GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-09-2012, 15:29   #1
Կեվորկ
Legend Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 385
Rep Derecesi: Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Legend Killer Legend Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart En Son İzlediğiniz Film Ve Görüşleriniz?

Ben tekrardan başlıyım diyerek Star Wars'a başladım yine. A New Hope'u izledim en son.

Siz en son ne izlediniz?
Legend Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:30   #2
Kutsal taşları getirin
Alpol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara(Öğrencilik)/Tokat
Konular: 70
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1828
Rep Derecesi: Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın.
Alpol Alpol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Yaklaşık 1 saat önce Buz Devri 2
imza

+Japon burdan birlikte kurtulabiliriz.Güçlerimizi birleştirerek burdan kaçabiliriz.Seni seçtim cünkuü sen farklısın, Japonsun bi kere akıllısın
- Güçlerimizi?Birlestirmek?
+Birleştirerek Uzatmayalim ben Arif
- Bende Mehmet, Zeytinburnu çocuğuyum,Kazlıçeşmede deri atölyesinde çalışıyorum
+ deri mont mu, yoksa ayakkabi uzerine mi?

Alpol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:30   #3
I need 12.5 gr weed
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: DenizLee
Konular: 236
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 230296
Rep Derecesi: The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Kings of Wrestler The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 230296

The Stephfather 2 gün önce.
imza

"To be the man, you gotta beat the man!"

http://ask.fm/TheKoW
John Frusciante...
The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:30   #4
legit boss
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2500
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 118895
Rep Derecesi: Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr Perfection Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 118895

Bıkmadan 5. kez Alive'yi izledim.
Edit : Dün
imza

Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:30   #5
the most electrifying
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 395
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: The Rock
Rep Puanı: 523957
Rep Derecesi: Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Randy16 Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 523957

Dün akşam Recep İvedik 3'ü izledim.
imza

#teamofAustralian

RPG: Dwayne 'The Rock' Johnson
Randy16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:32   #6
Կեվորկ

Konular: 25
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. Legend Killer NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Legend Killer Legend Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Alpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yaklaşık 1 saat önce Buz Devri 2
Yalnız şaka gibi ben de şuan Buz Devri 2'yi indirdim şimdi izliycem. 4'e gitmeden önce bir daha izliyim dedim.
Legend Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:32   #7
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 446
Favori Güreşçisi: Triple H
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 74237
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74237

En son sinemaya gittiğimde Cehennem Melekleri 2'yi izledim,dün evde de Rocky VI'yi izledim.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:33   #8
Kutsal taşları getirin

Nereden: Ankara(Öğrencilik)/Tokat
Konular: 70
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın. Alpol IC kemerini kazandın.
Alpol Alpol isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Legend Killer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yalnız şaka gibi ben de şuan Buz Devri 2'yi indirdim şimdi izliycem. 4'e gitmeden önce bir daha izliyim dedim.
4 çok iyi kesinlikle izle : Manny'in kızı büyüyor,adı Şeftali cnronm
imza

+Japon burdan birlikte kurtulabiliriz.Güçlerimizi birleştirerek burdan kaçabiliriz.Seni seçtim cünkuü sen farklısın, Japonsun bi kere akıllısın
- Güçlerimizi?Birlestirmek?
+Birleştirerek Uzatmayalim ben Arif
- Bende Mehmet, Zeytinburnu çocuğuyum,Kazlıçeşmede deri atölyesinde çalışıyorum
+ deri mont mu, yoksa ayakkabi uzerine mi?

Alpol isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:34   #9
Shado(w) of Deathstroke
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Pendik
Konular: 292
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1939
Rep Derecesi: Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın. Mr.Sawyer IC kemerini kazandın.
Mr.Sawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Sawyer Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1939

Dark Knight Rises
imza

I'M GONNA MAKE HIM AN
OFFER HE CAN'T REFUSE

[CENTER]RPG:
Mr.Sawyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2012, 15:39   #10
Yanlış Anlaşılmaya Müsait
Phenomenal One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Edirne
Konular: 31
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 41
Rep Derecesi: Phenomenal One NXT'de jobbersın.
Phenomenal One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Phenomenal One Phenomenal One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 41

Dün Michael Clarke Duncan anısına Yeşil Yolu 4.kez izledim,yine duygulandım bak aklıma gelince..
imza
BIGGEST STREAK OF ALL TİME
21-0

BİGGEST WRESTLER OF ALL TİME
THE UNDERTAKER

UNDEAD
UNDEFEATED
UNDERTAKER

Phenomenal One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil