GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-07-2019, 16:45   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1589
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Standart RPG GWA - 10 Temmuz 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
10.07.2019 - 20.00 - C
First Direct Arena
Leeds, İngiltere
70. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Birkaç Neden

- Savaşan Şampiyon

- Jay White Şovuna Devam Ediyor

- Global Insanity Series
Joey Janela vs. Scott Steiner

- Tag Team Match
Nexus vs Best Freinds

GWA Exclusive

Şov başlamadan biraz öncesinde otoparktayız. Arka alana lüks bir araç giriş yapıyor. Arabadan çıkan isim CM Punk! CM Punk yorgun bir şekilde esneyerek arabadan iniyor ve kameraları fark ediyor. Apar topar bir şekilde üstünü düzeltiyor ve ağır adımlarla arenanın arka kapısına doğru ilerliyor.

Ancak kameranın kadrajına maskeli bir adam giriyor. CM Punk'ı kolundan tutup çekiyor ve sert bir headbutt vuruyor. CM Punk kendine gelmeye çalışırken bir tane daha vuruyor ve Punk'ın elindeki çantayı alıp kafasına geçirmeye başlıyor üst üste. Punk yere yığılırken üç adet güvenlik görevlisi hemen olay yerine koşuyorlar. Maskeli üstüne gelen güvenlik görevlilerinden hızlı davranıp yanına ilk ulaşana sert bir yumruk atıp çelme takarak yere düşürüyor ve görevli kafasını zemine vuruyor. Ardından diğer ikisini de birer yumruk atıyor ve ikisini birbiriyle çarpıştırıyor, bir tanesinin karnına tekme atıp arabaya fırlatıyor. Diğerine ise low blow! Görevli acı içinde yere yığılırken CM Punk kendine gelmeye çalışıyor.

Maskeli hızlı bir şekilde Punk'ın yanına gidip kafasından tutup kaldırıyor, Punk karşılık vermek istiyor ancak Maskeli bunu engelliyor ve Punk'ın karnına üst üste diz darbeleri geçiriyor. Ardından otoparkın kolonlarından birine itiyor, Punk tam yüzünü çarpıyor. Maskeli, Punk'ı kendine doğru çevirince burnunun kanadığını görüyoruz. Maskeli hiç acımadan tutup kaldırıyor ve arabanın camına fırlatıyor, arabanın camı kırılırken Punk'ın kafası arabanın içinde kalıyor.

Punk hareketsiz bir şekilde dururken iki adet sağlık görevlisi oraya koşuyor. Yerde yatan üç güvenlik görevlisini görünce birkaç adım geri çekiliyorlar, Maskeli hızlı bir şekilde onların üstüne yürüyor ve aniden birini tutup çok sert bir şekilde Punk'ı attığı kanlı kolona fırlatıyor. Sağlık görevlisi yere yığılırken diğeri hızlıca kaçmaya çalışıyor ancak Maskeli üniformasının arkasından yakalıyor ve kendisine çeviriyor. Ardından sert bir kafa atıyor, birkaç tane de yumruk atıp Punk'ın yanına fırlatıyor. Ardından Maskeli kamerana dönüyor ve üstüne gitmeye başlıyor, bu sırada görüntüler kesiliyor.

Pyrolar patlıyor ve şov başlıyor.

Buğra Gür: Temmuz'un ikinci Atlas şovuna hepiniz hoş geldiniz.

Buğra Gür: Otoparkta yaşanan rezilliği hepiniz gördünüz. En önemli güreşçilerimizden biri olan CM Punk uzun bir süre ringlerden uzak kalacak. Ayrıca güvenlik görevlilerimiz, sağlık ekibimizden insanlar hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı. Hepimiz tehlikedeyiz, burada olan herkes tehlikede. Arka alanda çok büyük bir kargaşa var, herkes o Maskeli'yi durdurmak için seferber olmuş durumda. Görüntüyü ekrana verelim.

Buğra Gür: Ben de görevimi yerine getireceğim. #MaskeliKim hashtagi ile yazacaklarınızı bekliyoruz. Şovun ilerleyen dakikalarında tahminlerinizi gördüğünüz iPhone XS Max telefonumdan okuyacağım. Yanıtlarınızı bekliyorum!

#MaskeliKim

WE ARE ONE!

Bu sırada Wade Barrett belinde Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu ile, Adam Cole ve John Cena ise bellerinde GWA Takım Şampiyonlukları ile ringe giriyorlar ve tauntlarını atıyorlar. Hepsinin elinde bir mikrofon bulunmakta ve müzikleri kesilince şöyle bir etrafı süzüyorlar. Ardından Cole konuşmaya giriyor.

Adam Cole: Siz, ekran başında oturmaktan vücudundaki yağlar karınları dışına taşan ve ellerinde hala birer hamburger bulunduran seyirciler. Gerçekten Mario ile Luigi’nin bu gece bizi yeneceğine inanıyor musunuz?

Seyirciler Best Friends için olumlu tezahüratlarda bulunuyor Cole’u yuhalarken bir anda. Cole gülümsüyor ve arenadaki normal bir kadın ile erkeğin yanına gidiyor. Ona doğru konuşuyor.

Adam Cole: Şu koca evrende, siz normal görünümlü insanlar 1 milyon yıl içerisinde Best Friends’in bizi 0’dan fazla kez yeneceğine gerçekten inanıyor musunuz?

İkili sandalyelerinden kalkıyorlar ve Best Friends tişörtleriyle renklerini belli ediyorlar. Cole gülmeye başlıyor “Bu bir şaka olmalı.” diyerekten. Cena bu sırada söze giriyor.

John Cena: Cevabı sizin için kolaylaştıralım, siz rezil insanların bilmediği bir şey varsa o da Best Friends’in birbirlerine bugün bizim karşımıza çıkmadan önceki sarılışları son sarılışları olacak. Domination gibi işi bu sefer uzun tutmayacağız çünkü aynı hataya düşmeyeceğiz, bu sefer döngü bizim için çok daha olumlu bir yönde ilerleyecek ve bu sefer tartışmasız takım şampiyonları olduğumuzu kanıtlayacağız.

Yuhalamalar yoğunlaşırken Wade Barrett söze giriyor.

Wade Barrett: Size kibar davranmadığımız takdirde bizi yuhalayacağınızı bu arenaya girmeden önce biliyorduk ancak birkaçınızın değersiz saygısını kazanmak için Best Friends gibi soytarılıklar yapmayacağımızı da siz bilmeliydiniz.

Yuhalamalar daha da artıyor. Bu sırada bir müzik duyuluyor

İzmir Marşı! Mr. Dinler girişte gözüküyor ve stage’de olumlu tezahüratlarla karşılaşıyor. Oldukça yorgun duran Dinler konuşmaya geçiyor hızla.

Mr. Dinler: Siz çocukların derdi ne hala anlayabilmiş değilim ancak Best Friends’i burada sözlü olarak gömmenin size bir kazanç getirmeyeceğini geçen hafta belirtmiştim. Bunu anlayan birilerinin olması ne güzel... Siz değil çocuklar. Barrett, seyircilere hakaretlerde bulunmakla sosyal medyada iyi ilgi toplayacağına eminim ancak gecenin sonunda kemer maçı ile cezalandırılma ihtimalini de gözden geçirmeliydin. Gizemli rakibinle gecenin sonunda kemer maçın var, bol şans.

İzmir Marşı tekrar duyulurken Barrett öfkeli, Cole ile Cena onu sakinleştirmeye çalışıyor. Mr. Dinler ise backstage’e dönüyor.

Heaven and Hell! Rush girişte görünüyor ve hızlı adımlarla ringe yürüyor. İçeri girdikten sonra rakibini bekliyor.

Dead Flowers! Samuel Shaw deri eldivenlerini takarak girişte görünüyor ve ağır adımlarla ringe yürüyor. Rush'la bakışıyorlar, Rush geri adım atmadan Shaw'la burun buruna geliyor. Hakemin zili çaldırmasıyla maç başlıyor.

Global Insanity Series 1. Tur Maçı
Rush vs. Samuel Shaw

Lock-up'ta Shaw üstün çıkıp headlock takedown'la rakibini kıstırıyor. Rush bacaklarını kullanarak kilitten kurtulmak için ani bir kip-up yapmak istiyor. Shaw da onunla beraber kalkıyor ve side headlock'ı bırakmıyor. Rush onu ittirerek köşeye götürüyor. Hakem kilidi bırakmasını söylüyor, Shaw kilidi bırakır bırakmaz sert bir uppercut'la indiriyor Rush'ı. Kolundan tutup ayağa kaldırdığı rakibini karşı köşeye yolluyor. Ardından koşuyor ve Avalanch- Rush'tan tekme! Shaw yüzünü tutarak geriliyor ama hışımla tekrar koşuyor, Rush köşede dönerek Pendulum Kick geçiriyor. Shaw sersemlemiş şekilde dizlerinin üstünde dururken Rush köşede doğruluyor, Shaw'ın üstüne- Shaw havada headlock takedown yaparak tekrar yere çekiyor Rush'ı. Anakonda misali kıstırdığı rakibine bir yandan da sert yumruklar atıyor. Hakem 4'ü sayınca çekiliyor Shaw, Rush'ın üstünden ve ipleri kullanarak karnına üst üste stomp'lar atıyor. Ayağa kaldırdığı Rush'ın kolunu çeviriyor Shaw ve köşede oturur pozisyona geldikten sonra doğrulup iplerde yürümeye başlıyor! Shaw, Old School'a gidiyor- HAVADA SCOOP SLAM! Sağlam bir refleks gösteriyor Rush. Şimdi iki isim de yerde. Rush daha erken doğruluyor, iplerden sekiyor ve yerdeki Shaw'ın tam suratına Shining Wizard Kick'i patlatıyor. Seyircilerin de desteğiyle köşeye tırmanıyor, yerdeki Shaw'a alaycı bir şekilde öpücük yolluyor ve SENTON! Senton'la atladı Rush, tuşa gitti şimdi, 1....2.....

Shaw kalkıyor. Rush moral bozmadan Reverse Chinlock bağlıyor ve El Amarre için fırsat kolluyor şimdi, ama kilidi bağlayamadan Shaw onu sertçe itiyor. Rush bu kez Hurricanrana için sıçrıyor- Shaw havada yakalıyor onu ve yükleniyor, köşeye koşuyor ve Turnbuckle Powerbomb ile köşeye gömüyor Rush'ı! Rush sırtını tutarak halsiz biçimde yığılırken Shaw karşı köşede yavaş yavaş doğruluyor ve koşuyor, Rush'a sert bir Avalanche! Rush yere düşmeden yakalıyor onu ve köşeye çıkarıyor. Kendisi de orta turnbuckle'da doğrulup kolunun altına giriyor rakibinin. Shaw, Superplex için her şeyi hazırlamış durumda şu an. Kaldırmak istiyor-Rush kalkmıyor. Tekrar deniyor- Rush ayağını iplere gömmüş vaziyette. Shaw şimdi eliyle çenesini kavradığı Rush'a bir şeyler söylüyor- Rush'tan sert bir Mongolian Chop! Shaw sersemlediği anda Rush aniden doğrulup atlıyor ve SUNSET FLIP POWERBOMB! Shaw'ı etkisiz hale getiriyor Rush. İplere tutunarak yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve Reverse Chinlock'ı bağlıyor şimdi... üzerine Armbar'ı da ekliyor ve El Amarre'yi bağlıyor. Rush hareketi sıkarken Shaw acı içinde. Kurtulma içgüdüsüyle eldivenli eli havada bir şey kaparmış gibi hareketler yapıyor. Sonunda sürünüyor.. sürünüyor... ve iplere dokunuyor. El Amarre'yi bozmak durumunda kalan Rush, şimdi köşeye tırmanıyor ve La Lanza için işareti veriyor. Ancak Samuel Shaw! İplere kendini atıp dengesini bozduğu Rush'ı sırtına alıyor ve Burning Hammer pozisyonuna alıp hareketi vuruyor, Shawshank Redemption! Shaw tuşa gidiyor, 1.....2.....3!

Ancak Rush'ın ayağı iplerin altında. Hakem bunu işaret edince Shaw homurdanarak ayağa kalkıyor ve köşeye tırmanıyor. Rush hala yerdeyken Shaw, Diving Elbow Drop için pozisyon alıyor ve atlıyor- ancak Rush çekilince dirsek üstü yere çakılıyor. Shaw acı içinde dirseğini tutarken Rush kendini ringin dışına atıyor. Shaw ayağa kalkabilir duruma geldiğinde Rush demir basamaklara tutunarak denge bulma çabasında. Shaw kayarak ringe giriyor, arkası dönük olan Rush'a Reverse Clothesline için koşuyor- DROP TOE HOLD! Rush zekice bir manevrayla Shaw'ın kafasını demir basamağa gömmesine neden oluyor. Shaw burnundan gelen kana bakarken Rush onu kazağından tutup kaldırıyor ve içeri yolluyor. Şimdi köşeye tırmanıyor Rush, arenada büyük bir destek var. Rush köşede doğruluyor ve LA LANZA! Shaw karnını tutarak iki büklüm olurken Rush hemen tuşluyor, Rush 2. tura gidiyor, 1.....2....

SHAW'IN ELİ İPLERDE! Rush acelesine sinirleniyor ama moral bozmadan dizlerinin üzerinde Rush Driver için tetikte bekliyor. Shaw emekleyerek iplere tutunuyor, ayağa kalkar kalkmaz Rush'tan tam karnına bir tekme. Şimdi kafasını bacaklarının arasına alıp Double Underhook pozisyonunda tutuyor Shaw'ı, kaldırıyor da, Rush'tan büyük güç örneği ama sendeliyor.. sendeliyor.. Shaw yere iniyor şimdi ve Rush'ın karaciğerine çok sert bir sağ kroşe çıkarıyor. Rush acıyla dizlerinin üzerine çöktüğünde bir an için Shaw'la göz göze geliyor. Shaw rakibine habis bir gülümseme sunduktan sonra Rush sıyrılmak için çabalıyor ama KATA-GATAME LOCKED IN! KATA-GATAME'Yİ BAĞLADI SHAW! Rush sürünüyor... sürünüyor... iplere yirmi santim- on santim-

ancak Shaw hareketi daha da sıkınca eli hareket etmeyi bırakıyor ve saniyeler sonra da yere vurarak pes ediyor!

Kazanan: Samuel Shaw

Samuel Shaw tuşluyor. Rush yerde yatarken Shaw tatmin olmuş bir şekilde ringden iniyor ve seyircilere de çirkin bir gülümseme gönderdikten sonra seri adımlarla arka alanın yolunu tutuyor.

Arka alanda Rey Mysterio ve Rey Fenix ile beraberiz, geçen şov olduğu gibi soyunma odasındalar. Rey Mysterio üzgün bir şekilde otururken Rey Fenix ayakta dolanıyor.

Rey Fenix: O pislik ile karşı karşıya gelmekten yoruldum, her hafta yeni bir umut ışığı yakıyoruz ancak o ş*refsiz herif her seferinde gelip ışığımızı söndürüyor. Onun yapmayacağı bir şeyi yapacağız, bu kez beraber halledeceğiz işimizi dostum. Takım kemerlerine gideceğiz, ikimiz birlikte olunc o paislik karşımıza gelmeyecek, kimseyi yanına alacak kadar iyi birisi değil. Hem de biz ikimiz birlikte olunca kimse karşımızda duramayacak.

Rey Mysterio yüzünde hafif bir gülümsemeyle Fenix'e bakıyor.

Rey Mysterio: Yoruldum dostum, gerçekten yoruldum. Seninle evimizde, bir kafede veya burada hayal kurup henüz üstünden iki saat bile geçmeden her zaman hayalimizin çöpe gitmesinden çok yoruldum. Ama sana inanıyorum, hiçbir şeye inanmadığım kadar sana inanıyorum ve en geç Wrestle Kingdom'da o kemerleri omzumuza atacağımızdan eminim.

Rey Fenix ve Rey Mysterio birbirlerine sarılıyorlar. Bir kere daha umutlarını gelecek için yeşertiyorlar.

DERKEN MASKELİ ADAM! BU SEFER SOYUNMA ODASINI BASIYOR! Maskeli adam tekmesiyle kapıyı kırıyor ve ikilinin karşısına dikiliyor. Rey Mysterio ağzı açık bir şekilde kalırken Fenix hemen üstüne atılıyor Maskeli'nin. Maskeli dirseklerle karşılık veriyor ve sert bir aparkat vuruyor. Fenix afallayınca hemen Mysterio'ya dönüyor ve sert bir yumruk vuruyor, üst üste seri yumrukların ardından Rey Mysterio'nun bir dişinin düştüğünü görüyoruz yere. Maskeli ayağa kalkmaya çalışan Fenix'i kafasından tutuyor, Fenix maskesini yakalamaya çalışıyor ancak kendini terli havluların içinde buluyor. Maskeli, Fenix'in kafasından tutup çok sert bir şekilde sandalyelere vuruyor. Fenix bayılarak yere yığılırken Mysterio yavaş yavaş ayağa kalkmaya çalışıyor. Maskeli ayağıyla kafasını yere vuruyor, ardından kafasından tutup birkaç kez daha yere vurduruyor. Soyunma odasının bir köşesine Fenix, diğer köşesinde Mysterio baygın şekilde yatarken Maskeli soyunma odasını terk ediyor.

Buğra Gür: Durdurun şu hayvanı, az kalsın öldürecekti ikisini de! Artık birisi bu kıyımı durdursun ve büyük rezilliğe son versin. Tüm güvenlikler acilen bu adamın üstüne yığılmalı.

Buğra Gür: Neyse biz işimize dönelim, evet yanıtlarınıza bakalım.

@resistantplayer: Punishment Martinez.

Buğra Gür: Yok artık. @princeofqueens adında bir takipçimiz de garip bir fotoğraf atmış, küfretmeyeceğim.

@Re7olutioN: Buğra Gür.

Buğra Gür: Ne diyorsun sen ap*al mısın birader? Sinir katsayım yükseldi, diğerlerine daha sonra bakacağım. Yanıtlarınızı beklemeye devam ediyorum. Yardırın!

#MaskeliKim

Kameralarımız bir pastane mutfağına açılıyor.

Buddy Valastro: Bayanlar ve baylar, TLC kanalının en sevilen programlarından Cake Boss'tan herkese mutlu günler. Bugün bendeniz, Pastacılar Kralı Buddy Valastro, yardımcım Luca Rossi ile beraber "Bakin' with Celebrities"le karşınızdayız. Her seferinde farklı bir ünlü simayla beraber pasta hazırladığımız bu eğlenceli programın bu haftaki konuğu..

Buddy Valastro: Güreş şirketi Global Wrestling Alliance'tan Jay White!

Jay White'ı Pasifik'teki gibi boş bir gülümsemeyle karşımızda buluyoruz. Kafasında "Cake Boss" logolu bir şef şapkası ve göğsünde İtalya bayrağıyla kameraya bakıyor.

Buddy Valastro: Jay, nasılsın ahbap?

Jay White: Multişahane.

Buddy Valastro: İyi olmana sevindim çünkü bugün bizi zor bir görev bekliyor. (Buddy alnını silip ofluyor.) Birlikte "Lösemiye Karşı Umut Ol" kampanyası kapsamında, lösemili çocuklara destek amaçlı kurulan derneklerin ortak yemeği için pasta yapacağız. Tabi ki Bakin' with Celebrities'te biz, yaratıcılığa da inanırız. Bu yüzden ben sadece sana malzemeler hakkında bilgi verip, pastayı yapma şeklini sana bırakacağım. Anlaştık mı?

Jay White yaklaşık 6 saniye tepki vermiyor. Ama ardından gülümseyerek onaylıyor.

Buddy Valastro: Oldu. Benim oğlum da GWA izliyor, bu yüzden sizin tayfadan biriyle bir program yapacağıma dair söz verdim ona. Ve duyduğuma göre senin de tatlılara bir eğilimin varmış. Aslında biliyor musun, arayıp bizim Marco'ya bir sorayım. Şayet favori güreşçisi sensen, sana gereğinden biraz daha fazla yardım ederim.

Valastro muzip bir şekilde göz kırpıp oğlunu arıyor ve sesi hoparlöre veriyor.

Buddy Valastro: Nasılsın şampiyon? Evet evet, yayındayım. Bak bakalım, yanımda kim var?

Valastro babacan bir gülümsemeyle beklerken Jay White kameraya bakıyor.

Buddy Valastro: Eee, hayır. İsmi Jay White. Nasıl yani? Hayır, Johnny Mundo'nun programı uygun değilmiş. Şey, Nexus üyelerinden de kimsenin gelecek vakti- e pekala Marco, sonra görüşürüz.

Valastro telefonu kapatıyor.

Buddy Valastro: Küçük kerata. Eminim şimdi tanımadığını söylese de odasına gittiğimde kocaman bir Jay White posteriyle karşılaşmam mümkün. Neyse Jay, bizim de işimiz Marco'nun en sevdiği şeylerden ziyade, pasta. Şimdi, önünde bir malzeme listesi bulacaksın. Şekillendirme ve renk katma işleri konusunda bizim Silvio sana yardımcı olacak. Şunu asla unutma: Bir gün hepimiz kanser olabiliriz. Bu lösemili miniklerin yegane şanssızlığı, bu ölümcül hastalıkla küçük yaşta boğuşmak. Ve benim istediğim pasta, onlara umut ve mutluluk aşılayacak bir şey. Anlıyorsun ya Jay, güldür onları! Süren başlıyor. Cake Boss'ta birazdan görüşmek üzere.

Valastro gülümsüyor ve kadrajdan çıkıyor. Jay White ise önce önündeki pasta kalıbına, ardından kameraya şöyle bir baktıktan sonra 32 dişiyle gülümsüyor.

Renee Young: Bayanlar ve baylar, bu akşamki konuğum, No Way Out'ta GWA şampiyonluğu için Johnny Mundo ile karşılaşacak olan adam, Christian!

Renee Young: Röportaj teklifimizi kabul ettiğin için teşekkürler Christian. Tabi bu röportajı neden bu paslı depoda yapmamız gerekiyor bilmiyorum ama-

Christian: Ben öyle istediğim için öyle yapıyoruz. Çünkü burada önemli olan benim vaktim ve benim programım, seninki değil.

Bu soğuk karşılamaya bozulduğu açıkça belli olan Renee topu hızlıca Christian'a atıyor.

Renee Young: Pekala. Bize Pasifik'te olanlardan bahsetmek ister misin?

Christian: Peeps'lerim olarak adlandırdığım topluluğun ve herkese boncuk dağıtmanın bu yaşıma kadar tek getirisinin hak etmediğim kadar az sayıda dünya şampiyonluğu olduğunu görünce politikamda küçük bir değişikliğe gitmek istedim. Hepsi bundan ibaret.

Renee Young: Peki bu tutumunun sebebinin GWAC maçına giderken göze batma çabasından ibaret olduğunu söyleyenlere ne diyeceksin?

Christian: Kıymetli Johnny Mundo'nın kıçını yalamak için iyi bir yarış veriyorlar doğrusu. Johnny Mundo henüz çocukluk çağındaki bir şirkette doğru dürüst bir rakiple karşılaşmadan -ve hatta doğru dürüst koruma maçına bile çıkmadan- işi götüren bir sahtekar. NWO'da şirketin adını bu tipten temizleyeceğim için mutluyum. Burada göze batmak için can atacak bir adam varsa o da Mundo olur, ben değil.

Renee Young: Peki Edge bu hareketini görse ne düşünür-

Christian: Edge benim babam mı? Ya da ağabeyim mi? Marketten süt almaya gittiğimde bile beni tanıyanlar muhakkak Edge'i soruyor. Şu Edge muhabbetini bırakın. Adam'in boynu güreşemeyecek kadar kötü olduğu için sonuna kadar hak ettiği bir emekliliğin tadını çıkarıyor. Onu severim ama yaptığım hareketler hakkında ne düşüneceği umurumda bile değil.

Christian: No Way Out'a kadar benden şüphelenenlere birkaç numaramı daha göstereceğim. Önümüzdeki Pasifik'te aksiyonda olacağım. Beni yakından izlemek isteyenlere televizyonlarını açmalarını öneriyorum. Sanırım bu kadarı yeterli.

Renee Young: Vakit ayırdığın için teşekkürler.

Bad Boy! Joey Janela girişte görünüyor. Janela seyircilerin bir kısmından destek alırken bir kısmından da ne olduğu anlaşılmayan karışık bir reaksiyon alıyor. Joey Janela şimdi asi hareketler sergileyerek ringe doğru geliyor. Janela ringe giriyor. Üstündekini çıkardıktan sonra herhangi bir şekilde hareket yapmadan sakince köşesine geçiyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Big Poppa Pump! Scott Steiner girişe görünüyor. Seyircilerden kendisine destek var. Steiner girişte kısa bir kas gösterisi yaptıktan sonra ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Joey Janela'ya attığı küçümseyici bakışların ardından köşeye çıkıyor ve orada da kısa bir kas gösterisi yapıyor. Ardından iniyor ve köşesine yaslanıyor. Hakem kontrolleri yapıyor ve zili çaldırıyor. Maç başlıyor!

Global Insanity Series 1. Tur Maçı
Joey Janela vs. Scott Steiner

İkili bir süre bakışıyor. Ardından ringde çember çizerek birbirlerinin etrafında dönmeye başlıyorlar. Ellerini yukarıda birleştirmek üzere birbirlerine yaklaşıyorlar ama JOEY JANELA'DAN BİR ANDA SUPERKICK!

Fakat hayır. İsabet etmiyor. Son anda çekiliyor oradan Scott Steiner ve Janela'yı arkadan yakaladığı gibi belly to back suplex yapıyor! Joey Janela kendini yerde buluyor bu hareketin ardından. Steiner hemen üzerine çöküyor ve tuşa gidiyor 1... ancak Janela hemen atıyor tuşu. Şimdi aynı anda ayaklanıyorlar. Joey Janela, Scott Steiner'a doğru koşuyor. Fakat Steiner bir anda yakalıyor ve northern lights suplex yapıyor! Northern lights suplex geldi Scott Steiner'dan! Şimdi tekrar tuşa gidiyor Steiner 1...2... ancak yine kalkıyor Janela. Tuş gelmiyor. Şimdi yine aynı anda ayaklanıyorlar. Scott Steiner ayaklandığı gibi bir Steiner-Line vurmak istiyor ancak Joey Janela eğiliyor ve kolunun altından geçiyor. Ardından hemen arkasını dönüyor ve Steiner'ın ensesine bir single-leg dropkick vuruyor! Scott Steiner darbenin verdiği sersemleme ve ivmeyle köşeye kadar ilerliyor. Kafası ikinci iplere çarpıyor ve yere çöküyor. Şimdi Janela karşı iplerden sekiyor ve dönüşte hızla koşarak bir shotgun dropkick vuruyor! Steiner bunun üzerine iyice kendini kaybediyor ve yere seriliyor. Joey Janela tuşa gidiyor 1...2.

Fakat Scott Steiner atıyor tuşu. Janela şaşırıyor ancak bu çok sürmüyor. Hemen ayaklanıyor ve köşeye gidiyor. Oraya çıkıyor ve Scott Steiner'ın ayaklanmasını bekliyor. Aradan kısa bir zaman geçtikten sonra Steiner ayaklanmaya başlıyor. Yavaş yavaş kalkıyor. Joey Janela, blockbuster yapmak için sıçrıyor! Ancak Scott Steiner, military press ile havada yakalıyor. Seyirciler buna reaksiyon gösteriyor. Steiner rahatlıkla kaldırıyor Janela'yı ve military press drop ile yere bırakıyor sertçe. Joey Janela acıyla yerde karnını tutarken Scott Steiner aceleyle köşeye çıkıyor. Tauntu'nu atıyor ve yüzüstü yerde yatan Janela'nın üstüne elbow drop ile atlıyor! Steiner elbow drop yaptı! Sürpriz galibiyete doğru gidiyor Steiner! Şimdi tuşa gidiyor, hakem sayıyor 1...2..

Ancak hayır! Joey Janela son anda üstüne yatmış olan Scott Steiner'ı bir hamleyle crucifix pin'e alıyor 1...2...

3!

Kazanan ve Üst Tura Çıkan: Joey Janela

Joey Janela kazanıyor! Janela kazanıyor! Steiner kaybediyor! Kendisi çok şaşkın ve büyük şoka uğramış durumda. Janela hızla ring dışına çıkıyor ve kendine has bir sevinç gösterisi yapıyor. Joey Janela üst turda olmanın sevincini yaşarken Scott Steiner hakeme itiraz ediyor, ama nafile. Kameralarımız bu görüntülerin eşliğinde arka alana gidiyor.

Arka alandayız. Ronaldo Shaqiri, GWA'e debutunu yapmak için son hazırlıklarını yapıyor soyunma odasında. Seyircilerin büyük bir heyecanı var, dört gözle bu yeni ismi bekliyorlar. DERKEN! MASKELİ ADAM ARKA ALANDA TERÖR ESTİRMEYE DEVAM EDİYOR! Konteynırların üstünden Ronaldo Shaqiri'nin üstüne atlıyor ve yerde yumruklamaya başlıyor. Onlarca yumruk attıktan sonra kaldırıyor ve duvara fırlatıyor. Ronaldo Shaqiri kafası kan içinde yere yığılırken kameralar Maskeli Adam'ın az önce olduğu yöne çevrildiğinde orayı çoktan terk ettiğini görüyoruz.

@LeonardoAraujo: Kane?

Buğra Gür: Cüsseler pek uymuyor gibi. Ama yine de tahminin için sağol dostum!

@BeckyFan: Ember Moon.

Buğra Gür: Neden olmasın? Onu zaten hiç gözüm tutmuyordu. Kim olursa olsun umarım bu adamı bir an önce yatıştırırlar çünkü arka alanda eli kolu tutan insan bırakmayacak gibi. #MaskeliKim hashtaginden yanıtlarınızı beklemeye devam ediyorum.

#MaskeliKim

Arka alandayız. Cody'i yürürken görüyoruz. Bu sırada oraya Renee Young geliyor. Konuşmaya başlıyor.

Renee Young: Pardon Cody, bir dakikan var mı acaba?

Cody: Renee'cim, senin için bir dakikadan fazla zamanım var.

Renee Young: Teşekkür ederim Cody, şimdi izninle sorularıma geçiyorum. Global Insanity Series turnuvasındasın ve kazanırsan Wrestle Kingdom ana olayında yer almaya hak kazanacaksın. Ne düşünüyorsun bu konu hakkında?

Cody: Aslında Renee, fazla söze gerek yok. Büyük ihtimal turnuvada olupta bu soruyu sorduğun çoğu güreşçi kazanacakları hakkında deli saçması şeyler söylüyorlardır. Bense bunu yapmayacağım. Ben sizi zamanın akıntısına bırakacağım. Gün geçtikçe göreceksiniz ki geriye bu bahsettiğim kişilerden hiçbiri kalmayacak ve gerçek yavaş yavaş açığa çıkacak. Cody bunları biliyor çünkü bu konularda tecrübeli.

Cody konuşmaya devam ediyor.

Cody: Bu turnuvada tek bir gerçek var ve o gerçek de canınızı çok acıtacak. Tıpkı daha önce acıttıkları gibi. O isimlerin üstünde ve o turnuvanın zirvesinde tek bir kişi bayrak tutacak. O bayrağı da Cody Rhodes tutacak.

Cody: O bayrağı da Wrestle Kingdom ana olayına doğru taşıyacak.

Cody bu sözleri söyledikten sonra oradan ayrılıyor ve kameralarımız kapanıyor.

Tekrar TLC'deyiz. Jay White projesinin son rötuşlarını yaparken etrafında pek fazla kişi kalmamış gibi görünüyor. Ona yardım eden son kişi de White'ın yaptığı pastaya midesi bulanmış gibi bir bakış attıktan sonra ayrılıyor. Buddy Valastro ellerini ovuşturarak tekrardan kadraja giriyor.

Buddy Valastro: Pekala, süre tamam. Herkes nerede bu arada?

White gülümseyerek omuz silkiyor.

Buddy Valastro: Haytalar yine erken paydos yaptı sanırım ha? Şimdi seyircilerimize minik bir hatırlatma. Cake Boss olarak tek işimiz sosyete çiftlerine düğün pastası hazırlamak değil. Bizler, sosyal sorumluluk projelerine daha çok önem veriyoruz. Özellikle yetimhanelerde, huzurevlerinde ve çocuk hastanelerinde, hayatlarında biraz daha güneş ışığı için bekleyen binlerce insan var. Ve bugünkü bölümümüzde, Bakin' with Celebrities'te konuk pastacımız olan Jay White'la beraber lösemili çocuklara umut olabilecek bir pasta hazırladık. Şimdi, minik bir teftiş yapalım.

Buddy, pastasına yaklaşırken Jay sabit bir keyfiyetle kameraya bakıyor.

Buddy Valastro: Frambuaz, öyle mi? Ve ek olarak biraz milföy hamuru da kullandın sanırım. Ve bu..

Buddy pastaya bakakalıyor. Ardından White'a dönüyor.

Valastro engel olamadan White pasta arabasını kameraya çeviriyor. Sümük yeşili bir taş ev şeklinde yapılan pasta. En tepesinde, kendi kanser maskesiyle kendini asmış olan küçük bir kız çocuğunun tasviri var.

Jay White: Unutmayın, eğer acı kaldırabileceğinizden fazlaysa bazen ölüm de bir kurtuluştur.

White'ın yüzünde, soğuk gözlerine yansımayan bir gülümseme var.

Buddy Valastro: Yayını kesin.

Bunlar Chuck Taylor ve Trent Beretta, bunlar Best Friends! Arenada muazzam bir haykırış söz konusu. Chuck ringe doğru heyecanla giderken Trent'in yanında olmadığını fark ediyor. Chuck arkasına dönndüğünde, Trent'in rampadan inerken gözüne kestirdiği hatun kişinin yanına yanaştığını ve ondan numarasını almaya çalıştığını fark ediyor. Geri dönüp Trent'in koluna giriyor ve birlikte hiçbir şey olmamış gibi ringe yürüyorlar.

Dünya üzerindeki en iyi arkadaşların hemen ardından sahnede GWA Takımlar Şampiyonu olan Nexus ekibini temsil etmek amacı ile Adam Cole ve John Cena gözüküyor. Taraftarlar tarafından yuhalamalarla dengelenmiş bir destek görüyorlar. Bunu çok umursamayan ikili ağır adımlarla omuzlarında tuttukları kemerleri ile ringe doğru yol alıyorlar.

2 takımda yerlerini alıp kimlerin içeride olacağına karar verince hakeme hazır olduklarını ilettiler ve maç başladı.

Non Title Match
Best Friends vs Nexus

Trent ve Adam Cole içeride başlıyor. İki isim birbirlerine yaklaşıyor ve Collar and elbow tie up'a başlıyorlar. Trent gücünü kullanarak pozisyonu Waistlock bağlıyor. Çok geçmeden Adam Cole Trent'in kulağına bir dirsek geçiriyor ve Arm Wringer bağlıyor. Trent başta acı ile bağırsa dahi wringer bağlanma yönünün tam tersine bir eksen hareketi yapıyor ve hemen ardından Adam Cole'a Front Headlock bağlıyor. Adam Cole kaçacak yer bulamıyor. Trent avantajının yerinde olduğunu fark edince Adam Cole'u kendi köşesine doğru çekiştirmek istiyor ancak Adan Cole'dan Northen Lights Suplex!!!? Adam Cole kendinen büyük olan bu adamın ayaklarını yerden kesmesine rağmen pozisyonu gerçekleştiremiyor. Trent bu pozisyondan kendisine fayda gelmediğini anlayınca Adam Cole'un sırtına Tomahawk Chop vuruyor ve Adam Cole dizlerinin üzerine düşüyor. Trent, Adam Cole'u ayağa kaldırıyor ve arm wringer bağlayıp kendi köşesine doğru gelip Tag veriyor. Trent Arm wringeri bozmadan beklerken Chucky T köşeye çıkıyor ve Adam Cole'un koluna Foot Stomp!!!! Adam Cole acı ile bağırıyor. Chucky T bu hareketinin ardından tuş deniyor. 1... Kickout!

Chucky T buna şaşırmamış olacak ki hemen rakibini ayağa kaldırıyor ve The Deal deniyor ancak son anda Adam Cole, Chucky T'nin arkasına düşüyor ve school boy roll up: 1... Kickout! İki isimde birlikte kalkıyor. Adam Cole Forearm Smash deniyor ancak Chucky T önce davranıyor ve bir step-up enzuigiri vuruyor. Cole sersemliyor. Şimdi Chucky iplerden sekiyor ve bir de running big boot vuruyor Adam Cole'a. Cole kendini yerde buluyor bu hareketin ardından. Chuck T şimdi tuşa gidiyor 1...2... ancak Adam Cole bir anda onu crucifix pin'e alıyor 1...2... fakat Chucky kurtuluyor. Şimdi aynı anda ayağa kalkıyorlar. Chucky T bir anda bir dropkick vuruyor. Cole bu dropkick darbesinin verdiği ivmeyle geriliyor ve kendi köşesine kadar geliyor. John Cena da bunun üzerine bir anda tag'i alıyor! Cena fırsattan istifade yapıyor! Chucky'den büyük hata!

Buğra Gür: Of be Chucky, of be oğlum! Ne yapıyorsun sen ya? #MaskeliKim Messi Lallana, adamsın bunu diyen gece gece güldürdün beni de.

John Cena hemen içeri giriyor. Bu sırada Chucky T koşa koşa Trent Beretta'ya tag vermeye gidiyor. Ancak Cena onu attire'ından bir anda yakalıyor. Geriye çekiyor, kavrıyor ve Blue Thunder Bomb! Blue Thunder Bomb geldi John Cena'dan! Şimdi tuşa gidiyor 1...2... ancak Chucky tuşu atmayı başarıyor. Cena, Chucky T'yi yerden kaldırıyor ve bodyslam ile Beretta'nın köşesine doğru fırlatıyor! John Cena, Chucky'yi Beretta'nın köşesine fırlattı!

Buğra Gür: İlginç hareket.

Buğra Gür: Bu arada #MaskeliKim sorusuna benim yanıtım Pentagon Jr, hoş geldin GWA'ya.

Cena yaptığı bu hareketin ardından Trent Beretta'ya meydan okur gibi bakıyor. Beretta'ya 'gel gel' gibisinden bir hareker yapıyor. Tren Beretta şaşırmış bir biçimde John Cena'ya bakarken Chucky T tag vermek için uzanıyor ve Beretta tag'i alıyor! Trent Beretta ringde. Trent Beretta ringe girdiği hızla Cena'nın üzerine doğru yürüyor! John Cena da ona doğru yürüyor ve forearm darbeleri vurmaya başlıyorlar direkt. Ard arda birbirlerine forearm darbeleri vuruyorlar. Bi' Beretta bi' Cena, bi' Trent Beretta bi' John Cena diye sıra sıra birbirlerine vuruyorlar. Şimdi Cena iplerden sekiyor ve hızla zıplayarak bir omuz darbesi vuruyor. Beretta bu hareketin ardından yere seriliyor. John Cena bir kez daha iplerden sekiyor şimdi. Fakat Trent Beretta hemen ayaklanıyor. Cena kendisine doğru gelirken bir anda üstüne çıkıyor ve standing frankenstein! Standing frankenstein geldi Beretta'dan! Şimdi hemen tuşa gidiyor schoolboy pin'e alarak 1...2... ancak John Cena son anda kurtuluyor! Şimdi aynı anda ayaklanıyorlar. Cena bir clothesline vurmak istiyor ancak Trent Beretta eğiliyor ve kolunun altından geçiyor. John Cena bu sırada ona doğru dönüyor! Beretta iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD MOONSAULT GELDİ! Springboard moonsault geldi Trent Beretta'dan! Şimdi bir kez daha tuşa gidiyor 1...2...

Buğra Gür: Lan maske diyoruz, cüce bir şey diyoruz adam hala Kane mantıklı demiş ya. UNDERTAKER BENCE DE.

Buğra Gür: Yalnız bir anda Kalisto çok mantıklı geldi he, fikrim değişti bence kesin Kalisto.

Ancak son anda Adam Cole yetişiyor ve Beretta'ya bir superkick vurarak tuşu bozuyor. Trent Beretta acıyla ensesini tutarken Chucky T iplerden sıçrıyor ve springboard dropkick! Springboard dropkick geldi Chucky'den! Cole darbenin verdiği ivmeyle tökezleye tökezleye geriliyor ve ring dışına çıkıyor. Chucky bir kip up yapıyor! Seyircilerin desteğini arkasına alıyor. Bu sırada John Cena ring dışına çıkıyor. Bunu gören Chucky T seyircilerden hype'ı alarak iplerden sekiyor ve Cena'ya somersault suicide dive! Somersault suicide dive geldi Chucky'den! John Cena bu hareketten sonra sırtını köşeye çarpıyor! Fakat Chucky T hemen onu ensesinden tutuyor ve ringe fırlatıyor. Cena ringe giriyor tekrardan. Beretta girer girmez snap ddt vuruyor! Hemen ardından tuşa gidiyor bir kez daha!

Buğra Gür: Moruk böyle maç maç bitmez ki.

Buğra Gür: Ne yaşıyorsun diyenleri görüyorum, olum hayırdır lan? Sövdürtmeyin kendinize, s*kerler böyle işi tahmin yürütüyoruz.

Hakem sayıyor 1...2...

BU SIRADA CHUCKY DE TRENT BERETTA'NIN ÜSTÜNE BİNİYOR! İKİLİ JOHN CENA'NIN ÜSTÜNDEYKEN HAKEM SAYIYOR VE 3!

Kazanan: Best Friends

BEST FRIENDS KAZANIYOR! İKİLİ ŞAMPİYONLARI TUŞ EDİYOR! Cena sonradan tuşu atmaya çalışsa da bu bir işe yaramıyor! Chucky T ve Beretta ringden çıkıyor hemen! İkili ring dışında sevinç gösterileri yapıyor! Çılgınlar gibi seviniyorlar birbirlerine sarılarak! Bu sırada Adam Cole da ringe girip hakeme itiraz ediyor. Kameralarımız bu görüntülerle kapanıyor.

WE ARE ONE!

Wade Barrett, Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu omuzunda duracak şekilde memnuniyetsiz bir biçimde ringe doğru ilerliyor. Barrett hem maça çıkacak olmasından, hem de takım arkadaşlarının kaybetmesinden dolayı yüzü asık bir biçimde ringe giriyor ve rakibini bekliyor.

Pumped to Win! Ace Austin ringe doğru ilerliyor Barrett ellerini beline koymuş bir biçimde onu süzerken. Ace iskambil kartlarını açıyor tek eliyle ve ardından hepsini deste biçimine tekrar döndürüp bir hamleyle ilerlemeye devam ediyor ringe doğru.

İki isim de yüzleşiyorlar. Hakem ise ikili hazır olduğunda zili çaldırıp maçı başlatıyor.

Wade Barrett © vs. Ace Austin
World Heavyweight Championship Match

Ace gülerek iskambil kartlarını ortaya doğru açıp fırlatıyor ringin dışına doğru. Barrett ona doğru bakıyor ve o da gülümsemeye başlıyor. Hızla bir Reverse Elbow yapıştırıyor Ace ukala surat ifadelerinde bulunurken. Ace ise Barrett’ın ensesine Enzugiri vurarak karşılık veriyor ve bir tekme sallıyor ancak Barret sıyrılıyor. Ace’in karnına bir tekme atıyor ve Snap Suplex vurup onu iplerin arasına sokuyor. Multiple Knee Lifts yapıyor. Ace ardı arkası kesilmeyen diz darbelerinden bacaklarını yukarı atıp kafasını iplerin ardından çıkararak yaptığı backflip sonrası üstünde bulunduğu ring köşesinde vurduğu Hanging Soccer Kick sonrası kurtuluyor. Hızla köşeye çıkıp bir Diving Blockbuster yapıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Barrett 2 olduğu gibi atıyor tuşu. Ace, Barrett’ı köşeye yaslıyor ve Barrett doğrulmaya çalışıyor hızla. Ace bunun üzerine Barrett’ın yanındaki iplerden gerilemesine sıçrayıp kafasını kavramak için o pozisyona getirdiği koluyla Barrett’ın kafası buluşacak şekilde atlıyor ve Springboard Spike DDT vuruyor sertçe. Barrett iplerin yakınında olması avantajıyla hızla ring dışına sürüklüyor kendini ve Ace hızla ayaklanıp iplerden bile sekmeden ikinci ve üçüncü iplerin arasından ayaklanmaya çalışan Barrett’a şöyle bir göz attıktan sonra Tope Con Hilo yapıyor. Barrett’ı ringe sokuyor ve kendisi de bariyerlere yaslanıp birkaç saniyeliğine dinleniyor. Hızla ringe giriyor Barret kalçasının üstünde doğrulmaya çalışırken ve vücudunu kaldıran Barrett’a bir Shoot Kick sallıyor ancak Barrett eğiliyor. Ace etrafında bir tur atıyor ve bacağı tekrar Barrett ile kavuşacakken Barrett bacağını eliyle kavrayıp bir Dragon Screw yapıyor. Barrett, Ace’in bacağını bırakmıyor ve Leg DDT vurup ayaklandığı gibi de aynı bacağa bir Stomp darbesi vuruyor. Ace kafasını kaldırmaya çalışsa da Barrett onu kendine çekiyor ve ringin ortasında bir Snap DDT vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Ace tuşu atmayı başarıyor ve Barrett da hızla ayaklanıyor. Barrett hızla Ace’i kaldırıyor ve önce bir Spinebuster, sonra da Sidewalk Slam vurup Ace’i Schoolboy pozisyonuna getirerek tekrardan tuş deniyor. 1... 2... Ace bu tuşu da atıyor. Barrett bir kez daha ayaklanıyor ve Ace’i tekrar kaldırıp Pendolum Backbreaker vurmak için kavrıyor, Ace bir backflip ile arkaya inip Inverted DDT vurmayı başarıyor. Hızla köşeye doğru çıkıyor Barrett sırtüstü yatarken ve bir Corner Slingshot Body Splash yapıp tuş deniyor. 1... 2... Barrett da bu tuşu atarak karşılık veriyor. Ace hızla doğruluyor ve iki dizi üstünde kendine gelmeye çalışan Barrett’ın önce karnına bir Running Knee Strike, sonra da tam kafasına Roundhouse Kick vuruyor. Barrett hala yere serilmeyince Ace, Roundhouse Kick sonrası bir tur daha dönüyor etrafında ve Spin Back Kick’i Barrett’ın suratına yapıştıracakken Barrett kafasını eğerek sıyrılıyor tekmeden. Hızla Ace’i roll-up'a çekiyor. 1... 2... Ace tuşu atıyor ve kendini ayakları üstüne atan Barrett’a bir Jumping Neckbreaker vurarak onu tekrar yere seriyor. Köşeye çıkıyor ve Barrett’ın ayaklanmasını bekliyor. Barrett sersemlemiş bir biçimde ayaklanıyor, sendeliyor ama bu Ace’in hedefi tam 12’den vurmasına engel olmuyor. Ace çok sağlam bir Missile Dropkick ile Barrett’ı yere sermeyi başarıyor. Barrett kafasının üstünde bir geri takla atıp ayaklanır gibi oluyor ve Ace ona gülümsüyor. Barrett ona sadece öyle bakıyor kendine gelmeye çalışırken ve Ace’ten hamle gecikmiyor, çok sert bir Superkick vuruyor Barrett’a. Barrett öylece yere seriliyor ve Ace ringin ortasında taunt atıyor. Barrett’ı bir kez daha kalkması için bekliyor. Barrett ayaklanıyor ancak Ace’ten maç boyu yediği darbeler sonucu pek bir şey yapacak gibi durmuyor. Ace iplere gidiyor ve Springboard Enzugiri’yi Barrett’ın çenesine oturtup tuşa gidiyor. 1... 2...

Barrett atmayı başarıyor. Ace sonlara doğru ciddi bir üstünlük sağlarken Barrett ne yapacağını şaşırmış durumda. Ace, Barrett’ı çenesinden tutarak kaldırıyor ancak Barrett onu ittiriyor. Ace iplere doğru yaslıyor kendini iyice ve hız kazanıp Barrett’a koşsa da Spinning Knee Strike yiyor. Barrett üstünlüğü iyice eline almak için önce Tilt-A-Whirl Backbreaker, sonra Pendulum Backbreaker vuruyor ve Ace’i avuçlarından bırakmayıp Butterfly Suplex vurarak yere sermeyi başarıyor onu. Barrett tuşa gitmek yerine Ace’in kafasını öbür koluyla da kavrayıp bir Swinging Neckbreaker vuruyor ve iki bacağını da kendine çekerek tuşa gidiyor. 1... 2... Ace bu tuşu da atıyor. Barrett tuşa gittiği pozisyondan Ace’i kendine doğru çevirerek kaldırıyor ve Deadlift Powerbomb vuruyor sağlam bir güç gösterisi yaparak. Barrett, Ace’i bir kez daha kaldıracakken Ace sıyrılıp düşerken Dropsault vuruyor ve ayaklarının da üstüne inmeyi başarıyor. Barrett sersemlemişken Ace ona doğru koşuyor, Barrett ise sertçe bir Big Boot vurarak onu yere seriyor. Hızla köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop yapıyor. Ace o pozisyondan Barrett’ı zorlanarak da olsa Crucifix Pin’e çekiyor. 1... 2... Barrett tuşu atıp bir geri taklayla ağır ağır ayaklanırken Ace de kendini göstermeye çalışıyor fakat Barrett hızlı davranan oluyor ve bir Slingshot Backbreaker Drop vurup ardından da Pumphandle Driver vuruyor. Ace’i bir kez daha kaldırıyor fakat çok sert bir Spin Back Kick vuruyor Ace! Hızla iplerin ardından ringin köşesine sıçrıyor ve Springboard pozisyonunda atlıyor Barrett’a ancak Barrett sıyrılıyor. Ace hızla ileriye doğru bir takla atarken Barrett direkt ona doğru koşuyor ve döndüğü gibi BULLHAMMER! Ace sersemliyor, Barrett’dan bir de Winds of Change geliyor ve Fireman’s Carry’e alıyor Ace’i. WASTELAND! Ace’in içinden geçiyor Barrett. Hızla tuşa gidiyor. 1... 2...

Rope Break! Ace’in ayağı iplerde. Barrett sinirle ayaklanıyor ve az önce yapmadığını bırakmadığı Ace’in karşısında pozisyon alıyor. Barrett köşeye doğru gidip kolunu ağır ağır sallıyor. Ace çaresizce ayağa kalkıyor ve Rolling Bullhammer deniyor Barrett! Barrett, Ace’in işini bitirmek için az önce yaptıklarının dahasını da ortaya koyuyor ve etrafında dönüyor, Barrett yarım tur döndüğünde Ace’ten bir Inverted Frankensteiner geliyor! Barrett neye uğradığını şaşırmış bir biçimdeyken Ace geriliyor ve Dreamcast vuruyor! Barrett olduğu yerde tökezlerken Ace geri geri gidiyor ve bir Rolling Elbow geçiriyor Barrett’a. Ace, Barrett’a kendi silahından tattırıyor tam anlamıyla. Şimdi etrafında dönüyor fakat Ace yarım tur döndüğünde bu sefer Barrett onu hazırlıksız yakalıyor, Wheelbarrow pozisyonuna alıyor. VE ACE WHEELBARROW POZİSYONUNDAN ACE CRUSHER’I OTURTUYOR! TUŞA GİDİYOR ACE! 1... 2... 3! ACE YENİ DÜNYA AĞIRSİKLET ŞAMPİYONU!

Değil! The Miz son saniyede Ace’in hayallerini suya düşürüyor. Ringe dalaşıyor ve sırtına defalarca Stomp darbeleri vuruyor öfkeyle.

DQ ile Kazanan: Ace Austin

Hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Wade Barrett

The Miz: N’aber Ace?! Benden kurtulduğunu sanıp 1 saniye sonra ömrün boyunca unutamayacağın bir anıyı tatmak üzereyken hayallerini suya düşürmüş olmam iyi hissettiriyor mu? Barrett, bu gecelik o kemeri hala elinde bulundurduğuna sevinme çünkü bu adam önce yanında yatan herifi yolumun dışına atıp sonra da onu elinden alacağım. O kemeri kaybetme ihtimali stresini üstünden at çünkü bu adam o günün habercisi, kalan günlerini iyi geçir benim için. Olur mu?

Miz, mikrofonu Ace'in suratına fırlatıp Barrett'a tekmeyi basıyor ve taunt'unu atıyor.

Buğra Gür: LAN ŞOV BİTTİ. AN*INI S*KEYİM, or*spu çocuğu Maskeli kim? Tahmin yaptık, t*şşak konusu olduk. Neredesin lan?

Kameralar apar topar arka alana dönüyor, Maskeli'nin bu sefer Scott Steiner'e saldırıda bulunduğunu görüyoruz! Scott Steiner öksürüğünde boğulmak üzereyken Maskeli sıkıştırdığı duvarda ona yumruklarını savurmaktan vazgeçmiyor. Bu sırada görevliler olay yerine koşuyor ve Steiner'ı kurtarmaya çalışıyor ama Maskeli adama karşı gelemiyorlar. Steiner çok kötü durumdayken kameralar bornozuyla ve elinde bir viskiyle odasından çıkan ismi gösteriyor.

????: Ne oldu oğlum? O memeleriyle meşhur kevaşe sevgilin artık beğenmiyor mu suratını?

Bu Joey Janela. Maskeli, Steiner'ı bırakıyor ve ona doğru dönüyor.

Joey Janela: Seni yine istemiyor olmalı ha? Ama iyisin böyle, gerçekten. Maske sana ayrı bir hava katmış.

Maskelinin sinirli bir şekilde soluduğunu görüyoruz ve Janela sırıtarak cümlesini bitiren kelimeyi söylüyor.

Joey Janela: Cabron.

Maskeli sinirli bir şekilde Janela'nın üzerine koşuyor ve ona saldırmaya başlıyor. Janela ise karşılık vermeyi ihmal etmiyor ve deli gibi dövüşüyorlar! Yumruklar ve tekmelerden göz gözü görmüyor desek yeridir. Maskeli bu kavgadan üstün çıkıyor ve bitik haldeki Janela'yı bir tuvaletin klozetine getiriyor. Maskeli söze atılıyor.

Négro: Burayı hatırlıyor olmalısın. Hatırlamıyorsan acele etme, hatırlaman için sana yardımcı olayım Janela.

Maskeli, Janela'nın kafasını klozete iyice bastırıyor. Ardından kenardan bir poşet bulup kafasına geçiriyor ve iyice sıkıyor. Janela kahkaha atarak söze atılıyor.

Joey Janela: Hatırlıyorum! Ama o maskenin ardındaki oro*pu evladını da gayet iyi hatırladığıma emin olabilirsin cabrom!

Janela nefes nefeseyken bile hala maskeli adama karşı direniyor.

Joey Janela: Or*spu çocuğu Hunico, herkesi kandırabilirsin ama beni asla. Bu sensin!

Négro: Bu maskenin ardında o bahsettiğin şeyden çok daha fazlası var. Ödemeniz gereken bedeller, kırdığınız kalpler, sizi sevenlere ve değer verenlere yaptığınız yanlışlar... Hepsi için tarafımdan lanetlendiniz ve benim yaptığım şey maskenin size verdiği cezaları ödetmek olacak. Bugün olanlar sadece bir başlangıçtı. Acımasızlık Joey, kalpte bırakılan derin yaraların en büyük sonucudur. Acımasızlık felaket doğurur. Felaket ise herkes için vardır ve sizi ona doğru sürükleyecek olan benim.

Joey Janela'nın nefesinin iyice sıkıştığını görüyoruz poşetin içinde, Négro kafasını iyice bastırdıktan sonra tekrar söze atılıyor.

Négro: Yaptığınız hataların bir gün hiç bedelini ödemeyecek gibi yaşadınız, ama artık o gün geldi. O çok sevdiğin bisikletli haydutla olan hikayenin artık sonuna geldik Joey.

Négro, Janela'nın kafasını klozetten çıkartıyor ve ona elindeki muştasıyla çok sert bir yumruk geçiriyor. Janela'nın suratının çok kötü durumda olduğunu görüyoruz. Négro tuvaletin kapısını açıyor ve Janela'ya son bir kez bakıp oradan ayrılıyor. Négro oradan uzaklaştığında kameralar arka alanda parçalanmış bir bisiklete odaklanmışken bizde şovun sonuna geliyoruz.

Buğra Gür: Hunico çıksın da gülelim diyen, gel buraya gel. Kahin misin lan it, iki saattir kafa yoruyorum aklıma bile gelmedi blockluyorum seni. İyi geceler.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

AFTER CREDIT

Buğra Gür: LAN HERİF SIN CARA'YDI ZATEN DEMİŞ LAN, ÜÇ DAKİKA ÖNCE KANE OLABİLİR DİYORDU ADAM. KAFAYI YİYECEĞİM, İSTİFA ETMEME RAMAK KALDI ÇILDIRTTINIZ BENİ OR*SPULAR.

Buğra Gür telefonuna bakıyor. Uzun bir süre iPhone XS Max'ine bakıyor ve hışımla yere fırlatıyor ve üstünden geçerek ilerlerken kameralar son ve kesin olarak kapanıyor.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 16:47   #2
#97B642
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 605
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 279864
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 279864

Alanda olacağız.
imza

eski rpg: aj styles

hall of fame class of 2018
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 16:50   #3
Kangal Among Man
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1092
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 15946
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin. Ozzie Kendrick Şirketin yüzü artık sensin.
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ozzie Kendrick Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15946

İzliyor olacağım.
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 16:55   #4
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 22730
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22730

Bu sefer şovdayız inşallah.
imza
RPG:

''Planet's Champion''
''Poison Ivy''
''The Eco-Warrior''
''Friend to All Green''
''The World's Toughest Vegan''
''The American Dragon''
''The G.O.A.T''

Bryan Danielson
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 16:58   #5
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1519
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 185714
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 185714

Umarım Rush debut yapar bu şovda. 10 temmuzda neredeyse tüm gün dolu olacağımdan dolayı takip edemem herhalde canlı olarak.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 17:00   #6
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 470
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 109887
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 109887

Ev interneti sonunda açıldı. Takipte olurum yine.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 17:24   #7
Keanu "Jesus" Reeves
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 556
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 32656
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32656

Takip etmeye devam.
imza

RPG: Ace Austin

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 17:27   #8
God Seed
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 189
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 31765
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31765

Takip etmeye çalışırım.
imza

RPG GTW: Hangman Page
International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of the GTW History

RPG GWA: Mark Haskins
First Mr. MITB of the GWA history
World Heavyweight Championship (49 days)
World War III Sole Survivor
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 17:37   #9
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 332
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 19679
Rep Derecesi: Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin. Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19679

Lütfen savaşan şampiyon biz olalım... Yatmaktan gına geldi...
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Mundo
Başarılar: Pasifiğin İlk ve Tek Valisi
GWA Şampiyonu (halen)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2019, 17:42   #10
#Hedef23
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: diagne git artık
Konular: 292
Favori Güreşçisi: Ronaldo Shaqiri
Rep Puanı: 25423
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
619Rey619 619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25423

Takip ederim.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil