GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-04-2019, 17:41   #211
Nothing Is True
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 590
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 31280
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31280

Filme gideceğimden takip edemedim şovu. Film bittikten sonra baştan sona okuyacağım. Ekibin eline sağlık.
imza

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-04-2019, 18:26   #212
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 493
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 189455
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189455

Halı saha maçına gittikten sonra Cody kemerini kaybetmiş. Nexus'a artık birilerinin dur deme vakti çok yakın bence. Diğer yandan Mundo kazanmış. Bu zamandır gösterdiği performansının karşılığını bu şekilde alması çok doğru bir karar. Kendisi bu title-shot hakkını sonuna kadar hak ediyordu. Umarım kemeri alır. Tebrik ediyorum. Şovun geri kalanı için tekrardan elinize sağlık.
imza

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımda bu kadar saçma az şey duydum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-04-2019, 22:04   #213
Banned
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Konya
Konular: 494
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 7364
Rep Derecesi: AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın. AlperMizanin Royal Rumble maçını kazandın.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7364

Ekibin eline sağlık, aktifsizlik biraz can sıkıyor cidden bir promo patlatmanın vakti geldi sanırım.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-04-2019, 02:48   #214
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 576
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 48854
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 48854

Cole’u tebrik ederim, güzel bir şov olmuş eline sağlık ekibin.
imza
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-04-2019, 07:22   #215
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 108
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25445

Benim açımdan gayet güzel şov olmuş, Killer'a kafa tutarak yine iyi bir kariyer yakaladığımı düşünüyorum. Olayın sonradan 4'lü maça dönmesi işleri daha da kızıştırmış elbette. Cole'ü de tebrik ediyorum, umarım güzel bir reign yapar. Bu ana olaydan sonra da bu hafta içi promo yazacağımız garanti artık. Ekibin ellerine sağlık diyorum, güzel booklanmış bir şov.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 29-04-2019, 08:31   #216
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 344
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 33030
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33030

Dün dışarda olduğumdan bakamadım yeni okudum. Sonunda ana kemere yönelmişiz. Dürüst olacağım beklemiyordum, ilk yan kemer diye düşünmüştüm de yürürüz. Kross ilginç bir karakter ama galiba ona karşı nasıl promo keseceğimi biliyorum. Öte yandan şov gayet iyi. Değişik senaryolar olmuş fakir Briscoe bildiğimiz gibi, Roddy gene ailesinden çekiyor- nereye gidecek gram bilmiyorum ama ilgi çekici olacaktır- ve Cole HC'yi almış. Kendisine tebrikler de Cody'nin hemen kaybetmesini ya da Nexus'un 4leyeceğini beklemiyordum doğrusu, neyse tebrikler Cole/ Nexus.
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil