GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-05-2018, 17:50   #1
gravitist of people
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1055
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 101177
Rep Derecesi: JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
JustSayYes JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart 18/19 | TYT-AYT Tartışma Konusu

Selamlar arkadaşlar, forumda baya büyük bir 11'den 12'ye geçen üye var ben de daha sınav bitmedi ama hem okul bittiği için tartışmak hem de yeni dönem sınav havasına girmek için böyle bir konu açmak istedim. Şimdilik TYT netlerim 90-95-100 civarı seyrediyor,Koç Bilgisayar veya Boğaziçi Bilgisayar istiyorum yıl sonunda hedeflerime ne kadar yaklaştığımı görmemde de yardımcı olacak bu konu, yavaştan moda girelim,herkese iyi tartışmalar.
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the bay bay - the architect - the phenomenal one

suit is a gold titanium alloy

manchester is red
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir

JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 17:51   #2
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Minneapolis, Minnesota
Konular: 655
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 61100
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Daha çalışmaya bile başlamadım..
imza
seth rollinsin kocası

BABANIZ BROCK LESNAR ULAN

brock lesnar - becky lynch - johnny gargano - daniel bryan - jon moxley

Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

best in the World is just a gimmick. I'm better than the best. I actually am as good as everyone else pretends to be. It’s scary.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 17:54   #3
the beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2313
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 312561
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Hedefim Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, hayırlısı olsun diyelim. 4 Haziran'da yaz kursum başlıyor, orada 9-10 konularını tamamen oturtacağımı umuyorum. Ayrıca sınava girdikten sonra bu senenin gazilerinin önerilerini bekliyorum bu konu altından.
imza

bow down

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 17:57   #4
domtoretto34

Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Benim anlamadığım şey şu, ben ezberci bir adam olduğum için test bana sıkıntı geliyor konu çalışmayınca. Sınavda da çözeceğim soruların aynısı çıkmayacağı için ne yapabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?
imza
seth rollinsin kocası

Forum Başarılarım

31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

best in the World is just a gimmick. I'm better than the best. I actually am as good as everyone else pretends to be. It’s scary.
Alt 28-05-2018, 17:57   #5
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 51
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 40979
Rep Derecesi: LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LegenDWyatt LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40979

Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha çalışmaya bile başlamadım..
Çalış, terbiyesiz. Gerçi ben de çalışmıyorum, yatarak Tarih Bölümü'nü kazanırsam Tarih'e geçerim. (aşırı ince.)
imza

Alıntı El idolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna inanan ya hıyardır ya da favori güreşçisi Gran Metalik'dir.
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 17:58   #6
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 181
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 29199
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Okuldan 50 puan geleceği ve hedef puanım uçuk olmamasından dolayı acayip rahatlık var. Umarım dershane hızlandırmasında bir şeyler yaparım.
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 18:00   #7
gravitist of people

Konular: 1055
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Derecesi: JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
JustSayYes JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hedefim Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, hayırlısı olsun diyelim. 4 Haziran'da yaz kursum başlıyor, orada 9-10 konularını tamamen oturtacağımı umuyorum. Ayrıca sınava girdikten sonra bu senenin gazilerinin önerilerini bekliyorum bu konu altından.
9-10 eksik yok benim çok ya ben de Matematik'ten lokal eksikleri halledip direk kitap bitirmek istiyorum bir P.K.O.B yok ben de orayı halletmem gerekecek bir de biraz geometri, sınavlarda şimdi Matematik kısmını full yapsam bile Geometri'den kesin 2-3 boş çıkıyor 7 soruda yanlışlarla beraber 2-3 net oluyor zaten.

Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim anlamadığım şey şu, ben ezberci bir adam olduğum için test bana sıkıntı geliyor konu çalışmayınca. Sınavda da çözeceğim soruların aynısı çıkmayacağı için ne yapabileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek olan var mı?
İlk önce video izleyip seviyene göre bir test kitabı alıp giderek vitesi arttırabilirsin ya, konu çalışmadan test çözülmez zaten. Testte de zamanla kendini geliştirirsin.
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the bay bay - the architect - the phenomenal one

suit is a gold titanium alloy

manchester is red
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir

JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 18:02   #8
domtoretto34

Alıntı JustSayYes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9-10 eksik yok benim çok ya ben de Matematik'ten lokal eksikleri halledip direk kitap bitirmek istiyorum bir P.K.O.B yok ben de orayı halletmem gerekecek bir de biraz geometri, sınavlarda şimdi Matematik kısmını full yapsam bile Geometri'den kesin 2-3 boş çıkıyor 7 soruda yanlışlarla beraber 2-3 net oluyor zaten.

İlk önce video izleyip seviyene göre bir test kitabı alıp giderek vitesi arttırabilirsin ya, konu çalışmadan test çözülmez zaten. Testte de zamanla kendini geliştirirsin.
Bütün kitaplar standart değil mi yav?
imza
seth rollinsin kocası

Forum Başarılarım

Alt 28-05-2018, 18:04   #9
This.Is.Haskins.

Nereden: Transilvanya
Konular: 181
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Bu arada tüm TYT konuları içeren yayın öneriniz var mıdır?
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2018, 18:04   #10
the beast incarnate

Nereden: İzmir
Konular: 2313
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı JustSayYes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga geometrinin olayı tamamen kural bilip soruda görmek. Geçen sene maksimum 1 saat çalıştığım geometri ağırlıklı Matematik sınavından 75 aldım, ki bizim okul için 75 çok iyi Matematik için. Benim de şu durumda iyi bir geometrim olduğu söylenemez ama soru çözdükçe oturacak. Bende 10. sınıf 2. dönem Matematiği hiç yok bu arada. O kadar çok konu vardı ki bir süre sonra artık bayma noktasına geldi. Fiziğim her daim kötü olduğu için onda da biraz sıkıntı var. 9-10 Biyoloji ve Kimya'm gayet iyiydi, hala hatırlarım bazı şeyleri. Kimya'da 9. sınıftaki FETÖ'cü hocam sağ olsun (cidden FETÖ'cü çıktı bu arada) bir tek Lewis elektron dizilimi zamazingosunda bir sıkıntım var. Onları da halledeceğiz artık.
imza

bow down

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil