GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-04-2018, 19:06   #1
face of fear
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 502
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 55153
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: Smackdown Live #973 | Şov İncelemesi

Hazırlayanlar: Richie Sambora & Windham Lawrence Rotunda

Wrestlemania sonrası ilk Smackdown Live'dan merhabalar! Şovu Smackdown'ın en yetkili ve Wrestlemania'dan zaferle ayrılan kişisi Shane McMahon ile açıyoruz.

Shane McMahon: (SHANE O'MAC! SHANE O'MAC!) Sağolun, ben de sizleri seviyorum. Hepiniz Smackdown Live'a hoş geldiniz! Bu şahane Wrestlemania haftasının kapanış noktasındayız. Öncelikle bütün organizasyon adına şovlarda bulunan herkese; Hall of Famer'lar, NXT, RAW, Smackdown soyunma odalarına; son olarak da burada olanlara, uzun mesafeleri dolaşanlara ve evlerinde televizyondan izleyenlere bu harika olayın parçası oldukları ve Wrestlemania'yı bu denli başarılı yaptıkları için teşekkür ediyorum. Geçen pazara kadar birçok Wrestlemania maceram olmuştu ama bu Wrestlemania'da olan daha özeldi çünkü hepimiz Daniel Bryan'ın dönüşüne tanıklık ettik. Sadece Daniel Bryan'la takım olmakla kalmadım; onun sertliğine, tutkusuna ve kimsenin hayallerini elinden alamayacağına tanık oldum ve sonunda kazandık. Ayrıca sanıyorum Daniel Bryan'ın içinde bulunduğu aksiyonun büyülü olduğuna ve onun bunu yapmak için doğduğu konusunda hemfikiriz. Tekrardan tam zamanlı bir WWE Süperstar'ı olmak için her şeyi yaptı. Bundan dolayı Daniel'ın Smackdown Genel Müdür'lüğünden istifasını memnuniyetle kabul ettim. Burası Fırsatlar Diyarı olduğundan bir kapı kapanırsa bir diğeri açılır. Lütfen sizlere yeni Smackdown Genel Müdür'ünü takdim etmeme izin verin: PAIGE!

Dün gece RAW'da ring içi aksiyondan emekliliğini açıklayan Paige Smackdown'da! Hem de Genel Müdür olarak! Shane, mikrofonu vererek sahneyi Paige'e bırakıyor.

Paige: Geri döndüüm! (YES! YES! YES!) Dün gece RAW'da emeklilik konuşmamı yaptıktan sonra çıkışta beni bekleyen ilk insan sendin Shane. Her şeyden önce sana teşekkür etmek istiyorum çünkü bu benim için büyük anlam ifade ediyor. Şimdi iş konuşalım. Superstar Shake-Up'ın gelecek hafta olduğunu biliyorum ama dediğim gibi; gelecek hafta. Bu yüzden bu geceyi her biriniz için özel hale getirmek istiyorum. Şimdi Daniel Bryan hakkında konuşalım. Daniel Bryan 3 yıllık bir sürenin ardından televizyonda mücadele etti. O zaman kim onu bu akşam da aksiyonda görmek ister? (YES! YES! YES!) Sonuç olarak Daniel Bryan bu gece- (RUSEV DAY!) Bu gece AJ Styles ile karşılaşacak!

Yeni otorite ikilimiz bu duyurudan sonra arka alanın yolunu tutuyor ve biz de maçlara geçiyoruz.

Gecenin ilk maçı için ringdeyiz. Eski SD Live Tag Team Şampiyonları The Usos geliyor. Ardından rakipleri The New Day de geliyor ve mücadele başlıyor.

The Usos vs. The New Day (Big E & Xavier Woods)

Maça Woods ile Jimmy başlıyor. Woods yumrukluyor hemen Jimmy'i ve onu köşeye atıyor. Jimmy top rope'a tutunarak sıyrılıyor ve iplerden sekip Woods'a Slingblade tarzı bir hareket uyguluyor. Ardından Woods'u köşeye alıyor ve kendi de koşuyor. Woods, Jimmy'i aprona aşırırken Jey, Jimmy'den tag alıyor. İkisi birden aynı anda tekmeyi koyuyorlar Woods'a ve Jey ringe girip tuş deniyor 1----2'de atıyor Woods. Jey, Woods'u iplere atıyor. Woods iplerden sekiyor ve Big E tag alıyor ondan. Woods da Jey'i iplere atıyor ve Big E ringe girip Jey'i kucağında yakalıyor. Overhead Belly-to-Belly Suplex! Big E yine tagliyor Woods'u. Woods, Big E'yi Electric Chair pozisyonuna alarak Splash ile atıyor Jey'e doğru ve tuş deniyor 1----2, Jey atıyor. Woods, Jey'i köşeye oturtup tekmeliyor. Big E tag alıyor ve şimdi de aynısını o yapıyor. Birkaç kez dönüşümlü olarak bunu yapıyorlar ve en sonunda Woods girdiğinde Big E onu tutup Jey'e doğru atıyor ve Woods'tan Low Dropkick! Jey dışarı düşüyor. Jimmy dışarıda onunla ilgileniyor. Woods da kısa bir süre sonra iniyor ringden ve Jey'i kaldırıp Back Hand Chop vuruyor. Jey ringe giriyor ve Woods da ringe girip tuş deniyor 1---- Jey atıyor. Woods, Jey'i aheste aheste yumruklamaya devam ederken Jey'den kontra geliyor ama Woods kontrolü bırakmıyor ve Jey'i köşeye atıp Corner Spear'lar vuruyor. Ardından Big E'yi tagliyor ve bir Corner Spear da Big E'den. Şimdi Woods omuzluyor Jey'i ve Gutbuster! Big E'den tuş denemesi 1----2'de atıyor Jey. Big E, şimdi ayakta Jey'in kolunu kapıyor. Jey kısa bir süre sonra açığı bulup kilidi bozuyor ve rakibini yumrukladıktan sonra iplerden sekiyor ama Big E ona Back Elbow'u koyuyor döndüğü gibi! Tuş denemesi yine, 1----2-- Jey atıyor. Big E iplerden sekiyor ve Jumping Splash! Yine tuş deniyor 1----2---- yine başarısız! Woods tag alıyor şimdi ve Diving Elbow Drop! Bu kez Woods'tan tuş denemesi 1----2--- Jey bunu da atıyor. Şimdi Woods, Jey'i belinden kilide alıyor ve onu kaldırıp köşeye alarak Corner Spear'lar vuruyor. Ardından Big E'ye tag veriyor ve Belly-to-Belly Suplex! Jey aprona kadar gidiyor. Big E de aprona geçiyor ve Jey'e Running Splash! Ama Jey çekiliyor ve Big E kötü bir şekilde yere çakılıp yere düşüyor! Jey hemen kendini ringe atıp Jimmy'e doğru ulaşmaya çalışıyor. Woods da Big E'yi tutup ringe sokuyor ve ondan tag alıyor. Bu sırada Jey de tag veriyor ikizine! Jimmy aparkatlarla giriyor Woods'a. Bir de Low Superkick! Ardından dizinin üstüne çökerek aparkatı koyuyor. Big E ringe giriyor ve Jimmy ona da tekmeyi koymak istiyor ama Big E onun tekmesini yakalıyor. Ama Jimmy'den Spinning Enzuigiri! Big E yuvarlanarak düşüyor ringden. Woods, Jimmy'e doğru koşuyor. Jimmy onu da dışarı alıyor ve ikiliye doğru Suicide Dive ile uçuyor! Bu sırada Woods çekiliyor ve hareket sadece Big E'de patlıyor. Woods fırsatçılığını konuşturarak Suicide Dive için iplerden sekiyor ama Jimmy daha hızlı davranıp aprona çıkarak forearm'ı geçiriyor rakibine. Köşeye doğru savrulan Woods'a koşuyor ama Woods onu diz darbesi ile bloke ediyor. Şimdi Honor Roll için taklasını atıyor. Tam hareketi bitireceği sırada Jimmy onu omzunda yakalıyor ve Samoan Drop! Tuş denemesi, 1----2---- Woods atıyor. Jimmy, Jey'e tag veriyor. Woods kalktığı Jey ona Side Slam'i koyuyor. Jimmy, Woods'a yöneliyor ama Woods onu ayaklarıyla itiyor. Jimmy apronda ve Big E onu Spear ile ringin dışına alıyor! Kendi de düşüyor. Woods köşeye çıkıyor ve yerdeki Jey'e Diving Leg Drop! Tuş deniyor 1----2---- Jey atıyor. Woods, Jey'in tişörtünü yırtıp onun karnına yumruğu geçiriyor. Kaldırıyor ve bir yumruk daha. Ardından iplerden sekiyor ama Jey'den forearm. Jey de iplerden sekiyor ama Woods'tan da iplerdeki Jey'e forearm! Bu hareketin aynısını Jey yine tekrarlıyor. Jey iplerden sekiyor ve döndüğünde Woods onun karnına yumruğu vurup onu ipe yaslıyor ve koşuyor ama Jey'den Low Superkick. Woods köşelerine kadar gidiyor. Big E ondan tag alıyor. Jey, Woods'a doğru koşuyor. Ama Woods çekilip Jey'i kolundan tutuyor ve Big E ile birlikte Side Slam+Backstabber kombinasyonu uyguluyorlar Jey'e! Big E tuşa gidiyor 1----2---- Jey atıyor! Big E şok! Şimdi rakibinin kalkmasını bekliyor Big E. O kalktığında Big E, Woods'u tagliyor ve Jey'i omuzluyor. UpUpDownDown mı geliyor? Hayır! Jimmy ringe giriyor ve Jey'i Big E'den kurtarıyor. Double Superkick geliyor! Big E yuvarlanarak düşüyor. Woods da hala köşede ve Jimmy'e Missile Dropkick ile atlıyor! Jimmy de düşüyor ringden. Jey, Woods'u roll-up'a alıyor 1----2---- Woods atıyor ve o çeviriyor bu kez roll-up'a 1----2---- Jey de atıyor. Woods iplerden sekiyor ama Jey'den Superkick! Jimmy'i tagliyor şimdi. Jimmy köşeye çıkıyor ve Superfly Splash! Tuşa gidiyor 1----2----3! The Usos çekiyor fişi!

Kazananlar: The Usos (10:30)

Maçtan tekrarları izliyoruz. Yeniden ringdeyiz. Altta The Usos'un GRR'de 2B ile maça çıkma hakkı kazandığına dair bir bildiri görünüyor. Ne saçma, zaten bu adamların rövanş hakkı yok muydu yav? Usolar sevinirken 2B'nin müziği duyuluyor! Çiçeği burnunda şampiyonlar burada. İkili girişte balyozları ile The Usos'u gösteriyor. Spikerlere dönüyoruz.

Arka alanda günün önceki saatlerinde yaşananları izliyoruz.

Dasha Fuentes: Naomi, Wrestlemania tarihindeki ilk Kadınlar Battle Royal'ini kazandığın için tebrik ederim.

Naomi: Teşekkür ederim Dasha, bu benim için büyük bir onur-

Natalya beliriyor yandan.

Natalya: Bu rezilliğe bir nokta koyuyorum. Çünkü kadrodaki o kadar kadın arasından en az şans verilen sendin Naomi. Twitter'ım patladı patlayacak. Yorumlar senin galibiyetinin gecenin hayal kırıklığı olduğunu söylüyor. Senin bu parlamandan falan çok sıkıldık hepimiz. 7. sınıf mısın nesin ya? Seni Shake-Up'ta RAW'a postalamalarını dört gözle bekliyorum.

Naomi: Yani diyorsun ki bu, seni bir güzel benzetmem için son şansım olabilir?

Natalya: Hayır, bunu söylemiyorum.

Naomi: Kabul ettim bile.

Natalya: Hayır ya. Güzelim ben öyle demek istemiyordum-

Naomi: Nattie, tatava yapma. Sana bugün 7. sınıfı göstereceğim.

Natalya asabi bir şekilde ayrılıyor oradan.

Gecenin ikinci maçı için ringe dönüyoruz. 2018 Ballon D'or ödülünün sahibi Didier Drogba ringe geliyor. Ardından rakibi Natalya da geliyor ve mücadele için her şey hazır.

Naomi vs. Natalya

Lock-up alıyorlar ve Natalya düşürüyor hemen rakibini. Headlock'a almış olsa da Naomi onu bacaklarıyla sıkıştırıyor. Natalya da hemen kurtuluyor ve ayaklanıyorlar. Yine lock-up alıyorlar ve az önce yaşadıkları şeyi bu kez tam tersi şekilde yaşıyorlar. Naomi taunt atınca Natalya sinirlenip ona tokadı koyuyor ve maç birdenbire ateşleniyor. Natalya iplerden sekiyor ama Naomi onun karnına tekmeyi vuruyor. Bu kez Naomi sekiyor iplerden ve Headscissors Takedown. Naomi, Natalya'yı second rope'a oturtup sırtına tekmeyi koyuyor ve köşeye çıkıp Slingshot Leg Drop yapıyor! Natalya ringin dışında buluyor kendini. Natalya dışarıda sinirli bir şekilde Naomi'yi izlerken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde Natalya çoktan üstünlüğü almış ve Naomi'ye kilit bağlamış durumda. Naomi kilidi kısa sürede bozuyor ve iplerden sekiyor ama Natalya onu yere alıyor. Ardından kaldırıyor onu ve Snap Suplex! Şimdi Naomi'yi saçından çekip kaldırıyor ve yine az önceki kilit haline alıyor. Bu kez bacağını da kapıyor ama. Naomi zor durumda. Naomi, Natalya'nın bacağına dirsekler vurup kurtulmayı başarıyor ama Natalya üstünlüğü bırakmış değil. Şimdi Back Suplex deniyor ama Naomi ayakları üzerinde kalmayı başarıyor ve Wheelbarrow Stunner! Aynı anda kalkıyorlar ve Naomi, Natalya'ya seri tekmeler vuruyor. Sonrasında Scorpion Kick! Şimdi ikinci ipe doğru zıplıyor ama Natalya onun bacağına yumruğu vurup Powerbomb pozisyonuna alıyor. Sitout Powerbomb! Tuş deniyor Natalya 1----2---- Naomi atıyor. Şimdi Sharpshooter deniyor ama Naomi onu üzerinden atıyor fakat kalktığı gibi de Discus Clothesline'ı yiyor. Natalya tuş deniyor yine 1----2---- Naomi atıyor. Natalya, Naomi'yi kucaklayıp köşeye yapıştırmak istiyor. Naomi bir anda sıyrılıyor ve roll-up'a alıyor Natalya'yı. Fakat tuş denemeden bırakıyor ve kalkıp Roundhouse Kick deniyor. Natalya sıyrılıp Naomi'yi köşeye atıyor. Ardından ona doğru koşuyor ama Natalya ayaklarıyla önlüyor Natalya'yı. Natalya, Naomi'nin ayaklarını bırakmıyor ve onu ittirmek istiyor ama Naomi'den Enzuigiri! Natalya yerde. Naomi köşeye çıkıyor ve Split-Legged Moonsault! Tuşa gidiyor Naomi 1----2----3! Naomi beklendiği gibi kazanıyor.

Kazanan: Naomi (7:30)

Bu kadın neden pushlanıyor, hala anlayabilmiş değilim. Naomi ringden iniyor ve kupasıyla pozunu veriyor. Ardından arka alana dönüyor. Spikerlerimizdeyiz.

Renee Young'ı Wrestlemania'nın olay adamı Shinsuke Nakamura'nın soyunma odasının dışında görüyoruz. Renee kapıyı çalıyor ve Nakamura içeriden çıkıyor.

Renee Young: Shinsuke, birçok insan AJ'e yaptığın saldırıyı kınanmaya değer buluyor. Duyarsız ve sportmenlikle alakası olmayan bir davranış. Bu kadar beklentinin üzerine neden rüya maçını lekeledin?

Shinsuke Nakamura: Renee, neler oluyordu bilmiyorum. Belki de çok duygusal davrandım. AJ Styles'a yaptıklarımdan ötürü özür diliyorum.

Renee Young: Shinsuke hiç samimi olmayan şeyler söylüyorsun. Lütfen bana neden AJ Styles'a saldırdığını söyler misin?

Shinsuke Nakamura: Kusura bakma, İngilizce konuşmuyorum.

Seyirciler bunun üzerine kahkahalar atıyor. Nakamura ayrılıyor oradan. Sonrasında arka alanda Charlotte Flair'ı görüyoruz, sırada o var!

Reklamlardan döndüğümüzde Kraliçe Charlotte Flair ringe geliyor. Kendisi Wrestlemania'da Asuka'nın dillere destan serisini bitiren kadının tam kendisi!

Charlotte Flair: Pazar günü Wrestlemania'da kariyerimin en zor mücadelesini yaşadım; Asuka benim umduğumdan çok daha fazla çalışmamı ve uğraşmamı sağladı. Bundan dolayı ona teşekkür ediyorum. Kraliçe, Wrestlemania'yı hala sizin Smackdown Kadınlar Şampiyon'unuz olarak tamamladı! WOO! Asuka, o gece bütün enerjimizi ve duygularımız stadyumda bıraktık. Bunun Wrestlemania olduğunu biliyordum ama o geceyle ilgili daha farklı bir his vardı içimde. O his özel ve büyülüydü. Bunun üzerine şunu soruyorum: Büyümü göstereceğim sıradaki kişi kim? Smackdown Kadınlar Şampiyonu olarak-

NE?!! NXT'den Peyton Royce ile Billie Kay'i görüyoruz! Artık NXT'den değiller demek ki! Eski adıyla Iconic Duo, yeni adıyla The Iconıcs ringe yaklaşıyorlar ama girmiyorlar.

Peyton Royce: (NXT! NXT! NXT!) Duyduğum şey birinin büyü yapması mıydı? Ne şans ki ben bir büyücü tanıyorum!

Billie Kay: İçimizden biri o kemeri belinden yok edebilir!

Peyton Royce: Eğer bilmiyorsan bu arkadaşım Billie Kay..

Billie Kay: Ve bu da Peyton Royce! Yine de hakkını vereceğiz. Wrestlemania'daki maçın.. İyiydi.

Peyton Royce: Fena değildi.

Billie Kay: Sadece-

Birlikte: İkonik değildi!

İkili ringe giriyor.

Billie Kay: Kimse senin gevezeliğini dinlemek istemiyor. Peyton, hadi Charlotte'ı taklit et.

Peyton Royce: O hep şöyle: " Merhaba ben Charlotte. Asuka'ya, Smackdown Live'daki her kadına ve kadın olacak her bebeğe teşekkür etmek istiyorum. Başka kim vardı? Ha, ikinci sınıf matematik öğretmenime, beni arena'ya getiren Uber şoförüne ve nefes almamı sağlayan havaya teşekkür ediyorum. Vır vır vır." (Peyton güzel taklidinden ötürü alkış alıyor)

Billie Kay: Vay be, cidden müthiş etki bıraktın. (Charlotte'a döner) Geçmişte olmuş bitmiş bir maç hakkında konuşmayı bırak.

Peyton Royce: Özellikle de geleceğe bakıyorsan. Şu anda eskiler dışarı, Iconics içeri.

Charlotte aniden Billie Kay'e vuruyor, Royce'a da vurmak istiyor ama 2'ye karşı 1 direnemiyor tabii. Royce ile Kay çılgınca saldırıyorlar. Charlotte bir ara toparlanıp Royce'u ringden dışarı yolluyor ama arkasını döndüğünde Shades of Kay! Charlotte'ı dışarı çıkarıp spiker masasının üstüne atıyorlar ardından! Sonra da kaldırıp ring direğine çarptırıyorlar! Charlotte kalkmaya çalışırken Iconıcs onu tutup merdivene yolluyor. Devamında Charlotte'ı yine kaldırıp Double Powerbomb yapıyorlar! Charlotte tekrar ring içine sokuluyor, The Iconıcs biraz daha gövde gösterisi yapıp olay Charlotte'ı yerde bırakıyor. Derken F-A-B-U-L-O-U-S duyuyoruz ve CARMELLA! CARMELLA sonunda geliyor! Carmella çantasını veriyor hakeme! Hakem hemen işletiyor çantayı ve maç başlıyor!

Singles Match for Smackdown Live Women's Championshionship
Carmella vs Charlotte Flair (c)

Zil çalar çalmaz Carmella'dan SUPERKICK! TUŞ! 1..2..3..!

Kazanan ve yeni Smackdown Kadınlar Şampiyonu: Carmella

Carmella bekleyişinin meyvesini alıyor sonunda. Hem de Asuka'nın serisini bitiren yaralı Charlotte'a karşı! Carmella uzun süre zaferini kutluyor.

Sıradaki maç Randy vs. Rusev vs. Roode. Kazanan USC contenderlığını alacakmış. E iyi de Randy zaten eski şampiyon ve rövanş hakkı var ki? Bir saçmalık daha... Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve çiçeği burnunda Birleşik Devletler Şampiyonumuz Jinder Mahal spiker masasında. Biz sana hastayız be kral. Mahal'dan sonra kameralarımız ringde. İlk olarak Bobby Roode geliyor, onun ardından Randy Orton ve son olarak da Aiden English'teyiz.

Aiden English: New Orleans.. Bugün ne günü? (RUSEV DAY!) Bu doğru! Rahatça bağırabilirsiniz. Bugün RUSEV GÜNÜ!

Aiden'ın ıslatıcı RUSEV DAYYYY deyişinin ardından Rusev de ringe geliyor ve gecenin sıradaki maçı başlıyor.

United States Championship #1 Contender Match
Bobby Roode vs. Randy Orton vs. Rusev (w/ Aiden English)

Maç başladığı gibi Randy ve Roode, Rusev'e çalışıyor. Onu köşeye alıp tekmeliyorlar. Onu saf dışı bıraktıktan sonra Roode, Orton'a saldırıyor. Şimdi onu Headlock'a alıyor. Randy, Roode'u itiyor. Roode iplerden sekiyor ve Shoulder Block. Roode yine iplerden sekiyor ama Randy'den Back Elbow. Randy ringden iniyor ve Rusev'i tutup bariyerlere çarptırıyor. Yine ringe dönüyor. Roode köşede. Randy onun karnına tekmeyi vuruyor ve ardından European Uppercut uyguluyor. Sonrasında iplere doğru Suplex ile çarptırıyor. Tuş denemesi, 1----2 Roode atıyor. Randy, Roode'u Headlock'a alıyor. Roode kısa sürede kilidi bozup Orton'u köşeye yaslıyor ve Back Hand Chop'lar vuruyor. Ardından karşı köşeye atıyor Randy'i ve Randy köşeye çarpıp geliyor. Roode'dan Clothesline ama Randy eğiliyor ve RKO! Hayır, Roode itiyor Randy'i ve Rusev girip Chop darbesi ile Randy'i indiriyor. Roode'un da karnına tekme vurup onu köşeyde yumrukluyor. Ardından tekmelere çeviriyor. Roode'u kaldırıp karşı köşeye atıyor ve ona doğru koşuyor ama Roode tekmesi ile bloke ediyor Rusev'i. Ardından köşeye çıkıyor ve Blockbuster! Tuş deniyor 1----2-- Randy bozuyor ve Roode'u ringin dışına yolluyor. Şimdi Rusev'e yöneliyor Orton. Onu saçından çekip kaldırıyor ama Rusev'den Roundhouse Kick! Tuş deniyor Rusev 1----2, Orton atıyor. Yuvarlanarak ringden düşüyor Randy. Rusev, Randy'i spiker masasına çarptırıyor. Bir daha çarptırmak istiyor ama Randy buna mani olup Rusev'in karnına yumrruğu vuruyor. Ardından masaya doğru Belly-to-Back Suplex! Roode da geliyor oraya ve Randy'e Back Hand Chop'u koyup onu ringe sokuyor. Kendi de girip iplerden sekiyor ve Shoulder Block. Ardından Clothesline. Randy köşede, bir de Corner Clothesline! Ardından Swinging Neckbreaker! Roode şimdi köşeye çıkıyor Diving Clothesline için. Randy kalktığı gibi Diving Clothesline! Şimdi Glorious DDT için bekliyor Randy'i. Randy kalktığı gibi Glorious DDT'ye alıyor onu ama Randy roll-up'a çeviriyor 1----2---- Roode atıyor. Şimdi kalkıyorlar ve Randy'den Clothesline'lar geliyor peş peşe. Ardından Powerslam! Roode aprona kadar sürükleniyor ve Randy ona Rope Hung DDT deniyor ama Roode kurutluyor ve Randy'i aprona aşırıyor. Fakat Randy de Roode'un suratını iplere çarptırıyor ve ringden inmiş oluyor haliyle. Fakat bu sırada Rusev onu bir anda yakalıyor ve masaya Belly-to-Back Suplex'liyor! İntikamını aldı kral! Rusev ringe giriyor ve Roode kalktığı gibi ona Roundhouse Kick'ler vuruyor peş peşe! Roode köşede ve Corner Hip Attack! İplerden sekiyor ve Spinning Heel Kick! Rusev seyircileri coşturuyor ve Machka Kick için bekliyor rakibini. Roode kalktığı gibi Machka Kick! Roode iptal! Rusev, Roode'a Accolade bağlıyor! Bu iş burada bitti gibi! Tam Roode pes edecek derken Randy giriyor ve kilidi bozuyor. Rusev'i ring posuna çarptırıyor. Bu sırada Roode, Randy'i roll-up'a alıyor 1----2---- Randy atıyor ve ayaklandığı gibi RKO! Tuşa gidiyor Randy 1----2----3! Randy kapıyor bileti!

Kazanan: Randy Orton

Zaten elinde olan hakkı için maç yapması saçma olsa da geldi geçti işte. Randy köşeye geçiyor ve kenardaki Mahal'a sinsi bakışlarını atıyor. Mahal da Randy'e gülerek bakıp kemerini kaldırıyor. Eyyy Randy Orton, sen seversin Backlash'leri. Ekrana gecenin ana maçının kartı yansıyor: AJ Styles vs. Daniel Bryan! Bu maçı inceleyecek olduğum için kendimi inanılmaz şanslı hissediyorum.

GRR'de olacak Roman vs Lesnar maçının kartı ekranlara yansıdıktan sonra Carmella'nın cash-in'ini yeniden hatırlıyoruz. Ardından arka alana geçiyoruz ve çiçeği burnunda Smackdown Kadınlar Şampiyonu Carmella, Dasha Fuentes'in yanında.

Dasha Fuentes: Carmella, başarılı bir şekilde cash-in yaptığın ve yeni Smackdown Kadınlar Şampiyonu olduğun için seni tebrik ederim. Bu kadar bekledikten sonra bu akşamı doğru zaman yapan şey neydi?

Carmella: Dasha, her zaman Kraliçe'nin saltanatının bitmesini bekleyen bir Prenses vardır. Bu gece Moonwalk yapıp kirli konuşan Prenses, Charlotte'ı tahtından indirdi. 287 gün, 287 uzun gün.. Bekledim, sabırlıydım. Cash-in yapmak için kusursuz zamanı bekliyordum. Şimdi bak bana. (Gözyaşlarını tutamıyor) Sözde duygusal olmayacaktım. Özür dilerim. Sadece teşekkür etmek istediğim, çok çok önemli olan biri var. Kendime teşekkür ediyorum! Tarihteki ilk Kadınlar Money in The Bank'ini kazandıktan sonra yine tek başıma bu kemeri de kazanarak tarih yazdım.

Dasha Fuentes: Peki ya Peyton Royce ve Billie Kay?

Carmella: Kim? Bu benim zamanım. Mella para demek. Şimdi Mella'nın altını var. Kapiş?

Carmella moonwalk yaparak oradan ayrılıyor.

Arka alanın başka bir diyarında WWE Şampiyonu AJ Styles'ı görüyoruz.

Renee Young: Kusura bakma AJ. Bu akşamın erken saatlerine Shinsuke Nakamura senden özür-

AJ Styles: Özre falan ihtiyacım yok benim! Hatta onu görürsem belki de kafasına yumruğumu geçiririm. Ama o artık benim sorunum değil. Bu gece değil. Milyon yıl sonra WWE ringinde Daniel Bryan'ın karşısında duruyor olacağım. Onun başarılarını sayabilirim ama herkes biliyor zaten. O harika, bundan şüphem yok. Muhtemelen tarihin en iyilerinden; ama Phenomenal değil.

AJ'in sözleri yerini Renee'nin yüzünde çok sevimli bir gülümsemeye bırakıyor.

Gecenin ana maçı için ringdeyiz. DANIEL BRYAN burada! YES çektirerek geliyor ringe. İlk göz ağrılarımdan birisin be kral. Bryan ringe geldikten sonra WWE Şampiyonu AJ Styles da ringe geliyor ve herkesin hayali olan o maç için her şey hazır duruma geliyor!

AJ Styles vs. Daniel Bryan

Lock-up alıyorlar şimdi. Kısa süreli teknik güreş savaşının ardından yine ayaklanıp yine lock-up'a giriyorlar. Styles, Bryan'ı Headlock'a alıyor. Bryan kısa sürede itiyor Styles'ı. Styles iplerden sekiyor ve Shoulder Block! Styles da iplerden sekiyor ve Bryan'ı yerde kollarından kapıyor. Bryan ilk başta zorlansa da Styles'tan kurtulmayı başarıyor ve ona birkaç tekme vurduktan sonra koluna çalışıyor bir süre ve kol kilidine alıyor. Styles biraz geç de olsa dirsek darbesi ile kurtuluyor ama Bryan'dan peş peşe aparkatlar geliyor. Şimdi iplerden sekiyor Bryan ama Styles'dan Dropkick! Bryan yuvarlanarak ringin dışına atıyor kendini. Styles, Bryan'a Slingshot Forearm ile atlıyor! Bu hareketin ardından reklamlara gidiyoruz.

Döndüğümüzde Styles, Bryan'ı Suplex'e kaldırıyor ama Bryan diz darbesi ile Styles'tan sıyrılıp iplerden sekiyor. Running Forearm Smash! Styles köşeye yaslanıyor. Bryan'dan Corner Dropkick geliyor bu kez. Styles dizlerinin üzerine çöküyor ve Bryan, Styles'ın kaburgasına tekmeler vurmaya başlıyor. Ardından Roundhouse Kick'i patlatıyor ama Styles, Bryan'ın bacağını yakalayıp Leg Drag ile yere alıyor onu. Şimdi ayaklanıyor ve köşedeki Bryan'a Corner Forearm vuruyor. Ardından karşı köşeye atıyor ama Bryan top rope'a çıkıp Styles'ın üzerinden atlayarak sıyrılıyor. Styles da köşeye çıkıyor ve Bryan'a Stylin' DDT yapıyor! Tuş deniyor şimdi 1----2---- Bryan atıyor! Styles, Bryan'ı kaldırıyor şimdi ama Bryan, forearmlar vuruyor Styles'a. Styles kısa sürede toparlıyor ve Styles Combination uyguluyor. Tam hareketi Clothesline ile bitireceği sırada Bryan sıyrılıyor ve muazzam bir şekilde Arm Bar'a alıyor rakibini! Fakat Styles kısa sürede açığı yakalıyor ve Bryan'ı Calf Crusher'a alıyor! Bryan acı içinde pes etmemek için kıvranıyor! ama o da buluyor açığı kısa sürede ve hareketi YES Lock'a çevirmek istiyor ama Styles, Bryan'ı roll-up'a alıyor 1----2---- Bryan atıyor. Aynı anda kalkıyorlar şimdi. Bryan, Roundhouse Kick deniyor ama Styles'tan Pele Kick! Bryan sendeleyip geliyor ve Styles'tan bir de Lariat! Tuş deniyor Styles 1----2---- Bryan atıyor. Styles şimdi Phenomenal Forearm için aprona geçiyor. Bryan kalktığı gibi Phenomenal Forearm! Ama Bryan onun karnına tekmeyi koyuyor, ardından Roundhouse Kick! Styles yerde. Bryan şimdi Styles'ı Running High Knee için bekliyor. Styles kalkıyor ve Running High Knee! Ama Styles ani bir hareketle Bryan'ı bacaklarından yakalayıp Styles Clash'e alıyor! Ama Bryan da kurtuluyor ve YES Lock! Bağladı hareketi! Ama Styles ayağını iplere atmayı başarıyor. Bryan, Styles'ı top rope'a oturtuyor ve ters şekilde yatırıp kaburgasına tekmeler vuruyor seri seri! Şimdi onun gövdesini kaldırıp kendi de köşeye çıkıyor ve Styles'a Reverse Back Superplex geliyor! (burada hareketin adını uydurmama yardımcı olan @The Lone Man'e teşekkür ediyorum ) İki isim de yerde! Fakat davetsiz bir misafir var! Shinsuke Nakamura! Nakamura ringe giriyor ve Bryan'ın tam boynuna Kinshasa! Hakem zili çaldırıyor!

Kazanan: Yok (11:45)

Nakamura napıyorsun oğlum? Adamı geldiği gibi felç bırakacaksın... Bryan yuvarlanarak ringden düşüyor ve Nakamura, Styles'ı kaldırıp bir süre hırpaladıktan sonra Low Blow'u patlatıyor. Styles kısır kaldı kısır, yeter... Nakamura şimdi Styles'ı Kinshasa için bekliyor. Kalktığı gibi Kinshasa! Nakamura, Styles'ı kaldırıyor ve bir Low Blow daha! Styles'ın spermatogenezi buga girdi senin sayende. Şovu Nakamura'nın delici bakışları (spoilera bakın) ile kapatıyoruz. Gelecek şovda görüşmek dileğiyle...

imza

maharaja of america

8 Kez Onur Kürsüsü (Ağustos 2017 En Çok Mesaj Yazan Üyesi)
Ağustos 2017 Ayın İspiyoncuları Listesi 5.si
4 Kez Haftanın Parlayan Üyesi (16.04.2017, 13.08.2017, 21.01.2018 & 01.04.2018)
2015, 2016, 2017 Şov İnceleme Etkinlik Yarışması 3.sü
26. Etkinlik Haftası Makale Yarışması 1.si
2017 Yılın Karagöz Üyeleri 6.sı
GTR Slammy 2017 Yılın Feud İncelemesi “Bray Wyatt vs Chris Jericho”
28. Etkinlik Haftası Feud İncelemesi Yarışması 2.si
Be a Booker: Road to WrestleMania Yarışması 1. si
29. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2. si
29. Etkinlik Haftası Makale Yarışması 2. si
29. Etkinlik Haftası Be a Booker Yarışması 1. si

2008 RAW İncelemeleri (w/ fetiborn41)
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2018, 21:11   #2
İddiaDolayısıylaKapalıyız
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 120
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 5478
Rep Derecesi: Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.

Maçlar çok detaylı ve güzel incelenmiş. Ayrıca şovu izlememiştim okuyarak öğreniyorum olayları. Ellerinize sağlık.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)

RPG:

Karakter:
Cody
Theme Song:
Kingdom
Bitirici Hareket:
Cross Rhodes
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2018, 22:16   #3
gravitist of people
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 603
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 28110
Rep Derecesi: JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.JustSayYes WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ellerinize sağlık, gayet güzel ve temiz bir inceleme olmuş. Birçok fanın rüya maçını içermesi de bence ayrı bir artı. Smackdown belki RAW kadar iyi olamadı ama bence yine de geri kalır pek yanı yoktu.
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the bay bay - the architect - the phenomenal one

suit is a gold titanium alloy

manchester is red
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir

JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2018, 23:15   #4
The Panama City Playboy
Chokeslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 12
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 1836
Rep Derecesi: Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.Chokeslam IC kemerini kazandın.

The Iconics ve Charlotte arasındaki segmenti okurken baya keyif aldım, eline sağlık.
imza

RPG: Adam Cole
Theme: Shock the System

2016-2017 Euroleague Şampiyonu "Fenerbahçe"
Chokeslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2018, 02:19   #5
Kayıtlı Kullanıcı
Mimar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 450
Rep Derecesi: Mimar NXT şampiyonu oldun.Mimar NXT şampiyonu oldun.Mimar NXT şampiyonu oldun.Mimar NXT şampiyonu oldun.Mimar NXT şampiyonu oldun.

'2018 Ballon D'or ödülünün sahibi Didier Drogba ringe geliyor. Ardından rakibi Natalya da geliyor ve mücadele için her şey hazır'

Ne şimdi bu?
Mimar isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil