GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 23:29   #21
The Drifter
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir, Esbaş
Konular: 2841
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 80627
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Titty Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O yaşlarda çoğumuz oyuncak ayıyla güreşmiştir. Ring vardı da biz mi moonsault yapmadık?
Biz oyuncak ayı lüksü ile büyümedik. Yastıklarla güreştik.
imza

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

150 Kitap Okuma Kampanyası
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 23:36   #22
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Izmir
Konular: 4028
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 186657
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Bulldogy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnızca 5 saniye içinde teke tekte alırım bu kadar dert etmeyin.
3 saniye sürmez, KO.
imza
Bend the knee before your one true king!

YUKO isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 00:02   #23
everybody dies
Titty Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 325
Favori Güreşçisi: Kay Lee Ray
Rep Puanı: 26388
Rep Derecesi: Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Titty Master WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz oyuncak ayı lüksü ile büyümedik. Yastıklarla güreştik.

Ona powerbomb yapmak zevkli değildi ya.
imza

Praise The Sun
Titty Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 00:08   #24
💯
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: 🇹🇷
Konular: 1638
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 430968
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Better than Y*ung *ucks.
imza

Güreş Tarihinin En İyi Yaratılmış Karakteri SCSA, En Büyüğü İse Brock Lesnar'dır

2018-2019 Forum Çizgecisi
GTR Slammy 2017 - En İyi Çizgeci
GTR Slammy 2018 - En İyi Çizgeci

then, now, forever

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 01:39   #25
"El Cucuy"
Genji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 5
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1495
Rep Derecesi: Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.Genji Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
https://www.youtube.com/watch?v=TDsEDQNuFRg

Böyle davarları nerelerden bulup getiriyorlar be kardeşim... Chokeslam yapmayı-satmayı bile beceremiyorlar bunlar.
Not: 2:53 okullarda ders olarak okutulmalı bence.
Bu çok kötüydü gerçekten. AnkPro şovu genel olarak çok bir şey sunmadı şov genel olarak kötüydü.
imza

Genji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 09:32   #26
Kayıtlı Kullanıcı
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: AJBryan NXT'de jobbersın.

Ben ICPW ve AnkPro'yu izledim iki şovu da beğendim. Adamlar boks ringinde şov yapmış belki de antrenman yapmaya vakitleri olmadı. Pro ringde belki kaç zamandır çalıştı o küçük çocuk. İşiniz gücünüz çamur atmak. Siz destek olmuyorsunuz yoksa yaptıkları işe harcanan emeğe laf ediyorsunuz. 18 olunca başvurmak istiyorum icpw'a.
AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 09:50   #27
Kane's Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 50
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 23213
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı AJBryan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ICPW ve AnkPro'yu izledim iki şovu da beğendim. Adamlar boks ringinde şov yapmış belki de antrenman yapmaya vakitleri olmadı. Pro ringde belki kaç zamandır çalıştı o küçük çocuk. İşiniz gücünüz çamur atmak. Siz destek olmuyorsunuz yoksa yaptıkları işe harcanan emeğe laf ediyorsunuz. 18 olunca başvurmak istiyorum icpw'a.
Destrk olduğumu her zaman söylerim, söyledim ama bu kadar da kötü olmamalı ya. Yeteri kadar çalışmadan şov yapıyorlar. Attığım videoyu baştan sona bi izle derim.
imza

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ - 6 OCAK 2019

Devil isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 10:32   #28
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 560
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 45489
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Çok ofansif paylaşım olmuş. Şimdi bu çocuk bunları yapabiliyor diye o zaman başka hiç kimse güreşmesin, bir şeyi geliştirmeye çalışmasın. Roman Reigns bu hareketi yapamayabilir mesela, ee şimdi bu çocuk yaptı diye Roman Reigns'i de güreşciden mi saymayalım aradaki ince boş bir ince yani. Hadi TPW'a olan nefretini anladım, Bilgehan'ın mantalitesini vs. beğenmiyor olabilirsin ki ben de çok beğendiğimi söyleyemem ama kendi imkanlarıyla bir şey çabalayan insanlara çamur atmak niye? Senin benim gibi sayfa yöneten insanlar bir şey deniyor. Her şeyin bir başlangıcı var. Desteklediğimiz her güreşci belki bu yapılan şovlardaki hareketlerden de daha kötü başlamıştır güreşe. Her şey zamanla ve çalışarak olur. Kusura bakma ama boş yapmışsın bu konuda bana göre. Atıyorum 10 yaşındaki çocuk senden daha iyi matematik yapsın, sen de o zaman kendini hiç geliştirme, matematiği bırak. Ya da birisi 10 yaşında iyi matematik yapan çocuğu paylaşıp sana gönderme çaksın. İçi boş.
imza

Thousands of matches later, titles won, and accolades accumulated in every state and in more countries than we can count.

Anyone can call themselves the standard bearers, the best in the world, the elite, but we’ve lived and breathed that truth for so long now that it’s almost an afterthought.

We had one goal when we started this thing: Domination. This is our business. Our industry. And no one can touch us.

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2019, 10:33   #29
Kayıtlı Kullanıcı
AJBryan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2
Favori Güreşçisi: Mark Henry
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: AJBryan NXT'de jobbersın.

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Destrk olduğumu her zaman söylerim, söyledim ama bu kadar da kötü olmamalı ya. Yeteri kadar çalışmadan şov yapıyorlar. Attığım videoyu baştan sona bi izle derim.

İzledim. Chokeslam'i satan arkadaş havaya dik zıplamış saçma olmuş ama maç 3-4 dk zaten bence diğer hareketler normal yapılmış.Sonunu çekmemişler ne oldu bi fikrim yok.
AJBryan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil