GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-05-2020, 23:14   #1
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4241
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 2445823
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2445823

Standart Sahura Doğru Sohbetler #15 | Styles Clash

Forumumuzun emektar üyelerinden Styles Clash, ramazan sohbetlerinin on beşincisinde sizlerden ona yöneltilen soruları yanıtladı.

Mr.Antonio Cesaro: Dexter Lumis ile dans etmek ister mi?

Dexter Lumis ile dans etmek isterim ama o benimle dans etmek ister mi bilemem. Özgür’ün sorusunu çok kısa bırakmayayım. Lumis hakkında üç beş görüş belirteyim. Lumis’i ilk 2014’te TNA Samuel Shaw olarak izledik ve gerçekten çok karizmatik bir isimdi. Mr. Anderson ile girdiği hikaye de hoştu. Sonradan piyasadan kayboldu dedik ama en sonunda NXT’de boy gösterdi. Umuyorum kariyeri açık olur. Bence sektörün bu tip adamlara büyük ihtiyacı var.

ErDiBiase: Scott Hall'un WWF bünyesinde ana kemer alamamış olması rezaletini nasıl yorumluyor? Güreş tarihinin en komik adamı sence de Kevin Nash mi?

Doğrusunu söylemek gerekirse ben Razor Ramon reyisi WCW’da öyle çok fazla izledim diyemem. Şimdi nWo ne ayak diyeceksin ama nWo zaten bir kült. Müziğini dinlemek bile yetiyor ama tabi önemli anlarının olduğu video izlemiştim. Her neyse WWF için konuşacak olursak Ramon WWF için büyük bir değerdi ve ana kemer seviyesinde bir isimdi ama bu durum bence o kadar üzücü bir durum değil. Zira ICC için Shawn ile girdikleri rekabet ana kemer seviyesindeydi. Belki biraz linç yiyeceğim ama Yokozuna’yı hiç beğenmeyen bir insanım ve WM10’daki ana kemer senaryosundan çok Ramon ile Shawn arasındaki mevzu daha çok hoşuma gitmişti.

Kevin Nash veya Diesel ise bence dönemine göre muhteşem bir yıldız. Badass bir havası var. Hani Doink The Clownların, King Mabel’ların gezindiği şirkette Diesel gibi bir adam büyük nimet. Çünkü şirkette steroid davaları nedeniyle iri yarı adam kalmamıştı. Elde Diesel kalıyor ve Diesel de iyi bir isimdi. Kevin Nash olarak da nWo dönemi kestiği promolar falan hoşuma gidiyor benim. Tabii bu durum onun güreş tarihinin en komik adamı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hehe

Gece: RPG'nin Finn Balor'ı hakkında neler söyler?

Öncelikle devamlı bir oyuncu olması hoş bir detay. GWA ilk kurulduğu günden bu yana aynı karakterle bu güzel. Şampiyonluğu biraz şanssız bir döneme geldi. Belki daha iyisini izleyebilirdik. Ben beğeniyorum promoları vs keyifli. Tabii her şeyden önemlisi kendisi keyif alıyor mu? Umuyorum keyifle Finn Balor’u canlandırıyordur. Bence GWA adına güzel bir değer.

Kuti Mysterio: Memet Bana abimm. Benim hakkımda ne düşünüyor? ECW'da izlediği en iyi maç?

Kuti kardeşim seviliyorsun. Tabii ben böyle benim hakkımda ne düşünüyorsun tarzı soruları pek sevmesem de hadi ufak tefek bir şeyler yazayım. Sevdiğim bir kardeşim. Sadece biraz heyecanlı bu heyecanı yenerse ve biraz daha kontrollü bir yapıda olursa bence bu kendisi adına iyi olur.

ECW’yu ben o kadar çok fazla izlemedim kral ya. WWE ONS şovları sayılıyorsa Mike Awesome vs Tanaka diyebilirim. ONS05’te olması lazım. Old School ECW’ya hakim değilim ne yazık ki.

YUKO: Bu kadar tatlı bir insan olmayı nasıl başarıyor?

Sağ ol Yüksel kardeş. Ama bu tip yorumlar beni mahcup ediyor. Keşke kadınlar da benim hakkımda böyle düşünse. İşin şakası bir yana aslında bazen çekilmez bir insan olabiliyorum. Fakat her zaman orta yolu bulmaya çalışan ve kazan kazan felsefesini benimsemiş bir insanım. Kendimi bir gruba ait hissetmiyorum daha çok ekip insanı olmayı deniyorum. Çevremde bulunan insanlarla temas halinde olmayı onlarla sohbet etmeyi seviyorum. Çok stresli bir işim var. Bazen stresli bir şekilde iş arkadaşlarımdan birisine selam sabah vermeden soru sorunca kendimi çok mahcup hissediyorum ve genellikle önce selam verip en son sorumu soruyorum. Bu bile birçok kapıyı açmaya yetiyor bana. Buradan biraz ileride iş dünyasına atılacak arkadaşlar için de ufak bir öneri olsun. Hem krediniz artıyor hem de yöneticileriniz çekinmeden daha büyük sorumluluklar verebiliyor.

God in a Hat: Benim hakkımda ne düşünüyor?

İşin şakası bir yana umuyorum forumda keyifli vakit geçiriyorsundur kral. Ama şu soramazsın konusunda her sana soru sorana soru sormamanı rica ediyorum.

TalhaKanar: Benim hakkımda ne düşünüyor?

Bu soru bana biraz ironik gibi geldi ama. Kendisini görünce aklıma Puroresu geliyor. Puroresu sever miyim? Evet severim ama tüm sektörün kocaman bir Puroresu olmasını istemem. Kendisi bunu istiyor demiyorum kesinlikle ama gözlemlediğim kadarıyla işin spor eğlencesi kısmından pek haz etmiyor. Misal geçen Dynamite’deki Omega&Hardy vs Jericho&Sammy maçından pek haz etmemesi bende bu izlenimi yarattı. O açıdan bir fikirlerimizin uyuşmadığını düşünüyorum. Bu işi güzel kılan detaylar bu tip maçlar. Seyircisiz şovlarda özellikle güzel gidiyor.

Westron: RPG de JJ hakkında neler söylemek ister? Edge seviyor mu? WWE mi AEW mi? Hangi ülke de yaşamak isterdi?

Jason Jordan’ı ben gerçekte de çok beğenirdim. RPG’de de seviyorum ilk başta “Bir insan neden menajer olmak için Jason Jordan alır?” dedim ama hem kendisinin performansı hem de kendisine verilen rol ile iyi iş çıkarttığını söyleyebilirim. Keşke Victory Road gecesi banlı olmasaydı da heyecanı ortak olsaydı.

Edge’i severim. Ama düz severim demeyeceğim kendisi ile ilgili en beğendiğim olay The Undertaker ile girdikleri feud oldu. Herkes Jeff Hardy vs CM Punk feudunu WHC için zirve görür ama bana göre işin zirvesi The Undertaker vs Edge feududur ve WrestleMania 24’deki maçları çok iyiydi.

AEW Dynamite tabii ki karşim demeyeceğim ciddi yorumlayacak olursam WWE birçok konuda eleştirebilirim ve eski bir indy hayranı olduğum için AEW tarafına daha yakın görünebilirim ama objektif olarak AEW’in kat etmesi gereken çok yol var. WWE’nin bahar temizliği işlerine bir açıdan yarasa da bir yandan da Yücel’in tabiriyle birçok ismin asidi kaçtı. Fakat iyi bir pr ile yine ilgi çekebilirler. Matt Hardy ve Brodie Lee buna çok iyi örnek. Seyircili şovlarla birlikte daha iyi yol alacaklardır. Ve unutulmaması gereken bir husus da WWF savaşı WCW’nin kovduğu isimlerle kazanıştı. Steve Austin, Mick Foley gibi gibi isimlerle.

Bu soruya geçen sene yanıt versem herhalde Birleşik Krallık derdim ama şimdi Hollanda diyorum nedense. Ben biraz hareket adamıyım her ne kadar kalabalıktan haz etmesem de alkol falan severim ve Hollanda bu açıdan güzel bir yer. Ayrıca Dünya Kupaları’nda da Hollanda’yı destekliyorum genelde. Ki Schengen bölgesi hani yine gitmek istersen Fransa, İtalya, Almanya, Avusturya falan gidersin. Yaşadığım İzmir şehrinden ise memnunum. Bir takım eksiklikler mevcut ama şu korona sürecinde gördük ki iyi aslında belediyemiz (bilhassa Bornova belediyesi) iyi iş çıkarttı ve bence çıkartmaya devam ediyor. Bunun dışında milli piyangoyu kazanıp Kıbrıs’ta yaşamak gibi bir fikrim de vardı Kıbrıs’ı da severiz.

Paranoyak: Forumda favori yılı hangisi? Eski üyeleri özlüyor mu? Saç ektirmeyi düşünüyor mu?

Öncelikle çok güzel sorular kendisine teşekkür etmek istiyorum. Tüm samimiyetimle 2020 yılı yani bu sene diyebilirim. Daha az olay var, daha anlayışlı bir ortam var eskisine göre. Çünkü önceden kim daha kudurtucu gibi bir yarış vardı. RPG oynamaktan keyif alıyorum çok iyi ilerlediğini düşünüyorum. 2017 yılı da özeldir benim için. Deli gibi şov incelediğim ve co-admin olduğum dönem. Son olarak ilkler unutulmaz ilk aktif takıldığım sene 2014 de iyi bir yıldı.

Eski üyeleri elbette özlüyorum ama şunu da fark ediyorum zaman geçse de gerçekten samimiyet kurabildiklerimle bir şekilde ilişki devam ediyor. Örneğin en son iki gün önce Girhan ile sabahın 5-6’sı arası instagramda dm ile profesyonel güreş ve ABD seçimlerini konuştuk. Şu dönemde American Dream, Hijo del Sol ve Richie Sambora’nın olmasını isterdim. Richie Sambora Giray kardeşim ayrı özlendin ya.

Valla ben kel olmaktan memnunum. Saç ektirmek yerine boy uzatmak gibi bir opsiyonum olsaydı ben oyumu ona basardım ama henüz o teknolojiye gelmedik. Gerçi boy takıntım da yok. Züğürt tesellisi gibi gelecek belki ama şu korona döneminde kel olmanın ekmeğini çok iyi yedim. Her hafta veya haftada iki kez jilet ile kafamı 0’a vurdum ve sakallarım uzayınca da makine kullandım. Sabahları kalkınca saç düzeltme derdi yok. Bunlar güzel kazanımlar. Saçım olsun ister miydim. Elbette isterdim ama ben kendimi bu halimde de sevebiliyorum. Saç ektirmek bir de maliyetli iş. Yine de açık kapı bırakayım eğer bir gün dazlak olmaktan sıkılırsam ve köşeyi dönersem eklemeyi düşünürüm ama şu anki halimden aşırı derecede memnunum. İlk başta tereddüt etmiştim ama sonradan alışkanlık oldu.

Memotion76: Haddimi aşmak ve saygısızlık etmek istemem. Ama saçının dökülmesinin sebebi ne? Ayrıca benim hakkımda ne düşünüyor?

Estağfurullah dostum saç dökülmesi aşırı doğal bir durum bunda saygısızca bir durum yok. Şükür bir hastalık veya rahatsızlık nedeniyle dökülmedi tamamen genetik. Hatta saç dökülmesine kafayı taktığım dönem doktora görünmüştüm ama o da aynısını söylemişti.

Güzel bir arkadaşa benziyorsun ama çok yakından tanımadığım için net bir yorum yapamıyorum.

The Sinister Scotsman: Stone Cold ile Hulk Hogan reel dövüşse kim alır? Forumdan ve güreşten en keyif aldığı dönemler hangileri? Keman çalmaya nasıl başladı? + onu çok seviyorum.

Valla çok zor bir soru ya. Bu soruya cevabım Stone Cold hulk Hogan olurdu herhade.

Forumda ne çok keyif aldığım dönemi yukarıda belirttim ama bu soruya da cevabım bu sene ya. 2017 ve 2014 yıllarının yeri ayrı tabii. Güreşten en çok keyif aldığım dönem ise 2012-2014 sonbaharı arası olan dönem. 2012 döneminde Güreşmania’da çok sayıda inceleme ve makale okurdum. Old School sevgisi de oradan geliyor. Bir de WWE’yi belki de mark olarak izlediğim son dönem bu dönem bu dönem olabilir. Evet profesyonel güreşi veya WWE’yi mark olarak izleyince daha keyifli oluyor. Forumda takılmayı çok seviyorum ama doyumsuz bir güreş kitlesi var internette. Bakın internette diyorum forum özelinde değil. Örneğin önce Seth’in Brock’u yenmesini istedik sonra bu gerçekleşti Seth’ten nefret etmeye başladık. Bence biraz sabırlı olmak gerekiyor. 2014’te ROH ve PWG izlemek de büyük keyifti tabii NXT’de var. Şu anki yıldızların ilk hallerini izlemek insanı ayrıcalıklı hissettiriyor. Honarable Mention olarak da 2017 derim. Çok sayıda inceleme yapıyordum ve NJPW kendisini aşmıştı. O kültürü de yakından tanımak iyiydi.

Keman çalma fikri Sherlock Holmes hayranlığımdan geliyor. Biraz ona da özeniyordum. Ama bir türlü almak gibi bir girişimim olmamıştı. Üniversite okuduğum kasabada düşük bütçeli keman kursu açılınca yazıldım oradan geliyor. Ve öğrenmesi gerçekten aşırı zor bir enstrüman.

+ Ben de seni çok seviyorum.

Iron Cannonball: Kendisini Facebook PW gruplarından beri tanıyorum bana farkında olmadan ROH'u tanıtıp bir dönem sevdiren biriydi. Benim hakkımda ne düşünüyor? ROH'un son 3 yılı hakkında ne düşünüyor?

Öncelikle facebook gruplarındaki o dönemleri özlüyorum. Eğer keyif alabileceğin bir şeye öncülük ettiysek nu mutlu bize. Valla ROH’in son 3 senesini hiç takip etme şansım olmadı ama en son Matt Taven falan parlamıştı onun adına sevindim. Kadroya bakınca da çok fazla saçı sakalı birbirine girmiş dövmeli adam var. Bence biraz daha babyface isimler olmalı seyirciyi çekebilecek. Dalton Castle bu konuda diğerlerinden sıyrılıyor.

Seninle ilgili aklımda kalan en büyük anı ise 2016 senesinde Matrak ile olan kavgamda senin nickini Micheal Gabriel’den Michael Gabriel’e çevirmek oldu. Bence o dönem bütün foruma yapmış olduğum en büyük iyilikti. Hani birisi cam siler sen izlersin ya öyle bir rahatlık vermişti.

Caligula: Bana olan aşkını neye borçlu?

Sana aşık olmayalım da taş mı olalım reyiz ya! Yeri geliyor +18 sohbetler yeri geliyor kültür sanat.

Mr.Bean: 60 yaş üstü eski güreşçilerden bir kişiyi seçme hakkı olsa kimin son bir maç yapmasını ister?

Eğer prime dönemine dönecekse Razor Ramon derim. Yani 60 yaşının üstündeki Scott Hall’u 90’lardaki hali ile izleme şansım olacaksa şu an. Aksi takdirde kimseyi istemem. Her şey tadında güzel.

Lord Voldemort: GWA'daki gidişatım hakkında düşünceleri neler ve Scott Hall'ün favori feudu hangisi? Ayrıca izlediği en iyi güreş maçı hangisiydi ve neden? Bunları cevaplarsan eğer izlemediysem izlerim, izlediysem de tekrar izlerim iyi olur.

Ege yani Rage of Breed gibi GüreşTürkiye RPG’sinde tecrübeli bir oyuncu ile feuda girmesi çok iyi başlangıç oldu ki bence feudları ilgi çekici. Ben hem ikilinin promolarını hem de şovdaki aksiyonlarını keyifle takip ediyorum. Victory Road’daki maçları çok iyi bir maçtı ve Liv vs Cody maçı olmasaydı o şovu çalabilirdi.

Scott Hall’u WCW’da pek izleme şansım olmadı aslında. Promolarına, Outsiders dönemlerine ve nWo’daki ilgi çekici olaylarına baktım. Razor Ramon olarak ise zaten tartışmasız Shawn Michaels ile RTWM X feudları. 1-2-3 Kid ile mevzusu yaratıcı ama X-Pac asla bir wonderkid değil gözümde. Profesyonel güreşe en büyük katkısı Bozkurt işaretini kazandırmasıdır.

Tek bir maç söyleyemem ama sıralayalım:

5. WALTER vs Tyler Bate WWE NXT UK TakeOver Cardiff
4. Razor Ramon vs Shawn Michaeles WWF WrestleMania X
3. Bret Hart vs Stone Cold Steve Austin WWF WrestleMania 13
2. Katsuyori Shibata vs Kazuchika Okada NJPW Sakura Genesis 2007

Honarable Mention: Samoa Joe vs Kenta Kobashi ROH Joe vs Kobashi, Kevin Steen vs El Generico ROH Final Battle, The Undertaker vs Mankind WWF King of the Ring 1998

1. Bryan Danielson vs Nigel McGuinness ROH Unified 2006

Lunatic Phenomenal: Son birkaç ayda ciddiyeti ve entelektüelliği bırakmış gibi. Sebebi nedir?

Şu ara evet kendimizi saldık. Ciddiyet konusunda aslında ben bu ciddiyet hususunun çok abartıldığını düşünüyorum ya. Hani benim epik duygularla yanıt verdiğim konular da oldu en ciddi seçildiğim zamanlarda da. Entelektüelliği aslında bırakmadım. Yani yine klasik müzik dinliyorum vs ama tabii konser olmadığı için gidemiyoruz.

The Kings of Wrestler: Ben? Soru bu...

Sen… Cevap bu.

ReQuem: En sevdiği film ve en çok izlemek istediği film nedir?

Bakın en iyi demiyorum en iyi film diyemem de zaten ama Taxi Driver her zaman benim için bambaşka bir yapıt olacak. Onun dışında Milos Forman’ın Amadeus filmini çok beğenirim. En çok izlemek istediğim film ise Willem Dafoe’nun Van Gogh’u canlandırdığı At Eternity's Gate filmi. Filmin IMDb puanı biraz düşük ama Van Gogh için izlenir. Bunun dışında bütün Tarkovsky filmlerini izlemek istiyorum. Ayrıca La Haine filmi var.

King Of Beards: Bo Dallas hakkında ne düşünüyorsun hocam? Eğer o zamanlar NXT'sini izlediysen onun hakkındaki ilk izlenimin neydi?

Bo Dallas’ı ilk herkes gibi Royal Rumble 2013 şovunda izledim ve bence oradaki görünümü iyiydi. NXT Şampiyonu olması kötü bir fikir değildi. O dönem biraz Bo Dallas’ı gömmek popüler diye ben de gömüyordum ve güreşi çok duygusal takip ediyordum. Aslında kendisi IRS’in oğlu keşke biraz daha üzerine gidilseydi ve keşke Dallas da bu süreç de kendisini biraz fizik açısından geliştirseydi. Yani her ne kadar antipatim abartı olsa da Gollum’u andıran bir havası vardı ve evet o dönemi izledim.

Rage Of Breed: Velveteen Dream hakkındaki düşünceleri neler? BAB'ımda en sevdiği hikaye hangisiydi?

İlk gördüğümde ön yargılı yaklaşmıştım ama ilk gördüğüm Velveteen Dream değil Patrick Clark’tı. Bence muazzam bir yetenek kendisini izletebiliyor. Fakat ben artık Raw veya SD’de de izlemek istiyorum kendisini. Aleister Black ile gireceği bir hikaye iki ismi de yukarıya taşır.

Abi işte aradığım soru bu. ROH Invasion’ın olduğu senaryo çok iyiydi.

Randy16: Forumda en çok sevdiğim üyelerden biri. Onunla tanıştığım için çok şanslıyım. Hayat görüşü ve güreş bilgisi dikkatimi çekmiştir her zaman. Ayrıca hemşehriyiz de. Sorularım ise Lex Luger hakkında neler düşünüyor? NWO hamlesi WCW için gerekli miydi yani bu WCW için iyi veya kötü nasıl bir hamleydi ona göre? Son olarak RPG'de Elias ile oynamasaydı kimle oynamak isterdi?

Kasaba 4 4 4 Life!

Lex Luger’ın zamanında tıpkı benim gibi içtiğini düşünüyorum ama biraz fazla kaçırmış gibi dönemin en büyük spoilerını bardaki bir adama fısıldamış. Ciddi anlamda belki bu hadise olmasaydı WWF’de daha etkileyici kariyer yapabilirdi ama bu adamın yuvası WCW ve Bret Hart faktörünü düşünürsek yeni Hogan olamazdı. Belki WM10’u kapatan isim olurdu ama bayrak yine Bret’in elinde olurdu ve yine WCW’ya giderdi.

nWo hamlesi gerekli miydi? Bence muazzam bir hamleydi kim ne derse desin. WWE Network’teki belgesele bakın bir tarafta Outsiders öteki tarafta daha çocuksu karakterler. Ve o dönem internet yaygın değil herkes Hall ve Nash’i WWF güreşçisi sanıyor. Bomba bir hareket. Hulk Hogan için de yenilik lazımdı bence muazzam oldu. Sonrası için ise sonunu düşünen kahraman olmaz diyorum.

Ben Elias’ı 2018 yazında aldım. Bayağı da tutuldu o dönem. Sonra GWA falan iş güç derken kaynadı. Bu arada Dusty Rhodes ve Baron Corbin oldum ama memnun kalmadım. Elias ile yola devam. Ama 90’lar RPG’si olsa herhalde Hulk Hogan-Scott Hall-Steve Austin üçlüsünden birini alırdım.

Aschentef: Aslında WWF batmış ve WCW devam ediyormuş gibi yaşamaya var mısın? Valentina Nappi ile bir gece geçireceksin fakat karşılığında Kuti Mysterio seni çatır çutur yerden yere vura vura... kabul eder misin? RPG Cody'nin bir numaralı kardesi Dustin ileride döner mi? Asker olmadan bir ara inceleme yapalım mı? Beni 3 kelime ile anlatabilir misin?

Bu yaz gerçekleşecek olan Bash At The Beach şovu için şimdiden heyecanlandım. Umuyorum Bischoff yönetimi Florida eyaleti ile anlaşılır da seyircili şov izleriz.

İşin ucunda Valentina Nappi varsa kabul ederim.

Asker dönünce eğer Cody olarak kalırsan neden olmasın.

Bu muazzam olur. Şovu birlikte seçelim.

Kardeş, Brother, Brüder. Üç dil tek kelime.

The Speedrunner: Tüm zamanlar içinde en sevdiğin ve en nefret ettiğin üç güreşçi kimler. Seviliyorsun. Ayrıca ekleyeyim, RPG'ye yeni başlamış biri olarak beni nasıl görüyor? RPG için ne gibi tavsiyeler verir?

En sevdiklerim genelde değişiyor ya ama AJ Styles’a olan hayranlığım hiçbir zaman kaybolmadı. Her zaman kendisini destekledim. Şu aralar Razor Ramon hayranlığ var tabi onu da severim. Honarable Mention olarak Randy Savage ve Ted DiBiase Sr ekleyeyim. Üçüncü isim ise Stone Cold Steve Austin. Öyle çok aşırı nefret ettiğim bir güreşçi yok.

Ben de seni seviyorum güzel kardeşim.

Abi harika ilerliyorsun ya gerçekten ben bayılıyorum. İlk başta Io Shirai görünce dedim keşke daha farklı böyle erkek güreşçi seçse falan ama iyi ki Io olmuş çok keyif alıyorum Io Shirai izlemekten. Tavsiyem ise klasik şov takibi ve düzenli promo ama zaten bunları gerçekleştirdiği için üzerine verebileceğim bir tavsiye yok. Sadece nazar duası okuyabilirim.

Punk City: Kendisine sorular çokça sorulmuş zaten. Kendisi kaliteli bir insan. Selam olsun. Sorum yok. Sevgim ve saygım var. Baya baya.

RESPECT! Kral teşekkürler çok mutlu oldum güzel mesajını okuyunca. Sana da selam olsun.

MarvoloRiddle: Özellikle RPG konusunda hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum?

RPG’den önce acaba avatardaki kız çocuğu kim onu merak ediyorum? RPG hususuna gelirsek sağlam bir CM Punk izletiyor bizlere. Şu çoklu feudda araya kaynayabiliyor bazen ama son Pusula’da Brock ile çıkarttıkları maçta epey parladığını düşünüyorum. Cyber Saturday sonrası tekli bir feudda görmeyi isterim ama sıradaki PPV sanırsam Royal Rumble olacağı için bilemiyorum.

The Vuslat: Bu mekanın en kral adamlarından birisidir kendisi. Koronavirus pandemisi tekrar burada görüşmemize vesile oldu seneler olmuştur herhalde laflamayalı, selam olsun!

Sana da selam olsun KRAL! Valla biraz öyle oldu eskileri özlemişim gerçekten. The Vuslat hocamı da severim, ağırbaşlı, kendi halinde birisi. Bu tip üyeler bence çok kıymetli üyeler.

LeonardoAraujo: Hayat nasıl gidiyor, afiyette mi?

Şükür afiyetteyiz ya. İşteki mesai süresi uzasa da bayram tatili yapacağım için mutluyum. Bunun dışında ufaktan dışarı çıkabildiğimiz için de yine keyifliyim ama tabii yine de ben mayıs ayını da olabildiğince evde geçiriyorum. Umuyorum Leonarda hocam da afiyettedir.
imza

"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

time is out

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:18   #2
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OOOH YEAH!
Konular: 956
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 974760
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 974760

Memet Bana abimm. Cevapları için teşekkür ediyorum.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
12x Onur Kürsüsü
2x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
4 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:25   #3
Night God
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 288
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Finn Balor
Rep Puanı: 58800
Rep Derecesi: Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Gece Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gece Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 58800

Güzel sözleri için, soruma cevap verdiği için, teşekkür ediyorum.
imza

Gece isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:26   #4
QT
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4285
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 1923871
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1923871

La Haine kesinlikle izlemen lazım kral. Güzel bir sohbet olmuş.
imza

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

UltimateOpportunist & ReQuem

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:26   #5
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Eskişehir
Konular: 6239
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1358158
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1358158

Cevap için teşekkür ederim. Hayatında başarılar kral. İkinizin de ellerine sağlık.
imza
YouTube

#rkoouttanowhere

Monday Night Messiah

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:26   #6
#BizGüreşTürkiyeyiz
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 4041
Favori Güreşçisi: Christian
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 408653
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 408653

AJ Styles hakkımda görüşlerinin altına inza atarım. Teşekkür ederiz cevaplar için babuş.
imza
Bu bitmiş öykünün hayalperesti benim. 👻

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:36   #7
Sadece mutsuzum.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 732
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Puanı: 853984
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 853984

Cevapların için teşekkürler reis.
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2020, 23:58   #8
Kayıtlı Kullanıcı
Lord Voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: KKTC
Konular: 17
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Triple H
Rep Puanı: 125929
Rep Derecesi: Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lord Voldemort Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lord Voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lord Voldemort Lord Voldemort isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 125929

Güzel bir röportaj olmuş elinize sağlık. Kendisine de cevaplar için teşekkür ederim. Ayrıca önerdiği maçlardan izlemediklerim var. Özellikle NJPW'den bir maç önermesi iyi oldu çünkü çok kısa bir süre ROH'ı takip etmem dışında WWE ve AEW dışı bir federasyon takip etmedim. Bir göz atacağım müsait zamanımda mutlaka.
imza

By which time I shall be gone, and you shall be dead.

eski nick:berkaykozak
Lord Voldemort isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 00:03   #9
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2974
Favori Güreşçisi: Scott Hall
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 555100
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 555100

Alıntı Lord Voldemort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir röportaj olmuş elinize sağlık. Kendisine de cevaplar için teşekkür ederim. Ayrıca önerdiği maçlardan izlemediklerim var. Özellikle NJPW'den bir maç önermesi iyi oldu çünkü çok kısa bir süre ROH'ı takip etmem dışında WWE ve AEW dışı bir federasyon takip etmedim. Bir göz atacağım müsait zamanımda mutlaka.
Oraya eklemeyi unuttum ama NJPW için bir öneri de Shibata vs Ishii G1 Climax 2013'teki maçları. O maçı özellikle izlemeni rica ediyorum 13-15 dakika sürüyor zaten. İzledikten sonra yorumunu çok merak ediyorum.
imza

don't mess with the bad guy

RPG with Elias

GTW

Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Tag Team with No Way Jose / No Way Order
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 00:07   #10
the most electrifying
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 473
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: The Rock
Rep Puanı: 701001
Rep Derecesi: Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Randy16 Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 701001

Seni seviyorum Memedim. Soruma verdiğin cevabından ötürü de çok teşekkür ederim. Luger hakkında seninle büyük ölçüde aynı fikirdeyim. AEW hakkındaki düşüncelerine de katılıyorum. Bryan Danielson vs Nigel McGuinness maçı benim açımdan da unutulmazlardandır. Seni daha da yakından tanıdım bu röportaj sayesinde.
imza

Randy16 & Flair

RPG: Dwayne 'The Rock' Johnson
Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil