GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-09-2018, 17:30   #1
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5163
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143240
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart KUSHIDA vs. Ishii Duyuruldu!

imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2018, 18:21   #2
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2837
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 133292
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Pek ilgi çekici değil. Ishii KUSHIDA'nın üzerinden buldozer gibi geçmeli.
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu