GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Beğendiniz mi?
Beğendim. 20 74,07%
Beğenmedim. 7 25,93%
Katılımcı sayısı: 27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-06-2018, 08:26   #1
-_-
Straight Fire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 489
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 33987
Rep Derecesi: Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Straight Fire Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart SD Spoiler - O İsmin Yeni Saç Stilini Beğendiniz mi?

imza

11.09.2016
16.09.2018
Straight Fire isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 09:10   #2
The Kane-o-Nite
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 39
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 11493
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Devil WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Ben beğendim açıkçası. Cidden hoş durmuş.
imza

''Heh heh...and now, brother, the shadows in which I once labored...they're cast upon you. And what was once your holy grail...is now my World Heavyweight Championship. Undertaker, we used to be called the Brothers of Destruction! But now, you are nothing more than the brother that I destroyed. For 15 years, I dreamed of the day when the phenom would be no more. For 15 years, I RELISHED the thought of being the dominant brother. For 15 years, I knew that this day would come. I have dedicated my life to making this moment reality. The moment when my brother would be CAST DOWN with great vengeance and furious anger! And I would replace him as the devil's favorite demon!''

My Articles:
https://guresturkiye.net/forum/showt...highlight=Kane //Kane vs Undertaker WrestleMania XIV Feud İncelemesi
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=242336 //Kane-Tori Aşk Hikayesi
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 09:18   #3
AJ Stylees
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 673
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 36338
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Samoa Joe genel olarak 4 numara- yanları kes ortası kalsın-kel döngüsü ile devam ettiği için ben pek farkına varmadım açıkçası.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 10:03   #4
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1750
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 174928
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bayağı güzel durmuş bence, beğendim.
imza

queen of rowdys

you’re my heart’s sniper

instagram
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 10:04   #5
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 7113
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 191121
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Yok aga yakışmamış.
imza

And, forget about the looks, what about the money, huh? What about the money?! You scrimp and you save, you work yourselves half to death, and still, you can't afford what you really want? "That's not fair!" It's not fair that some people are rich, and you're not! "That's not fair!" And you know, you have to face the facts, that the vast majority of you are just born with inferior DNA. And you say "It's not fair I'm born with inferior DNA!" But you feel sorry for yourselves, you wallow in your self-pity, and then you have to face the facts, that life is not fair. And some of you, a select few, you might as well go ahead and admit it, you might as well own up to the philosophy, for some of you, and that is that - Life sucks, and then you die!"

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 11:48   #6
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5167
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Değişiklik iyidir.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 12:12   #7
#ThankYouRoman
Roman Truth Reigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 67
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 4417
Rep Derecesi: Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.Roman Truth Reigns IC kemerini kazandın.

Yakışmamış.
imza
#TeamSmackdown
Roman Truth Reigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 12:14   #8
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3704
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 210241
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Jim Kong Un olmuş ben beğenmedim.
imza

rpg: "the blackhart" teddy hart
(w/ gentleman jervis cottonbelly)
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 12:16   #9
Kayıtlı Kullanıcı
Hllylmz21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 0
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 428
Rep Derecesi: Hllylmz21 NXT şampiyonu oldun.Hllylmz21 NXT şampiyonu oldun.Hllylmz21 NXT şampiyonu oldun.Hllylmz21 NXT şampiyonu oldun.Hllylmz21 NXT şampiyonu oldun.

Ah be Joe ne yaptın sen?
imza
Hllylmz21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2018, 12:29   #10
freak
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Izmir
Konular: 3580
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 140964
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Beğendim ben, ama önceki hali daha iyiydi.
imza

instagram

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil