GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-03-2018, 16:59   #1
albiceleste
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3548
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 165972
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | AJ Styles, Lilian Garcia'ya Konuştu

AJ Styles geçenlerde Lilian Garcia'nın podcastinde kariyerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamadan bazı satırbaşlarını çevirmek istedim.

AJ Styles'ın WCW kapandıktan sonra WWE'nin kendisine teklif ettiği gelişim kontratını reddedip TNA'de başlaması:

Cincinnati'ye gitmemi gerektiren bir gelişim kontratım vardı ancak evlenmiştim ve eşim "git" demesine rağmen gitmeyi düşünmedim. Onu annesinin yanında bırakıp gitmenin doğru olduğunu düşünmüyordum. Benim işim onunla ilgilenmekti. Bu yüzden ben de reddettim. Birkaç ay içinde TNA kuruldu ve bunun "gelip geçici başka bir indy" olduğunu düşündüm. Benim için büyük bir anlaşma değildi ancak 6 ay sonra "buradan bir şeyler çıkabilir" dedim ve büyümeye başladı. Büyüdükçe burayı daha da sevdim çünkü burayı ben ve başka birilerinin inşa ettiği bir yer olarak görmeye başladım. Kurmuştuk ve daha iyisini inşa edecektik. Bir zamanlar oldukça muhteşemdi, içinde bulunması muhteşem bir yerdi. Çok eğleniyorduk ve insanların güreşe bakış açısını değiştiriyordu.

TNA'in 2009-2010 döneminde yaşadığı mental çöküntü:

Eğer bir şeyin daha ufak versiyonu olmak istiyorsan, yani WWE-vari bir şey olmayı kast ediyorum, insanlara bir alternatif sunmuyorsun demektir. Eğer WWE izlemek istiyorlarsa zaten gidip orayı izlerler. Senin farklı bir şey sunman gerekir. Ancak önce sıradan dörtgen ringe dönüldü. Bunun büyük bir hata olduğunu düşündüm. Buraya insanların görmek isteyip istemediğinden emin olmadığım birilerini getirdiler çünkü onlar geçmişten TNA'de şu an olan durumuna uyum sağlayabilecek kişilerdi. Şirketin ortaya koyduğu çok fazla iyi şeyler vardı ve Christian ile Angle gibi insanların tüm bunlar ortaya çıkmadan önce gelmesi TNA'i parlatarak daha büyük bir hale getirdi. Burası onlar sayesinde gelişiyordu. Ancak 2009-2010 dönemlerinde şirket kimliğini unuttu ve onları bugünlere kimlerin getirdiğini iplemeyerek birinciliğe oynamaya çalıştı. Sonuç olarak da düşüş başladı.

TNA'den neden ayrıldı:

Her şeye rağmen orayı evim olarak görüyordum ve oraya sadıktım. Ancak bana aileme olması gerektiği gibi bakabilme izni vermezseniz, hele ki bunca yıl yaptıklarımdan sonra, artık bir anlamı kalmaz demektir. Gitmemin en büyük sebebi de bu oldu. Çünkü benden aldığımdan daha azını almamı beklediler. Ben yanlış bir şey yapmadım ve şirketin en iyi elçisi olabilmek için uğraştım. Doğru yaptığıma inandığım çokça şey vardı ancak onlar olaya böyle bakmadı ve terk ettim. Kumarda paramı kendime yatırdım ve gittim.

New Japan'da yeniden doğmak:

New Japan'a gittim ve bilmiyorum yeniden doğmam çılgınca şeylerle mümkün oldu. Anderson, Gallows gibi pek çok müthiş insanla tanıştım ve evet bu Bullet Club sayesinde oldu. New Japan'ı iyi yönde değiştirdiğimize inanıyorum. Bunu sadece ben yaptım demiyorum, hepimiz çok uğraşarak yaptık bunu. Bu biraz da zamanlama meselesiydi ve insanlar eğlendiklerini söylüyorlardı, biz de eğleniyorduk.

WWE'ye debut yapmadan önce neredeyse TNA'e dönmek üzere oluşu:

New Japan'dan ayrılmamın ardından çok süre geçmeden TNA bana geldi ve "eğer geri gelmek istersen sana iyi ödeme yapacağız" dediler. Ben de onlara "yanımda birileri olmadan gelmem, Anderson ve Gallows'a da ihtiyacım var. onların da benimle gelmesini istiyorum" dedim. Sonunda Dixie Carter'ın evinde buluştuk. Hala emin olmadığımız bazı şeyler vardı ve WWE ile de önceden ufak tefek konuşmalarım olmuştu ancak bana geri dönüş yapmamışlardı. Başka planları olduğunu düşündüm. AJ Styles'a ihtiyaçları yoktu. Sonuçta WWE büyük bir yerdi ve anlıyorum. Ben de dünyanın en önemli insanı değildim. Bunu biliyordum. Ancak şans eseri Triple H ve ben iyi bir görüşme yaptık ve ilk konuşmamız yaklaşık 30 dakika falan sürdü. Ben de "işler iyi gidiyor" dedim ve bir hafta içerisinde olay başka bir boyut aldı.

Çeviren notu: aynen bro.

Gallows ve Anderson'ı yanında getirmesi:

Bu biraz komikti. Onlara "dinleyin yanımda iki kişi daha var, Gallows ve Anderson, orada bir grup olarak çalışıyoruz." dedim. Ancak onlar sadece benimle ilgilendiklerini söylediler. Ben de "pekala" diyebildim sadece ancak bir hafta sonra fikir değiştirip hepimizi istediklerini söylediler. Böyle olmasına sevindim çünkü onları da zorlamak istemiyordum. Veya ikisine ümit verip sonradan "üzgünüm beyler siz gelmiyorsunuz" da demek istememiştim. O yüzden benimle gelmelerinden memnun oldum, benim için büyük fark yarattı. Orada oldukça güzel bir grup vardı ve keşke diğerlerini de getirebilseydim. Ancak oradakilerin çoğu fazlasıyla sadıktı ve onları bugüne getiren insanları bırakmak istemiyorlardı. Gallows ve Anderson ise eve dönmeye hazır olanlardı zira Japonya'da çokça zaman harcamışlardı zaten.

imza

#IMPACTwrestling

18 aydır buradayım ve her zaman tek bir şeyi düşündüm. Charles Garvin'in 'bir sonraki seviyeye ulaşabilmek ve gelişmek istiyorsan havuzdaki en iyi adam olmalısın' sözünü düşündüm. Hangi büyük sporu düşünürseniz düşünün bu durum böyle süregelmiştir. Profesyonel boksa bir bakın. Muhammed Ali rakiplerine vurabilmeleri için yüzünü uzatabilecek kadar iyiydi ve gününün en iyi adamıydı. Ancak zaman geldi çattı ve bir başkasının ondan alamayacağı bir şeyi, atletik yeteneğini elinden aldı. Artık meşaleyi bir sonraki adama, daha iyi bir sporcu olan Mike Tyson'a devretmeliydi. Hokeye bakacak olursanız Gordie Howe'u ve kırdığı rekorları görebilirsiniz. Onun da zamanı geldi çattı ve zaman onun elinden atletik yeteneğini aldı. O da meşaleyi genç bir adama, Wayne Gretzky'e devretti. O da tüm rekorları baştan kırdı ve Hokey'i baştan sona değiştirdi. Profesyonel güreşe bakacak olursanız aklıma Bruno Sammartino ve benden önceki daha niceleri geliyor. Ancak Bruno'ya odaklanacak olursak o zamanının en iyisiydi, WWF kemerini 10 yıla yakın tuttu ve ringe çıktığı her ay öfkeyle mücadele etti. O bir gladyatör gibiydi ve ringe çıktığı zaman kemerini tutmak adına her şeyi yaptı. Ancak zaman geldi çattı ve onun da elindeki en iyi şeyi yani atletik yeteneğini aldı. Onun da meşaleyi teslim etmesi gerekiyordu o da Ricky Steamboat'a, hatta Ric Flair'a devretti. Ancak zaman geldi ve onları da yakaladı. 1993 yılı itibariyle bana kalırsa artık meşale sonrakilere devredilmeliydi. Bu spor da diğer sporlardan farklı değil, hayvan krallığındaki diğer hayvanlardan farklı değiliz. Bu işte çıktığınız her gece en iyisini vermeniz gerekir. 1995 yılı geldiğinde Ric Flair'ın artık en iyi olmadığını söyleyebilirim. Hatta uzun süredir bu böyle. Hulk Hogan'ın eğlendiriciden fazlası olmadığını söyleyebilirim. Eğer bu işte hayatta kalmak istiyorsam burada bir şeyler yapmam gerekiyordu tıpkı bu şirketin ismini Eastern Championship Wrestling'den alıp Extreme Championship Wrestling yapışım gibi. Ben tüm sporu değiştirdim. Doink'in suratındaki maskeyi çıkartıp altındaki adamı gösterdim ve makyajını sildim çünkü o eğlenceydi, bu ise güreş. Bruno Sammartino'nun meşalesini, Ricky Steamboat'un hatta Ric Flair'ın bile meşalesini kabul ediyorum.

-"The Franchise" Shane Douglas, 21 Şubat 1995.

Konu The Sinister Scotsman tarafından (13-03-2018 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:02   #2
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 237
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 13376
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.thefunkyhomosapien WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

TNA'in durumunu iyi özetlemiş adam, NJPW'in de tanınmasında rol oynadı.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=hZ-xN7ZHHBw

Günler süren saniyeler kalbimin ritimleri bozuk
Kötü haberlerin ben miyim nedeni
Küçük hesaplar peşinde bütün bildiklerim
S... hesaplar peşinde bütün bildiklerim
Sabahın karanlığında cebimden çıkan şu para
Yaklaş gözlerimde yaşam belirtisi ara
İllegal çarelerle gel yanıma
Terk edilmiş köpeklerden özgür değiliz dünyada
O zaman ver şişeyi
Dünyadan hızlı döndün gezegenler kusar seni
Elimde hiç olmayan nedenler var çekil geri
Bak film çekilir gibi bak pimim çekili benim
Kulak ver sen onların sesine
Karamsarlık zannettiğin lanet farkındalık neyse
Döndü ışıklarım kırmızıdan yeşile
Dinle sakın düşme dostum ışıkların peşine

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:03   #3
TEAM JAPAN
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1916
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 158676
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

TNA, Styles gibi adama biraz haksızlık yapmış fakat, Styles iyi ki WWE bünyesine katılmış. Gerçekten seyir zevkimizi üst noktalarda tutmaya devam etti.
imza
NIPPON ICHIBAN! ASUKA ICHIBAN

prepare for trouble!
make it double!

Windham Lawrence Rotunda & Look! A Wizard

A S U K A L A N D I N!

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day

Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:05   #4
end of heartache
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 972
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 117432
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

AJ bence çok mantıklı bir karar verdi WWE'ye giderek. TNA de biraz ayıp etmiş. Çeviri için teşekkürler, eline sağlık reis.
imza

And the words I spoke left your big heart broken

''We got two words for ya! POST IT! D-GTR-X''- Heartless & Look A Wizard

RPG:

Marty "The Villain" Scurll

Son ve 1x Days of Rising Dünya Ağırsiklet Şampiyonu (10 gün)

Eski ve En Uzun Süreli GTW Next Generation Şampiyonu (35 gün)

Eski nick: Bella's Legacy
#thisismyhouse

Konu Heartless tarafından (13-03-2018 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.
Heartless isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:13   #5
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 736
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 76210
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Dixie yönetiminin çoğu isimle sorunu oldu. AJ Styles da bunlardan nasibini almıştı o zamanlar. TNA'in kuruluş-yükseliş-duraklama döneminde yer almış bir isimdi. Büyük emeği var kralın, ne dese haklı. 2010 döneminde TNA, WWE'ye büyük savaş açmıştı yanılmıyorsam, şovlarının olduğu günü Raw şovunun gerçekleştiği güne çekmişlerdi hatta. WWE de tüm top yıldızlarını Raw'a atmıştı. Randy, Edge, Jericho, Cena, Sheamus, Nexus filan. Dedelerin etkisi hep bunlar.

Yazmayı unutmuşuz. Çeviri için teşekkürler dayım.
imza

God's Gifts

Dream Team

❤ True Love ❤

kalbimi kırma kolumu kır

Haftanın Parlayan Üyesi - 25 Haziran 2017
Haftanın Parlayan Üyesi - 20 Mayıs 2018

Dean Ambrose, Bobby Roode, Charlotte, The Revival, Adam Cole, Paige
James Storm, Jay Lethal, Hangman Page, Austin Aries, Silas Young

Be A Booker | Honor's Wrestling

RPG: Austin Aries
1x International Openweight Championship (105 days)
1x GTW Tag Team Championship (63 days)

Konu The Lone Man tarafından (13-03-2018 Saat 17:27 ) değiştirilmiştir.
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2018, 17:15   #6
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1288
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 49759
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dixie yönetiminin çoğu isimle sorunu oldu. AJ Styles da bunlardan nasibini almıştı o zamanlar. TNA'in kuruluş-yükseliş-duraklama döneminde yer almış bir isimdi. Büyük emeği var kralın, ne dese haklı. 2010 döneminde TNA, WWE'ye büyük savaş açmıştı yanılmıyorsam, şovlarının olduğu günü Raw şovunun gerçekleştiği güne çekmişlerdi hatta. WWE de tüm top yıldızlarını Raw'a atmıştı. Randy, Edge, Jericho, Cena, Sheamus, Nexus filan. Dedelerin etkisi hep bunlar.
En önemli olay, tüm yıldızların RAW'a atılmasından ziyade, IW'nin Pazartesi günü olacağı duyurulduktan sonra, WWE'nin Bret Hart'ı RAW'a duyurmasıydı.

Güzel çeviri olmuş, teşekkürler Yücel reis.
imza

Konu Lunatic Phenomenal tarafından (13-03-2018 Saat 17:25 ) değiştirilmiştir.
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil