GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2018, 17:42   #1
Banned
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1313
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 51253
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 7 Şubat 2018 NXT | Şov İncelemesi

Şirket: WWE
Brand: NXT
Tarih: 7 Şubat 2018
Arena: Center Stage
Yer: Atlanta, Georgia, USA

Hazırlayanlar: Lunatic Phenomenal & Richie Sambora

Takeover: Philadelphia'dan sonraki ilk ciddi NXT şovundan herkese merhaba!

NXT Takımlar Şampiyonluğu Maçı
Undisputed Era (Kyle'o Reilly, Bobby Fish w/Adam Cole) (c) vs Sanity (Eric Young, Killian Dain, Alexander Wolfe)

İlk olarak şampiyonlarımız geliyor ama geldikleri anda SANITY onlara saldırıyor. Sanity onları ringe gönderiyor ama Kyle ve Fish, tekmeler ile Eric Young'ı alıyor ama Wolfe ile Dain de Cole'u tekmelemeye başlıyorlar ve sonra tüm isimler ringe giriyorlar ve herkes adeta Tornado bir biçimde dalıyor birbirine ama güvenlikler geliyor. Zar zor ayırıyorlar. Özellikle herkese atlayan Dain'i. Undisputed Era ise kaçıyor ve girişte duruyorlar.

Sonuç: No Contest

WILLIAM REGAL. Menajerimiz girişte duruyor ve eline mikrofon alıyor.

William Regal: Yeter artık! Aranızdaki her şey bu gece bitecek! Sonuç olarak, bu gecenin ana olayında The Undisputed Era vs SAnitY arasında 6-Man Tornado Takımlar Maçı olacak!

SAnitY ekibi bu durumdan memnunken Undisputed Era'nın Regal'a itiraz ettiğini görüyoruz.

Şimdi de kazanan takımın çok belli olduğu bir takım maçımız var. Geçelim bakalım.

Takımlar Maçı
Heavy Machinery (Tucker Knight & Otis Dozovic) vs Tino Sabbatelli & Riddick Moss

İlk olarak Heavy Machinery geliyor. İyi bir destek var. Ardından da heel takımımız geliyor.

Maç başlıyor. Otis ile Moss, maça başlıyorlar. Otis, bir headlock bağlıyor ve Moss'u iplere gönderiyor ve shoulder block. Ardından da double tag ve splash'li ve bir kombo yapıyorlar. Şimdi Tucker kilit bağlıyor ama Moss onu köşeye sıkıştırıp birkaç mid yapıyor ve Tino'ya tag. İkili şimdi Tucker'ı köşeye gönderiyorlar. Tukcer'dan şimdi Tino'ya yumruklar ama Tino'dan Drop Kick. Seyirciden boo var. Taunt atıyor Tino. Moss'a tag ama roll up ve Moss da kalkıyor ve onu iplere gönderiyor. Ardından da Tucker'dan ona Forearm ve Otis'e doğru gitmeye çalışıyor ama Moss'tan Tino'ya tag. Tucker ise onu köşeye gönderiyor. Tucker en sonunda kalkıyor ve Otis'e tag. Otis'ten Splash'ler geliyor Tino'ya ve tuş. 1, 2 ama Moss geliyor ve tuşu bozup roll up ama ayağını ipe uzatıyor ve hakem de bunu görüyor. Moss böylece aşağı iniyor ama Tucker'dan ona doğru Rolling Senton. Ardından da Otis, Tino'yu tutuyor ve Tucker da geliyor, böylece de bitirici hareket. Tuş. 1, 2 ve 3.

Kazananlar: Heavy Machinery (Tucker Knight & Otis Dozovic)

Maç sonrası, Riddick Moss, takım arkadaşı Tino'yu yerden kaldırmıyor ve onun elini bırakıyor.

Döndüğümüzde JOHNNY GARGANO! WWE'nin son 5 yıldızlı maçını Andrade "Cien" Almas ile çıkarıp yine Ciampa'nın gazabına uğrayan Johnny Wrestling burada!

Johnny Gargano: (JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING!) Ne ay oldu ama! Philadelphia'ya hiç olmadığım kadar kendimden emin şekilde gittim, yanımda ailemi de götürdüm ve "o" anı yaşayacaktım. O maçı kazandığımı ve burada NXT Şampiyonu olarak durduğumu gördüm. Maalesef böyle olmadı. Ancak buraya çıkıp sizlerden bu reaksiyonu almak- (JOHNNY WRESTLING! JOHNNY WRESTLING!) O gece kazandığım şey bir kemerden daha da değerliydi. Sizlerin saygısını kazandım. Hayatımın maçını yaşadım. Berbat bir haldeyken sizler beni ayağa kaldırıp kemerli veya kemersiz benim tam olarak söylediğim adam olduğumu fark ettirdiniz. Ben Johnny Gargano'yum! Ben Johnny "Freakin" Wrestling'im! Takeover: Philadelphia hiç unutmayacağım bir gece olacak. Başka neyi unutmayacağım biliyor musunuz? Sırtıma vurulan koltuk değneğini. Takeover: Chicago'dan beri dilimi ısırıyordum ama şimdi vakit geldi. Tommaso Ciampa, senin için geliyorum! Yüz yüze, adam adama! Neden buraya gelip-

NXT Şampiyonu Andrade "Cien" Almas bölüyor Gargano'yu, yanında da ekürisi Zelina Vega var. İkili ringe geliyor.

Zelina Vega: Onların saygısını mı kazandın? Kimin umurunda? Senin hiçbir şey kazanmadın. Burada bile olmaman gerekiyor. (Almas'ı gösteriyor) Senin nasıl kaybettiğin ile ilgili şikayetlerin yerine bir geçit töreni ve konfetilerle birlikte onun burada olması gerekiyor. Bir kaybeden olman dışında hiçbir şeyi kanıtlamadın. Ciampa'nın senin kaybetmenle en ufak bir ilgisi yoktu. Çünkü NXT Şampiyonu Andrade "Cien" Almas seni tekrardan yendi. Sen Johnny Wrestling değilsin, Johnny Kaybeden'sin!

Johnny Gargano: Zelina, Takeover: Philadelphia'nın en sevdiğim tarafı onların saygısını kazanmamdı. İkinci sevdiğim şey ise karımın senin üstüne atlayıp canına okumasıydı.

Vega, Gargano'nun üstüne yürüyüp iteklerken içeri Candice LeRae giriyor ve Vega'yı dışarı itiyor! Sonra da Gargano, Almas'ı dışarı yolluyor. Almas & Vega ikilisi girişe gidiyor, Vega bitmemiş ama.

Zelina Vega: Bıktım sizden! Siz ikinizden sıkıldım artık! Senden kurtulmak için daha ne yapmak gerekiyor? Seni tam 3 kere yendik Johnny. En iyi arkadaşın bile seni bıraktı. Daha ne yapmamız lazım?!

Johnny Gargano: Benden kurtulmak mı istiyorsun? O zaman kemer için bir şans daha ver!

Zelina Vega: Gerçekten mi? Bunu mu istiyorsun? Şunu bir açıklığa kavuşturalım. Sana bir şans daha vereceğiz ama yenilirsen NXT'yi sonsuza dek bırakırsın.

Johnny Gargano: Kabul ediyorum. Eğer NXT Şampiyonluğunu kazanamazsam NXT'den ayrılacağım.

Candice LeRae'in şaşkın bakışları arasında Gargano gaza geliyor ve bu segment de Gargano & Candice'in mikrofon üstünlüğü ile bitiyor

Shayna Baszler günün erken saatlerinde bir röportaj vermiş. İzleyelim bakalım.

Shayna Baszler: NXT tarihindeki en korkulan kadın olmak sadece bir ayımı aldı. Bana inanmıyor musunuz? Gidin Dakota Kai'a sorun. Herhangi birine sorun. Hatta Ember'a sorun. Herkes benimle ringe girerseniz üç tane şansınız olduğunu biliyor. Ya pes edersin, ya uykuya dalarsın ya da çatırdarsın.

Shayna'nın iddialı konuşmasını dinledikten sonra, bir başka röportaja geçiyoruz.

Bu gecenin ana olayını hatırlıyoruz. Ardından Roderick Strong'un haftaya UK Şampiyonluğu için Pete Dunne'ın karşısına çıkacağını öğreniyoruz. Şimdi arka alandayız, Tyler Bate basın mensuplarına konuşuyor.

Muhabir: Tyler Bate, geçen hafta sinir bozucu bir şekilde Roderick Strong'a kaybettin. UK Şampiyonluğu için tek adım kalmıştı, bu hissiyat hakkında konuşabilir misin?

Tyler Bate: Böyle şeylere üzülmemek mümkün değildir ama ne olursa olsun Roderick Strong'u tebrik etmem gerekiyor.Pete Dunne ile şampiyonluk için yüzleşme şansı bulacak. Yine de benim işim tamamen bitti saymayın, o maçı çok dikkatli izliyor olacağım.

Muhabir: Bildiğin gibi NXT Takeover: Philadelphia Pre-Show'unda yılın maçı ödülüne layık görülen maçta sen de vardın. Bu tecrübe hakkında neler diyebilirsin?

Tyler Bate: Harika gerçekten ve bununla gurur duyuyorum. 2018 yılı ilerledikçe NXT'nin en iyileri, yani Aleister Black, Johnny Gargano, Velveteen Dream, Andrade Almas gibi isimlerle tekrardan yılın maçına aday olacak maçlar çıkarmak istiyorum.

Şimdi de ringe dönüyoruz.

Bianca Belair'in rahatlıkla kazanacağı maçımıza geçiyoruz.

Teke Tek Maç
Bianca Belair vs Jenny Boots

Bianca, ringe geliyor ve yerel abla da ringde.

1 dakikayı aşmayan maçta, Bianca, güç gösterisi yapıyor ve en sonunda finisheri olan Inverted Powerbomb ile tuşa gidiyor. 1, 2 ve 3.

Kazanan: Bianca Belair

Aleister Black'in haftaya NXT'ye dönüş yapacağını öğreniyoruz. Bu sırada Baszler'ın açıklamalarında sonra Ember Moon bir tweet atma ihtiyacı duymuş, Baszler'ın meydan okumasını kabul ederek haftaya kemeri ortaya koyacakmış.

6 Kişilik Tornado Takım Maçı
Undisputed Era (Kyle'o Reilly, Bobby Fish, Adam Cole) vs Sanity (Eric Young, Killian Dain, Alexander Wolfe)

İlk olarak Sanity geliyor. Ardından da sistemi şoke eden adamlar, Undisputed Era geliyor.

Maç başlıyor. Yine kavga başlıyor. En başta ring dışında, ardından da ringe taşıyor kavga. Sanity şu anda üstün gidiyor ve en sonunda, Dain'i ringe temizlemiş olarak görüyoruz. Dain, ardından gidiyor ve dışarıdaki Bobby'i alıyor ve ringde dövdüğü Adam Cole geliyor, ardından da Eric Young. Young'dan ona uppercut'lar geliyor ve şimdi de köşeden köşeye gönderiyor. O arada, Kyle, Wolfe'nin kafasını spiker masasına vurmayı planlıyor ama Wolfe üstünlüğü eline alıyor. Adam Cole şimdi Young'un üzerinde üstünlüğü alıyor. Dain ise Bobby'i dragler ile fırlatıyor dışarıda.

REKLAMLAR.

Döndüğümüzde, Sanity'i üstün görüyoruz yine ve Dain, Bobby'e kemer fırlatıyor. Sanity şimdi ring altına bakıyor ve masa vakti! Masa çıkarıyorlar. Young masayı bariyerlere dayıyor. Adam Cole'u masaya Suplex ile atmaya çalışıyor ama Cole onu çeliklere atıyor. Ardından Wolfe, Kyle'a sandalye atıyor ama Kyle hemen sonrasında Side Kick'ler atıp, Apron High Knee. Şimdi, Bobby ve Dain dışındaki herkes, arka alanda dövüşmeye başlıyor. Bobby ise ringde, Dain'e Side Kick sonrasında Superkick atıyor ve Moonsault yapıp tuşa gidiyor. Tuş. 1, 2 ama Dain atıyor. Ardından Young da Cole'u arka alandaki kutulara vuruyor ama Bobby, Kendo Stick çıkardığında onlar da geliyorlar. Bobby, Kendo Stick ile Dain'e vuracak ama Dain, Stick'i atıyor ve Wolfe de Kyle'ı getiriyor şimdi arkadan. Dain şimdi Bobby'i girişe getiriyor ve birkaç Forearm atıp, ring dışında birleşmiş tüm isimlere bir head drag ile atıyor.

REKLAMLAR.

Döndüğümüzde, Dain'i, Cole'u yumruklar şekilde görüyoruz. Ringde. Birkaç yumruk daha. Ardından da Fireman's Carry diyeceğim ama Cole çekiliyor ve Step up Enziguri. Dain aşağı düşüyor. Wolfe geliyor ve German Suplex derken Cole yine kendini kurtarıyor ve Step Up Enziguri ama Wolfe eğiliyor ve Tiger Bomb. Tuş. 1, 2 ama Cole atıyor. O arada Kyle & Bobby geliyor ve sıra sıra, Wolfe'i köşeye sıkıştırıp Running Knee ve uppercut atıyorlar. Bir de Side Kick ve Bobby'den Exploder Suplex geliyor. Tuş. 1, 2 ama Dain'den senton. Tuş böyle bozuluyor ve Dain'den şimdi de Michinoku Driver. Tuş. 1, 2 ama Cole, Superkick ile tuşu kendine çeviriyor. 1, 2 ama Eric Young'dan Elbow Drop bu sefer de. Adam Cole ile Eric Young ayakta. Cole'dan Superkick derken Young'dan ona Superkick ama Kyle'dan bu sefer ona Knee + Forearm ama Wolfe de ona German Suplex geliyor. Bobby'den de Wolfe'ye Samoan Drop ama Dain geliyor ve o da Bobby'i atıyor dışarı. Cole bu sefer apronda ama Dain'den ona Bicycle Kick ve Cole masaya yatıyor adeta. DAIN'DEN MASAYA ROLLING SENTON AMA COLE ÇEKİLİYOR. Undisputed Era toparlanıyor. Tüm üyeleri ringde şimdi. Wolfe'u ringde tekmelemeye başlıyorlar. Bobby onu tutuyor ve Kyle'dan Boot ama Wolfe çekiliyor ve Kyle'a Forearm, Cole'a da Boot ama Cole'dan Superkick ve öbür ikili de toparlandıktan sonra KYLE İLE BOBBY'DEN TOTAL ELIMINATION. TUŞ. 1, 2 AMA YOUNG KENDO STICK İLE GELİP TUŞU BOZUYOR. Young şimdi stick ile Bobby'i de alıyor ama Cole'dan Superkick, ardından da Last Shot. Tuş. 1, 2 ama Young kalkıyor. Dain de toparlanıyor. Dain ringe geliyor ve, Young'un kalkmasına şaşırmış UE üyeleri ona saldırıyor ama Dain'den Kyle'a lariat ve Adam Cole'a Fireman's Carry Slam, sonrasında da Bobby'e Drop Kick atıp aynı anda da Senton ile Cole'un üzerine düşüyor. Şimdi de Bobby'e Michinoku Driver. Tuş. 1, 2 ve 3.

Kazananlar: Sanity (Eric Young, Killian Dain, Alexander Wolfe)

Şovumuz, Dain'in ayakta kalması ile sona eriyor. Muazzam maçtı cidden.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil