GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-05-2018, 16:24   #1
rojo mawley
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 105
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 2304
Rep Derecesi: King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.King of Swiss IC kemerini kazandın.
Standart Çeviri | Kane Hayatının Promosunu Kesiyor

Kane: Bazıları bunun Armageddon olduğunu söylüyor, bazılarına göre vahiy, ve çoğunluğa göre de bu dünyanın sonu. Kardeşim Undertaker'a göreyse onun dünyasının, varoluşunun sonu Night of Champions'ta olacak. O gün kemerimi kardeşime karşı koruyacağım. Night of Champions tüm hayatımın en parlak dönemini başlatacak. Kardeşimi sonsuzluğa yatıracağım gece olacak. Undertaker, geçen hafta ölümcül günahın bana sık sık uğramasına imrendiğini söyledin. Bu doğru. Ama senin aksine ahlaksızlıklarımın farkındayım. Senin ölümcül günahın seni bir kez daha felakete sürüklerken, benim kıskançlığım beni daha güçlü yapacak. Senin gücünü kıskandım, bu kadar yıl sonra gücün artık bende. Şu an keşke kardeşimin bakışlarını görebilseydim. Beni hiçbir şeyin durduramayacağını kavrayınca oluşan yüz ifadeni görmek isterdim. Undertaker'ın benim gölgem olduğunu kavrayınca oluşan yüz ifadeni. Uzun zamandır "diğer" kardeş olarak anıldım. Şimdi herşey değişti. Sana baktığım zaman abi, tek gördüğüm şey zayıflık. Geçen hafta sana saldırdığımda seni komada bıraktım. Aynısını Summerslam'de yüzünü yere yapıştırdığım zaman da gördüm. Ve geçen Pazartesi senin artık Phenom olmadığını anlayınca da gördüm. Dünya senin her zaman ki gibi aniden ayağa kalkmanı bekledi. Yerde uzanıp öylece kalacağını biliyordum ve öyle de oldu. Abi, tüm gücün bitti artık. O gücün artık bana ait. Destanım tamamlanınca Undertaker diye birisi olmayacak. The Phenom'u herkes Kane'in kardeşi olarak hatırlayacak. Night of Champions'ta benim öfkem altında olacaksın. Yapabileceğin birşey olmayacak. Beni durdurmada güçsüz kalacaksın. Beni duyuyor musun abi? Kimse beni durduramaz! KİMSE! Bize Yıkımın Kardeşleri dendi, Night of Champions'tan sonra Yıkımın Kardeşi olarak hatırlanacaksın.
King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:48   #2
Doctor Of Thuganomics
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 46
Rep Derecesi: CM STYLES NXT'de jobbersın.

Baba döktürmüş resmen mümkünse videoyu da koyabilir misin merak ettim
imza
Bottom Of the line, Cause Stone Cold Said So!

CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:50   #3
#ThankYouDeadman
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 72
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 4910
Rep Derecesi: demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.

Üvey evlat bize karşı sağlam promo kesmişti.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:51   #4
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 219
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 13144
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Şu feudu bir türlü Undertaker'a vermeyip beni sinir etmişlerdi küçükken, hep bir sebeple kaybediyordu Taker. Sonra da Edge yendi Kane'i.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=hZ-xN7ZHHBw

Günler süren saniyeler kalbimin ritimleri bozuk
Kötü haberlerin ben miyim nedeni
Küçük hesaplar peşinde bütün bildiklerim
S... hesaplar peşinde bütün bildiklerim
Sabahın karanlığında cebimden çıkan şu para
Yaklaş gözlerimde yaşam belirtisi ara
İllegal çarelerle gel yanıma
Terk edilmiş köpeklerden özgür değiliz dünyada
O zaman ver şişeyi
Dünyadan hızlı döndün gezegenler kusar seni
Elimde hiç olmayan nedenler var çekil geri
Bak film çekilir gibi bak pimim çekili benim
Kulak ver sen onların sesine
Karamsarlık zannettiğin lanet farkındalık neyse
Döndü ışıklarım kırmızıdan yeşile
Dinle sakın düşme dostum ışıkların peşine

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:53   #5
Banned
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5804
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 77681
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bunu seven bunu da sevdi: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=201735

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:54   #6
#ThankYouDeadman
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 72
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 4910
Rep Derecesi: demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.demonking19 IC kemerini kazandın.

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu feudu bir türlü Undertaker'a vermeyip beni sinir etmişlerdi küçükken, hep bir sebeple kaybediyordu Taker. Sonra da Edge yendi Kane'i.
Efsane Fox TV zamanları. Evde sinirden ağladığımı hatırlıyorum. Birde o sıralar Undertaker için öldü senaryosu çıkmıştı, resmen hayata küsmüştüm.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2018, 21:58   #7
TheHell/Fire/Brimstone
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 9
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 2424
Rep Derecesi: Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.Devil IC kemerini kazandın.

Undertaker'ı sağlam pataklamıştık. Ama yine de arada korkak Heel rolünü oynaması beni bayağı sinir etmişti ama yine de arka arkaya üç kere kazanmamız tabi ki de harikulade.
imza

Extreme Era:
NXT Hardcore Champion
(40 Days)

Feud İncelemelerim
https://guresturkiye.net/forum/showt...highlight=Kane //Kane vs Undertaker WrestleMania XIV Feud İncelemesi
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil