GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-09-2018, 20:49   #201
acımak yok hepsini tara
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3858
Favori Güreşçisi: Peyton Royce
Rep Puanı: 262241
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
As
imza

#MemleketMeselesi

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi - 22 Ekim 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Haziran 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 21 Ekim 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 30 Aralık 2018
Haftanın Parlayan Üyesi - 3 Şubat 2019
12x Onur Kürsüsü
12x Ayın İspiyoncuları Listesi
Büyük İnceleme Etkinliği 3.
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Bilgi Yarışması 2.
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 2.
3x Slammy Ödülü (2018 Yılında: En Çalışkan - En Paylaşımcı - En İyi Geri Dönüş Yapan Üye)
Renkli Ay Birincisi
Süper Ocak Birincisi

GWA RPG: Nick Jackson
Sadece var olmak

Güreş Türkiye Twitter Sayfası

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2018, 21:01   #202
İmkansız
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 695
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 114484
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Brandi Rhodes. Cody köpeği olurum xd.
imza
Yiğit Özşener / Cengiz Atay / Seyfi Tahiroğlu

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar
KENTA (Itami)
Katsuyori Shibata

Forum Başarılarım

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018

Onur Kürsüsü | Mart 2018
Onur Kürsüsü | Ocak 2019

Ayın İspiyoncuları - Mayıs 2018
Ayın İspiyoncuları | Ekim 2018
Ayın İspiyoncuları | Kasım 2018
Ayın İspiyoncuları | Aralık 2018
Ayın İspiyoncuları | Ocak 2019

30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Logo Yarışması 3.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması 1.si
32. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 3.sü

RPG: Brandi Rhodes

Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 03:09   #203
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 81
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 14690
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Prince of Queens WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Hunico.
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 10:27   #204
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1497
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 21224
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Prince of Queens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hunico.
Onaylıyorum.

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Brandi Rhodes. Cody köpeği olurum xd.
Menajer olarak mı? Güreşçi olarak mı? Menajer olaraksa Cody Rhodes'un bundan haberi var mı?

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ambrose için promo yazmak ile uğraşamayacağım için Mark Briscoe talep ediyorum.
Umarım oynarken promo yazmakla uğraşabilirsiniz, onaylıyorum.

Alıntı Dovahkiin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Matt Jackson talep ediyorum.
Onaylıyorum.

Alıntı The Purplemaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nick Jackson talep ediyorum.
Onaylıyorum.

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cody Rhodes olmamış, Chris Renfrew talep ediyorum.
Onaylıyorum.

Alıntı Dufresne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Roman Reigns talep ediyorum. Promo'yu özelden attım.
Kısa süre içinde örnek promonuzun sonucu size bildirilecektir.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 10:57   #205
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 95
Rep Puanı: 20216
Rep Derecesi: Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Undertaker talep ediyorum.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM (Eski)
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 14:44   #206
Chairman of the Board

Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Undertaker talep ediyorum.
Örnek promo göndermeniz gerekmektedir.
Alt 24-09-2018, 14:56   #207
Phenomenal One Year
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burn İt Down
Konular: 286
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 11959
Rep Derecesi: Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Daniel Bryan alınmamasına şaşırdım ben aklıma gelse alırdım belki.
imza
[img]4L9618.png[/img]
RPG Brand: Atlas

GWA RPG:Sheamus

Forum Başarıları:4×Onur Kürsüsü (4×Karagöz)
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 14:58   #208
Chairman of the Board

Alıntı Maestro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daniel Bryan alınmamasına şaşırdım ben aklıma gelse alırdım belki.
Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir de bundan sonrası için uyarı. Burada her karakter talebine yorum yapmak, post kasmak ceza puanı olarak size geri dönecektir.
Son kez uyarıyorum.
Alt 24-09-2018, 15:04   #209
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 95
Rep Puanı: 20216
Rep Derecesi: Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Last Chance WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Örnek promo göndermeniz gerekmektedir.
Affınızı istirham edeceğim. Olası bir hüsran durumu olmaması için talebi değiştirmek istiyorum. Zira çok tecrübeli değilim ve AJ Styles promom da kabul edilmediği için Undertaker'dan vazgeçiyorum. Spoiler kutucuğuna alındğı için listeyi geç farkettim.

Yeni talebim: Christian.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM (Eski)
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2018, 15:37   #210
Chairman of the Board

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Affınızı istirham edeceğim. Olası bir hüsran durumu olmaması için talebi değiştirmek istiyorum. Zira çok tecrübeli değilim ve AJ Styles promom da kabul edilmediği için Undertaker'dan vazgeçiyorum. Spoiler kutucuğuna alındğı için listeyi geç farkettim.

Yeni talebim: Christian.
AJ Styles için red yemediniz, başka biri kabul gördü. Arada fark var. Ama Christian'ı onaylıyor ve sizi Captain Of Peeplation isimli üyeye sevk ediyorum.

Seçenekler Arama
Stil