GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-09-2019, 21:03   #1
one above all
Lesnarizator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Earth-616
Konular: 64
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 19924
Rep Derecesi: Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin. Lesnarizator Şirketin yüzü artık sensin.
Lesnarizator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lesnarizator Lesnarizator isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 19924

Standart BigBossLayf Sezen, Beyazıt Öztürk'ü Sperm İle Anlatmaya Çalışıyor

imza

thank you stan

Lesnarizator isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 21:07   #2
Stay High
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 4452
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 42945
Rep Derecesi: FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. FightOwensFight Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
FightOwensFight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FightOwensFight FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42945

Ulan bunu erkekler bile düşünmezdi.

Öykü Serter'in "iç dünyanı sormadık" demesi. Bu kadın aralarda iyi gömüyor ama hep boşa gidiyor.
FightOwensFight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 21:12   #3
Banned
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 167234
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 167234

Kız zekice iş yapmış. Zaten tv’de değilsin, neyin şovu. Orada Beyazıt Öztürk’ün seks sonrası kadınların üstüne bilmem ne yapması gibi bir dedikodudan yürümüş. Tabi şeyin rengi üstünden de yürümüş olabilir, bilemiyorum. Her türlü zekice.

İki gündür youtube’da karşıma çıkıyordu bunlar, dün bakayım dedim. Hiçbir şey anlamadım, bunlar ne için yarışıyor, twitch yayıncıları ile Berkcan Güven var. BBG evi gibi ortam kurmuşlar. Başka da bir cacık anlamadım.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 21:14   #4
est. 1986
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 9006
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 581694
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 581694

Fena seks dönüyordur bu evde.
imza
#hedef29

⭐⭐⭐⭐⭐

1932-33 / 1934-35 / 1937 / 1940 / 1943 / 1944 / 1945 / 1946 / 1950 / 1959 / 1960-61 / 1963-64 / 1964-65 / 1967-68 / 1969-70 / 1973-74 / 1974-75 / 1977-78 / 1982-83 / 1984-85 / 1988-89 / 1995-96 / 2000-01 / 2003-04 / 2004-05 / 2006-07 / 2010-11 / 2013-14

The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 21:16   #5
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1558
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 490820
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 490820

Şükrü'nün yine hiçbir şey umrunda değil.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 22:14   #6
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 308
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 68410
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 68410

Boş insanlar. Prim verilmemeli ki gelecekte çocuklarımız bu gibi boş mahlukatlarla karşılaşmasın.
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 22:21   #7
Kayıtlı Kullanıcı
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Rep Puanı: 3257
Rep Derecesi: Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın. Wolfpac IC kemerini kazandın.
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wolfpac Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3257

Şu internet ortamında bir tane zeki kadın yok yav, vallahi sonra neden kadınlar zekayla sınanıyor, işte kadınlar neden fizikiyle biliniyor. Şu avellere ortam açanlar yüzünden.
Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 22:35   #8
GENIUS OF THE SKY
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ROX Dragons
Konular: 72
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 214719
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 214719

Şu salaklar foruma da taşındı ya bravo.
imza

YOUR FINAL LESSON IS AT HAND!

Io Shirai
Adam Cole
Jon Moxley
Drew McIntyre
Liv Morgan
Lacey Evans
UltimateOpportunist isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 22:50   #9
the last of the time lords
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2887
Rep Puanı: 126918
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 126918

Kızın hareketinden ziyade elemanın oha oha diye bağırması gıcık etti.
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 23:07   #10
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli/İstanbul
Konular: 372
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 45303
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 45303

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızın hareketinden ziyade elemanın oha oha diye bağırması gıcık etti.
Yasak Twitch platformunda o görüntü ve ban sebebi, o yüzden olabilir mi?
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil