GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-12-2018, 18:28   #21
BrokeN
Reborn By Fate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5
Favori Güreşçisi: Matt Hardy
Rep Puanı: 1591
Rep Derecesi: Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.

Öncelikle bunu atıyım kulüpler birliğinin açıklamasını okumayıp algı yaratma çabasına girilmesin.
"Kulüpler Birliği Vakfı olarak Süper Lig’deki 17 takımın görüş birliğiyle hakemlerle ilgili alınan ve tek bir kulübün gövde gösterisi anlamına gelecek taraflı bu kararlardan derhal geri adım atılmasını beklediğimizi ve geri adım atılmadığı takdirde de Süper Lig Kulüpleri olağan üstü toplanıp Türk futbolunun adil yönetilmesi için hep birlikte ortak bir adım atacağımızı belirtiriz" denildi.

Bu açıklamadan kim ne anladı ve bu açıklamanın nesi yanlış? Hakemleri koruyalım sevelim falan muhabbeti varda ben mi kaçırdım?
Hakem hataları hep var. Bazı hakemlerin bazı takımlara karşı tavrı farklı olabiliyor duygusal davranabiliyorlar. Bunu inkar edebilecek biri yok. Kulüpler birliğinin yaptığı olay bu hakem hataları veya bu hakem tutumu zaten hep vardı Galatasaray tepki verince mi kamu önünde ceza verilme gereği duyuyor? Kimi zaman bazı kötü yönetilen maçlar yüzünden hakemlere bir süre maç verilmediği de oluyor. Olay bunu kamunun önünde Galatasaraylılar fazla tepki verince bakın cezasını verdik diyerek gözümüze sokulması. Galatasaray taraftarı ve yönetimi bu tepkiyi vermeseydi kamunun önünde böyle bir hareket sergilemiyceklerdi. Bu hareket tüm hakemleri etkiler. Galatasaray'a karşı hata yaparsam benim sonum da bu olur korkusu ile tüm Galatasaray maçlarındaki tutumları değişir. Olayın özeti bu. Boş fanatikliğin lüzumu yok. Tabi ki kötü yönetilen maçlardan sonra 18 kulüpte hakemlerle ilgili isyanlarını dile getirecek. Bu başlık her hakemle ilgili yorum yapan kulübe açılacaksa kolay gelsin.
imza

Reborn By Fate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil