GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-10-2017, 08:40   #11
The Miz Fan Boi
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 206
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7193
Rep Derecesi: Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı TRuzgarEfe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu maç MakeShieldlookStrong ile alakalı bir durum değil.Kane ile Undertaker'i son kez bir araya getirip duygusal bir sonla vedalarla uğurlamak amaç.
Gayet Shield'ı pohpohlamakla alakalı. Undertaker'ın dönüşü ne ara bu kadar kesin olmuş?
Solitary OutLaw isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:45   #12
1997-2003
TRuzgarEfe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 244
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 4451
Rep Derecesi: TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet Shield'ı pohpohlamakla alakalı. Undertaker'ın dönüşü ne ara bu kadar kesin olmuş?
Kane durup dururken niye döndü sen önce onu açıkla bana? Bu adam belediye seçimlerinde değil miydi? Geçen haftadan beri Kane videosunu boğmuşlardı kanalı.Shield pohpohlamakla alakalı bir durum göremiyorum fazla.Basbayağı açık adamı bir senaryoya sokacaklar intikamla alakalı bir senaryoya ve bu senaryoda da Undertaker da olacak sonunda BoD vs Shield yapıp Kane'de emekli olup eyvallah çekip gidecek.
imza

''İf ı cant won inferno match,I will set myself on fire''

''I except what who I am,I am a monster!''

RPG Karakteri: Batista

TRuzgarEfeforDmod!
TRuzgarEfe isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:56   #13
Victoria Kebabı Çok Sever
Look A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1128
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 28357
Rep Derecesi: Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Look A Wizard WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı C.Cage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kane seçim reklamı için gelmediyse Arap olayım.
Canavar şeklinde mi yapacak reklamını ? Corporate gelse dediğin doğru.
imza

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017
22 Ekim 2017
19 Kasım 2017
29 Ocak 2018

DÜNÜN,
BUGÜNÜN VE YARININ İMPARATORİÇESİ

''We got TWO WORDS FOR YA! POST IT!- Bella's Legacy and L.A.W

A S U K A L A N D I N!

2017 Return Of The Year
2017'nin En Hızlısı
2017'nin En Aktifi
2017'nin En Uykusuzu (The Peep's ve Makerz ile)
Ocak 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.si-Konu 2.si
Aralık 2017 Onur Kürsüsü (Mesaj 2.si-Konu 3.sü)
Kasım 2017 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.si-Konu 1.si)
Royal Rumble 2018 Etkinlik Parlayanı
Survivor Series 2017 Etkinlik Parlayanı
Wrestlemania XXX Etkinlik Parlayanı
12.11.2017 Haftanın Parlayanı
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması 1.si
28.Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 1.si
27.Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 1.si
13. Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 1.si

ASUKA-EMBER MOON-AJ STYLES-CHRIS JERICHO

RPG: Alex Koslov.
Look A Wizard isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 08:57   #14
The Miz Fan Boi

Rep Derecesi: Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.Solitary OutLaw Royal Rumble maçını kazandın.

Kane durup dururken niye döndü sen önce onu açıkla bana? Bu adam belediye seçimlerinde değil miydi? Geçen haftadan beri Kane videosunu boğmuşlardı kanalı.Shield pohpohlamakla alakalı bir durum göremiyorum fazla.Basbayağı açık adamı bir senaryoya sokacaklar intikamla alakalı bir senaryoya ve bu senaryoda da Undertaker da olacak sonunda BoD vs Shield yapıp Kane'de emekli olup eyvallah çekip gidecek.
Sürpriz bir dönüş ile heyecanı arttırmak? WWE'nin her hamlesi ileriye dönük mü oldu bu zamana kadar? Kane'den önce %100 Shield olarak bakılırken şimdi o kadar kesin bakılamıyor.

Undertaker son maçında Last Ride yapamadı, aradan daha 6-7 ay geçmişken ne kadar gelişebilir o yaşta performansı? Undertaker resmen ceketini, eldivenlerini, şapkasını bırakıp emekliliğini ilan etmişken neden tekrar yenilmek için dönsün? İhtiyar Kurtlara Shield'ı vereceklerine ihtimal bile vermiyorum ben şu saatten sonra. Ha keşke The Miz ve saz arkadaşları kazansa, hatta ondan sonra dönüp Undertaker'da kazansa. Ama bu Shield'ın çok direk hızını keser. WWE'nin de bunu göze alacağını hiç düşünmüyorum. Ki Roman için çok yüksek ihtimal Lesnar planları var, bunları da hesaba katmak lazım.
Alt 20-10-2017, 09:01   #15
2017-2018 Sezonu Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 598
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 28568
Rep Derecesi: dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.dwayde WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı PowerSlamX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçen haftalarda YouTube hesabından çok fazla Kane videoları paylaşıldı, herif resmen geliyorum demişti.
Kane'in kariyerinin 20. yılıydı.

Alıntı Look A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canavar şeklinde mi yapacak reklamını ? Corporate gelse dediğin doğru.
imza
Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.

Konu FightOwensFight tarafından (20-10-2017 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 09:28   #16
1997-2003

Rep Derecesi: TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.TRuzgarEfe IC kemerini kazandın.

Sürpriz bir dönüş ile heyecanı arttırmak? WWE'nin her hamlesi ileriye dönük mü oldu bu zamana kadar? Kane'den önce %100 Shield olarak bakılırken şimdi o kadar kesin bakılamıyor.

Undertaker son maçında Last Ride yapamadı, aradan daha 6-7 ay geçmişken ne kadar gelişebilir o yaşta performansı? Undertaker resmen ceketini, eldivenlerini, şapkasını bırakıp emekliliğini ilan etmişken neden tekrar yenilmek için dönsün? İhtiyar Kurtlara Shield'ı vereceklerine ihtimal bile vermiyorum ben şu saatten sonra. Ha keşke The Miz ve saz arkadaşları kazansa, hatta ondan sonra dönüp Undertaker'da kazansa. Ama bu Shield'ın çok direk hızını keser. WWE'nin de bunu göze alacağını hiç düşünmüyorum. Ki Roman için çok yüksek ihtimal Lesnar planları var, bunları da hesaba katmak lazım.
Ona bakarsak Kane'de 50 yaşına girmiş,siyasete açılmış bir iş adamı olmuş durumda.Bu adam artık 47 veya 48 yaşında değil.Bu adamdan nasıl bir performans bekliyorlar o halde? Birde seri kırıldığında adam ben bırakıyorum der gibi gitti.Sonra Lesnar ile maç yaptı.Gene yenildi.SS de wyattı Kane ile yendi.RR de gene geldi.Roman'a kaybetti.Niye şimdi tekrar gelmesin o yönden bak.Artık WWE Undertaker ve Kane gibi adamları gördüğünde nefes alsın yeter modunda olduğu için çağırırlar.Emin ol senin dediğin gibi heyecanı arttırmak için Undertaker'i da geri çağırırlar.
imza

TRuzgarEfeforDmod!
Alt 20-10-2017, 09:32   #17
#SDLIV
YESMovement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2336
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 27330
Rep Derecesi: YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.YESMovement WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Joe'nun The Shield'ın eze eze yeneceği maçta ne işi var Allah aşkına ya? Spekülasyonu bile saçmaydı yani.
imza
"It's time that everyone heard the real truth about AJ Lee. Yes, we heard over and over and over again your sob story. Yes, we have heard over and over about how hard you worked. But you wanna know what? I have worked harder. The biggest difference between you and me is that I don't have to go tell everyone so they like me. And most important, that is what makes me fearless.

You wanna know why you don't have any friends? It's because you're so threatened by anyone who doesn't like you. AJ, I want you to take a good hard look at what a woman is, a real woman, a classy woman! I want you to take a look at what a real Divas champion looks like. AJ, I want you to know that forever, through these fearless eyes, you will always be that pathetic manipulating little girl from New Jersey."

Longest reigning Divas champ. of all time!

#hürriyetveitilaf
YESMovement isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2017, 09:46   #18
The Miz Fan Boi

Ona bakarsak Kane'de 50 yaşına girmiş,siyasete açılmış bir iş adamı olmuş durumda.Bu adam artık 47 veya 48 yaşında değil.Bu adamdan nasıl bir performans bekliyorlar o halde? Birde seri kırıldığında adam ben bırakıyorum der gibi gitti.Sonra Lesnar ile maç yaptı.Gene yenildi.SS de wyattı Kane ile yendi.RR de gene geldi.Roman'a kaybetti.Niye şimdi tekrar gelmesin o yönden bak.Artık WWE Undertaker ve Kane gibi adamları gördüğünde nefes alsın yeter modunda olduğu için çağırırlar.Emin ol senin dediğin gibi heyecanı arttırmak için Undertaker'i da geri çağırırlar.
Seri bittiğinde 2014'de yılın bu zamanları Bray Wyatt Undertaker hakkında promolar kesiyordu. Yani Undertaker'ın o dönem döneceği kesin gibi bişeydi. O maçtan sonra ki üzüntüsü ise çok doğal. Her güreşçinin kondisyonu bir olmuyor, Undertaker 6 yıldır Part Timer takılırken, Kane 2016'da haftalık şovlarda maça çıkıp aksiyona giriyordu. Ve Undertaker çok daha fazla sakatlık geçirdi Kane'e göre.

Undertaker 3-4 yaş genç olsaydı çağırabilirlerdi, ama bu saatten sonra ihtimal vermiyorum ben. Ha diğer yorumlarımda da belirtmiştim dönecekse kazansınlar, bu da WWE'nin mantalitesine aykırı. Shield'ın hızını kesmeyeceklerine göre, ihtiyar kurtlar yenilecek. Reigns'in Undertaker galibiyetinden sonra tepkileri biliyorsundur arenada, forumlarda şurda burda. WWE Roman konusunda tepki toplamayı umursamıyor, çünkü işine geliyor. Amaa... Undertaker Kane ikilisine verilecek 2. bir yenilgi sadece Roman'ı değil Dean ve Seth'e de tepki toplatır.

Ve gereksiz olur yani, Undertaker zaten vedasını etmiş, neden çıkıp tekrarlansın ki bu?
Alt 20-10-2017, 09:54   #19
1997-2003

Seri bittiğinde 2014'de yılın bu zamanları Bray Wyatt Undertaker hakkında promolar kesiyordu. Yani Undertaker'ın o dönem döneceği kesin gibi bişeydi. O maçtan sonra ki üzüntüsü ise çok doğal. Her güreşçinin kondisyonu bir olmuyor, Undertaker 6 yıldır Part Timer takılırken, Kane 2016'da haftalık şovlarda maça çıkıp aksiyona giriyordu. Ve Undertaker çok daha fazla sakatlık geçirdi Kane'e göre.

Undertaker 3-4 yaş genç olsaydı çağırabilirlerdi, ama bu saatten sonra ihtimal vermiyorum ben. Ha diğer yorumlarımda da belirtmiştim dönecekse kazansınlar, bu da WWE'nin mantalitesine aykırı. Shield'ın hızını kesmeyeceklerine göre, ihtiyar kurtlar yenilecek. Reigns'in Undertaker galibiyetinden sonra tepkileri biliyorsundur arenada, forumlarda şurda burda. WWE Roman konusunda tepki toplamayı umursamıyor, çünkü işine geliyor. Amaa... Undertaker Kane ikilisine verilecek 2. bir yenilgi sadece Roman'ı değil Dean ve Seth'e de tepki toplatır.

Ve gereksiz olur yani, Undertaker zaten vedasını etmiş, neden çıkıp tekrarlansın ki bu?
Bunu şu gözle de bakmalıyız.Bu 2 karakter WWE tarihinin en acımazız 2 canavarıydı ve birlikte olduklarında efsanevi olaylar gerçekleşti.Gerçek hayatta da bu 2 aktör çok iyi dostlardır ve birlikte ringi terk edip gitmeleri daha doğru olur benim gözümde.Dediğin gibi Undertaker artık emekli olmuş,hayatının geri kalanın günlerini geçiriyor fakat WWE hala bu adamı kullanmak istiyor taki kötü bir olay gelene kadar.Gelmesi benim açımdan da doğru olmaz fakat Kane'nin geri dönüşü normal bir olay değil.Adamlar birşeyler planlıyor ve bu bizi çok şaşırtacak.Yenilmeleri benim açımdan da doğru olacaktır çünkü bu 2 adam da gençlerin önünü açmaktan keyif alan isimler ve Shield'in BoD'u yenmesi onlara sağlam bir momentum verecektir.
imza

TRuzgarEfeforDmod!
Alt 20-10-2017, 10:05   #20
The Miz Fan Boi

Bunu şu gözle de bakmalıyız.Bu 2 karakter WWE tarihinin en acımazız 2 canavarıydı ve birlikte olduklarında efsanevi olaylar gerçekleşti.Gerçek hayatta da bu 2 aktör çok iyi dostlardır ve birlikte ringi terk edip gitmeleri daha doğru olur benim gözümde.Dediğin gibi Undertaker artık emekli olmuş,hayatının geri kalanın günlerini geçiriyor fakat WWE hala bu adamı kullanmak istiyor taki kötü bir olay gelene kadar.Gelmesi benim açımdan da doğru olmaz fakat Kane'nin geri dönüşü normal bir olay değil.Adamlar birşeyler planlıyor ve bu bizi çok şaşırtacak.Yenilmeleri benim açımdan da doğru olacaktır çünkü bu 2 adam da gençlerin önünü açmaktan keyif alan isimler ve Shield'in BoD'u yenmesi onlara sağlam bir momentum verecektir.
Ya tabii ki şurada Undertaker çıksa yine heyecanlanırım, Kane'de heyecanlandığım gibi. Ama şu an olası gözükmüyor gidişata bakarsak.

Açıkçası benim açımdan hiç doğru olmaz Kurtların tekrar hezimete uğraması. Yükseltme olayını Kane 2013-2014-2015'de fazlaca yaptı, Undertaker'da yeni bir canavar yarattı serisinin bitimiyle, üstüne Reigns'i bam başka bir seviyeye taşıdı.

Yani gençlerin önünü açmak için yeterli bunlar.

Seçenekler Arama
Stil