GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 31-03-2020, 11:30   #3241
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeminlen RPG'nin Randy vs Cena'sı tam olarak budur. Yaaklaşık 20 kere feuda girdiler. Hem de iki evrende de.
Bryan vs Neville varken..
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 11:35   #3242
Солдат
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 29616
Rep Derecesi: Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29616

Alıntı Ben Kero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Çekme kardeşim bizi beğenmezler...
imza

former rpg: ''Bad Boy'' Joey Janela
Başarılar: total olarak en uzun süreli dünya ağırsiklet şampiyonu (164 gün) x2
şirketin ilk hardcore şampiyonu (49 gün) x2
şirketin ilk global insanity series galibi
wrestler of the year slammy award kazananı (2019)
Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 12:00   #3243
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 682
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 564828
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Duluth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

I like it. Fakat unuttuğunuz bir feud daha var. O da Rey vs Janela.

Değil. Kuti Mysterio vs RPG Müdüriyet.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 12:39   #3244
ERKKKKEKKKKK
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 367
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 50652
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50652

Alıntı Ben Kero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alıntı Duluth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uzunluk olarak ikisi de daha kısa ve tek evrende geçiyor. Neville vs Bryan güzel işlense de her maçı Bryan kazandığı için çok beğenemiyorum (aynı sebepten Mundo vs Hunico'yu da sevemiyorum).
Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
I like it. Fakat unuttuğunuz bir feud daha var. O da Rey vs Janela.

Değil. Kuti Mysterio vs RPG Müdüriyet.
Kabul Müdüriyet vs Kuti muhteşem gidiyor yalan yok. Ama halen dwayde vs Patron'a yaklaşamaz.
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (2 kere, halen (eskisi 22 gün))

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 13:45   #3245
Viper's Math

Nereden: Broken Dreams
Konular: 682
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzunluk olarak ikisi de daha kısa ve tek evrende geçiyor. Neville vs Bryan güzel işlense de her maçı Bryan kazandığı için çok beğenemiyorum (aynı sebepten Mundo vs Hunico'yu da sevemiyorum).

Kabul Müdüriyet vs Kuti muhteşem gidiyor yalan yok. Ama halen dwayde vs Patron'a yaklaşamaz.
Böyle düşünen başkası yok mu? Bu arada benim için muhteşem gitmiyor.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 13:49   #3246
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 249
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 23357
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23357

En iyi feud Eddie Edwards'ın ana kemer şampiyonlarıyla girdiği feudlardır. Her seferinde tekme ve tokat manyağı olması RPG tarihinde ayrı bir iz bırakmıştır.
imza

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

x1 time oceans champion

eddie edwards
x1 gtw olympic champion
x1 gtw european champion
x1 gtw intercontinental champion
x1 gtw hardcore champion
x1 gtw tag team champion
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil