GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-09-2018, 21:33   #11
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1333
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 69732
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Ayatollah of Rock n Rolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En son izlediğim Kodaka vs Takeda maçı sonrasında aşırı ilgimi çekse de, şov sistemini falan hiç bilmediğim için istediğim gibi takip edemiyorum (BJW). Umarım bir gün kavrayıp takip etmeye başlayacağım.
BJW daha gelenekçi, yani stilleri tamamen Japon DeathMatch stili. Stil olarak baktığımızda da bence Japon'ların ki kötü. Ben bu yüzden FREEDOMS izlemeni öneriyorum, onlar da GCW ve DTU çalışmaları ile güçleniyorlar. Ben Amerikan stil DeathMatch'i daha çok seviyorum ama illa ki Japon DeathMatch'i izleyeceksen FREEDOMS'ı öneriyorum ben. Japon stilinde maçlar çok daha yavaş geçiyor ve DeathMatch'ler türe göre çok uzun sürüyor ama FREEDOMS getirdiği gaijin isimler ile iyi harmanlamış biçimde bu işi. Vk'dan Leonid Austin ve birkaç Indy Wrestling sayfasını takip et. Onlar düzenli olarak Japon DeathMatch şirketlerinden şovlar paylaşıyorlar.
imza

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2018, 21:38   #12
pioneer
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1876
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 93011
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

En son izlediğim Kodaka vs Takeda maçı sonrasında aşırı ilgimi çekse de, şov sistemini falan hiç bilmediğim için istediğim gibi takip edemiyorum (BJW). Umarım bir gün kavrayıp takip etmeye başlayacağım.
Şirketi tümüyle takip etmeyi önermem, zaten şovların ilk yarısı ya çaylakların ya da adını şanını bir daha duymayacağımız isimlerin takım maçları ile geçiyor. Deathmatch'ler harici beklenileni bulamazsın, şirketi baştan aşağı takip etmek de manasız. Şampiyon potasında yaşananları takip etmek daha makul. Takeda iki yerde de şampiyon olduğu için doğal olarak takip etmesi daha kolay, ihtiyacın olur mu bilmem ama şuralara göz atabilirsin:

https://vk.com/ingobernable (arama kısmına masashi takeda yazarsan ulaşırsın zaten)
MuttonAndTheHam diye bir YouTube kanalı vardı ama telif yemiş sanırım, onun dışında YouTube'dan maçları aratarak rastgelebilirsin güncele. Hiçbir kanal devamlılık garantisi vermediği için videolardan işini görüp çıkabilirsin anca.
imza

"The elder among the men looked deep into
The fire and spoke loud with pride
Tomorrow is a fine day to die

Now the morning advance from far east
Now the sun breaks through dustclouds and haze
Now a forest of spears appears on the hill
And steel shines bright in the suns first rays"
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2018, 06:18   #13
Nevermore!
Ayatollah of Rock n Rolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 6907
Rep Derecesi: Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Lunatic Phenomenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
BJW daha gelenekçi, yani stilleri tamamen Japon DeathMatch stili. Stil olarak baktığımızda da bence Japon'ların ki kötü. Ben bu yüzden FREEDOMS izlemeni öneriyorum, onlar da GCW ve DTU çalışmaları ile güçleniyorlar. Ben Amerikan stil DeathMatch'i daha çok seviyorum ama illa ki Japon DeathMatch'i izleyeceksen FREEDOMS'ı öneriyorum ben. Japon stilinde maçlar çok daha yavaş geçiyor ve DeathMatch'ler türe göre çok uzun sürüyor ama FREEDOMS getirdiği gaijin isimler ile iyi harmanlamış biçimde bu işi. Vk'dan Leonid Austin ve birkaç Indy Wrestling sayfasını takip et. Onlar düzenli olarak Japon DeathMatch şirketlerinden şovlar paylaşıyorlar.
Japonların stilini seviyorum ben ya, en azından izlediğim kadarıyla memnun kaldım. FREEDOMS'a da göz atacağım.

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şirketi tümüyle takip etmeyi önermem, zaten şovların ilk yarısı ya çaylakların ya da adını şanını bir daha duymayacağımız isimlerin takım maçları ile geçiyor. Deathmatch'ler harici beklenileni bulamazsın, şirketi baştan aşağı takip etmek de manasız. Şampiyon potasında yaşananları takip etmek daha makul. Takeda iki yerde de şampiyon olduğu için doğal olarak takip etmesi daha kolay, ihtiyacın olur mu bilmem ama şuralara göz atabilirsin:

https://vk.com/ingobernable (arama kısmına masashi takeda yazarsan ulaşırsın zaten)
MuttonAndTheHam diye bir YouTube kanalı vardı ama telif yemiş sanırım, onun dışında YouTube'dan maçları aratarak rastgelebilirsin güncele. Hiçbir kanal devamlılık garantisi vermediği için videolardan işini görüp çıkabilirsin anca.

Bir şovu tamamen izlemem zaten. Sadece şovların ne zaman geleceğini, duyurulan maçları ve hikayeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorum.
Ayatollah of Rock n Rolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2018, 13:28   #14
pioneer

Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bir şovu tamamen izlemem zaten. Sadece şovların ne zaman geleceğini, duyurulan maçları ve hikayeleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorum.
https://indiewrestlingintl.wordpress.com
Bu sitedeki yazılara göz atarak bilgi sahibi olabilirsin. Yine sitenin sahibi Steven Ayy'ın twitter hesabı var, orada da birkaç görüş ve paylaşımı oluyor güncele dair. Puroresuspirit de vardı ama siteye ulaşılmıyor birkaç gündür, atmadım o yüzden.
imza

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2018, 13:25   #15
Nevermore!
Ayatollah of Rock n Rolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 6907
Rep Derecesi: Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.Ayatollah of Rock n Rolla Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://indiewrestlingintl.wordpress.com
Bu sitedeki yazılara göz atarak bilgi sahibi olabilirsin. Yine sitenin sahibi Steven Ayy'ın twitter hesabı var, orada da birkaç görüş ve paylaşımı oluyor güncele dair. Puroresuspirit de vardı ama siteye ulaşılmıyor birkaç gündür, atmadım o yüzden.
Bu site bayağı işime yarayacaktır, teşekkürler. Puroresuspirit temelli kapandı bildiğim kadarıyla.
Ayatollah of Rock n Rolla isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2018, 17:26   #16
pioneer

Sonunda Masaoka vs. Kasai'yi göreceğiz. 17 Eylül'deki FREEDOMS şovuna duyurulmuş maç. "Hell Inside Hell Outside" Deathmatch'i hiç duymamıştım daha önce. Bayağı kaotik bir mücadele olacak gibi duruyor. Daha önce Masaoka Kasai'nin bir canını almadığı için (saçını kesti, maçları kaybettirdi vs.) geç bile kalındı bu maça. Buradaki tek can sıkıcı durum şu: Kasai, Takeda'ya kaybettikten sonra Masaoka'ya da kaybederse gelenin geçenin tokatladığı bir veterana dönüşecek iyice. Bunun Kasai tarafında bir problemi yoktur muhtemelen ama benim canımı sıkıyor. Takeda'nın tarihi şampiyonluk serüveni olmasa Kasai'nin Takeda'yı mağlup etmesini isterdim ama o serüven kolay kolay bitmemeli. Yine Masaoka'nın da Takeda ile karşılaşmasının en doğal yolu Kasai ile olan maçından geçiyor. Bu maçı kazanırsa Takeda'ya meydan okuyacaktır. Açıkçası Kasai'nin kemeri kazanmasını ve Masaoka ile kemer maçına çıkmasını daha çok isterdim. Kaybedecekse bile böyle kaybederdi. Sonradan da Masaoka ile Takeda'ya tekrar bağlarlardı zaten. Sağlık olsun.
imza

Alt 17-09-2018, 17:16   #17
pioneer

9th Anniversary of FREEDOMS'dan spoiler içerir.

İşte bu ya. Masaoka vs. Takeda olacağına o kadar inanmıştım ki bu maç öncesi, Masaoka ne yapar eder galip gelir diyordum. Kasai sonunda intikamını almayı başarmış ve tekrar Takeda'ya meydan okumuş! FREEDOMS'da yılın son ve en büyük şovlarından biri olan Blood X'Mas'da gerçekleşecek maç, tarih 25 Aralık. Bir başka kan havuzu daha bizi bekliyor. Takeda'nın tarihi kemer serüveninin sonu için de uygun bir tarih gibi. Bunu bitirecek olan kişinin Kasai olması ise daha doğru bir tercih. Boynuzun kulağı geçtiği doğru ama Kasai galip gelmeden kapanmayacak bir dava var ortada.

Bunun yanı sıra Ciclope ile Miedo da Japonya'daki turlarını tamamlamışlar. 3 ay kadar kaldılar burada. GCW kemerini de hatrı sayılır bir şekilde savundular. GCW'da izlemeyi özledik iki ukalayı, Meksika felan düşünmüyorlarsa atlasınlar gelsinler.
imza

Seçenekler Arama
Stil