GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-09-2013, 14:42   #1
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 605
Favori Güreşçisi: Mil Muertes
Rep Puanı: 5481
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.
Standart Sahip Olduğunuz Formalar-T-Shirtler

imza

Summer & Priscilla & Peyton
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 14:52   #2
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3260
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 54602
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Orjinallikten uzak olan Juventus (Davids 26) ve Arsenal (Henry 14) formalarım vardı bir de.
imza

rpg: trent seven

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 15:14   #3
Kayıtlı Kullanıcı
The Straight Edge Savior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 338
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 238
Rep Derecesi: The Straight Edge Savior NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Straight Edge Savior NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.The Straight Edge Savior NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Ben hiç forma almam, gerçi futbol'la ilgilenmem. Tüm formaları abim alır, onda da sadece Beşiktaş var. Eskiden aldığı Barcelona vs.. formaları da var ama onlar çok küçüldü ve eskidi. Bazen kafama estikçe abimin küçülen formalarını giyiyorum ama çok nadir. Yani eskiden giyiyordum, bir kaç yıldır giymiyorum nedense.
The Straight Edge Savior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 15:27   #4
i'm seeing double
Ashtar Sheran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 26
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 153
Rep Derecesi: Ashtar Sheran NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Ashtar Sheran NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

imza
I'll worship like a dog at the shrine of your lies
I'll tell you my sins and you can sharpen your knife
Offer me that deathless death
Good god, let me give you my life

Ashtar Sheran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 15:35   #5
HELL YEAH!
Hardcore Icon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 109
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 295
Rep Derecesi: Hardcore Icon NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Hardcore Icon NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Hardcore Icon NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Ankaragücü'nün parçalı 2 adet,bir tane de 100. yıl forması,Gençlerbirliği'nin parçalı forması,Fenerbahçe'nin klasik parçalı forması,Barcelona'nın parçalı forması,M.United'ın kırmızı forması,A milli takımın turkuaz forması.
Hardcore Icon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 15:50   #6
GT IS MY YARD.
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1059
Favori Güreşçisi: Curt Hawkins
Rep Puanı: 6397
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.

Miami Shaq forması aldım, adam Miami'den gitti. Liverpool Torres forması aldım, adam Liverpool'dan gitti. Bir tane de çubuklu Galatasaray var iyi ki onda kendi ismim yazıyor.
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 16:15   #7
cold as ice
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 214
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7911
Rep Derecesi: Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.Richie Sambora Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Ozzie Kendrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Miami Shaq forması aldım, adam Miami'den gitti. Liverpool Torres forması aldım, adam Liverpool'dan gitti. Bir tane de çubuklu Galatasaray var iyi ki onda kendi ismim yazıyor.
Anlamlı bir cümle :
Miami Lebram Jeyms formam var çakma .Galatasaray olarak ise 2007-2008 parçalı,2008-2009 çubuklu,2009-2010 mercan rengi.2013-2014 parçalı formalar var.
imza

Eski Nick: ZigZag
Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 16:39   #8
BEŞİKTAŞK
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 415
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 3255
Rep Derecesi: BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.BLAZE IC kemerini kazandın.

Şuan da BJK formam yok, küçüldü diye attım ama bu sezon siyah formayı alıcam, şimdilik Kartal yuvası' ndan aldığım 2 t-shirtüm var.

Alttakinin erkek için olanı var tabii, resmini bulamadığımdan bunu atıyorum :batista;

imza

Başarılar
10. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam El Yazısı Yarışması 1. si
12. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 3. sü
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 3. sü
4. Yaşa Özel El Yazısı Yarışması 2. si
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Tasarım Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması 1. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 2. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Tasarım Yarışması 1. si
17. Etkinlik Haftası: Wrestlemania El Yazısı Yarışması 3. sü
18. Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 3. sü

Yararlı Konular

BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 16:42   #9
Austin 3:16
King of Kings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 306
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 309
Rep Derecesi: King of Kings NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.King of Kings NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.King of Kings NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.King of Kings NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

imza

Dostun gider, Fenerbahçe kalır.
Sevgilin gider, Fenerbahçe kalır.
Eşin gider, Fenerbahçe kalır.
Sen gidersin, Fenerbahçe kalır.
King of Kings isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-09-2013, 16:44   #10
Banned
Creepy Little Jerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 160
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1463
Rep Derecesi: Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı Ozzie Kendrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gel seni fenerli yapalım?
Creepy Little Jerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil