GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-09-2019, 10:08   #1
Banned
Lesnarizator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 112
Favori Güreşçisi: Batista
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 13719
Rep Derecesi: Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Lesnarizator WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Lesnarizator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lesnarizator Lesnarizator isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13719

Standart 01.09.2019 - 12.09.2019 Tarihi Arasında Dinlediğiniz En İyi Şarkı?

Tüm zamanları ele alacak olursak buna kimse cevap veremez çünkü ruh hallerine göre en beğendiğimiz şarkılar değişebiliyor. Bu yüzden soru şu şekilde, son 12 gün içerisinde dinlediğiniz ve en beğendiğiniz şarkı hangisiydi?

Not: Her 12 günde bir bu konuyu açmayı düşünüyorum. Bu sayede geçen süre zarfında ruh halimizdeki değişiklikleri de görebilmiş oluruz.

Açılış benden:

Lesnarizator isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 11:28   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 106
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30015
Rep Derecesi: Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Johnkorey Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30015

Neden 12?

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 11:38   #3
Kayıtlı Kullanıcı
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5595
Rep Derecesi: Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın.
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Man Without Fear Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5595

imza

rpg: ted dibiase jr.
Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 11:52   #4
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8803
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 12:00   #5
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 12:04   #6
trust is for fools
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 495
Favori Güreşçisi: Jay White
RPG Karakteri: Sami Callihan
Rep Puanı: 614473
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 614473

imza

Honored disciples of Master Hong-- I thank you for giving Jinsoyun a second chance at a new life. Our debt to you knows no bounds. But I am afraid I must ask for another favor. Will you take Soyun under your wing? It is hard to explain. The time will come. But for now, you are our only hope. She has been given a second chance. But without your protection, she will lost it again all too soon. Yours, Jiwan...

Jiwan, the Righteous Blade to Jyansei.

What other choice do I have? Trust is for fools, fear is the only reliable way.

Kaldwin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil