GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 23:24   #21
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1796
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 184238
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Gelecek kurma kaygısı ağır basıyor ve bazen hiçbir şey düşünemeyecek hale geliyorum, o kadar. Onu da bir şekilde atlatıyorum gerektiğinde, onun dışında beni çaresiz bırakacak hiçbir şeyle karşılaşmadım çok şükür. Allah göstermesin.

Alıntı texasrattlesnake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sınavlardaki düşük performanslarım,bildiğim ve çok kolay yaptığım şeyleri sınavda yapamamam gibi durumlar son zamanlarda ciddi anlamda beni rahatsız ediyor.Psikolojik açıdan çok kötü dönemlerimden birindeyim,ailem bana sonuna kadar güveniyor ve ben de bulunduğum durumdan hoşlanmayıp daha iyi puanlar almak istiyorum.
Bu da dert mi be oğlum, herkesin derdi kendine göre büyüktür ama bence not olayı hele ki ailen sana her koşulda güveniyorsa fazla da dert edebileceğin bir şey olmamalı, sınav dediğin şey zaten senin eksiklerini ve hatalarını ortaya çıkarır. Sen bu eksik ve hatalarını yakalayıp onların hakkından geldikçe gireceğin asıl sınava, üniversite sınavına, kendini bir adım daha hazırlamış olacaksın. Düşük not ister istemez insanın canını sıkar ama bu sıkıntıyı en fazla 1-2 saat falan yaşamanı öneririm, ki zaten ondan sonrası gerçekten üzülmen değil kendini zorla hırpalaman olur. Bir sınavda yaptığın hatayı yakalayıp diğerinde yapmazsın ve daha yüksek not alırsın, bu olayı böyle düşünürsen gerisi de çorap söküğü gibi gelecektir. Bir kağıt parçasının seni hırpalamasına asla izin verme.
imza

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 23:31   #22
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2841
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 80627
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yurt kaydını yaptıktan sonra ailemle vedalaşınca ve beni burada bırakıp eve gittiklerinde aşırı yalnız ve çaresiz hissetmiştim ama alıştım artık.
Bunu ben de yaşamıştım. Okula gitmeden önce ailden ayrılmanın o sevinci vardı sonra işte o ilk gün neredeyse ağlayacak gibi olmuştum. Gerçi şimdi işimiz bitti geldik orayı özlüyoruz.
imza

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

150 Kitap Okuma Kampanyası
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 23:37   #23
Iced Earth
Mental Mastermind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: A Snowy Hell
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 20541
Rep Derecesi: Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Mental Mastermind WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Bunla ilgili aklıma 2 olay geliyor, biri taşınmamız ve biri de yeğenimin doğuşuyla beraber ölüm düşüncesiyle kafayı bozmam. Yıllardan beridir yaşadığım semtten, alıştığım ortamdan ayrılıp, bir de yeni üniversiteyi kazanmışken aynı anda iki farklı ortama girmeye hemen alışamadım. Bir de yazla ilgili mahalle arkadaşlarıyla yaptığımız bir yığın plan da suya düştü keza taşındığımız yer uzaktı diğerine, zırt bırt git gel yapamazdım rahat rahat. Üniversite sınavının ardından kafamı dağıtayım, dinleneyim derken o işlerle uğraştık ve hem alıştığım, arkadaşlarımın olduğu mahallemden ayrıldım hem de yepyeni bir ortama, çok sağlıklı bir modda girmedim. Cidden çaresiz ve yalnız hissettiğim zamanlardı. O anları düşününce aslında abarttığımı da düşünmüyor değilim, alışmaktan ziyade reaktif tepkiler göstererek durumu kendi adıma da zor hale getirmiştim açıkçası. İkincisinde ise yeğenimin doğuşuyla ailedeki en küçük çocuk olma ünvanımın gidişiyle beraber, niyeyse işte yeni çocuklar doğacak ve bizlerin yerini alacak, bizlerde eskiyeceğiz derken bir anda ölüm düşüncesi kafamda ciddi yer etmeye başladı. Bir de ölüm sonuçta, tamam olan bir şey yok ortada bir hastalık falan ama insanın en çaresiz kalacağı andır heralde ve nasıl bir şey acaba diye kafa patlatırken, bir anda büyük bir korkunun ve çaresizliğin içinde buldum kendimi. Zamanla atlattım ve aslında kendimi geliştirmemde de epey yardımcı oldu ölüm düşüncesi bana ve kafa yapımı oluşturmak adına da. Yine de ölümü düşünmek beni hala ürkütür, hatta bir ürperir olmadım değil yine. Ama ikincisinin faydalarını da inkar edemem. Bunlar dışında öyle aklıma gelen net bir şey yok, zaten yıllardır yaşayan tecrübeli bir birey değilim en nihayetinde ve hayatım engebeli bir araziden ziyade düz ama içinde yer yer çamur, taş, pislik burunduran bir arazi gibi geçip gidiyor şimdilik, ilerisini de artık zaman gösterir.
imza
Mental Mastermind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 23:43   #24
American Dragon
EmperorRoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 13
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 22029
Rep Derecesi: EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.EmperorRoman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Aga sayısal mı eşit ağırlık mı seçeceğim konusunda çok kararsızım, rehber öğretmeni form gibi bir şeydi onu dolduracağım, ona göre bir şey yapacağız artık.
imza
EmperorRoman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 23:45   #25
the Frontman
Nostaljik Adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Galata'nın tarihi bohem sokaklarandan...
Konular: 8
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 9283
Rep Derecesi: Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.Nostaljik Adam Royal Rumble maçını kazandın.

Okul gezisinde alkol alırken hoca baskını. Sonrasında 1 şişe daha çektim geçti.
Nostaljik Adam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 00:48   #26
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Klavyem bozulmuştu.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 01:03   #27
fka Matt Sydal Guy
Lürsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1138
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 132171
Rep Derecesi: Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lürsoy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Almanca sınavları.
imza

Alıntı RVDHBK Nickli Üyeden Alıntı
Hayır bence değil.
Lürsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 18:57   #28
1997-2003
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 372
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 33338
Rep Derecesi: TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.TRuzgarEfe Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Sene 2007. Babam ile annem yeni boşandı. İlk zamanlarım da annemle kalmayı tercih ettim. O zamanlar tabii ana kuzusuyum asla onun kuyruğundan ayrılmazdım. Fakat şöyle bir sorun var ki annemin herhangi bir işi yok ve teyzemler de kalmaya çalışıyoruz. Teyzemin ise zaten bir kızı var. Kuzenim ile o zamanlar iyi geçinemezdim. Hatta tek iyi geçinemediğim kuzenim oydu. Yaklaşık 5 gün falan orada kalmaya çalıştım fakat olmadı. Sürekli kuzenimle olan kavgalarım yüzünden teyzemden 100 satırlık azarlar işitiyordum ve bu beni sinirlendiriyordu, ta ki popoma yediğim 2,5 Litrelik pet şişeye kadar. O zamanlar annem de boşanmanın ve ayrılığın acısından ötürü çok kilo verdi ve durumu iyice kötüye gidiyordu. En sonunda anne tarafından herkes, baba tarafından bir kaç kişi geldi. Oturdular konuştular ve benim babama verilmemin, annemin ise köyüne geri dönmesi kararı alındı. Babam da o zamanlar babaannemde kalıyor. Babaannem ise beni pek sevmezdi. Arkamdan p*ç dediği bile olmuş. Yaklaşık 2 ay kalabildim orada. Ta ki basit bir sebepten ötürü 3 halamdan ve babannemden azır işitmenin eşliğinde babamla beraber evden atılana kadar. Babam da beni hep başından salmaya çalışırdı. Adam akıllı başımda durup bir şeyin eksik mi var bir sıkıntı falan yok yani sıfır sıkıntı anlayacağınız. En sonunda babam beni taksici arkadaşı ile Bolu'ya gönderdi. Yöresini hiç gezmediğim, huyunu suyunu hiç bilmediğim insanların yanına gönderildim. Babamın arkadaşının 1 yaşında ki bir kızı vardı. Kızı beni çok severdi ve hiç yanımdan ayrılmazdı, eşi aksine kızı beni seviyor diye kıskanırdı ve sürekli bana karşı öfkeli bir tutum sergilerdi. Yaklaşık 5.günümde bağırsak enfeksiyonu oluşmuştu içimde. Sürekli durmadan kusuyordum. En sonunda annem köyden İstanbul'a geri dönmüş, ve Bolu'ya gönderildiğimin haberini almıştı. Haberi bizzat babamın kendisinden almış, benim yetiştirme yurduna gitmemi istediğini ve bütün işlemleri yaptığını söylemiş. Gitmem için sadece annemin imzası kalmış. Annem zaten bunu duyar duymaz beni Bolu'dan geri getirtti hemen. 6.günümde direkt otobüsle babamın arkadaşı ile geri döndüm ve 1 gün daha arkadaşında kaldım. O gün milli maç vardı. Atraksiyon yüksekti yani anlayacağınız. O yüzden girer girmez yatağa girdim ve uyumaya çalıştım ertesi gün olması için. Çünkü o kadar çok bezmiş ve umutsuzluğa kapılmıştım ki, hayatımın böyle çürüyüp gideceğine inanmamak için zorlanıyordum. En sonunda ertesi gün oldu, babam taksisiyle geldi, beni anneme götürdü ve ondan sonra annem ile 12 senelik zorlu maceramız başlamıştı. Macerayı ise, akademiye girdiğimde noktaladım.
imza

"The only one spinning a web of lies is you, big brother. I hear the weakness in your voice. I can see it in your eyes. You'd have to be blind to miss it. I'm the one who's diseased? I'm the one who's delusional? Have you taken a look at yourself lately? You're no longer THE PHENOM. You're not even a shadow of what you once were. And I will have no problem crushing you under my boot and dropping you on your head just like I did at SummerSlam. You're living in a fantasy, big brother. The reality is, that I'm bigger than you. I am stronger than you. I am now the dominant brother and I have nothing left to prove.

TRuzgarEfe isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 19:24   #29
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 502
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 21827
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Kanser annemi ve dedemi yavaş yavas, erite erite öldürdüğünde çaresizdim. Tek yapabildiğim dua etmekti.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil