GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-06-2019, 23:38   #221
you'll never walk alone
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 19
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 8724
Rep Derecesi: The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın. The Last Chaos Royal Rumble maçını kazandın.
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Last Chaos The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8724

Bizim maçta değişiklik olmuş, heyecanı artsın da gerisi mühim değil.
The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 12-06-2019, 23:55   #222
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 485
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95616
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95616

Castle... Nefretimsin. Şu upuzun kemer segmenti şahane olmuş belirtmeden geçemeyeceğim. Janela ve Hunico’ya tebrikler.
imza

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 10:27   #223
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1589
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Konu açık. Egolarımızı başka yerde açığa çıkaralım lütfen.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 10:47   #224
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1438
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 449832
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 449832

Saçma bir şekilde monitöre görüntü gelmemesinden dolayı dün pc başına geçemedim. Kanser oldum, detaya girmeyeceğim. Şova şimdi bakma fırsatı buluyorum. Dünyanın en tatlı ve masum takımı gecenin açılış maçını kazanmış. Bu üçlü film olsun. Karşılarındaki üçlüden Steiner hariç bu mağlubiyetten etkilenen olmaz. Zaten The Miz ezip geçmiş maşallah. Benim içim acıdı. Kenta Kobashi aslanım adam ol. Hunico kazanmış. Tebrik ediyorum zaten beklenen sonuç. Ace Austin sanki baya baya her şov tokat yiyor gibi görüyorum. Ben mi öyle görüyorum bilmiyorum. Toparlanır herhalde. Rey Mysterio'ya bak hemen olur çekti. Seviyoruz seni aslan parçası ama bu haller ne? Üzdün. Johnny Mundo görmek istemiyorum bro geçiniz. Adam Cole kazanamamış ama karizmadan ödün vermemiş. Royal Rumble maçının favorilerinden. Ama kazanacağını düşünmüyorum. Sonlara kalacaktır sonra gg. Castle Punk olayları dönmüş. Punishment Martinez iddialı geliyor. Güzel böyle isimleri görmek. Son maç Bray Wyatt'ın yargı infazı Joey Janela'nın galibiyeti ile bitmiş. Joey Janela RR alabilir mi? Bilemem fakat Bray Wyatt göz korkutuyor. Ekibin eline sağlık, canlı takip edemediğim için kusura bakmayın.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Bobby Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Rakip Bile Değiliz
"Adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstelik, rütbemiz de farklı. İnancımızı daha çok artıranlara tekrardan geçmiş olsun. Şu an içinde bulundukları durum zaten çok acı. Ben daha fazla konuşarak acıyı daha fazla artırmak istemiyorum."

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-06-2019, 14:44   #225
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 7588
Rep Derecesi: SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın. SpearReign Royal Rumble maçını kazandın.
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7588

Oh girmişim Rumle'a.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins
Drew Mclntyre
Bray Wyatt
Johnny Gargano
SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-06-2019, 17:41   #226
NightGod
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 129
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 10262
Rep Derecesi: Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Gece WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10262

Banım yeni açıldığından dolayı ancak şimdi bakabiliyorum. İlk maçta kötü tarafın kazanma şansları varken Scott Steiner'ın yaptığı hata sonucu maç ellerinden uçup gitmiş. Martinez maçın çoktan gittiğini fark edip orayı terk etmesi sayesinde bu yenilgi onu etkilemeyecek gibi görünüyor. Reyler bu maçı kazanmış olsalar bile Rey Mysterio'nun sahibi umarım bir şekilde oyunda kalmaya devam eder. Sonraki maçta Lio Rush'ın kazanmasını bekliyordum. Fakat Hunico bu maçı kazanarak Royal Rumble şansını bir tık daha arttırdı. Ama ben yinede onun kazanabileceğini sanmıyorum. Sadece o değil maçtaki diğer iki rakibi içinde geçerli bunlar. Arka alanda maç sonrası Jeff ve Rey'in The Miz'in aklına uymaları iyiye işaret değil. The Miz onların üstünden maçı kazanmaya çalışacaktır. Diğerlerine göre daha çok şansı olan bir arkadaşımız. Bundan sonra araya giren segment gereğinden fazla uzun sürmüş. Bir an kendimi maç okuyorum sandım diyebilirim. Yine de kemerin kime gittiğini öğrenemedik. Main Event Bray Wyatt adına güzel geçmiş. Bu kadar şeyden sonra bana kalırsa kazanma şansı ne arttı ne de azaldı.
imza

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 15-06-2019, 15:22   #227
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 328
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Sınava odaklandığım için ne takip edebiliyorum ne de promo yazabildim. Benim için yine güzel bir şov olmuş. Hem güzel bir konuşma yapmışım hem de maçta dayak yememişiz, ayakta kalmışız hep. Dede hak ettiğini bulmuş, Miz helal koçum. Genel olarak da güzel bir şov olmuş. Rey'ler ve Jeff'in katılımı da güzel olmuş Rumble'a, iyi bağlandı o valla. Sting ile Janela'nın olayı biter herhalde böylece. İyi oldu. Janela'nın kazanması da hoş olmuş ancak Rumble'ı da alamaz bence. Elinize sağlık.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 17-06-2019, 08:58   #228
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 68053
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68053

Melekler takımının kazanması mutlu etti. Seviyorum kendilerini. Ne? Viktor mu? Neyse neyse, heyecan yapmayalım. Kenta Kobashi'nin bu segmentlerinde GTW'daki Trent Seven ve kız kardeşiyle, Silas Young'la beraber yaşadığı o müthiş segmentler aklıma geldi. O kokuyu verdi sanki, bakalım. Yüzüklerin Efendisi Hunico'ya tebrikler. The Miz'in ihaneti beklediğim bir şeydi. Oyuncuların aralarında problemler yaşadığını biliyordum. Bu er ya da geç yaşanacaktı. Beklediğimden erken olması iyi oldu. Miz'in Steiner'dan hemen sonra yancı bulmaya çalışması manidar olmuş. İşte gerçek bir vali. Halkıyla iç içe olan bir vali. Çok yaşa sana Johnny Mundo! Main event'i Joey Janela kazanmış, tebrikler. Ospreay'in hemen elenmesine üzüldüm ama napalm artık.

Güzel bir şov olmuş. 4/5
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil