GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-09-2018, 13:46   #1
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 493
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: Bir Üstteki Üyenin Promosunu Değerlendirin

Üstteki üyenin bıraktığı promoyu okuyup kısa ya da uzun bir değerlendirme yapıp 10 üzerinden puan vereceksiniz. İyi eğlenceler.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.

Konu Attitude Adjustment tarafından (27-09-2018 Saat 13:54 ) değiştirilmiştir.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-09-2018, 16:16   #2
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1657
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Promo kesilmeye başlanana kadar kilitli.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2018, 19:08   #3
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3560
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 324926
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 324926

Standart RPG: Bir Üstteki Promoyu Değerlendirin

Yeni evren için bu konuyu da açalım. Puanları 10 üzerinden verelim.

Ben başlıyorum: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255788
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2018, 20:19   #4
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 344
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 33030
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sen de benim gibi yeni şeyler deniyorsun. Bu karakterin Bully ve Riddle'tam daha zor güzel ama güzel yazmışsın. Puanım 8.

Benimki de bu fontu değiştirdim ve Slamtown'a gerçek bu kasaba yaptım nasıl olmuş?

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255683
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2018, 21:31   #5
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 96420
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 96420

Hocam ben oldukça beğendim konuşma gösterisini. Farklı bir gerçekçilik katmış Johnny Mundo için. Halk olayı özellikle çok güzel olmuş. Düşündüm de Punk için böyle bir Chicago serserileri ile konuşma gösterisi yazılabilir. Kafamı açan bir konuşma gösterisi oldu diyebilirim. Eline sağlık. 10 veriyorum ben.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?p=3493433
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2018, 04:18   #6
Banned
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 174
Rep Puanı: 35522
Rep Derecesi: Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Cengiz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cengiz Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35522

Çok güzel olmuş şirketin kuruluşuyla çok uyumlu. CM Punk senden başkasına yakışmazdı zaten.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256398

Not: İlk defa böyle uzun promo kesiyorum, amatörüm, cahilim, eleştiriye açığım.
Cengiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2018, 23:32   #7
Undisputed Era
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 27
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5968
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mamy D Way Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5968

Gayet iyi olmuş. İkinci paragraf epey hoşuma gitti. Olumlu konuşan birisinin sık sık argo kullanmasını pek bağdaştıramadım (belki karakter öyledir, bilmediğim bir karakter). Ama yine de ona rağmen belirli kısımlarda sırıtmamış. Eline sağlık 8,5.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255786
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2018, 23:52   #8
Fenerbahçe Adamın

Konular: 493
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Promo ile başlık pek uymamış gibi. Başlık için daha yaratıcı şeyler düşünebilirsin. Başlangıç için güzel şeyler yazmışsın. Şu gif olayı birden fazla olunca promo benim gözümü yoruyor doğrusu. Adam Cole'un tavırlarına uygun bir promo olmuş. Kendini ön plana çıkarman çok doğal, bunu iyi kullanmışsın. Heel olarak biraz daha sert vurmaya çalışırsan daha iyi olur sanki. Ben 10 üzerinden 7 veriyorum. Kolay yüksek puan verebilen biri değilim ama beğendim ben.

Spot Işıkları
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2018, 23:57   #9
YOU MADE IT TO THE LIST!

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 344
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mamy D Way Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gayet iyi olmuş. İkinci paragraf epey hoşuma gitti. Olumlu konuşan birisinin sık sık argo kullanmasını pek bağdaştıramadım (belki karakter öyledir, bilmediğim bir karakter). Ama yine de ona rağmen belirli kısımlarda sırıtmamış. Eline sağlık 8,5.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255786
Bu promo acayip hoşuma gitti. Genelde uzun promolarda 1 adam 1 saat konuşur, ama senin betimlemelerin o kadar iyi ki hiç konuşma yapmadan bile promo yazabilirsin. Sıkıntılar ise şunlar 1 plan mevzusu epey devam edilmesi zorlu konu ya sonraki promolarda zorluk çekebilirsin. 2 ise Adam Cole daha çok entertainment karakteri bence bu mastermindlık biraz garip durmuş ama tabii bu rpg istediğin gibi oynayabilirsin sadece Cole yerine daha az bilinen bir Indy güreşçine bunu verebilirdin ve daha az sırıtırdı.

Genel olarak promonu oldukça beğendim RPG başladığından beri Wyatt ve Scrull ile beraber en hoşuma giden promolardan. Umarım böyle betimlemeri bozmadan devam edersin.

Puanım:9/10
Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Promo ile başlık pek uymamış gibi. Başlık için daha yaratıcı şeyler düşünebilirsin. Başlangıç için güzel şeyler yazmışsın. Şu gif olayı birden fazla olunca promo benim gözümü yoruyor doğrusu. Adam Cole'un tavırlarına uygun bir promo olmuş. Kendini ön plana çıkarman çok doğal, bunu iyi kullanmışsın. Heel olarak biraz daha sert vurmaya çalışırsan daha iyi olur sanki. Ben 10 üzerinden 7 veriyorum. Kolay yüksek puan verebilen biri değilim ama beğendim ben.

Spot Işıkları
Bu epey değişik ama hoşuma gitti. Yeni evrende hiçbir hata yok ama eski evrende hep dışlanıp ikinci adam olmaktan bıkan Briscoe'yu görüyorum bunu okurken. Bu değişik nostaji çok hoşuma gitti. Sadece biraz daha kısa olabilirdi.

Puanım:8
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.

Konu Mr.Pacman tarafından (06-10-2018 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 00:04   #10
Roaring Like A Storm
The End Of Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kassel
Konular: 8
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 1576
Rep Derecesi: The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın. The End Of Time IC kemerini kazandın.
The End Of Time - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The End Of Time The End Of Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1576

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen de benim gibi yeni şeyler deniyorsun. Bu karakterin Bully ve Riddle'tam daha zor güzel ama güzel yazmışsın. Puanım 8.

Benimki de bu fontu değiştirdim ve Slamtown'a gerçek bu kasaba yaptım nasıl olmuş?

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255683
İlk attığında da okumuştum ve beğenmiştim zaten. Daha önce senin yaptığın şekilde bir şeyler yapmamıştım o yüzden bana fikirler de kattı, teşekkürler. Ayrıca eline sağlık.

edit1: Johnny Mundo gözüme iki kat daha karizmatik geldi nedense şimdi tekrardan baktım da...

Puanım: 8

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255686
imza
"Dead broke on dope in the show business
And I'm the only name still written on my hit list."

RPG: Jimmy Jacobs - NO LONGER

01110100 01101000 01100101
01101101 01100001 01110011 01110011 01100001 01100011 01110010 01100101
01100011 01101100 01110101 01100010

Konu The End Of Time tarafından (06-10-2018 Saat 11:36 ) değiştirilmiştir.
The End Of Time isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil