GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-01-2020, 16:24   #391
all my dead friends
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 133110
Rep Derecesi: LeonardoAraujo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 133110

Alıntı TalhaKanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özel bir sebebi var mı? Ne zaman, nasıl başladı bu hisleriniz? Özel olarak suçladığınız bir feud, bir kişi, bir olay, bir şey var mı? Ne olursa geri dönersiniz? PW'den kastettiğiniz WWE ve TNA'mi yoksa diğerlerini de kapsıyor mu?
Aslında benim soğuma sebebim profesyonel güreş açısından varoluşsal veya evrimsel sebepler gibi diyebilirim. Günümüz güreşçilerinin ezici bir çoğunluğunun karakterinin derinliği yok, bir davaya sahip değil hatta bazılarının gimmicki bile yok. Tamam eyvallah muhteşem performansçı ama peki amacı nedir bu adamın? Face heel durumları da işin en vahim kısmı. Zaten mutlak iyi ve mutlak kötü diye insanları ayırmak bile büyük bir saçmalıkken bu iki bölünen grubun da aslında aynı emeller peşinde olması. Şampiyonluk. Heel olmanın farkı mantıklı bir sebebin yokken promonda bulunduğun şehirle alay etmek ve maçları hileyle kazanmak. Öte yandan bu face-heel durumları o kadar saçma bir halde ki örneğin Reigns ve Strowman feuddalar ve Strowman heel olan taraf, 1 sene sonra Strowman face olduğunda Reigns zor durumdayken yardıma koşuyor. Neden abi? Noldu bu adamlar 1 sene önce birbirlerini öldürmeye çalışmıyorlar mıydı, Strowman iyilik meleği mi oldu şimdi. İşte bu saçma face-heel durumu ve uçup kaçıp ana kemer kovalayan gimmicksiz güreşçilerin yoğunlukta olmasından dolayı günümüz güreşinden uzaklaştım. ROH 2005-2009, TNA 2009-2011 ve ECW'nun ECW olduğu dönemleri gözüme kestirdim. Karakterlerin derin ve günlük hayatta karşımıza çıkabilecek adamlar olmasını istiyordum, Sandman, Raven vb. Hatta çoğu ROH'in olmak üzere birkaç güreş şovu da izledim. Ama bu şovlar da bana zevk vermedi. Yani en azından izlemem gereken yüzü aşkın şov için yeterli hevesi sağlayamadı, ben de yolun başında vazgeçtim. Zaman kaybıydı. 3 saat oturup şov izliyorsun ama kayda değer süre yarım saat bile değil, ve bitirdiğim zaman harcadığım üç saate acıyordum. Açıp bir film izlesen 2 saat ama hem sana görsellik sunuyor, hem baştan sona hikaye sunuyor, karakter derinliği var hem de bir şeyler katıyor sana. 3 saati daha iyi değerlendirebileceğin envai çeşit yol var.

Ayrıyeten 2016-2017 dönemi takip ettiğim ROH ve PROGRESS de üstte saydığım şikayetler açısından WWE ve NXT'ye göre daha iyi durumdaydı ancak yıldızlarını kaybetmeleri (hatta PROGRESS direk kendini sattı) ve monotonlaşmaları zamanla onları da gözümde "aynı şeyin laciverti" yaptı.

NJPW'yi hiç hesaba bile katmıyorum. Sözde rekabette olan ve ertesi gün amansız bir mücadeleye girecek iki adamın PPV'den bir gün önce takımları çekerek beraber poz vermeleri rekabetlerinin gözümdeki bütün inandırıcılığı öldürüyor. AEW izleyebilirdim aslında. Ama güreşten tamamıyla uzaklaştığım bir döneme denk geldi maalesef.

Kısacası; Karakterlerin ve rekabetlerin derinliğinin olmaması ve şovların uzun olduğu için sıkması.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 16:39   #392
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 516
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Puanı: 34845
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34845

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında benim soğuma sebebim profesyonel güreş açısından varoluşsal veya evrimsel sebepler gibi diyebilirim. Günümüz güreşçilerinin ezici bir çoğunluğunun karakterinin derinliği yok, bir davaya sahip değil hatta bazılarının gimmicki bile yok. Tamam eyvallah muhteşem performansçı ama peki amacı nedir bu adamın? Face heel durumları da işin en vahim kısmı. Zaten mutlak iyi ve mutlak kötü diye insanları ayırmak bile büyük bir saçmalıkken bu iki bölünen grubun da aslında aynı emeller peşinde olması. Şampiyonluk. Heel olmanın farkı mantıklı bir sebebin yokken promonda bulunduğun şehirle alay etmek ve maçları hileyle kazanmak. Öte yandan bu face-heel durumları o kadar saçma bir halde ki örneğin Reigns ve Strowman feuddalar ve Strowman heel olan taraf, 1 sene sonra Strowman face olduğunda Reigns zor durumdayken yardıma koşuyor. Neden abi? Noldu bu adamlar 1 sene önce birbirlerini öldürmeye çalışmıyorlar mıydı, Strowman iyilik meleği mi oldu şimdi. İşte bu saçma face-heel durumu ve uçup kaçıp ana kemer kovalayan gimmicksiz güreşçilerin yoğunlukta olmasından dolayı günümüz güreşinden uzaklaştım. ROH 2005-2009, TNA 2009-2011 ve ECW'nun ECW olduğu dönemleri gözüme kestirdim. Karakterlerin derin ve günlük hayatta karşımıza çıkabilecek adamlar olmasını istiyordum, Sandman, Raven vb. Hatta çoğu ROH'in olmak üzere birkaç güreş şovu da izledim. Ama bu şovlar da bana zevk vermedi. Yani en azından izlemem gereken yüzü aşkın şov için yeterli hevesi sağlayamadı, ben de yolun başında vazgeçtim. Zaman kaybıydı. 3 saat oturup şov izliyorsun ama kayda değer süre yarım saat bile değil, ve bitirdiğim zaman harcadığım üç saate acıyordum. Açıp bir film izlesen 2 saat ama hem sana görsellik sunuyor, hem baştan sona hikaye sunuyor, karakter derinliği var hem de bir şeyler katıyor sana. 3 saati daha iyi değerlendirebileceğin envai çeşit yol var.

Ayrıyeten 2016-2017 dönemi takip ettiğim ROH ve PROGRESS de üstte saydığım şikayetler açısından WWE ve NXT'ye göre daha iyi durumdaydı ancak yıldızlarını kaybetmeleri (hatta PROGRESS direk kendini sattı) ve monotonlaşmaları zamanla onları da gözümde "aynı şeyin laciverti" yaptı.

NJPW'yi hiç hesaba bile katmıyorum. Sözde rekabette olan ve ertesi gün amansız bir mücadeleye girecek iki adamın PPV'den bir gün önce takımları çekerek beraber poz vermeleri rekabetlerinin gözümdeki bütün inandırıcılığı öldürüyor. AEW izleyebilirdim aslında. Ama güreşten tamamıyla uzaklaştığım bir döneme denk geldi maalesef.

Kısacası; Karakterlerin ve rekabetlerin derinliğinin olmaması ve şovların uzun olduğu için sıkması.
Altına imzamı atıyorum. Özellikle WWE özelinde konuşacaksak o kadar fazla şov ve uzun şov saatleri var ki nitelik aşırı düşüyor, haftalık şov takip etmek imkansız hale geliyor. Bir şirketin sadece PPV'lerini izleyince de PPV'lerdeki maçların arka planlarına hakim olamadığım için sarmıyor.

Gimmick konusunda da çokça haklısın. WWE takip ettiğim son dönemlerde bu işin öyle cılkını çıkarttılar ki rosterı face-heel diye ikiye ayıracaklardı neredeyse. Karakter derinlikleri acayip düştü. Bunun en önemli sebebi ise yukarıda yazdığım şov sayı ve saatleri ile aşırı şişik roster. Şu an WWE'de "UK hariç" 120 küsür "erkek" güreşçi var. Bu kadar güreşçiye bir karakter derinliği verebilmek imkansız zaten.

Artı şu ring içi merakını da anlayabilmiş değilim izleyicide. Daha doğrusu "high flyer merakı" desek yanlış olmaz. Tamam, bir güreşçinin belli bir seviye ring içi olmalı ama ben SCSA'yı Ricochet izlemeye tercih ederim misal. İlla iyi güreşçi dediğimiz uçmalı kaçmalı hareketler yapacak diye bir şey yok. Ortalama allrounder tarzında iyi rol kesen adamlar da gayet zamanında şirketi taşıdılar ve "efsane" olarak adlandırdığımız zamanlara damgalarını vurdular. Güreşte, özellikle WWE gibi uzun saatler şov yapan bir şirkette güreşçi değerlendirilirken bence %40 ring içiyse %60 rol kesme ve mikrofon yeteneği baz alınmalı.

Bir de şu kalına aldığım kısımda bahsettiğin şey UFC tarzı basın toplantılarıysa (NJPW takip etmiyorum.) bence çok da gerçekçiliği öldürmüyor ya. Maç için insanları motive etmek adına senaryo dahilinde yapılan bir şey işte.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 16:43   #393
Depresyon
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 304
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 237866
Rep Derecesi: TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TalhaKanar TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 237866

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cevap için teşekkür ederim.
imza
''Cabron!''
-Tetsuya Naito
TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 18:18   #394
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1132
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 314513
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
domtoretto34 domtoretto34 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 314513

2018 aslında daha dün gibi. Sanki 2019'u hiç yaşamadım güreş açısından. RR, EC, Fastlane ve WM34. Sanki hiç WM35 yaşanmadı gibi gözümde. İzlemiştim mesela ama WM35 hakkında herhangi bir şey hatırlamıyorum. Kısacası 2018 güreş açısından çok özlediğim bir sene oldu. Ne kadar zevk aldığımı yeniden hatırlıyorum. Benim için en zevkli yıllarda ilk ikiye girer yani.
imza

domtoretto34 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 18:19   #395
Sadece mutsuzum.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 687
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Puanı: 824152
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Liv Morgan vs Mandy Rose maçı görmek istiyorum.
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 19:04   #396
Banned
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1234
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 58079
Rep Derecesi: DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DankeSC Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DankeSC DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58079

Liv Morgan'ın parmakları aşırı sinirimi bozuyor.
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 19:12   #397
End of Heartache
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Central Perk
Konular: 1358
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 169874
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bad Influence Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 169874

Profesyonel güreşte ring içi hareket çeşitliliğine önem vermiyorum ve movesetinde 150 hareketinin olması ilgimi çekmiyor.

Randy Orton ve Jon Moxley, ring içi hikaye anlatımını en iyi uygulayan güreşçilerden ikisi ve ikisini de çok seviyorum(ikincisini daha fazla tabii )

Bu ring içi beğenisi bir fetişizm haline geldi, şirket de bazen beyin tembelliği yaparak hikaye anlatmak ve seyircileri şova çekmeye çalışmak yerine iki ring içi ustası ismi maça çıkartıp günü kurtarmaya oynuyor.

Beni profesyonel güreşe çeken temel unsur ring içindeki hareketler değildi, FOX nesli güreşçileri de ring içinde çok iyi güreşçiler değildi, şu ankilere kıyasla Great Khali kadar olmasa da çok zayıf kalırlar ama adam bu hareketle şunu amaçlıyorum hissini o kadar güzel geçiriyordu ki...
imza
SITCOM TARIHININ EN KOMİĞİ

MİKROFONU ELİNE ALDIĞINDA TESTOSTERON KOKUSU YAYILIR

KASLARIYLA VANILLA MIDGET DEVRİNİ YIKAR

SPINLERİYLE GÖZLERİMİZİ KANATIR

Bad Influence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 19:42   #398
Kayıtlı Kullanıcı
Mimar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 12
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1630
Rep Derecesi: Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın. Mimar IC kemerini kazandın.
Mimar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mimar Mimar isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1630

Nia Jax şu anda kadınlar divizyonun en seksi kadını.
Mimar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 20:29   #399
Sadece mutsuzum.

Nereden: -
Konular: 687
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Mimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nia Jax şu anda kadınlar divizyonun en seksi kadını.
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-01-2020, 20:36   #400
Kayıtlı Kullanıcı
Zeyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1316
Rep Derecesi: Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın. Zeyn Ana kadroya çağırıldın.
Zeyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Zeyn Zeyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1316

Flash TV Amerikan güreşi zamanlarında fanı olduğum güreşçi ''Big Sexy'' Kevin Nashtı...
Dumanların içinden gelip ve bir de soluduğu için ''Goldberg''e ''Dumanı yutan adam'' derdim...
Smack Down showunu televizyonda ilk izlediğimde, ilk gördüğüm güreşçi ''CM Punk'' idi ve o zamanlardan beri kendisine karşı sevgim var.
Zeyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil