GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-11-2019, 09:19   #311
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 149
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
Rep Puanı: 25490
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25490

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bak bakalım promo ve konuşma gösterileri bölümüne ilk sayfa da toplam kaç tane konum var.
Hocam kusura bakma ama en fazla 10 satırlık ve anlam olarak neredeyse boş olan promolar ile ne yapmayı bekliyorsun gerçekten merak ediyorum. Hadi uzunluk değil içerik önemli desek içeriğin uzunluğundan da kısa kalıyor. Kendini geliştirmeden fazlasını yapmayı bekleyemezsin zaten. (Konuşma Gösterisi bölümünde son sayfada tek bir konun var ve onu promo tarzı bir şeyden saymıyorsun herhalde değil mi? Ayırca Kane ve Undertaker'ı konuşturmak için müdüriyetten izin almadıysan ceza yemediğine şükret. Promo bölümünde son sayfada 3 konun var ve içerik olarak aşırı zayıf kalan kısa yazılardan fazlası değil gözümde. +30 karakteri değerlendirip herkes için çabalayan bir oluşumu kendine hiç bakmadan eleştirerek devam edersen bu şekilde ayların geçip gider zaten. Sık promo atmak zorunda değilsin, sakin sakin ve zaman zaman ilham geldiğinde bir şeyler yazarak çok daha iyi sonuç alırsın. Bu yaptığını Matanza ile oynarken yapıyordum, aklımda hiçbir şey olmuyordu oturup yazıyordum ve ortaya kötü sonuçlar çıkıyordu. Kendini geliştirmeye bak.)
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

Güncel RPG: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (Güncel Şampiyon.)

Eski RPG:

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (69 gün ile en uzun saltanat.)

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

Ben şiddete meyilliyim yok bunun kibar bi yolu
İçimde ki kin artıyo ve onu içime atmıyorum
Dinlediğiniz rapçilerin samimiyetine inanmıyorum
Benim bi gelecek planım yok ölmeyi planlıyorum
Daha öncede denemiştim ama bununla avunmam
Şimdi tekrar doldurdum bu tabancayı barutla
Bu yüzden bu satırları dinlerken bu lavuklar
Ben bi tabutta olcam kıçıma tıkılı bi pamukla

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 09:23   #312
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 182
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 13032
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13032

Yalnız GWA 100 mükemmel bir şov olmuş. İşim eskiden takip edebilmeyi müsait kılıyorken bana, artık kılamıyor malesef. Ama Şunu demeliyim ki Riddle ve Wyatt'ın senaryoları olağanüstü yazılmış. O kadar çok beğendim ki anlatamam. Bakalım yavaş yavaş biz de bunun hakkını verip daha iyi ilerleteceğiz süreci. Herkesin eline sağlık.
imza

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 11:56   #313
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189455

Eve gidince genel bir yorum olarak düzenleyeceğim burayı.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
RPG: "Captain Charisma" Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 15:41   #314
Undisputed Era
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 26
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5968
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mamy D Way Mamy D Way isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 5968

Şovda bize yakışan şekilde hareket etmişiz, shaw ile olan feud iyi gidiyor. Ember'ı bir süredir gözüm aramıyor değildi. Joe harika ilerliyor, kilit bir promo keserse üstüne unvan için en tehlikeli aday olur.
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 17:29   #315
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 134
Rep Puanı: 11896
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11896

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Paket yorum geldi.

Finn Balor ve Matt Riddle düşmanlığı iyice keyifli olmaya başladı. Aralarının daha fazla kızışması, işin ciddiye binmesi falan filan derken mükemmel bir hal aldı. Çok iyi. Tarafım Matt Riddle.

Chris Hero'yu sevdim. Maçını da kazanmış. Umarım sahibi istikrarlı olur da Hero başarılara adım adım yürür. İyi bir karakter olmasını istiyorum. Ayrıca Ring of Honor kısmı bana da çok falso geldi. Ufak bir hata olduğu için orayı gözden geçirdim sadece.

Shaw ve Cole arasındaki kızışma da gayet güzel bir şekilde işleniyor ve devam ediyor. Hoşuma gitti.

Evet, gelelim benim segmente. Öncelikle ekibe teşekkür ederim. Tasmalı arkadaşımı en kısa zaman bekliyorum.

Bu karakteri ben istedim arkadaşlar. Farkında mısınız bilmiyorum ama düz bir karakteri oynamak çok sıkıcı. Sürekli kelimeler ve cümleler üstünden konuşmak zorunda kalıyorsunuz (demek istediğimi pek anlatamadım ama neyse). Belli başlı bir şey var ve ruh haliniz degişmedikçe (şovlarda belli oluyor bu) veya karakterinizin heel mi face mi olduğu keskin bir şekilde belirtilmediği sürece pek yaratıcı bir şeyler koyamıyorsunuz ortaya. Yani, en azından ben yapamıyorum. O yüzden bunu istedim. Hem bilimi seviyorum hem de daha yaratıcı bir şeyler yapmak istiyorum. O yüzden kararımı bu yönde verdim. İlk başta technologist-biologist diye tanımladım ama ben genel olarak bilimle ilgilenen bir karakteri oynamak istiyorum. Bazı arkadaşlar kendileri ile alakalı eleştiri yapılınca kemik fotoğrafı atıyor. Birileri yine yapmış. O yüzden ben de attım varsayın. :d Erkin'in söyledikleri aklıma geldi gerçekten. Şu oyunu eğlenmek için takip etmeniz gerek.

Best Friends, bebeklerim, harika ilerliyorsunuz. Böyle devam edin. En uzun süreli şampiyon olmaya adım adım.

Roman babam, spearlarına hastayım, Jon Moxley, sahibine hastayım. İki göz bebeğim, ortalık fena çorba olmuş ama iyi. Çorba güzeldir.

Ozancığımı çok çok tebrik ediyorum. Böyle devam canım. Aslında Furkan'ın da kazanmasını isterdim ama olmadı, şanssızlık. Maç kaliteliydi bu arada.

Patrick Allen takımlar divizyonuna fena yargı dağıtmış. Devam efendim.

Samoa Joe çıktığı main event'te bu sefer şeytanın tüm bacaklarını kırmış tebrik ederim. Hoş bir maç sonunda galibiyete uzanmış, bravo. Ama tarafımız hala Joey Janela ve Truth Martini. Büyük destekçileriyim. Böyle devam edelim. Reignli günlerimiz bol olsun.

7.5/10

Yönetici arkadaşlar şayet yorumu silerse lütfen silinmesi gereken yerleri silip o şekilde bıraksın. O kadar okuduk yani.

Kanka, her hafta dayak yemekten daha fazlasını beklemeni anlayamıyorum. Ne bekliyordun ki o karakterle? Kusura bakma ama fazla zıt bir seçim. Yenilik böyle yapılmaz. Daha fazla takip ettiğini söylemişsin. RPG'de en önemli şey promodur, promo kesebilme kabiliyetidir. Hani tamam takip ediyorsun da Allah aşkına kestiğin şu son promoya bak ya. Yani gerçekten fazla kötü. Bunları böyle söylemek istemem ama bu derecede kötü promolar kesmeye devam edersen. 1 yıl takip etsen de beklediğine ulaşamazsın. Bak bir tane promo vardır GWA'da, İsyankâr Şarkıcı Bob Marley mi ne? Bak var ya, o çok kötü. Ciddi anlamda kötü. Ama senin kestiğin promolar da o kadar gerçekçilikten uzak ve o kadar yapay duruyor ki (bu da onu kötü yapıyor). Ondan bile daha kötü yani. Rey Mysterio'yu mezarcı yapmak başlı başına bir hataydı. Yani kusura bakma ama hala yetersiz bir seviyedesin bence. Geliştirmen gereken çok şey var. Bir de ekibe yazıklar olsun çekmişsin, valla bence bir taraflarıyla gülmüşlerdir.

Ha bu arada 5 ay ozumle hiçbir şey alamadım demişsin ? Allah aşkına o dönemde kestiğin bir promo var mı? Çok merak ediyorum. Ki sen promo bile atmazken WK'da yer edinmiştin. Bu bile fazlaydı gerçi.

Gece, Allah seni yaratacak ne yaşadı gerçekten çok merak ediyorum. Razer, Fosfor, yavrum sen bu dünyaya GTR hayatsızı olmaya mı geldin? Bak normalde bunu aramda husumetin olduğu bir kişi yazsa anlarım. Ama hani sana noluyor çözemedim ben. Regl mı oldun gene?
Kami-sama mı? Doğru var biraz ben de.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 19:54   #316
Kayıtlı Kullanıcı
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Rep Puanı: 10794
Rep Derecesi: KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. KonforluKlozet WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
KonforluKlozet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KonforluKlozet KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10794

Şovun banttan yayımlanan kısmını şimdi okuyabildim. Kısa bir değerlendirme yapacak olursam; Balor ile Riddle arasında yaşananlar oldukça hoş olaylardı. Wyatt'ın bürünmüş olduğu karakteri de oldukça beğendim ve rakibinin Ohno olması üstüne bir de böyle bir hikaye üzerinden sürtünmeleri daha anlamlı kılıyor düşmanlığı. Maçlarını merak ediyorum. Takım şampiyonlukları için olan maç şovun maçlarından biriydi. Aynı şekilde diğer takım maçı ve akabinde yaşanan olaylarda hoşuma gitti. Brookes vs Punk maçı şovun maçıydı bana göre. Hareketler ve maçın geçtiği yerler çok iyi harmanlanmıştı. Main Event'te oldukça iyiydi yine. Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, ekibin de eline sağlık güzel şov olmuş.
imza
KonforluKlozet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2019, 23:46   #317
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

Elinize sağlık.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2019, 00:58   #318
king of the stepstones
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Driftmark
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 5538
Rep Derecesi: placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın.
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
placebo placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5538

Öncelikle ekibin ellerine sağlık muazzam bir şov olmuş. Takip etmek çok isterdim ama lanet Medeni vizesine ardından Roma'ya çalışmaktan kafamı kaldıramadığımdan takip edemedim.

Açılışı konuşmak gerekirse Miz'in inaktifliğinden kaynaklı böyle kullanılması mantıklı bence. Eski ana kemer sahibi olduğundan inaktif olsa bile bir ciddiyeti var ve böyle kullanılınca karşısındaki güreşçinin momentumunu yükseltiyor.

Balor-Riddle olayı da çok güzel ama Wyatt-Hero segmentı okuduğum en iyi RPG olayı olabilir. Yukarıda RPG olay örgüsüne ters düşüyor demişler. Ben başlangıçta burada olmadığımdan bilmiyorum eğer öyleyse biraz sıkıntılı bir durum ama özüne bakarsak mükemmel segment.

Ember Moon ilginç bir şekilde geri dönmüş. Mezarcı baba seni seviyorum ama kusura bakma Ember bacımızın arkasındayız bu çekişmede.

Bizim maça gelince baskın gözükmüşüm maçta. Daha ilk PPV'u Cody'nin kemerle yüksek ihtimal korur ama çoklu maça altyapı açısından güzel bir olaylar silsilesi oluşmuş. Vizelerden kafamı kaldırabilirsem toplu promo kesmek isterim bu tayfayla.

Punk-ITA maçı şovun maçı bana kalırsa. Tebrikler bu arada ITA.

ME'de Joe yardımla da olsa kazanmış, tebrikler. PPV'u hiç kestiremiyorum. Çok ortada olacak bence.
imza

rpg: roman reigns
hardcore champion (x1)
placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil