GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-08-2014, 02:17   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 89
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22393
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart WWE SuperCard Genel Sohbet Konusu

2K'in mobil cihazlar için çıkardığı bir oyun. Güreşçilerin seviyelere göre dizilmiş kartları mevcut. "Exibition" modunda seviyemize göre rakipler görüyor ve elimizdeki kartlar karşılaşıyor bir nevi. Oyundan resimler daha açıklayıcı olacaktır.

imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 11:49   #2
Co-Admin
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 5435
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 700688
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 700688

Oyunu oynayan forum üyesi var mı?
imza

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

𝖉𝖗𝖚𝖌 𝖋𝖗𝖊𝖊
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 11:51   #3
Kayıtlı Kullanıcı
ComeBackTheRock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 443
Favori Güreşçisi: Andrew Everett
Rep Puanı: 975
Rep Derecesi: ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın. ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.
ComeBackTheRock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ComeBackTheRock ComeBackTheRock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 975

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Oyunu oynayan forum üyesi var mı?
Ben oynuyorum.
imza

#Warriors
ComeBackTheRock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 11:53   #4
Uzman Kullanıcı
Uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dünya
Konular: 63
Favori Güreşçisi: Zack Ryder
Rep Puanı: 1584
Rep Derecesi: Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın. Uzman IC kemerini kazandın.
Uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Uzman Uzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1584

Standart WWE SuperCard Genel Sohbet Konusu

Ben oynarım.
imza
Hıyar ister misin?
Efsane dans...
Uzman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 11:54   #5
Shado(w) of Deathstroke
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Pendik
Konular: 292
Rep Puanı: 1939
Rep Derecesi: Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Sawyer Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1939

1 kere King of the Ring oldum.3-4 tane SR kartım var,bayağı da Rare kartım var.Uncommon ve Common kartları direk diğer kartları kasmak için kullanıyorum zaten.Yanılmıyorsam 3 kere KotR turnuvasına girdim.Birini kazandım,birinde çeyrek finale çıkmama rağmen enerjileri doldurmayı unuttuğum için elendim,diğerinde finallere yükselemedim bile.Yine iyi başarmışım.
imza

I'M GONNA MAKE HIM AN
OFFER HE CAN'T REFUSE

[CENTER]RPG:
Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 11:54   #6
Kayıtlı Kullanıcı
cena_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 98
Rep Puanı: 861
Rep Derecesi: cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın. cena_07 Ana kadroya çağırıldın.
cena_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cena_07 cena_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 861

Ben de oynuyorum.Boyle bi konuyu ben de acmayi dusundum ancak pek ilgi olmaz diye vazgecmistim.Sen acmissin,cok tesekkurler.
imza

кσвяα тι̇мι̇

#Future #Forever #Victorious
#StrongerTogether

Hepsinden azar azar yap,ortaya yap..
cena_07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 14:33   #7
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Ben şu konuya gelen mesajları görünce yeni başladığımı anladım. Rare seviyesindeyken KotR turnuvasına katıldım yarı finalde elendim. Super Rare olunca yine katıldım bu sefer ortalama gidiyor finallere gidemem belki. 2 tane Super Rare kartım var. Del Rio ve McMahon. McMahon'ı tamamen geliştirirsem kolay kolay yenilmeyecek. Karizma konusunda kartlarım sağlam. S.Rare Del Rio , Rare Hogan ve S.Rare Vince McMahon. Hız konusunda sıkıntı oluyor. Hogan ve McMahon bu konuda biraz düşük.
imza

Alt 30-08-2014, 14:43   #8
Best AJ Lee Fan
The Swiss Sensation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 15
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 60
Rep Derecesi: The Swiss Sensation Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
The Swiss Sensation The Swiss Sensation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Buda benden.

imza

The Swiss Sensation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-08-2014, 14:46   #9
Kayıtlı Kullanıcı

Alıntı The Swiss Sensation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buda benden.

Rare Diva çıkmıyor bir türlü. Uncommon Eva Marie çıktı iki kere. Kombin yapıp Pro seviyeye getirdim. Hızı bazı Rare divalardan iyi ama diğer özellikler gerektiği zaman fazla bir şey yapamıyor.
imza

Alt 30-08-2014, 14:48   #10
Best AJ Lee Fan

Konular: 15
Favori Güreşçisi:
Rep Derecesi: The Swiss Sensation Hâlâ Jobbersın Çalışman Gerek.
The Swiss Sensation The Swiss Sensation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Johnkorey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rare Diva çıkmıyor bir türlü. Uncommon Eva Marie çıktı iki kere. Kombin yapıp Pro seviyeye getirdim. Hızı bazı Rare divalardan iyi ama diğer özellikler gerektiği zaman fazla bir şey yapamıyor.
Rare AJ Lee felan çıksa süper olacak ama çıktığı yok. Bende elimdekini geliştirdim. Çıkana kadar bunu kullanıyorum.
imza

The Swiss Sensation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil