GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2019, 22:06   #1
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 570
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 47803
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47803

Standart RPG: Every "Hero" Needs a Villain

Bray Wyatt ringde.

Cüretimi bağışlayın ama bunu sormam gerekiyor: Bu yalanla nereye kadar yaşayacaksınız? İnsanlar yalanlara inanmayı sever. Ölümden sonra bir hayat olduğu fikri mesela. Çünkü insanoğlunun hayati fonksiyonlarının eninde sonunda duracak olması gerçeği onları çıldırtır. Aşkın gücüne inanırlar, hayatlarındaki sefaleti ve mutsuzluğu iyileştirebilecek kutsal bir erkek/kadın olduğuna kendilerini inandırmak için. Dünyayı güzel bir yer zannederler, sırf içindeki kötülüklere gözlerini kapayabilmek için. Ama siz, madamlar ve mösyöler, "saf" güreş denen bu zerzevata inanmanızın sebebi nedir? Hangi gerçekten kaçmak istiyorsunuz? Chris Hero size yalanlarla dolu bir patika sunuyor ve daha o cümlesini bitirmeden hepiniz o patikada koşmaya gönüllü oluyorsunuz. Kuzeyliler de Chris Hero gibidir. İlk gün misafirsinizdir, sizi sofraya buyur eder. "Ekmeğimi ye, suyumu iç" derler. İkinci gün sadece suyla yetinmek durumunda kalırsınız. Üçüncü gün ise evin kapıları size kapanmıştır zira ev sahibinin size sunduğu dostluk ve misafirperverlik, hepsi gözünüzü boyamak içindir aslında. Kadınlar, erkeklerin onları sevdiğine inanıp peşlerinden giderler. Onların sözünden çıkmaz, diplerinden ayrılmazlar ve kafalarında "işte benim efsane aşkım bu" düşüncesi dolaşır ama gün bitince geriye ne kalır? İstediğini almış bir erkek ve kalbi kırılmış bir kadın. Ah, bana da bakın. Kadın ruhundan gerçekten anlıyorum galiba. Lacey Evans da böyle söylüyor, ahırdan çıkabildiği vakitlerde. (Wyatt sırıtıyor.) Konuya döneceğim, Chris Hero'nun sizi soktuğu yol metruk bir harabeye çıkıyor. Ama gerçeklerden kaçabilme fırsatını sunduğu için siz bu yola inanıyorsunuz. Benim gerçeklerime gözlerinizi kapatıyorsunuz. Hangisinde haksızdım? Siyahlar, "biz ezildik" edebiyatı altında beyazları dünyadan silmeye çalışmıyor mu? Kadınlar, "biz zayıfız" sloganı altında erkeklerin bütün haklarını sömürmüyor mu? 2 lisan bilen siğilli ve çirkin bir adamla, 1 lisan bilen sarışın ve çekici bir kadın işe başvurduğu zaman sizce patron kimi alır? Bazılarınız belki farkında olmayabilir, ama hayat.. adil değil. Ve ben de bu gayriadil olaylarla savaşmak için seferberlik ilan etmiş durumdayım ama yollarıma güller sermeniz, beni maçlara bayrak sallayarak çıkarmanız gerekirken siz benim karşıma geçen kim olursa olsun onu destekliyorsunuz. Bu şekilde bu ilişki daha fazla yürümez madamlar ve mösyöler, aklınızı başınıza devşirin! Yoksa aramızdaki amca-yeğen ilişkisini bir daha gözden geçirmek durumunda kalabilirim.

Wyatt yuhalanırken sakalını ovuşturuyor.

Chris Hero, benim saf güreşi kirlettiğimi düşünüyor. Ama şu yönden bakarsan Chris, profesyonel güreş dediğin şey nedir ki? En fazla 20-30 sene icra edebildiğin ve sona erdiğinde insanların seni köşeye ittiği bir şey değil mi? Tabi, dinazorlarla dolu söyleşi panellerinde boy gösterebilir ve ara sıra bu ringe çıkıp yerel halka yalakalık yapabilirsin ama bunların ötesinde, bu şeye büyük anlamlar yüklemenin mantığı nedir? Benim için profesyonel güreş, halkımın sesini duyurmak ve sadistik zevklerimi tatmin etmek için bir tür oyun alanı. Beni 8 yaşında bir çocuk olarak düşünebilirsin Chris, GWA de benim kaydırağım! Gönlüm ne zaman isterse, gelir kayarım. Ama bunu kutsal bir meslek olarak görmem. Bunun arkasında büyük anlamlar aramam çünkü şunun bilincindeyim: Önemli olan güreş değil kavgadır. Kavga, erkeğin gerçek doğasını ortaya çıkarır. Ben bunu seviyorum Chris, kritik zamanlarda baskı altında karar verme yetisini, objelerin serbest olduğu maçlarda akan kanı ve düşmanlarım benim omzumu 3 saniye yerde tutmanın yollarını ararken karanlıklar arasından bir kabus gibi üzerlerine çökmeyi seviyorum. Sen duygusal konuşmanı yaparken arena bodrumundan çıkmış, harıl harıl seni arıyordum. Bu ringde de olabilirdi, arka alanda da. Ve seni gördüğüm anda elimi attığım ilk şeyi iterek oraya getirdim ve sana boydan boya girdim! Senelerin müthiş güreşçisi, unvanlar kazanmış, dünyaca ünlü profesyonel güreş üstadı Chris Hero'yu eceli gelmiş kancık köpekler gibi yerden yere vurmak için sadece bir el arabası yetiyor, düşünsene? Benimle senin arandaki fark, ben yaptığım işe bir sos katmaya çalışmıyorum. Ben yemeği direk servis ediyorum, vahşet, saldırılar ve kavga. Takvim yaprakları veya etkinlik isimlerini unut, hareket varyasyonlarını ya da ring psikolojisini de. Bray Wyatt'ın olduğu yerde kavgalar hesaplanmaksızın gerçekleşir ve bittiğinde birbirine saygılarını sunar gibi tokalaşan iki hanım evladı değil, bir katil ve bir maktul olur. Benim rakiplerimi ertesi hafta şovda göremezsin. Lio Rush nerede? Lacey Evans nerede? İkisi de Bray Wyatt'a kılıç kaldırdı ve ikisinin de cezasını kestim. Lacey Evans'ınkini hala kesiyorum ve ama bugün ama yarın, ister Championship Scramble'da olsun ister bu konuşma biter bitmez arka alanda olsun, Lafayette Akbabası senden de bir parça isteyecek. O zaman cenazeni kim kaldıracak Hero, PWG mi? (Wyatt başını iki yana sallıyor.)

Kendine ve yaptığın işe ne tür anlamlar yüklersen yükle Chris, günün sonunda sen sadece bir adamsın. Ve Bray Wyatt'la baş etmek için bir adamdan fazlası olmak gerekir. Şimdiye kadar yalanlarla ve süslemelerle buralara gelmiş olabilirsin. Ama pandispanyanı patlatacak, makyajını akıtacak ve foyanı ortaya çıkaracak olan tek adamla dövüşmek istiyorsun. Cesur adamları severim, ama ceylanlarla dolu bir ormanda saldırmak için aslanı seçmek cesurluktan değil aptallıktan ileri geliyor olsa gerek. Bu insanlar sana "kahraman" diyorlar Chris ve benim seninle işim bitene kadar pelerininle dolaşabilirsin. Ama gerçek hayattaki hikayelerin sonunda her kahramanın cezasını kesen bir cani vardır. O cani benim, o cani Bray Wyatt. Follow the buzzards.

imza

Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil