GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2018, 23:34   #1
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2829
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 75078
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart RPG: Çünkü Onun Adı Elias!

Anons: Bayanlar ve baylar Elias!

(Spot ışıkları ringe vurur ve Elias her zamanki gibi bizleri karşılar.)

Merhaba, ben Elias!

(Elias gitarıyla birkaç akor yaptıktan sonra söze girer.)

♪ – ♫Karşıma çıktı bir çocuk
Oldukça yeni yetme
Hem de dün gece
Sanıyordu kendisini bir Mefisto
Fakat değildi
Elias ona gerçeği gösterdi
Onun kanını akıttıp
Yine onun kanıyla yaptı anlaşmasını♪ – ♫

♪ – ♫Elias çok sert adamdır
Gitarı ondan da sert
Nasıl dayanabilir ki
205 Ibs’in altında olan bir velet
Hey Finn bırak bu işleri bırak vazgeç
Sadece yapman gereken
Tıpkı herkes gibi
Elias ile yürümek!♪ – ♫

♪ – ♫Ona Elias derler
O 21. Yüzyılın Davutu
Hem müziği ile hem de gücü ile
Karşısında ne Golyat dayanabilir
Ne de iblis kılıklı soytarılar
O GWA Krallığı’nda tek gerçek kral
Çünkü onun adı Elias!♪ – ♫

(Elias parçasını bitirir ve etrafına şöyle bir bakınır.)

Anlamsız sözler ve onlara eşlik eden muazzam akorlar. İşte Elias bu! İşte Elias gerçeği bu. Sözlerime yüzeysel bakarsanız elbet onları anlamsız ve içi boş olarak görebilirsin. Tıpkı 20. Yüzyıl sinema otoritelerinin Kubrick filmlerine baktığı gibi sizler de Elias’ın sözlerine o şekilde bakarsanı onda gizli olan anlamı göremezsiniz. Ben 21. Yüzyılın Davutuyum. Eşsiz bir müziğe ve güce sahibim. Üstelik insanlığın tek gerçek kralıyım. Golyat’ı devirdim, şeytanı da devirdim. Burada anlamsız yere caka atan bütün anlamları indirdim. Championship Scramble’ın posterine baktınız mı? Ona baktığınızda ne gördünüz? Bir grup güreşçi mi? Bir grup şampiyon mu? Bir grup insan mı? Hayır hayır orada Elias’ın as adam olduğunu gördünüz. Kart oyunlarında en kıymetli olan kartın Elias’ın ta kendisi olduğunu gördünüz. Çünkü o Elias ve o her şeyin en iyisidir. Sizler sefil güreşçilere hayranlık besleyip buraya her adımımı attığımda Elias’ın eşsiz müziğine kapılıp onunla yürümek için çıldıranlardan değil misiniz? Evet işte sizler osunuz ve Elias’ı sizler şampiyon yaptınız. Bu çılgınca furyanız bitene kadar da Elias şampiyon olmaya devam edecek. Aslına bakarsanız bu furya sona erse de Elias şampiyon olmaya devam edecek. Çünkü onun adı Elias ve o bir dönem delicesine destekleyip kısa sürede modası geçince pabucunu dama atacağınız D+ Sınıfı güreşçilerinden değil. Çünkü onun adı Elias! Elias bir fenomen. Elias bir savaşçı! Elias bir müzisyen. Elias bu dünyadaki her şey. Çünkü onun adı Elias ve o Dünya Ağırsiklet Şampiyonu! O bu şirketin ilk ana kemer şampiyonu. O bu şirketin en önemli şampiyonu. Elias’ın gösteriş için tavus kuşundan kanatlara ihtiyacı yok. Elias’ın gösteriş için homoseksüel fantezi oğlanlarına ihtiyacı yok. Elias isminin kendisi başlı başına bir gösteriştir. Çok defa söyledim. Şu hayatta girmiş olduğunuz şu rollere bakın bir de bana bakın. Ben olmak istediğiniz adam değilim de kimim bana söyler misiniz? Bir çoğunuz beni çulsuz ve bar şarkıcısı olarak gördü. Ben daha da kötüsüyüm ben bir sokak çalgısıyım ve bununla gurur duyuyorum. Çünkü dünyanın bütün sokaklarını gezip orada müziğimi icra edebiliyioum. Tüm bunları yaparken de hayranı olduğunuz şarkıcılardan çok daha fazla albüm satıyorum. Hey Taylor nasılsın? İşte ben buyum! Çünkü benim adım Elias! Tüm bunlara rağmen beni bugün kral yapan da özgür oluşumdur. Ben özgürüm. Ben özgür bir kralım. Ben kral olmak için dolaplar çevirmedim. Ben kral olmak için Mr. Dinler ile akrabalık bağı kurmaya çalışmadım. Ben kral oldum! Çünkü ben kral doğdum! Yoo ben 2. Nesil şımarık bir güreşçi değilim. Benim babamı hiç kimse tanımaz. Hadi ama gerçekten uçtuğumu mu düşünüyorsunuz? Dostlarım korkarım ki burası “Zafer Yolu” değil. Burası yalnızca Elias’ın yolu! Burası Atlas ve Elias’ın krallığı! Şimdi ise burada bulunan herkese bir soru sormak istiyorum!

WHO WANTS TO WALK ON THE ELIAS’ ROAD!

WALK ON THE ELIAS’ ROAD!

Ve sizlere tekrardan soruyorum;

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS!

WALK WITH ELIAS!
WALK WITH ELIAS!
WALK WITH ELIAS!

(Elias bir süre seyircileri dinledikten sonra söze girer.)

Peki peki, artık sessiz olun! Tabii ki de Elias’ın yolunda Elias ile birlikte yürüyeceksiniz! Çünkü Elias bunu istiyor!

(Elias’ın sözleri bitince Drift arenada yankılanmaya başlıyor ve Elias arka alanın yolun tutuyor.)
imza
50 Kitap Okuma Kampanyası

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

The Sopranos | 1999 - 2007

#ThankYouRoman
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil