GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: ER 2014: Kane vs Bryan Maçına Puanınız Kaç?
1/5 2 12,50%
2/5 0 0%
3/5 1 6,25%
4/5 4 25,00%
5/5 9 56,25%
Katılımcı sayısı: 16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-05-2014, 16:28   #11
Merc With a Mouth
Merkick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 189
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 179
Rep Derecesi: Merkick NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Merkick NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Merkick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Merkick Merkick isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 179

Sondaki Botch olmayaydı iyidi.
imza

Best There Is
Best There Was
Best There Ever Will Be
Merkick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 16:34   #12
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 309
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 166649
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hikayeden bağımsız düşünürsek elbette 5.

Bryan kazandı diyedir o.

Bryan'nın kazanacağını bilmeyen yoktu zaten ondan değil fakat Kane'in kazanmasını isterdim doğrusu. Bu arada maç çok iyiydi ama o sonu çok ama çok saçmaydı. Kane resmen keriz gibi içeri daldı ve yedi haraketi.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 16:35   #13
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bryan'nın kazanacağını bilmeyen yoktu zaten ondan değil fakat Kane'in kazanmasını isterdim doğrusu. Bu arada maç çok iyiydi ama o sonu çok ama çok saçmaydı. Kane resmen keriz gibi içeri daldı ve yedi haraketi.
Sana biri yangın söndürücü sıksın bak bakalım sağın solun sobe mi?
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 16:40   #14
where is my mind?

Konular: 309
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mike Mizanin Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sana biri yangın söndürücü sıksın bak bakalım sağın solun sobe mi?
Ben asla o içeriye girmezdim. Sola giderdim veya geriye kaçardım bir şey yapardım. Kane gibi gel bana vur diye içeriye girmezdim.
imza

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 18:00   #15
alone in the darkness.
Stunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 15
Rep Derecesi: Stunner NXT'de jobbersın.
Stunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stunner Stunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15

4/5.
imza

i'm awesome, you're not..

CM Punk'ın pipebomb zamanı dediği her şey, bugün gerçekleşti WWE'de. WWE, bugün Vince'in damadının yönettiği berbat bir şirkete döndü. Şirketin "süper kahramanı" Cena, her sene kemerden kemere koşarken, bir sene The Rock'a yenildi diye ikinci sene "Once in a Lifetime" olan maçı ikinci kez yapıp Cena'ya kazandırılırken, Punk bir yılda 3 tane efsaneye karşı maç kaybetti! Hala berbat senaryolarla Punk'ı rezil edeceklerken Punk gerçekten gitti bu sefer WWE'den. Tüm bunlara rağmen "Punk WWE'yi sattı" diyen bazı insanlar var. Hadi bakalım kurtarsın sizi "süper cena"nız, bir işe yaramayan Batista'nız WrestleMania 30'a kadar... Cult of Personality'den.

Stunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 18:59   #16
Brock Lesnar fanıyım

Konular: 794
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben asla o içeriye girmezdim. Sola giderdim veya geriye kaçardım bir şey yapardım. Kane gibi gel bana vur diye içeriye girmezdim.
He
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 19:00   #17
shirley
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 751
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 537188
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 537188

5-5
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 19:01   #18
.
Demon of Death Valley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1952
Rep Puanı: 3648
Rep Derecesi: Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın. Demon of Death Valley IC kemerini kazandın.
Demon of Death Valley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Demon of Death Valley Demon of Death Valley isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3648

5 veriyorum,müthiş bi maçtı bence.
imza
Eski Nick: Deadman
Demon of Death Valley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-05-2014, 20:52   #19
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 183
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 61324
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 61324

Gayet zevkli bir maçtı. 5 puan veriyorum. Ama pyroların Kane sonda gözdağı versin diye değil de ''Ulan acaba?'' diye maç içinde kafamız karışsın diye konulduğunu düşünüyorum.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil