körüne savunup burada insanların dikkatini çekme çabalarına ihtiyacım yok. Canım isteyince girip sohbet edip dönüyorum. Ama sen sevdiğin şeyleri körü körüne savunuyorsun. Avukata Mobbing dersi vermeye de kalkıyorsun. Senin aksine benim için bu forum hayatım demek değil. Bir hobi ve burada olmaktan zevk alıyorum, senin gibi buraya kendimi bağımlı hissetmiyorum. Türkiye'de olmaktan gerildiğimi söyledin, ama ben yurtdışında da yaşayıp birçok ülke gezmiş bir insanım. Türkiye'de kapalı kalan biri değilim. Mesleğimi de elime aldım. Senin girmeye gerileceğin ortamlarda hak savunuyorum. Burada anlattığınız dolu sıkıntılı olayı bizzat deneyimliyorum,insanların hakkını savunmak burada Jinder Mahal savunmaya benzemez. Senin bana anlatmaya çalıştığın Mobbing ile ilgili birçok işçiye dava kazandırdım. Kendinizi göstermeye çalışırken komik oluyorsunuz.Sivil toplum örgütlerinde görev alıp senin Türkiye'de kalıp gerildiğimi iddia ettiğin sırada yurt dışında görev yapıyorum. Beni buraya gelip hayatını foruma adayanlarla, özgüvensiz olup sanal alemden güç toplayıp kendini kandıran insanlarla karıştırma. Benim dengim değilsin.” - Mr. Ekmek
ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:35   #23
#FALCAO45GOLAT
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 167234
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 167234

Lakers süperstar boşluğu açtı ama umarım aptallık yapmazlar. Aynısını Heat yaptı, Nowitzki hepsini üst üste koyup, ohh ferahladım hatırlayınca.

İyi bench kurmak lazım. Kardeşim Toronto en yüksek picki 15 olan takımla şampiyon oldu. Vanvlett, Powell, Ibaka maç aldılar kenardan gelip. 3 ss alıp gerisi çöp olursa şampiyon olamayız

Curry... Artık balon diyenleri susturma zamanı. Topla benchini, Durant yılanından kurtuldun. Git ve takımını taşı kral. Şaklabanlığı da azalt.

Kawhi, seni seviyorum ama Drake’i sevmiyorum. Bırak Kanada işini.

Bu arada Butler, CP, Harden üçlüsü Houston’ı mahveder.
imza

SENİNLEYİZ İMPARATOR
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:38   #24
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 537
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 40354
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı ErDiBiase Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İzledim serileri ve haklısın Houston son yumruğu vuramadı ama Harden'ın takımı oraya getirmek için inanılmaz bir efor harcaması gerekti ve benzini yetmedi. Son topu oynayamamaktan ziyade yorgun düştü yani. Playoffa gelebilmek için Harden'ın kendini hırplanmayacağı bir oyun oynansa sonu daha mutlu bitebilir gibi geliyor Houston için. Houston taraftarısın anladığım kadarıyla o yüzden benden çok izlemişsindir adamı tabii ki ama gözlemlerim bu şekilde.
Kesinlikle haklısın zaten. 2 mesaj önce de dedim Harden, Butler gelse de gelmese de bu seneki gibi oynamaz. Bu sene takım 14.lüğe düşünce bildiğin MJ modu açtı adam. Ama bunu play off arenasında da gösteremezsen bir anlamı kalmaz. MVP de alamadı zaten. Seneye öyle aşağılar düşmezsek kendini bu derece yormaz bence, o da farkındadır bunun.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:39   #25
you're welcome
The Gold Standard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 141
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7915
Rep Derecesi: The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın.
The Gold Standard The Gold Standard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hocam bu seneki Golden State serisini izledin mi? Veya 2 sene önceki San antonio serisini? Bu sene GSW serisinde Harden istatislik olarak iyi görünse de son 2 maçta rezaletti. Son çeyreklerde sürekli sorumluluk almaktan kaçtı. Bize artık play offlarda son çeyrek yumruğu vuracak, Durant gibi bir oyuncu sakatlandığında tüm sprumluluğu alıp seriyi çevirecek bir adam lazım o da bence Butler.

CP3 takasında da herkes olmaz anlaşamazlar demişti ama geçen sene gördük gibi gayet iyi anlaşıp takımı WCF finaline taşıdılar. Hatta CP3 salatlanmasa final de geliyordu. Bu sene CP3'nin performansının düsmesiyle o etki gitti tabii. Butler gelirse yine bir şekilde o düzen sağlanır bence. Tek sorun Butler ile CP3 aynı soyunma odasında olduklarindan birbirlerini vurabilirer, Harden da ikisinden birine sinsice yardım ve yataklık yapar.
Abi iyi güzel diyorsun da çıkan haberlere göre CP3 daha Butler'a gerek kalmadan Harden'ı vurmaya başlamış zaten. Takım yetkilileri yalanlıyor da bir şeyler döndüğü çok açık yani. Ayrıca Paul, Harden ve Butler üçlüsünü aynı takıma koyarsan sahaya üç tane top atman gerekir Houston'ın sağlıklı bir hücum performansı sergilemesi için. Hepsi topu isteyen ve alamayınca mutsuz olan adamlar. Bunun çalışması için Paul ve Harden mucizesinden bile daha büyük bir şey lazım Houston'a. Bu olayın gerçekleşmesi için baştan Capela, Gordon, Tucker tarzı parçalardan kurtulmak gerekiyor takasla; o apayrı bir problem derinlik konusunda. Çok zor görüyorum ben yani.
imza

#oswald
The Gold Standard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:46   #26
DoctorBA

Nereden: Mersin
Konular: 537
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Gold Standard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi iyi güzel diyorsun da çıkan haberlere göre CP3 daha Butler'a gerek kalmadan Harden'ı vurmaya başlamış zaten. Takım yetkilileri yalanlıyor da bir şeyler döndüğü çok açık yani. Ayrıca Paul, Harden ve Butler üçlüsünü aynı takıma koyarsan sahaya üç tane top atman gerekir Houston'ın sağlıklı bir hücum performansı sergilemesi için. Hepsi topu isteyen ve alamayınca mutsuz olan adamlar. Bunun çalışması için Paul ve Harden mucizesinden bile daha büyük bir şey lazım Houston'a. Bu olayın gerçekleşmesi için baştan Capela, Gordon, Tucker tarzı parçalardan kurtulmak gerekiyor takasla; o apayrı bir problem derinlik konusunda. Çok zor görüyorum ben yani.
Valla CP3'nin kontratı patladı elimizde kimseye yollayamayız. Mecbur artık ona tahammül etmek zorunda takımdakiler. Ha Butler tahammül edebilir mi? Kesinlille hayır. Ben saha içi sorunlar çözülür ve takım iyiye gider diyorum ama saha dışı sorunlar maalesef işi zora sokuyor.

Takasım gerçekleşmesi zaten zor bir ihtimal 3.takımı bulup Capela'yı oraya postalamak lazım bir kere. O takımda gelecek pick veya oyuncuyu Phila'ya yollayıp + Gordon Tucker verirsek ancak olur.

Bu takım yıllardır yerinde seyrediyor. Son 5 senenin 4ünde GSW'ye elendik. Artık bir sonraki adıma geçilmeli yoksa şampiyonluk falan hayal olur. Morey de bunun farkındaki böyle riskli işlere girişiyor. Artık riskin gerekli olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu takımım geleceği yok sürekli geriye gidecek.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2019, 23:48   #27
you're welcome

Konular: 141
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Derecesi: The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın. The Gold Standard Royal Rumble maçını kazandın.
The Gold Standard The Gold Standard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Valla CP3'nin kontratı patladı elimizde kimseye yollayamayız. Mecbur artık ona tahammül etmek zorunda takımdakiler. Ha Butler tahammül edebilir mi? Kesinlille hayır. Ben saha içi sorunlar çözülür ve takım iyiye gider diyorum ama saha dışı sorunlar maalesef işi zora sokuyor.

Takasım gerçekleşmesi zaten zor bir ihtimal 3.takımı bulup Capela'yı oraya postalamak lazım bir kere. O takımda gelecek pick veya oyuncuyu Phila'ya yollayıp + Gordon Tucker verirsek ancak olur.

Bu takım yıllardır yerinde seyrediyor. Son 5 senenin 4ünde GSW'ye elendik. Artık bir sonraki adıma geçilmeli yoksa şampiyonluk falan hayal olur. Morey de bunun farkındaki böyle riskli işlere girişiyor. Artık riskin gerekli olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu takımım geleceği yok sürekli geriye gidecek.
Houston'ın yönetimi de aslında gayet akıllıca hamleler yapar, bu sene lüks vergisinden kaçmak için yapılan takaslar ve bu takasların aynı zamanda takıma sadece boşluk olarak değil parkede katkı olarak dönmesi falan inanılmaz iyi işti. Bunları yapan insanların aynı zamanda Paul'a o korkunç kontratı veren insanlar olması çok ilginç geliyor bana. Tam bir akıl tutulması o kontrat, koskoca takımın iki-üç yılını çalmış olabilir yani o para eğer Morey bir cambazlık yapamazsa.
imza

#oswald
The Gold Standard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2019, 00:14   #28
The Lost Boy
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 5106
Rep Derecesi: texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın.
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
texasrattlesnake texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5106

Yalnız manyak bir Free Agent dönemiyle karşı karşıyayız.Kimin eli kimin cebinde belli değil ve takip etmesi bayağı heyecanlı.Kemba ve Vucevic Celtics yollarındaymış,eğer ikisini alabilirlerse Boston adına güzel şeyler olacaktır.
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2019, 00:38   #29
u never alone
ShieldBrothers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 22
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 4963
Rep Derecesi: ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın. ShieldBrothers IC kemerini kazandın.
ShieldBrothers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ShieldBrothers ShieldBrothers isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4963

Şurada Harden'la ilgili çok fazla şey yazıp sildim ve gerçekten yorum yapması en zor oyuncu olabilir kendisi.İnanılmaz bir yetenek,gerçekten saf bir yetenek ama bence hiçbir zaman yüzük kazanamayacak.İyi şut yüzdesine,muazzam istatistiğe sahip fakat şu eleman Durant olsun,olmasın Golden State'yi bir türlü yıkamıyor ya.Bundaki en büyük etken daima topu elinde istemesi olabilir.Adamın 57 sayı attığı takımın hücumlarının yarısını kendi başına isolation oynadığı ama sonunda kaybettikleri bir maç vardı.İşte o maç birçok şeyin özeti gibi sanki,bireysel yetenek bir yere kadar getiriyor fakat kesin sonucu almak için takım oyunu şart ve bence Harden hiçbir zaman takım oyuncusu olamayacak.Kariyer sayı rekoru 45 olan Kawhi Leonard'ın Harden'dan daha iyi bir oyuncu olmasının temel farkı bu bence,gerektiğinde takım oyuncusu olabilmek.
imza
You can
You will.

22.11.15-Survivor Series 2015
14.12.15-Raw
3.4.16-Wrestlemania 32
19.8.18-Summerslam 2018
ShieldBrothers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2019, 01:10   #30
#MakeFerrariGreatAgain
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 97
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 1610
Rep Derecesi: King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın. King of Swing IC kemerini kazandın.
King of Swing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Swing King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1610

Kemba Walker %100 Celtics`te,4 yıllık maxi aldı,Charlotte için yolun sonu tanking maalesef.
Kyrie Irving %99,9 Nets`te,Nets`e gittiği an Russell sınırsız serbest yapılacak,Lakers görüşme ayarladı deniyor.
imza

Mauro İcardi #9

#LeBron 'The Chosen One' James.
#Giannis 'The Greek Freak' Antetokounmpo
#Anthony 'The Brow' Davis

Birçok dilde,örneğin Malta dilinde ':RE' Kral anlamına gelir.

Fırtınalar gelir gider, dalgalar vurur, büyük balık küçük balığı yutar ve ben kürek çekmeye devam ederim. -Varys Baba

The rightful king, Daemon Blackfyre. The King Who Bore the Sword.He could fight.With axe or lance or flail, He was as good as any knight I ever saw, but with the sword he was the God (Warrior) himself.

When Prince Daemon had Blackfyre in his hand, there was not a man to equal him … not Ulrick Dayne with Dawn, no, nor even the Dragonknight with Dark Sister..

Daemon, though … Daemon was no more pious than a king need be, and all the great knights of the realm gathered to him. It would suit Lord Bloodraven if their names were all forgotten, so he has forbidden us to sing of them, but I remember. Robb Reyne, Gareth the Grey, Ser Aubrey Ambrose, Lord Gormon Peake, Black Byren Flowers, Redtusk, Fireball … Bittersteel ! I ask you, has there ever been such a noble company, such a roll of heroes?

“Why, lad? You ask me why? Because Daemon was the better man. The old king saw it, too. He gave the sword to Daemon. Blackfyre, the sword of Aegon the Conquerer, the blade that every Targaryen king had wielded since the Conquest … he put that sword in Daemon’s hand the day he knighted him, a boy of twelve.
King of Swing isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil