GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-08-2019, 20:38   #181
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 2693
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 653931
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Kırklareli’ne gittik geldik sene bile atlamışsın yav bu ne hız. Japonların kemerlere ambargo koyması... Şirketimde Animeci istemiyorum bro. Nikki Cross, Rumble galibiyeti için şahane bir seçim. Ember Moon, HC’nin R-Truth’u olmuş bildiğin. Gelecek şov yine alır kemeri.
imza

#jöntürkler

HURT HEAL!

Be a Booker | New Era
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2019, 19:57   #182
gu-lock
collarbone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 744
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 162691
Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
collarbone collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

RAW 31 Ocak 2022: Talk is Mella! Carmella şovu açıyor. Geri dönmenin iyi hissettirdiğini söylüyor. Yakında partneri Bayley'nin de geri döneceğini duyuruyor. Ama bu geceki olay konuğuyla ilgiliymiş: Nikki Cross! GLASGOW CROSS! Royal Rumble Galibi büyük popla ringe geliyor. Carmella büyük zaferi için tebrik ediyor. Nikki teşekkür ediyor. İnanılmaz hissediyormuş. WrestleMania'ya gidecekmiş. Asuka'nın kemeri kazanması hakkında konuşuyor. Kemerimi geri alacağım diyor. WrestleMania çok deli olacak diyerek konuşmasını bitiriyor.

Asuka'nın Talk is Mella'yı izlediğini görüyoruz. Kemerini okşadıktan sonra gülüyor.

Tekli Maç: Mandy Rose vs. Rhea Ripley

Mandy ayaklarıyla iplerden destek alarak maçı kazanıyor. O hemen ringi terk ederken Rhea hakeme patlıyor.

TAKE COVER! Hardcore Şampiyonu ringde. Royal Rumble maçında gerçekleşenleri ve üçüncü kez şampiyon olmasını konuşuyor. Kay Lee Ray'in RAW'a tutunmak için kemeri almaya çalıştığını ama başarılı olamadığını söylüyor. Oradaki kadınların buraya gelmek istediklerini biliyorum ama ben RAW'ı domine ettikten sonra bunu hala isterler mi bilmiyorum diyor. NO REST FOR WICKED! Taynara Conti geliyor! RAW'a gelmek isteyenlerden biri olarak karşındayım diyor. Şimdi senden maç istiyorum, şampiyonluk maçı değil tekli maç! Sana kendimi göstereceğim. Toni kabul ediyor.

Tekli Maç: Toni Storm (c) vs. Taynara Conti

Toni'nin tokat şovunu şok bir roll-up ile bitiriyor Taynara. Toni inanamıyor. Taynara gülerek arka alana gidiyor.

Gelecek haftaya Komorebi'nin büyük kutlaması duyuruluyor.

HIGHER! Kaitlyn karışık tepkilerle ringe geliyor. SummerSlam'den sonra bıraktığımı söyledim ama dün gece geri döndüm diyor. Beni sorguluyorsunuz biliyorum. Ama çok düşündüm. Meydanı kendimden zayıf kadınlara bırakmanın yanlış olduğuna karar verdim. Her zamankinden daha sert olarak döndüm. Karşıma çıkanı üzeceğim deyip ringi terk ediyor.

Tekli Maç: Peyton Royce w/ Billie Kay vs. Ruby Riott

Billie'nin yardımıyla Peyton kazanıyor! Maçtan sonra Ruby Billie'yi tokatlıyor ama Peyton Billie'yi kurtarıyor.

Arka alandayız. Alexa Bliss Sonya Deville'in Royal Rumble'da kendisini elemesini sorguluyor. Hayal kırıklığına uğramış. Sonya proje benim diyerek karşılık veriyor. Royal Rumble'ı kazanmak menajerim olarak sana bir şey kazandırmazdı diyor. Alexa bozuluyor.

SKY'S THE LIMIT! Televizyon Şampiyonu Sasha Banks arenanın desteğiyle ringe geliyor. Dün gece bir kişiyi daha devirdim diyor. Televizyonlarınızın en iyisiyim diyor. Benim şampiyonluk rüyamı sonlandıracak kimse yok diyor. THE CAT'S MEOW! Aliyah ringde! Sasha'yı tebrik ederek konuşmaya başlıyor. SummerSlam'den beri seni takip ediyorum ve önüne çıkan herkesi yendin diyor. Bu yeni bir sene ve daha önce yenmediğin bir rakibe ihtiyacın olduğunu düşündüm diyor. Sasha gülümsüyor. Aliyah'a elini uzatıyor. Aliyah Sasha'nın elini sıkıyor.. Hemen ardından YUMRUK ATIYOR! Sasha kendini ringin dışına atarken Aliyah arenanın reaksiyonunu dinliyor.

Konu collarbone tarafından (22-08-2019 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.
collarbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2019, 20:28   #183
beast incarnate

Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Char olmayınca sarmadı şov... Şaka bir yana Mella sonunda dönmüş piyasaya. Cross umarım bizi bu Japon istilasından kurtarır ya. Taynara kıyak bir sürpriz yapmış, hala Ember’ın pususundan kalkıp kemeri yeniden almasını bekliyorum. Aliyah’ın saldırısı beklenen bir hareketti zaten, ilerleyen şovlarda bu feuda dair yaşanacakları bekliyorum merakla.
imza

#jöntürkler

HURT HEAL!

Be a Booker | New Era
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2019, 22:04   #184
gu-lock

Rep Derecesi: collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. collarbone Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

RAW 7 Şubat 2022: THE CAT'S MEOW! Aliyah geliyor ringe. Geçen hafta Sasha Banks'e attığı yumruk ekrana geliyor. Bu yumruk Sasha'nın saltanatına atıldı diyor ve Elimination Chamber'dan sonra televizyonun yeni yüzü olmak için Sasha'ya meydan okuyor! GOLDEN GODDESS! Mandy Rose geliyor. Aliyah'a sakin ol tatlı şey diyor. Buralarda yenisin, bence bunun tadını çıkar diye ekliyor. İkili atışırken FABULOUS! Carmella geliyor Moonwalk yaparak. Hem Aliyah'a hem Mandy'ye hak verdiğini söylüyor. Biriniz çok yeni, biriniz ise Televizyon Kemeri için çok eskisiniz! Ben ise kemeri yeniden "harika" yapabilirim diyor. SQUARE UP! Sonya Deville ve Alexa Bliss geliyor. Alexa hepsinin çok konuştuğunu söylüyor. Geçen seneki Elimination Chamber'ı hatırlatıyor. Bu sene tekerrür gerçekleşecekmiş çünkü Sasha'nın yenileceği rakibi Sonya olacakmış! SKY'S THE LIMIT! Sonunda Şampiyon geliyor. Önce Alexa'ya cevap veriyor. Yenilmeyeceğim, tıpkı 170 gündür olduğu gibi diyor. Hanginizin rakibim olacağı önemli değil diye ekliyor. OBSESSION! Genel Müdür Mickie James girişte beliriyor. Sasha'nın rakip seçmemesinin onu mutlu ettiğini çünkü kemerini Elimination Chamber'da savunacağını söylüyor! Ringdeki beş kadın rakibin olacak diyor. Sonya ve Alexa birbirlerine bakıyor. James şok sözlerine devam ediyor. Maç üç kişiyle başlayacak ve çemberde 7 kadın olacak diyor. Altıncı rakibin ise.. BRUTALITY! Rhea Ripley girişte James'in yanındaki yerini alıyor. Sasha kemerini omzuna atıp rakiplerine bakıyor.

Tekli Maç: Liv Morgan vs. Taynara Conti

Swinging Sideslam ile kazanıyor Taynara.

Sasha arka alanda Mickie James'in yanına geliyor. Neden 6 rakip diye soruyor. James, senin en iyisi olduğunu biliyorum bunu kanıtlamanı istiyorum diyor.

GLASGOW CROSS! Royal Rumble Galibi ringe geliyor ama konuşmaya başlamadan ışıklar gidip geliyor. AMAZING! Team Baddest ringi sarıyor. Bianca Nikki'ye sallıyor. WrestleMania Main Event'ini kaldıramayacağını söylüyor. Kendisinin Nikki'den daha iyi olduğunu ekliyor. Nikki Bianca'ya yere serip yumruklamaya başlıyor ama Tamina ile Naomi ringe dalıp Nikki'yi durduruyor. Rear View sonrası Superkick yiyen Nikki ringde yatarken, Bianca köşeye çıkıyor. HIGHER! Kaitlyn ringe koşarken Team Baddest hemen tüyüyor. Kaitlyn Nikki'nin durumuna bakıyor. Reklamdan sonra Nikki sağlık görevlileriyle arka alana giderken ringe hakem geliyor.

Tekli Maç: Kaitlyn vs. Bianca Belair w/ Team Baddest

Kaitlyn kazanmaya çok yaklaşınca Team Baddest'in saldırısına uğruyor ve maç sonuçsuz kalıyor.

Hardcore Şampiyonu Toni Storm canlı video ile arenaya bağlanıp önümüzdeki hafta Battle Royal maçında rakibini bulacağını söylüyor.

Tekli Maç: Aliyah vs. Dakota Kai

Total Aliyah-Nation'a pes ediyor Dakota. Aliyah maçtan sonra EC temalı promo kesiyor.

THE FUTURE! KOMOREBI ringde. Kadınlar Şampiyonu ve Takımlar Şampiyonları kemerleriyle poz verdikten sonra konuşmaya başlıyorlar. Japon rüzgarı RAW'a sert esti diyor Kairi. Royal Rumble'da Charlotte, Becky ve Lacey'den daha iyi, Team Baddest'ten daha tehlikeli olduğumuzu gösterdik diye ekliyor. Asuka WrestleMania'da Nikki Cross'a gerçek deliliği göstereceğim diyor. LIKE A LADY! Lacey Evans ringe koşuyor. Asuka'ya saldırıyor ama Komorebi birlik olup onu dağıtıyor. CELTIC INVASION! Charlotte ve Becky de geliyor. Asuka ringi terk ederken Charlotte ile Becky Komorebi'yi tokatlayıp ringden temizliyor. Şov Charlotte ile Becky'nin Komorebi'ye meydan okuyan ifadeleriyle son buluyor.
Alt 22-08-2019, 22:13   #185
beast incarnate

Çember maçı için Rhea Ripley hamlesi çok iyi, maçtaki favorim de Ripley ayrıca. Cross’a WM süreci gelene kadar zaman geçirecek ve momentum yükseltebileceği bir meşgale lazımdı, The Baddest mantıklı bir seçim olmuş. Ana olayda ise Charlotte’ım Flair’ım ve Becky Lynch iyi yargı dağıtmışlar. Devamını görmemiz dileğiyle.
imza

#jöntürkler

HURT HEAL!

Be a Booker | New Era
Alt 22-08-2019, 22:49   #186
gu-lock

RAW 14 Şubat 2022: HIGHER! Kaitlyn'leyiz. Team Baddest hakkında konuşuyor. Onlardan bıktığını dile getiriyor. Tek başına bir şeyi halledemeyen üç kadınla muhatabız, bu benim adıma küçük düşürücü diyor. Bianca Belair'i tek başına ringe çağırıyor. Geçen hafta bitmeyen maçı bitirelim diyor. AMAZING! Bianca değil, Tamina geliyor.

Tekli Maç: Kaitlyn vs. Tamina

Sert karşılaşmanın sonunda Kaitlyn Superkick'e kickout atınca Tamina sinirlenip köşeye çıkıyor! SUPERFLY SPLASH! Hayır! Kaitlyn havada counterlayıp SPEAR yapıyor! Ve kazanıyor! Arka alandan maçı izleyen Team Baddest öfkeli. Nikki Cross'u arıyorlar. Bulduklarında saldırarak öfkelerini ondan çıkarıyor ikili.

WWE Women's Hardcore Championship No. 1 Contender's Battle Royal Match

Toni spiker masasında. Son ikiye Candice LeRae ve Ember Moon kalıyor! İkili birbirini aynı anda eliyor! Hakemler anlaşmazlığa düşünce GM James ringe geliyor ve ikisinin de şampiyona rakip olabileceğini söylüyor. Bunun üstüne Toni ringe girerek ikiliyi indiriyor. Başlarında kemerini kaldırdıktan sonra ringi terk ediyor.

Toni arka alanda ilerlerken Taynara Conti beliriyor ve Toni'yi roll-up'a alıyor. 1! 2! 3! TAYNARA ŞAMPİYON OLUYOR. Toni şokta! Taynara hakemden kemeri alıp topuklayacakken Toni saçından yakalayıp Taynara'yı duvara çarpıyor. Yerden kaldırıp Styles Clash yapıyor ve tuşa gidiyor. 1! 2! 3! TONI YENİDEN KEMERİ KAZANIYOR! Yerde kıvranan Taynara'ya benimle dalga geçme deyip alanı terk ediyor.

Tekli Maç: Aliyah vs. Carmella

İkilinin kimyası uyuşuyor. Carmella Aliyah'ı indirmişken spiker masasındaki Rhea'ya salça oluyor. Carmella ringe döndüğünde Rhea ringe dalıyor ve Full Nelson Slam ile Carmella'yı Aliyah'ın üstüne çarpıyor! DQ veren hakem, Rhea'yı ringden uzaklaştırmaya çalışıyor ama Rhea hakemi de bir yumrukla deviriyor. Rhea bir Aliyah'a, bir Carmella'ya Ripdite armağan edip ringden ayrılıyor.

Soyunma odasındayız. Sonya Deville ve Alexa Bliss EC maçı yüzünden tartışıyorlar. Alexa odayı terk ediyor. Onun ardından Mandy Rose elinde bir hediye paketiyle ringe geliyor. Sonya'ya iyi misin diye sorduktan sonra, yolumuz sürekli çakışıyor bu yüzden geçmişi sildim diyor. Birbirimizin en eski ve en özel dostu biziz diyor ve paketi Sonya'ya uzatıyor. Paketi açan Sonya seksi bir iç çamaşırıyla karşılaşıyor. Mandy flörtöz bir gülümseme attıktan sonra odadan çıkıyor.

Takımlar Şampiyonları Io ve Kairi, arka alanda Becky Lynch'e saldırıyor. Olay yerine damlayan Charlotte şampiyon ikiliyi tokatlayıp paket ediyor.

Sasha Banks'in WWE Kadınlar Televizyonu Şampiyonluğu geçmişi bir klip halinde ekrana geliyor.

LIKE A LADY! Lacey Evans ringe. Kadınlar Kemeri'ni 168 gün taşıdığını, kemerin gördüğü en uzun ve dominant saltanatı sürdüğünü dile getiriyor. Rövanşı hak ediyorum diyor ve Asuka'yı çağırıyor. THE FUTURE! Kadınlar Şampiyonu Asuka girişte duruyor ve Lacey'ye, rövanşını vereceğim diyor. Lacey seviniyor ama Asuka'ya laf atmaya devam ediyor. Takım arkadaşların yanında yok diye mi ringe gelmiyorsun diyor. Asuka'yı tahrik etmeye çalışıyor. Bunun üzerine Asuka maskesini ceketini çıkarıp ringe koşuyor. WOMEN'S RIGHT! HAYIR! Asuka eğilerek kurtuluyor.. dönüşte ASUKA LOCK! Can çekişen Lacey defalarca pes ediyor ama Asuka bırakmıyor. Sonunda ringe gelen hakemler ikiliyi ayırıyor.
Alt 22-08-2019, 23:41   #187
beast incarnate

Kaitlyn’in Superfly Splash’i Spear ile counterlaması... Şahane bir olay gerçekten. Ember Moon kemer için geliyor demiştiiik, alacaktır da kemeri. Uuuuu, WWE’nin hala girişemediği Mandy Sonya olayına sen giriştin demek, o zaman kalksın bakalım... Kadehler yani.
imza

#jöntürkler

HURT HEAL!

Be a Booker | New Era
Alt 24-08-2019, 19:56   #188
gu-lock

RAW 21 Şubat 2022: SKY'S THE LIMIT! Televizyon Şampiyonuyla beraberiz. Elimination Chamber maçı ve rakipleri hakkında konuşuyor. Yenemeyeceği kimse yokmuş maçta. Bir kısmını zaten daha önce yenmiş. Elimination Chamber'dan da şampiyon olarak ayrılacakmış. Konuşmasını bitirdikten sonra ringi terk ediyor. Bu geceye Sonya Deville & Alexa Bliss & Mandy Rose vs. Carmella & Aliyah & Rhea Ripley maçı duyuruluyor.

GLASGOW CROSS! Nikki Cross ringe. Team Baddest'in kendisine saldırması hakkında konuşuyor. Üçünü hemen şimdi ringe çağırıyor. Sizi yan yana döveceğim diyor. AMAZING! İlk önce ekrana Bianca Belair'in videosu yansıyor. Nikki'ye kendisiyle karşılaşmanın kolay olmadığını söylüyor. Beni Elimination Chamber gecesi karşında bulacaksın diyor. Naomi geliyor!

Tekli Maç: Nikki Cross vs. Naomi

Naomi'nin temposu Nikki'nin sertliğine karşı gelmeye yetmiyor ve Nikki Eye of the Storm ile Naomi'yi pes ettiriyor. Hakem elini kaldırırken Tamina ringe koşuyor ama Nikki Dropkick ile ringe girmesini engelliyor. Tamina ayağa kalktığında KAITLYN'DEN SPEAR! Kaitlyn ringdeki Nikki'ye bakıyor.

Mandy Rose, Sonya Deville'in yanına geliyor. İkili tam yakınlaşacakken Alexa Bliss geliyor. Gerilen Alexa Mandy'ye laf sokup alanı terk ediyor.

WWE Kadınlar Hardcore Şampiyonluğu Maçı: Toni Storm (c) vs. Taynara Conti

Toni adeta squash şov ile kemerini koruyor. Maçtan sonra mikrofon alıp konuşuyor. Candice ve Ember'a seslenerek Elimination Chamber sonrası sizin durumunuz da bu olacak diyor hakem yardımıyla ringi terk eden Taynara'yı göstererek. Candice LeRae ve Ember Moon birlikte ringe geliyor! İkili şampiyona saldırıyor. İyice dövüyorlar. Butterfly Suplex sonrası Ember köşeye çıkıp Eclipse yapıyor. Candice Quebrada ile sonlandırıyor. Birbirlerine baktıktan sonra birlikte ringi terk ediyorlar.

Reklamdan dönüşte Toni Storm doktor odasına götürülürken birisi saldırıyor: RUBY RIOTT! Ruby Toni'yi sedyeye çarptıktan sonra sayması için yanındaki hakeme bağırıyor.

WWE Kadınlar Hardcore Şampiyonluğu Maçı: Toni Storm (c) vs. Ruby Riott

1! 2! 3! RUBY RIOTT YENİ HARDCORE ŞAMPİYONU!!!

Takım maçından önce Sonya Deville ve Mandy Rose'un fısır fısır bir şeyler konuştuğunu görüyoruz.

Takım Maçı: Sonya Deville & Alexa Bliss & Mandy Rose vs. Carmella & Aliyah & Rhea Ripley

Oldukça hareketli geçen maçın ortasında Alexa Mandy'ye tag verecekken Mandy aprondan iniyor. Alexa Sonya'ya dönüyor ama Sonya da tag almıyor! Superkick'i çakan Carmella tuşa gidiyor ve maçı takımına kazandırıyor! Hakem Carmella, Aliyah ve Rhea'nın elini kaldırırken Rhea duruyor ve Aliyah'a bir yumruk çakıyor. Carmella'ya da çakacakken Carmella eğiliyor ve Superkick'le deviriyor Rhea'yı. Sonya ve Mandy ringe girip Carmella'ya saldırıyorlar. İkili Carmella'yı da etkisiz hale getirdikten sonra Alexa'yı alarak ringi terk ediyor. Alexa şaşkın.

THE FUTURE! Şampiyonlar karması Komorebi ringde. Asuka geçen haftaya yaptığı Asuka Lock'u hatırlatıyor ve bu pazar aynı şekilde kilitleyeceğim Lacey Evans'ın ağzını diyor. RECOGNITION! Charlotte Flair ve Becky Lynch ringe geliyor. Charlotte teke tek maç için Asuka'ya meydan okuyor! Asuka dalga geçerek baktıktan sonra kabul ediyor.

Tekli Maç: Asuka (c) vs. Charlotte Flair

Yine muhteşem bir maç çıkarıyor ikili. Komorebi ve Becky birbirine girince hakem onları arka alana gönderiyor. Charlotte Natural Selection sonrası zafere çok yaklaşmışken ani bir Asuka Lock geliyor! Charlotte direniyor.. LIKE A LADY! Lacey Evans ringe koşuyor! Ringe girmek istiyor ama hakem onu engelliyor. Bu sırada Charlotte pes ediyor ama hakem görmüyor. Asuka sinirleniyor ve Charlotte'ı bırakıp hakeme bağırıyor. Charlotte! Roll-up deniyor VE BAŞARILI! Charlotte kazanıyor! Asuka çıldırırken Lacey ring dışından gülüyor ona.
imza

Alt 24-08-2019, 20:26   #189
beast incarnate

6’lı tag team maçında nasıl bir kaos olmuş öyle ya. Herkes birbirine girmiş resmen. Charlotte’ın “şampiyon” Asuka’yı yenmesi, müthiş bir detaysın sen.
imza

#jöntürkler

HURT HEAL!

Be a Booker | New Era
Alt 24-08-2019, 20:50   #190
gu-lock

Elimination Chamber 27 Şubat 2022: Tanıtımların ardından Lacey Evans geliyor ringe. Şovu WWE Kadınlar Kemeri açıyor.

WWE Women's Championship Match: Asuka (c) vs. Lacey Evans

Lacey şampiyona karşı iyi direniyor. On beş dakikanın sonunda Lacey Women's Right çakacakken Asuka Lacey'yi kolundan yakalıyor ve takla atarak Cross Armbar bağlıyor rakibine! Lacey zar zor iplere ulaşıyor ama Asuka Lacey'yi bıraktığı gibi Asuka Lock bağlıyor! Lacey bu sefer kurtulamıyor ve pes ediyor!

Single Match: Nikki Cross vs. Bianca Belair w/ Team Baddest

Kimyası tutan ikilinin her karşılaşması gibi bu karşılaşma da çok iyi geçiyor. Finalde Hair Whip'le etkisiz hale getirdiği Nikki'yi omzuna alıyor Bianca ama Nikki kurtuluyor. SWINGING FISHERMAN NECKBREAKER! Tuşa gidecekken Tamina aprona çıkıyor. Nikki bir yumrukla onu geri indiriyor ama bu sefer Naomi çıkıyor. Nikki Naomi'yi saçından tutup ringin içine çekiyor! Omuzladığı Naomi'yi Perfect Storm ile Bianca'nın üstüne atıyor. Naomi'yi itekledikten sonra tuşa gidiyor. 1.. 2.. 3! KAZANIYOR! Galibiyetini kutlayamadan Tamina ringe dalıyor ve Nikki'ye saldırıyor. Kendine gelen Bianca ve Naomi de eşlik ediyor Nikki'ye. HIGHER! Kaitlyn ringe koşuyor! Naomi Rear View deniyor ama Kaitlyn Naomi'nin kalçasına vurarak onu itekliyor. Naomi yere düşerken Kaitlyn koşup Tamina'ya Spear çekiyor! Bianca Kaitlyn'e saldırmak istiyor ama Nikki onu püskürtüyor. Girişin yolunu tutan Team Baddest öfkeyle ringe bakıyor.

WWE Women's Hardcore Championship Match: Ruby Riott (c) vs. Toni Storm vs. Candice LeRae vs. Ember Moon

Bir anda şampiyon olarak maça dahil olan Ruby maça bomba gibi düşüyor. Candice ve Ember bir noktaya kadar birlikte çalışıyorlar ama Ember'ın Candice'e Eclipse yapmasıyla ortaklık bitiyor. Ember Candice üzerinden tuşa gidiyor ama Toni son anda bozuyor. Toni Ember'ı omzuna alıyor. Bu sırada ringe giren Ruby koşarak Ember'a Riott Kick vuruyor. Ember'ı sırtından atan Toni Ruby'ye dönüyor ama Ruby onu ringden dışarı fırlatıyor. Köşeye çıkıp We Riott yapıyor Ember'a ve tuşa gidiyor. 1.. 2.. CANDICE QUEBRADA ile bozuyor tuşu. Hemen kendisi tuşa gidiyor. 1.. 2.. Toni ringe girmeye çalışıyor. 3! CANDICE BEŞİNCİ KEZ KEMERİ KAZANIYOR. Hızla ringi terk ediyor. Toni arkasından hayal kırıklığı ile bakıyor.

WWE Women's Tag Team Championship Match: Komorebi (c) vs. Charlotte Flair & Becky Lynch

Becky, Charlotte'dan aldığı tag sonrası Asai Moonsault'a maruz kalıyor ve tuş oluyor! Komorebi kemerleriyle ringden ayrılırken Charlotte ringe giriyor. Becky'nin durumunu kontrol ettikten sonra ayağa kaldırıyor. QUEEN'S BOOT! ARENA BUZ KESİYOR! Charlotte ayağa kalkmak isteyen Becky'ye Spear vuruyor bir de! WOOOOOO! Arena karşılık olarak boo çekiyor. Charlotte köşeye çıkıyor. MOONSAULT! Hakemler ringe dalıp Charlotte'ı göndermek istiyor ama Charlotte bir tanesine de Queen's Boot vuruyor! Yuhalamalar eşliğinde ringden ayrılıyor.

Elimination Chamber Match for WWE Women's Television Championship: Sasha Banks (c) vs. Rhea Ripley vs. Carmella vs. Aliyah vs. Sonya Deville vs. Mandy Rose vs. Alexa Bliss

Maça Aliyah, Mandy ve Alexa başlıyor. Sonya'nın maça dahil olmasıyla Alexa rahatlayacağını düşünüyor ama Mandy Rose tarafından eleniyor!
Sonya'dan sonra maça dahil olan Carmella önce Sonya'yı sonra Mandy'yi eliyor!
Aliyah ise Carmella'yı eliyor!

Rhea Ripley maça giriyor ve Aliyah ile bir süre güreşiyorlar. Maça son olarak Sasha Banks dahil oluyor. Üçlü arasında güzel bir çekişme izliyoruz. Aliyah beklenenden daha baskın bir performans çıkarıyor. Finale doğru Sasha Aliyah'a Bank Statement bağlıyor. Aliyah zor duruma! Ama bir anda kilidi roll-up'a çeviriyor. Sasha hemen bırakıyor. Koşarak Aliyah'a Shining Wizard vuruyor. Bu sırada ringe giren Rhea Sasha'yı yakalıyor ve FULL NELSON SLAM! 1! 2!

3! RHEA ŞAMPİYONU ELİYOR! Kemer kesinlikle el değiştiriyor! Sasha kafesten çıkarıldıktan sonra geri girmek isteyip olay çıkarıyor! Bu sırada Aliyah Sasha'yı izleyen Rhea'yı roll-up'a alıyor. 1! 2!

Kickout! Rhea kendine geldiği gibi Aliyah'ı kaldırıp RIPDITE vuruyor!! 1.. 2.. 3!!! RHEA RIPLEY TELEVİZYON ŞAMPİYONU OLUYOR! Geceyi kemerini kaldırarak kapatıyor.
imza

Seçenekler Arama
Stil