GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-05-2019, 23:14   #31
Fatih Sultan Terim
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 280
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 28064
Rep Derecesi: 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. 619Rey619 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
619Rey619 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
619Rey619 619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28064

Çok güzel maçtı, beklentimi aştı ama Cody'nin kıçı gözükmese daha iyiydi.
imza

619Rey619 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 00:19   #32
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3796
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 271760
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 271760

Mükemmel maçtı. Normal bir maç izleriz diyordum ama ne izledik be abi. 4.5'u alın gidin ya. Dustin Rhodes yaşayan bir efsane gerçekten. 50 yaşında hala kendini aşmaya devam ediyor. Maç sonu promosu duygulandırdı beni de çoğu kişi gibi.
imza

rascal
/ˈrɑːsk(ə)l/
noun: rascal; plural noun: rascalz
a person, especially a child or a man, who does things that you disapprove of, but who you still like.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 01:57   #33
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PG Sucks PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5486

Baba siz bize ne izlettiniz böyle ya... Cody'nin en başta HHH'e gönderme yaparak tahtı yıkması, babalarının chanti atılırken bakışmaları, Brandi'nin spear'ı, Dustin'in olağandışı kanaması ve buna rağmen mükemmel dövüşmesi.. Ağzımın suları aktı izlerken. Harikasınız.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 06:32   #34
BEŞİKTAŞK
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir-Manisa
Konular: 415
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 3761
Rep Derecesi: BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın.
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLAZE BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3761

Daha zaten maçtan önceki videoyla bile duygulandık, telif yemeden yapılacak en iyi videolardandı, izlediğim unutulmaz maçlar arasına kesinlikle girdi bu maç, hele sondaki sahnede zor tuttum kendimi. Cody WWE'den ayrılarak belki de hayatının en doğru kararını vermiş, Drew gibi daha güçlü bir şekilde geri dönmesini isterim ancak ben harcandığım yere dönmem aga derse de anlarım.
imza

Başarılar
10. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam El Yazısı Yarışması 1. si
12. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 3. sü
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 3. sü
4. Yaşa Özel El Yazısı Yarışması 2. si
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Tasarım Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması 1. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 2. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Tasarım Yarışması 1. si
17. Etkinlik Haftası: Wrestlemania El Yazısı Yarışması 3. sü
18. Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 3. sü

Yararlı Konular

BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-05-2019, 06:48   #35
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 120
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 90371
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 90371

DDP efsane bir adam!!
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR & TheMonster292

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarıların
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

Kanalımızın Youtube , İnstagram ve Twitter Adresleri
https://m.youtube.com/channel/UCKg7LQZoE2Ph-0XbCectllw

https://www.instagram.com/guresturkiyeoyun

https://mobile.twitter.com/GuresturkiyeO

RPG : Rey Mysterio

Sizleri Savunurken Öleceğiz
LoganJeanTR
Rey Mysterio
Hardy Boyz
Eddie Guerrero
Chris Benoit
Rhea Ripley
WALTER Alemdar
Pete Dunne
Kofi Kingston
Becky Lynch
Seth Rollins
DREW McINTYRE
Braun Strowman
Teddy Long
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2019, 03:54   #36
you are my solskjær
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 398
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 44294
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 44294

Giriş mükemmel, gelişme mükemmel, sonuç mükemmel. Maçın sonunda Dustin'in bu kadar hile hurdayla yenilmesine biraz şaşırdım ama sonrasında gerçekleşenler her şeyi tamamen yerine oturttu. İzlediğim en duygusal maçlardan birisiydi. Bu maçı WWE'nin onlarca kez kullanıp bir kez bile böylesi cümleler kurdurtamadığını düşününce sinirleniyorum ya.

Ek olarak HHH göndermesi, Stardust göndermesi, Cody'nin kıçına kemerle vurması, maçın bir bölümünde aynı move'ları yapmaları.. Baba Rhodes'un gözleri arkada kalmıştı WWE döneminde, şimdi huzur içinde uyu kral.
imza

rpg: darby allin
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil