GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 25-10-2018, 11:03   #1
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 15752
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.The Eater of Worlds Şirketin yüzü artık sensin.
Standart NXT Spoiler | Mükemmel Main Event

Haftaya Matt Riddle debut yapacak onun tanıtımını görüyoruz.

William Regal ringde, Tommaso Ciampa'nın rakibini açıklayacak. Ciampa geliyor. Kendinden emin konuşuyor Ciampa. Regal'a anonsu yapmasını söylerken Velveteen Dream'in müziği duyuluyor. Dream de kendinden emin. Regal'ın söyleyeceği ismin kendisi olması gerektiğini söylüyor. Ve Lars Sullivan geliyor. Sullivan kendisi NXT'nin en büyük kabusu olduğunu ve şampiyonluğun ona ait olduğunu söylüyor. Dream, Velveteen ile konuşman için önce pantolon giymen gerek diyor, Sullivan bu duruma sinirlenip boğazına yapışıyor. Ve Nikki Cross geliyor! Nikki Cross ringde ve arka alandan görüntüler geliyor. Aleister Black görevlilere saldırıyor! Birine diz darbesi indiriyor, diğerine Black Mass! Ve arenaya giriyor Aleister. Ringe girdiği gibi Sullivan'a Black Mass'i yapıştırıyor. Ardından Regal'in boğazına yapışıyor "nerede o" diyor. Ve arkadan Superkick!! Gargano'dan superkick geliyor. Gargano heel turn yapıyor!! Ben buradayım diyor ve şov sonlanıyor.

imza

#RunAsOne.

İncelemeler

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (25-10-2018 Saat 21:09 ) değiştirilmiştir.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 11:49   #2
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 288
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 8558
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.

Yalnız halen diyorum bence Gargano değil. Nikki halen Gargano demedi. Ve teknik açıdan Gargano gene doğru olanı yapıp Regal'ı korudu. Bence Gargano sadece bir şaşırtmaca gerçek suçlu Ohno çıkacak.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 13:10   #3
Kayıtlı Kullanıcı
Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 6052
Rep Derecesi: Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.Serhat Royal Rumble maçını kazandın.

Polat Alemdar gibi herkese tek ata ata geldi be Aleister reis. Harikaydı. Johnny Gargano'nun iç dünyasına inilecek bir serüvene çıkıyoruz heralde, beklentim yüksek. NXT for legends.
imza
I’ve grabbed so many of Vincent K. McMahon’s brass rings that it’s finally dawned on me that they're just that, they’re completely imaginary. The only thing that’s real is me and the fact that day in and day out, for almost six years, I have proved to everybody in the world that I am the best on this microphone, in that ring, even in commentary! Nobody can touch me!

Serhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 16:16   #4
Stone Pitbull
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 4
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 668
Rep Derecesi: Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.Genji NXT şampiyonu oldun.

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız halen diyorum bence Gargano değil. Nikki halen Gargano demedi. Ve teknik açıdan Gargano gene doğru olanı yapıp Regal'ı korudu. Bence Gargano sadece bir şaşırtmaca gerçek suçlu Ohno çıkacak.
Ben de senin gibi düşünüyorum aslında.
imza
Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 16:18   #5
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 4979
Favori Güreşçisi: Fernando
Rep Puanı: 131504
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İşte NXT bu. Gargano'nun hikayesi öyle iyi işlendi ki çok az kişi motivasyonunu anlayamamıştır.
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
20 × Onur Kürsüsü

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 18:37   #6
2018-2019 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 741
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 92346
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bammık gibi oldum valla segmenti izlerken.
imza

Hall Of Saviors... GTW'nun Silicileri...

RPG: Alexa "BigPunch" Bliss

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 19:01   #7
Banned
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ayr, İskoçya
Konular: 950
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 52550
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Harika bir andı ya. Resmen kaos vardı. Black'in arka alanı dağıtışı çok iyiydi. Gargano'nun Superkick'i beni benden aldı. Heel Gargano çok güzel olacak.
ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-10-2018, 20:20   #8
Revenge of the Darkside
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 89
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 9832
Rep Derecesi: The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.The Hellraiser Royal Rumble maçını kazandın.

Bence saldıran Gargano çıkacak Regal'i korumasından belli bana kalırsa lakin Ohno çıkarsa Black vs Ohno feudu müthiş derece de keyifli olur. Black görevlileri çok iyi harcadı ama Gargano mükemmel bir performans gösterdi.
imza
Be A Booker | Global Power Wrestling Federation

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering

Six Horsemen of Wrestling

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
GWA RPG: Big Red Machine Kane
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2018, 03:14   #9
Sasi
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1976
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 146280
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ben böyle segmentleri çok seviyorum. Black teq ata ata geldi ringe. Sonra gelip Regal'a atar yaptı. Ardından Gargano kaostan faydalanıp Black'i indirdi.

Ben Black'e Gargano'nun saldırdığını düşünüyorum. Gargano hem Regal'i korudu hem de Black'e saldırdığını belli etti. Ama Cross'unda gelip Ohno'ya gülüp ''ben kimin yaptığını biliyorum'' demesi de hiç hayra alamet değil. Gerçi onu Gargano için de demiş olabilir. Aslında Ohno çıkması daha iyi olur başka bir açısıyla. Ohno saldırmadıysa eğer Riddle ile girdiği feud'da Riddle kazanacak büyük ihtimalle. Black ile feud'a girerse kazanma ihtimali de var. Çünkü Ohno NXT'ye yeni gelen her güreşçiye yatıyor. Bakalım neler olacak, merakla bekliyoruz.
imza

Maddi, manevi
Akademik yönden
Bitiğim
Joey, biraz seni
Seyredebilir miyim?

Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
9x Onur Kürsüsü
9x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği Üçüncüsü

GWA RPG:
Nick Jackson

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

Konu The Purplemaker tarafından (27-10-2018 Saat 03:21 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-10-2018, 07:07   #10
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 376
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 42238
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ya Sullivan az ötede dur da şöyle teke tek bir Ciampa vs. Dream feudu görelim.

Aleister Black ne kadar muhteşem bir şekilde geldi öyle ya. Aşık oldum aşık. NXT Şampiyonluğu dönemindeki halinden kurtulmuş olması mutluluk verici. Zira çok sıkıcıydı. Ben saldırganın Gargano olduğunu düşünüyorum. Kendisini heel olarak izleyemeyeceğimi düşünüyordum ama son sözü beni benden aldı. Sanırım heel Gargano da ayrı bir keyif verecek bana. Hadi bakalım, ileride ne olacak göreceğiz. Durumlar hala net değil.
imza

Finn Balor
Ember Moon
Drew McIntyre
AJ Styles
Becky Lynch
Johnny Gargano
Kairi Sane
Velveteen Dream
Asuka
The Usos
Karl Anderson & Luke Gallows