GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-11-2020, 18:28   #21
MEAT ON THE TABLE
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 157
Favori Güreşçisi: Ryback
RPG Karakteri: Ryback
Rep Puanı: 642702
Rep Derecesi: Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Khrimur Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Khrimur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Khrimur Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 642702

Alıntı Severus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canlı olması çok bir şeyi değiştirmez. Tiyatro da canlı oynanıyor ama kalkıp kimse tiyatro oyuncularından oyun sonrasında canlandırdığı karaktere uygun davranmasını beklemiyor neticede. Ayrıca törelerin sorgulanmadan yaşatılmasına da karşıyım, ne töresi olursa olsun. Güreşçiden gerçek hayatta kendisi gibi değil de güreşçi gibi davranmasını beklemek saçma olur, bu isterse yıllardan beri süregelmiş bir gelenek olsun, saçma olduğu gerçeğini değiştirmez. İzleyicilerin sahnede gördüğüyle gerçek hayatı ayırt edebiliyor olması lazım, eğer ayırt edemeyen insanlar güreş izlemeyi bırakıyor da kitle daralıyorsa ben bunu kayıp değil kazanç olarak görürüm. Güreş hakkında konuşmak istediğim zaman konuştuğum kişiler daha aklı başında yorumlar yapar en basitinden. Bunu sadece şirket patronları dert edebilir. Ayrıca kayfabenin delinmesinin güreşe zarar verdiği görüşüne katılmıyorum. Roman Reigns canlı yayında milyonlar izlerken gerçek adını söyledi, hastalığından dolayı kemeri bırakacağını söyledi ama hastalığı atlatıp geri döndü ve herkes onu izlemeye devam ediyor.
Nokta.
imza
IT'S FEEDİNG TİME FOR RYBACK
Ne baktın kardeş?

Khrimur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2020, 18:45   #22
Executioner
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 96
Favori Güreşçisi: Kane
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 317570
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 317570

Alıntı Severus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sadece sonuçları önceden belirlenmiş bir güreş müsabakası izlemiyoruz. O maçların arkasında pek çok farklı hikaye oluyor, ki onu da geçtim ring içindeki halleri tavırları da rol yapmanın, oyunculuğun bir parçası. Bunu yok saysak bile bir haftalık şova bak istersen, şovun kaçta kaçı maçlarla kaçta kaçı segmentlerle geçiyor? Hepsini geçelim gimmick diye bir şey var ve bu bile işi direkt olarak kurgu haline getiriyor. Eğer o hikayeler olmasaydı güreşçiler sadece maçlara çıkıp geçseydi o zaman dediğin kısmen doğru olabilirdi ama o zaman da bunu tartışıyor bile olmazdık zaten. Kurguyu gösteriyi niye güreşe yakıştıramıyorsun onu da anlayamadım.

İşte şovda gördüğümüzle gerçek hayatta gördüğümüzü ayırt edebilmek derken bunu bahsediyorum. Ben senin bahsettiğin bu olayı hiç yaşamadım mesela, o fotoğraflar benim için Strowman'ın ciddiyetini öldürmüyor çünkü şovda onu izlerken sadece canlandırdığı karakter üzerinden değerlendiriyorum. Şovdaki karakterini gerçek hayatına yansıtmasını beklemiyorum, beklenmesinin yanlış olduğunu söylüyorum ve yukarıdaki yorumlarımda bunun sebebini daha detaylı bir şekilde açıkladım.

Fiend ve Bliss arasındaki olay daha çok hikaye içinde görmek isteyip istemediğin şeylerle alakalı, ondan dolayı çok bir şey diyemiyorum.

Son olarak profesyonel güreşin kutsal olarak niteleyebileceğimiz tek yanı güreşçilerin insanları eğlendirebilmek için verdiği emektir sanıyorum. Bu iş bir eğlence, bunun dışında bir anlam yüklemek, herhangi bir taraftarın tuttuğu takıma fazladan anlam yüklemesinden farksız olacaktır. Ayrıca ota b*ka vasata alışmışsınız deyip durma Allah aşkına ya.
Profesyonel güreşi belki de benim kadar sevmiyorsun, aslında tüm mesele bu. Sana normal gelen şeyler bana inanılmaz yavan geliyor. İzlediklerimden keyif almıyorum. Şovdaki karakterlerine taban tabana zıt yaşantıları normal karşılamıyorum. Kayfabe çiğnenmesini bir noktaya kadar normal karşılayabiliyorum. Aslında aramızdaki tüm mesele bu. Ben eski seviciyim.
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil