GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-08-2018, 14:53   #1881
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 756
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 97062
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Heartbroken Kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AJ Lee ile düğünüm var. Düğünde dans edersin işte.
Hoş değil.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

RPG GWA: Stephanie "The Boss" McMahon

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2018, 15:06   #1882
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1173
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Düğünün çaycısı olabilir miyim?
Ol. Ama içine tükürme.

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hoş değil.
Alıntı Silinmiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Matt Hardy ringe doğru geliyor. Hemen ringe girip yemeklere saldırıyor Matt.

Ryback ve AJ Lee girişte gözüküyor. AJ Lee’nin arkasında onun gibi tatlı bir kız var. Seyircilerin suratında ise tiksinti dolu bir ifade var. Ringe giriyor ikili. Şimdi el ele tutuşuyorlar ve törenin başlamasını bekliyorlar… ama başlamıyor tören. Matt Hardy hala tıkınmakla meşgul. Kendisine yönelen bakışları görünce lokmalarını yutuyor Matt Hardy şimdi ağzını açıyor ve geğiriyor. Sonra tekrar yemeye başlıyor. Ryback dik dik bakıyor ona. Matt bu sefer anlıyor durumu lokmalarını tekrar yutuyor ve ayağa kalkıyor.

Matt Hardy: Bir dakika(Ryback’e bakıyor) senin şahidin nerede?

Ryback: Şahin mi? Ne şahini?

Matt, AJ Lee'nin yanındaki kızı gösteriyor.

Matt Hardy: “Şahit” Düğün şahidi. Şahitsiz düğün mü olur?

Ryback: Olmaz mı?

Matt Hardy: Tabi ki olmaz.

Ryback: Haydaaaaaaaaa. Şimdi kim benim şahidim ola…

Mübarek yine yüzünden nur saçarak geliyor ringe. “Selamun Aleyküm” diyip masaya oturuyor yemeklere bakıyor, seyirciye sus yapıyor. Saatine bakıyor şimdi, bir şey duymaya çalışıyor. Sonra birden gülümseyip ellerini açıyor. “Allahım senin rızan için oruç tuttum… kabul et amin” Alex Riley orucunu açıyor. Sert bakışlara aldanmıyor mübarek. Kalkıyor şimdi Ryback ve AJ Lee’ye bakıyor.

Alex Riley: Görüyorum da bugün burada yüce Allah'ın izini ile iki genç hak yolunda buluşup, zinadan kaçınarak, evlilik yoluna gitmişler. Ne mübarek değil mi? Doğru yolu bulmanıza sevindim çocuklar. Yüce Allah’ım affedicidir. Elbette sizi de affedecektir. Ama hala öğrenmeniz gereken şeyler var... İman. İman etmelisiniz. İlk olarak AJ bundan sonra mahrem bölgelerini örtüp, herkese vermeye son vermelisin artık bir kocan var ve imam nikahı… imam nikahı kıydınız mı? kesinlikle imam nikahı kıymalısınız yoksa Allah korusun nazar değer böyle muhteşem bir çifte.

Ryback Alex’e saldırmak için hamle yapıyor ama AJ Lee onu tutup, kulağına bir şey fısıldıyor. Ryback duyduğu şeye gülümsüyor.

Ryback: Kesinlikle… Yani sen merak etme Alex ben kilisenin en iyi imamını ayarladım o da kılacak bize nikah.

AJ hemen Ryback’in kulağına başka bir şey fısılyor.

Ryback: Yani “cami” Cami demek istedim. Bu kadar kafirin arasında durunca dilim sürçtü… Biz Allah’ın izniyle bugün burada evlenmek için toplandık ama kadere bak ki bu kafirlerden hiç biri benim şahidim olmaya uygun değil. İman yok çünkü. Alex. GTW’nin en imanlı, en mübarek, en iyi adamı. Garım… aman şahidim olur musun?

Alex Riley gülümsüyor.

Alex Riley: Tabi ki. Bugün burada bir şekilde bir araya geldiysek Allah kavuşmamızı istiyor demektir Ryback. Bu kader… Kader beni sana getirdi. Tabi ki şahidin olurum.

Ryback AJ Lee’ye göz kırpıyor. Şimdi tekrar Matt’i beklemeye başlıyorlar ama Matt bu arada yine yemeklere gömülmüş durumda. Bakışları görünce yine lokmalarını yutuyor ve geğiriyor.

Matt Hardy: Pardon çocuklar. Anlaşılan problem çözülmüş. Neyse başlayalım bakalım… Bayanlar, baylar. Bugün burada bu… berba…rika çiftin mutlu günü için buluşmuş bulunmaktayız… Sen Goldberg oğlu Ryback, Frodo Baggins kızı AJ Lee’yi garın olarak kabul ediyor musun?

Ryback: Ediyorum.

Matt Hardy: Peki ya sen hobbit kızı AJ Lee. Bu odunu gocan olarak kabul ediyor musun?

AJ Lee: Evet ediyorum.

Matt Hardy: Sizlerde şahitlik ediyor musunuz?

Şahitler: Ediyoruz

Matt Hardy: O halde bende sizi garı-goca ilan…

Unutursak kalbimiz kurusun...
imza

Sağdaki ben.

RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ

Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2018, 15:33   #1883
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 839
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Look! A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemeri size kaybettim ama kız kazandım. Hadi eyvallah.
Düşüyor muymuş öyle?
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2018, 15:34   #1884
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: San Junipero
Konular: 2687
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 285137
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Düşüyor muymuş öyle?
Düştü kardeşim.
imza
OOOOOOOHHH YOU ARE LUCKY ONE TIMEEEEEEEEEE!

DAYAKÇIASUKA.jpg

B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
3x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
Undefeated at El Yazısı Yarışması
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Current RPG Grafikeri
11x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu

Asuka/Sane/Shirai/Moon/Cross/Ripley

TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2018, 02:09   #1885
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 756
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 97062
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Son 10-12 sayfayı okudum da... Neler olmuş ne coşmuşuz be.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

RPG GWA: Stephanie "The Boss" McMahon

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil