GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-06-2018, 18:42   #1
The Boom Squad General
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 102
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 19039
Rep Derecesi: Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.
Standart RPG: Son Şans

S.O.S.

Kofi Kingston rahat bir şekilde ringe doğru ilerlerken seyircilerle tokalaşıyor. Ringe girip köşeye çıktıktan sonra tüm arena tek ses oluyor:

BOOM! BOOM! BOOM!

Aslında bakarsanız, GTW Şampiyonluğu için harcadığım ve ona ulaşamadığım her saniye benim adıma birer hayal kırıklığı olmaya başladı. Artık bazı cümleleri kuramaz hale geldim. Bu iş can sıkmaya başladı ve cidden, One Night Stand'deki o maçtan sonra bu kemer için artık çabalamayacağımı düşünüyordum. Adil veya değil, o gece ben kaybettim ve Braun dengeyi bozdu. Ona bir söz vermiştim ve tutacaktım. Bir daha karşısına çıkmayacaktım ama Holgate kulağıma bir şeyler fısıldayana kadar. Bu hafta Braun Strowman'ın pes ettiğini öğrendim. Anlaşılan o ki, Braun Strowman kıçına 2 tane bodyguard takmış bir şampiyonla uğraşmak istemiyor. Korkak! Sen bir korkaksın Braun. Hakkını arayamayacak kadar zavallısın. Senin boyun, kilon, vücut ölçülerin birer sayıdan fazlası değil. Sen sadece görüntüden ibaretsin koca göbek. Yolumdan çekilmekle iyi ettin. Çünkü senden artık sıkıldım. Seni karımdan fazla görüyorum. Bunun ne demek olduğunu biliyor musun? Hayatımda yanlışlıkla büyük bir yer teşkil etmiştin ki şükürler olsun sonunda hayatının sayılı güzel kararlarından birini verdin ve yolumdan çekildin. Sana artık Royal Rumble'da başarılar.

Son Great Thunder'da ikonik bir an yaşandı: Hell's Angels denen tayfa tekrar bir araya geldi ve hepsi de geleceğe yönelik iddialarda bulundular. Geçmişte neler yaptığınızı bilmiyorum. Bilmeme de gerek yok. Çünkü her şey apaçık ortada. Ana kemer şampiyonu ve zekasıyla buralara kadar gelmiş biri, Kenny Omega. Senin için Hell's Angels'ın bir anlamı yok. Sen sadece kıçını kollayacak elemanlar arıyorsun. Arkana taktığın kişilerin kim olduğunun bir anlamı yok. Senin için orada iki kişinin olması yeter. Gerisi önemli değil. Maalesef, Karl Anderson ve Baron Corbin'e acıyorum. Tospembe hayalleri ve çocuksu samimiyetleriyle o eski çılgın motorcu günlerine döndüklerini sanıyorlar. Jilet gibi motor ekipmanını da giymişler, adeta bir ritüeli gerçekleştiriyorlar. Masum. Kenny Omega'nın umrunda mı? Sence Anderson, bu adam birkaç haftadır senin peşinden Hell's Angels sevdası için mi koşuyordu? "Benim kemerim var. Beraber korumaya ne dersin?" Bu sözler apaçık bir şekilde amacını ifşa etmiyor mu? Peki, sen Baron Corbin, Mr. Money In The Bank'ken birden sakatlandın ve bu adam bugün şampiyonsa senin çabaların sonucu. Fakat, ne yazık ki emeğinin karşılığında sana layık gördüğü tek şey kendisini korumak için seni bodyguard yapması. Aman ne hoş bir ödül. Bırakın takımdaşlık edebiyatını dostum. Sizin takım Kenny Omega ve diğerlerinden başka bir şey değil. Royal Rumble'da da öyle olacak. Kenny Omega kendisine güzel bir Royal Rumble anısı planlarken siz bu planın kenarında köşesinde olacaksınız. Ve eğer işler ters giderse diye tasmanızı da çıkaracak. Fakat, yok ben köpek çekilmekten çok hoşlanıyorum diyorsanız pekala özgürsünüz ama S.O.S. vermenize sebep olursam beni suçlamay...

Bir müzik duyuluyor.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere DoR Heavyweight Şampiyonluğu(98 Gün)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2018, 19:52   #2
show them how you smile
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 146
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 10130
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Devil's Sky'ın ilk notaları ile birlikte arenada yuhalamaların çoğunlukta olduğu karışık bir tepki yükseliyor. Bir süre kimse gelmiyor ve şarkı birden değişiyor.

Brotherhood of Man! Hell's Angels oluşumunun müziği çalmaya başlayınca yuhalamalar artıyor. Kenny Omega kemerini omzuna almış bir şekilde girişte gözüküyor. Girişte durup eliyle motor sürüyormuş gibi ''vroom vroom'' yaptıktan sonra diğer elindeki mikrofonu ağzına yaklaştırıyor.

Kenny Omega:
Hemfikir olduğumuz ve tamamen zıtlaştığımız konular var Kofi. Şahsen ben de Braun'un bu kadar kolay pes etmesini beklemiyordum. Özellikle senin aksine büyük maçları kazanabilen ve çok kişiye karşı bile kendini savunabilen bir isim olduğunu kanıtladığı halde. Ama hayat böyle Kofi, görüyorsun ya, zeki olanlar bu hayatta başarılı oluyor. Braun kendisi gibi bir canavarın bile cehennem meleklerini alt edemeyeceğini anlamış olmalı ki yönünü Royal Rumble'ı kazanmaya ve kemer şansını öyle elde etmeye çevirdi. Kafasının içerisindeki iki gram zeka kırıntısını kullandı ve yolumdan çekildi. Belki de o maçı kazanacak ve World Heavyweight şampiyonuna meydan okuyacak. Bu konuda ikinizi birden uyardım aslında Kofi ve bu uyarıyı sadece Braun dikkate aldı. Ne mutlu ona...ve ne yazık sana. Hala buradasın. Büyük hayallerin var. Büyük beklentilerin var. Son şansını kullanıp destansı bir galibiyet almayı planlıyorsun ancak bilmiyorsun ki bu şirkette destanları sadece biz yazabiliriz. Ben, Karl ve Baron. Siz ise sadece kendi hikayelerinizde kaybolur ve boğulursunuz. Tıpkı Braun karşısında boğulman veya Braun'un benim karşımda kaybolması gibi. Başarısızlıklarını hatırlatarak bu konuşmamı upuzun bir nutuğa çevirmek istemiyorum Kofi. Onlar geçmişte kaldı. Beni ilgilendiren şey Royal Rumble'da uğrayacağın başarısızlık. Son şansını kullanıyorsun ve silahını her zaman yaptığın gibi boşa sıkıyorsun. Benim ise mermilerimi asla boşa kullanmamak konusunda bir itibarım var. (elini silah haline getirip namlusu ile kemerini işaret ediyor.) Buyur, bu da canlı kanlı bir örneği. Bunun seni ne kadar çektiğini biliyorum Kofi ve düşünüyorum ki belki de Braun ve senin arandaki en büyük farklardan biri bu. Hayır, hayır. Sadece senin bunu alamama kabiliyetinden bahsetmiyorum, sakın buruşturma hemen suratını. Belki Braun bunun tadını zaten aldığı için elini ayağını çekmiştir ve belki de sen sırf bunu eline geçiremediğin için bu kadar takıntılısın. Bu bir mıknatıs görevi görüyor. Biliyorum çünkü beni de çekti. Öyle bir çekti ki almaktan başka çarem yoktu, ve aldım da, birinci elden şahit oldun. Ayriyetten bu kemeri almak zorundaydım çünkü benim verilmiş bir sözüm var. Bu konu senin için de önemli Kofi çünkü yanlış hatırlamıyorsam sen sözünü tutmayı kemer tutmaya tercih ediyordun. Kaderimi gerçekleştireceğimin sözünü vermiştim. Bu şirketin en büyük şampiyonu olmak ve tarihin en iyisi olduğum argümanına somut bir kanıt koymak. Ve bunu gerçekleştirdim. Bunu inkar etmeye çalışabilirsin ama kalbinin derinliklerinde sen de biliyorsun ki o ringe çıktığımızda elime mum bile dikemezsin. Ben sözümü tuttum Kofi. Kaderimi gerçekleştirdim. Şirketin tepesindeki isimler bizleriz. Jordan Holgate gibi isimler bile bu şirketin en büyüklerinin kim olduğunu biliyor. Besin piramidinin en üstünde Hell's Angels var. Ve bu senin aklın hayaline sığmayacak bir oluşum Kofi. Bizim aramızda ne olduğunu anlamadığın için bol keseden sallamak sana kolay geliyor. Anlamıyorsun ki buna sadece 'edebiyat' diyorsun. Edebiyatı senden iyi bilen yok aslında Kofi.

Kenny bu sefer tribünlere dönerek konuşmaya başlıyor.

Kenny Omega:
Şuna bakın millet. Bu adam geldiğinden beri adına 825 tane mani yazdınız. Anadolu takımı tribünleri gibi destek verdiniz. Nefeslerinizi, ciğerlerinizi, ses tellerinizi bu adam için yordunuz. (Melodi tutarak söylemeye başlıyor.) ♫Gücüne güüüüç katmaya geldiiiiik, botlarında teeeeer olmaya geldiiiiik, Kofi seninle ölmeye geldik, Kooooooofi!♫ Ee baylar, bu adam karşılığında size ne verdi? Bir dünya şampiyonluğu mu? Ne bileyim, Braun'u yenip bu önemli galibiyetini size mi adadı? Bunların hiç birini yapamadı. Belki de iyi gün taraftarı değilsiniz ha? Bu adama taptığınız sürece iyi gün de göremeyeceksiniz zaten.

Kenny yeniden ringdeki Kofi'ye dönüyor.

Kenny Omega:
Kendine karşı bir utanman yoksa Kofi, en azından şu adamlara karşı bir utanman olsun. Seni sevmelerine rağmen yüz üstü bıraktığın binlerce insana karşı utanman olsun. Sen bir sahtekarsın. Biz ise bu şirketteki gerçek adamlarız. Karl Anderson, Baron Corbin ve ben. Biz cehennemin melekleriyiz adamım. Karl ve Baron benim yeteneklerimin farkında ve buna saygı duyuyorlar. Sen onları enayi yerine falan mı koymaya çalışıyorsun? Üçümüz de aramızdaki ilişkinin farkındayız. İkisi de bu şirketin en değerli kemerini elimde tuttuğumu biliyorlar ve ikisi de istedikleri zaman bana meydan okuyabilirler çünkü ikisi de senin aksine bu fırsatı hak ediyorlar. Bu bir kardeşlik. Kusura bakma, 'edebiyat' yapacağım fakat %100 doğru konuştuğumu da bilmeni istiyorum. Bu lanet olası bir kardeşlik. Biz birbirimizin arkasındayız. Senin kimin var Kofi? Yüz üstü bıraktığın hayranların mı? Güldürme beni. Boşuna da nefesini yorma. Hiç bir umudun, hiç bir çıkar yolun yok ama buna rağmen buradasın. Sana acıma duygusundan başka bir şey duymuyorum.
imza
RPG: ''GTW Champion'' Kenny Omega

Simply IIconic

Konu Break It Down tarafından (11-06-2018 Saat 19:54 ) değiştirilmiştir.
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2018, 22:17   #3
The Boom Squad General

Rep Derecesi: Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.Birazvodka Şirketin yüzü artık sensin.

Kenny Omega... Bu insanların beni sadece iyi günümde desteklemediklerini bilmen ve özellikle, kabullenmen iyi bir şey. Eğer arkamda birilerinin olup olmaması senin için bu kadar önemliyse açıklayayım: Senin aksine ben kendi popomu kendim kollayabiliyorum dostum. Bazen bu durum benim için bir dezavantaj olabiliyor. İnanır mısın, 3 kişiye karşı gelmek çok zor. Sen daha önce hiç denemediğin için bilmezsin. Fakat bu durumdan yakınma lüksüm yok. Çünkü benim kariyerim Kofi Kingston'ı yansıtır. Sadece benim başarılarım olmalı. Hak edilmiş olmalı. Patlatılan rakiplere karşı olmalı. Sen kariyerine önem veriyorsun Omega. Peki neden, kariyerine başkalarının emeklerini yediriyorsun? Braun Strowman'a karşı yaptığın rövanş maçına sen galibiyet mi diyorsun? İnsanlar sana da beste yapmıyorlarsa sebebi aptal bir hazıruncu olman. Sen o kemeri hak ederek aldın, evet. Bu buz gibi doğru. Aksi düşünülemez, fakat halihazırda devam eden bir maçı böldüğünü de unutma. Ben One Night Stand'de Braun'un karşısına çıkmak için 3 kişiyi aynı anda yendim. Kıçıma da eleman takmadan. Ve bir hak kazandım ama sen hakkımı kullanmama engel oldun. Hakkımı gasp ettin ve ben de yarıda kalan işimi tamamlayacağım tabii ki. Sen beni Braun enayisi mi sandın? Ne bekliyordun? "Aaa, kemer maçımda cash in yaptı. Tüh, şanssızmışız." deyip meydanı boş bırakmamı mı? Sen kendi dostunun hakkına bile konan adamsın Omega. Benim kendi hakkımı aramama ağlayamazsın.

Kofi şöyle bir arenayı süzüyor.

Demin söylediğin bir laf dikkatimden kaçmadı. "Ben söz tutmayı kemer tutmaya yeğlerim." Aslında benim söylediğim bir söz desek daha doğru olur. Sanırım, zaman zaman konuşmalarıma kulak kabartıp kendi kişisel gelişimin için dersler çıkarmaya çalışıyorsun. Bunu bilmek benim adıma sevindirici. Fakat hiç bu kadar kötü bir öğrencim olacağını da hayal etmemiştim. Benim dediklerimin doğruluğunu biliyorsun ama uygulama kısmı yok. Sadece dinliyorsun. Eğer uygulamaya koyulmayacaksan git Snoop Dog, Trademarc falan dinle dostum. En azından benim gibi sadece akapella atmıyorlar.

O arada hatrı sayılır bir cheer geliyor.

GTW Şampiyonluğunu ne için istiyorum biliyor musun? Çünkü değerini biliyorum. Nasıl mı? Braun'un bu kemeri belki de tadını alıp sıkıldığı için takip etmediğini ima ettin. GTW Şampiyonluğundan sıkılmak mı? Bir dakika, bir dakika. Ben doğru mu duydum? GTW Unvanı, GTW'nin hatta bu sektörün en büyük unvanından bahsediyoruz, değil mi? Eğer Braun için böyle bir şey dediysen senin de böyle bir zihniyete yakın olman işten bile değil. Ve sen 2-3 ay sonra o kemerden sıkılacağını öngörüyorsan zaten kemeri Holgate'e ver ve yeni heyecanlara atıl. Demin o an gerçekten yaşandı mı? Ben gerçekten doğru mu duydum? Aman Tanrım. (Kofi Kingston facepalm yapar.) Aslında sen şu sözünle neyi temsil ediyorsun, biliyor musun? Toplumu. Tüketim çılgınlığını, evet. Sen anlık mutluluklar için yaşıyorsun. Senin için geçmişin veya geleceğin bir anlamı yok. Kemerlerin hepsinin sırayla tadına bakıp bu sektörden çekip gitmek istiyorsun, değil mi? Unvanların da pek bir manası yok senin için. Bu yüzden o kemeri hak etmiyorsun Omega. Royal Rumble'da güreş dünyası için büyük bir yüz karası olan serüvenine son vereceğim. GTW Şampiyonluğunun ağırlığını ve manevi değerini bilemeyecek kadar sosyopat birinin değil şampiyon olmak bu ringe çıkarılmaması lazım. GTW'nin en büyük hatası sen olabilirsin Omega. Ben de bu hatayı en kısa sürede telafi edeceğim.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
Alt 11-06-2018, 23:02   #4
show them how you smile

Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Break It Down WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Kenny Omega: Haydi Kofi, birbirimizi kandırmayalım. Bu şirkette yaşadıklarımı bu kadar küçültmene anlam veremiyorum doğrusu. Senin eski moda çaba ve emeğe saygı duyan biri olduğunu sanıyordum halbuki. Görünüyor ki sen de herkes gibi nabza göre şerbet veren tiplerdensin. Şanslısın ki ben öyle değilim. Neymiş? Kenny Omega her zaman kolay yolu tercih etmiş. Bu şirkete geldiğimde karşısına çıktığım herifler kimlerdi, hatırlıyor musun? Belki senin karşına hiç çıkmadıkları için ne kadar dengesiz herifler olduğunu bilmiyorsun ama ben buraya geldiğimde hemen kendime rakip olarak lanet olası C.U.R.S.E'u aldım. Bu C.U.R.S.E ile daha önceden de uğraştım, hem de uzun bir süre. BT Gunn ile başladı, sonra Bray Wyatt'a sıçradı ve en sonunda Rick Viktor ve Finn Balor ikilisi ile son buldu. Ve ben uzun süredir GTW'de terör estiren C.U.R.S.E ekibini büyük bir uğraş ile dağıtmayı başardım. Rick Viktor ve Finn Balor artık İbranice atasözleri söyleyip senin her maçının içine etmiyorsa bana teşekkür et Kofi. Sadece C.U.R.S.E da değildi benim belalım. Hell's Angels ile yolum her zaman iyi de başlamadı. Days of Rising'de Corey Graves'in yanı sıra şimdi kardeşim dediğim adamlar olan Karl Anderson ve Baron Corbin de benim kariyerimi çekilmez yapmakla uğraşıyordu. Ben de fırsatını bulunca onlara katıldım ki vakti gelince kaleyi içten fethedebilirdim. Baron Corbin ve Karl Anderson bu yaptığıma saygı duyuyorlar. Onlar Scott Hall ve Corey Graves'in yardakçıları olmayı hak etmiyorlardı. Şimdi onlar bu şirkette beni anlayan yegane insanlar. Hell's Angels'a zamanında darbeyi vurmuş olmama rağmen yanımdalar çünkü gerçek cehennem melekleri hep bizdik, onlar değildi. DoR kariyerinde Corey Graves oturduğu leş kokulu travesti mahallesinden çıkıp sana engel olmaya çalışıp sana spot maymunu demediyse bana teşekkür et. Yaptıklarımla sadece kendimi değil, senin gibi benden sonra gelen maalesef aşağılıkların da yolunu açmış oldum. Burada bulunduğun için bana teşekkür et Kofi. Tapınmanı bile istemiyorum. Onu seni yendiğim zaman zaten yapacaksın. Ancak sadece teşekkür et çünkü ben olmasaydım sen de olmazdın. Elbette ki bunları bilmiyorsun ve bilmeden konuşmayı tercih ettin. Hep yaptığın gibi. Kofi Kingston, baylar bayanlar. Çok konuşur ama bir o kadar da boş konuşur. Braun Strowman hakkında yaptığım bir yorumu bir sakız gibi çekip çekip tüketim toplumuna getirmesinden de belli zaten. Omzumda gördüğün kemer benim için ne anlam ifade ediyor biliyor musun? Bunu yeniden söylüyorum çünkü sen yine her zamanki gibi laflarımı münasip bir taraflarından anlayıp çarpıtma yolunu seçtin. Bu ünvan değerli. Tutunabildiğim kadar tutunacağım. Senin gibi süprüntülere de asla bırakmayacağım. Bu ünvan, Kofi: Bu benim tarihin en iyi güreşçisi olduğumun somut bir kanıtı. Ben, Kenny Omega, The Cleaner, Best Bout Machine, yıllarca insanlara bunu söyleyip durdum. Ringlerde benden iyi kimsenin olmadığını söyledim ve çıkıp o ringlerde gösterdim ama insanlar buna inanmadı çünkü omzumda bir sembol göremiyorlardı. Bir türlü lanet olası bir dünya şampiyonluğu kazanamamıştım. Defalarca kapısından döndüm. Bray Wyatt'a karşı durdum fakat arka alan karıştı ve hakkım yendi. Sonra geri döndüm, C.U.R.S.E'a karşı çıktım ama teke tek olan bir maçta iki kişiye karşı güreşmem mi dersin yoksa Samoa Joe'nun aptal o.... çocuğunun teki mi olması dersin, yine olmadı. Senin gibiydim diyebilirsin....gerçi senin 500 kat daha iyi versiyonun falandım ama sen olayı anladın işte. Bu kemer senin için ifade edeceği anlamdan kat kat daha değerli. Bu benim gibi gerçek şampiyonlara yakışan bir kemer. Bu çok daha önceden almam gereken bir şey. Ben sadece hakkım olan neyse onu aldım Kofi. Dediğim gibi, bunu ilk yaptığımda senin için birazcık kötü hissetmiştim ama bu yaptıklarıma verdiğin reaksiyon var ya, işte bu gülünç reaksiyon, yaptığımın her saniyesine değdi.

Kenny Omega: Şimdiye baktığımızda Kofi, her şey benim elimde. Kemer, güç, yetenek. Hepsi bende. Senin ise sadece 'son şansın' var. Bana kalırsa bu şansın hiç yoktu bile ama Jordan Holgate bildiğimiz üzere bizim gibilerin 'onun' şovunu çalmasından hoşnutsuz ve bize karşı ön yargılı bir genel müdür. Royal Rumble'da karşıma çıkabilecek olmanın tek nedeni de o. Ama sen hala hayatımda gördüğüm en boş muhabbeti yapmakla meşgulsün. Vay be demek senden alıntı yaptığım için senin öğrencin falan oldum ha. Gerçekten kaliteli bir mizah denemesiydi. Bence bu güreşçilik işi sana göre olmadığı için komedyen olmayı deneyebilirsin ama görünüşe göre yapabildiğin tek şaka, kariyerin. Benim gibilerin yanında sen bir şakadan ibaretsin. Hiç bir şeysin. C.U.R.S.E'a bile sana duyduğumdan daha fazla saygı duyuyordum. Senden bu kadar tiksinmeme rağmen ve senin beni anlamamak için gösterdiğin o kadar çabaya rağmen buradayım Kofi. Sabırlı bir adamım. Burada kalıp seni dinlemeye devam edeceğim. Söylediklerimi çarpıtmanı dinlemeye devam edeceğim. Ve şimdi senin kılına dokunmayı bile düşünmüyorum çünkü Royal Rumble için hazır olmanı istiyorum. Hazır ol ki sen %100 iken senin işini bitireyip çeneni kapatayım. Ve aynı zamanda da anlamadığım bir şey var, lütfen bnei bu konuda aydınlat: Braun Strowman'a karşı kazanacak iken gelip seni bölmemden o kadar şikayet ediyorsun. Eğer seni bölmeseydim ve sen Braun'u tuş etseydin ben zaten çantamla gelip senin de işini bitirip bu omzumda gördüğün kemeri alacaktım. Kısa bir GTW şampiyonluğu sürecin olacaktı. O kemerin tadını almış olacaktın. Ve senin de tercih ettiğin şey bu. Sen kemeri almış ol, ama ben sana gelip çantamı bozdurayım. Sana her türlü cash-in yapacağımı bile bile o kemeri almış, Braun'u yenmiş olmak istiyorsun. Şimdi bunun senin bahsettiğin 'anlık mutluluklardan' olmadığını mı söylemeye çalışıyorsun?

imza

Simply IIconic

Alt 12-06-2018, 14:21   #5
The Boom Squad General

Evet, Omega. Aynen öyle diyorum. Bu anlattığında anlık mutluluktan o kadar çok fazlası var ki. Sen hatırlamıyor olabilirsin ama bizim Braun'la Days of Rising'e dayanan bir çekişmemiz var. Onu Survivor Series'ten sonra Days of Rising'e şutladıklarında rezilliğini örtecek bir malzeme arıyordu ve o zamanın şampiyonu olan bana gözünü dikmişti. Onu ana kadronun akabinde ben de şutladım. Artık ana kadroyla Days of Rising arasında habire gidip gelen bir asansör olmuştu. Gelen geçen biniyordu. Ve çok geçmeden yollarımız yine kesişti. Bu sefer o şampiyon, bense adaydım. Armageddon'da kaybettim ve Braun dengeyi sağlamıştı. One Night Stand'deki o maçın gelişimi işte böyleydi. O gün Braun'la olan eşitliğimi bozup yılan hikayesine dönen aptal rekabeti sonlandıracaktım. Sen işte buna izin vermedin. Sadece benim anlık bir mutluluğuma değil. Bana lafları çarpıttığımı söylüyorsun ama burada sadece bir laf ebesi var: O da sen ve senin cenabet ağzın. Sana teşekkür etmem gerek öyle mi? C.U.R.S.E. gelip yolumu kesmiyor. Artık şovlara huzur içinde çıkıyorum. Corey Graves travesti dolu mahallesinde kasasını doldurmaktan bana hakaret etmeye vakit bulamıyor demek. Sanırım sana biraz kabalık ettim dostum. Sen bu şirketteki herkes için gizli bir kahramansın. Sen olmasaydın biz ne yapacaktık? Tanrı senden razı olsun. Sen zaten tüm bunları şirketin kaçan huzurunu geri getirmek için yaptın. Dün de bugün de, sen bu şirket için varsın adamım. Hell's Angels olarak birleşip yaptığınız ilk konuşmada dile getirdiğiniz iyi dilekler de buna paralel. C.U.R.S.E. zamanında nasıl her maçı basıyor ve sınırları aşıyorsa siz de bundan sonra böyle olacaksınız? Peki, senin dağıtmakla övündüğün C.U.R.S.E.'tan ne farkın var? Sen, sen öğrenmişsin Omega. Abilerinin kevaşelik yaparak nasıl başarılar elde ettiğini birinci gözden gördün. Onları hep kıskandın ve nefret ettin. Bugünse bizi onlardan kurtardığını söyleyip onların taklidini yapıyorsun. BT Gunn, Bray Wyatt ve onların yolundan giden özenti bir taklitçisin Omega. Sana şunu temin ederim: Royal Rumble'da kafana yediğin tekmeden sonra elde edeceğim kemerimi korumak için arkama adam takıp bunu meşru göstermeye çalışmayacağım. Çünkü ben kendime inanıyorum. Çünkü ben kendim olarak da başarılar elde edebileceğimi biliyorum. Bir taklit olmama gerek yok. Bunu saf dostun Karl Anderson'ı patlatarak sana da gösterdim. Şimdi de seni patlatacağım. Wrestlemania yoluna o kemerle ben gireceğim. Konuşup konuşup geri vites yapan sen değil.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
Alt 13-06-2018, 16:21   #6
show them how you smile

Kenny Omega: Demek Braun Strowman ile Days of Rising'e kadar dayanan bir çekişmeniz var. Çok tatlısınız ya. Gerçekten. Fakat önemli bir şeyi unutuyorsun. Bu neden benim umrumda olsun? Dediğim gibi bu şirkette biri destan yazabilecekse o da benim. Sizin küçük atışmalarınız ya da maçlarınız beni ilgilendirmiyor. Zaten ilgilendirseydi seni bu melun duruma sokan cash-ini daha farklı gerçekleştirirdim. Cash-ini nasıl yapmak istediysem aynen öyle yaptım ve bundan en ufak bir pişmanlık duymuyorum. Fırsatım olsaydı bunu defalarca yapabilirim hatta. Ancak böyle bir fırsat insanın eline çok nadir geçer ve ben de bunu en efektif bir şekilde kullandım. Bunu anlamanı beklemiyorum, sen sadece senin ve Braun'un 7/24 yumruklaştığı küçük kar kürenin içinde sıkışıp kaldığın için bu şirkette diğerlerinin de olduğunu unutmuştun ve bence sana yaptıklarım, bu şirketin ikinizden ibaret olmadığını sana güzelce hatırlattı, öyle düşünmüyor musun? Bence bu hatırlatmaya ihtiyacın vardı. Royal Rumble'da ise sana bir hatırlatma daha yapacağım. Sana neden Kenny Omega denilen adamın tarihin en iyi güreşçisi olduğunu uygulamalı bir şekilde göstereceğim. Sana bunu öyle bir göstereceğim ki Kofi, bundan sonra kalkıp Braun'a sürünerek gideceksin ve bundan sonra seni dövecek olanın sadece o olması için yalvaracaksın. Ben apayrı bir seviyedeyim. Senin kat kat üstündeki bir seviyede. O kadar iyi bir güreşçiyim ki şovun kalitesi de ben geldiğimden beri arttı ve arttı. Ben etrafımdaki her şeyi daha iyi yapıyorken Kofi, sen gelip bunu bozmayı her türlü deneyebilirsin. Deniyorsun da zaten, ama sadece zamanını boşa harcıyorsun. Bu şirketin 1 numaralı şampiyonu benim, en iyi güreşçisi de benim, gizli kahraman da diyebilirsin ama gizli falan da değilim. Apaçık ortadayım Kofi. C.U.R.S.E'u yok ettim. Corey Graves'i yok ettim. Eğer bunu yapmamış olsaydım Kofi onlar seni yiyip bitirmişti bile. Bu apaçık bir ortada. Herhangi bir gizliliğim yok. Yiğidin malı meydandadır Kofi, korkacak hiç bir şeyim yok, özellikle de senden. Özel biri değilsin. Bu kemeri benden alamayacaksın. Şu an sana kötü adam gibi gözükebilirim ama sadece gerçekleri konuşuyorum. Endişelenmene de gerek yok, dediklerimi ya dinlemiyorsun, ya anlamıyorsun ya da anlamamazlıktan geliyorsun zaten. O yüzden bu sözlerim de sana hiç bir anlam ifade etmeyecek. Ama şunu bilmen gerekiyor: Hell's Angels hakkında dibine kadar yanılıyorsun. Sadece benim çıkarlarım için kurulan bir ekip değil. Gerçi senin sahip olduğun her şey sana ölene kadar bağlı olmasına rağmen defalarca yüz üstü bıraktığın şu insanlar, o yüzden gerçek dostluğun ne demek olduğunu bildiğini düşünmüyorum. Sana bunu anlatırdım ama söylediklerimi anlamama huyunu bildiğim için bunu daha fazla açıklama gereği duymuyorum. Bilmen gereken tek şey, her şeyin mümkün olduğu bu Multiverse'de benden daha iyi olduğun veya beni yenebileceğin tek bir evren, tek bir ihtimal bile yok.
imza

Simply IIconic

Alt 14-06-2018, 00:10   #7
The Boom Squad General

Tipik bir cash in'le şampiyon olmuş biri için fazla büyük konuşuyorsun Omega. Ben seni yenebileceğimi dünyaya gelerek kanıtladım zaten. Motor egzozu solmaktan beyinleri erimiş aptal dostlarına güvendiğini biliyorum. Bu kadar emin konuşmanın başka bir mantığı yok dostum. Fakat, son Great Thunder'da yaptıklarıma da yakından şahit oldun. Siz o koca götünüzü kaldırıp canımı sıkana kadar ben çoktan keltoş kankanıza yeri öptürmüştüm. Sana da aynı tarifeyi uygulayacağımdan emin olabilirsin. İstersen ringime gelip tarifenin detaylarını konuşabiliriz. Tabii, korkmuyorsan.

Kofi Kingston mikrofonu ringin dışına fırlattığı gibi seyirciler hypelanıyor.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
Alt 14-06-2018, 00:56   #8
show them how you smile

Kenny Omega: Ben de ne zaman konuşmayı keseceksin diye bekliyordum.

Kenny kemerini eline alıp yavaşça ringe yürüyor. Aprona çıkıp kemerini turnbuckle'a koyuyor ve ringe giriyor...
imza

Simply IIconic

Alt 14-06-2018, 09:55   #9
The Boom Squad General

Omega ringe girdiği gibi Kofi zaman kaybetmeden Trouble In Paradise için hareketleniyor...
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena
Başarılar:

RPG Karakteri:
Kofi Kingston
Başarılar:
Alt 14-06-2018, 14:35   #10
show them how you smile

Kenny eğilerek Trouble In Paradise denemesinden kurtuluyor, arkasını dönüyor ve Kofi'ye yumruğu geçiriyor...
imza

Simply IIconic

Seçenekler Arama
Stil