GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 24-09-2013, 19:57   #21
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 445
Favori Güreşçisi: Triple H
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 63550
Rep Derecesi: The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Game's Crippler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Game's Crippler The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63550

Fatih Terim kadar takımı gaza getirebilecek adam bulsunlar da görelim.
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2013, 20:47   #22
Tonight's the Night!
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 371
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 5649
Rep Derecesi: Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın. Bonez Crusher Royal Rumble maçını kazandın.
Bonez Crusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bonez Crusher Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5649

Galiba sevindim. Şunu söyleyim. Koyu bir Galatasaray taraftarıyım. Kanımı kessiniz Sarı Kırmızı akar o derece. Fakat Terim kimki iki takımı aynı anda yöneticek? Milli Takımın Başına Geçtiğindan beri 4 beraberlik 1 mağlubiyet 1 galibiyet. Gerçekten iyi oldu. Zaten ayrılmasını bekliyordum. Kesinlikle daha iyisi gelir.
imza
Blood. Sometimes it sets my teeth on edge, other times it helps me control the chaos.

"Tonight's the night. And it's going to happen again and again. Has to happen. Nice night. Miami is a great town. I love the cuban food, pork sandwhiches, my favourite. But I'm hungry for something different now."
Bonez Crusher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2013, 21:57   #23
Kayıtlı Kullanıcı
Break The Walls Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 12
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 185
Rep Derecesi: Break The Walls Down NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın. Break The Walls Down NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Break The Walls Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break The Walls Down Break The Walls Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 185

Mancini gelirse işiniz yaş diyeyim. Man.City'yi bile oynatamayan adam sonuçta. Ligi aldı ama bi zahmet yani, üstün bi performans göstermedi.
Break The Walls Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2013, 22:48   #24
╬ ⓤⓝⓓⓔⓡ ⓣⓐⓚⓔⓡ ╬
Dargan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Arabistan
Konular: 314
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 16548
Rep Derecesi: Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin.
Dargan Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Aysal Çileklerinide al DEFOL ! İMPARATOR FATİH TERİM !
imza

RPG

EMEKLİ

Karakter = Alex Riley
Başarıları =
DOR Inc. (Stable) Kurucu ve Lider (7 Ay)
Day Of Rising GM (1,5 Yıl)
Hardcore Champion (1 Time)
United States Champion (2 Time)
GTW Champion (1 Time)
European Champion (1 Time)
Cruiserweight Champion (1 Time)
Title Unification European Champion vs Cruiserweight Champion (1 Time)
Intercontinental Champion ( 1 Time )
2015 Survivor Series - Survivor Olan DOR Inc. ve Team Riley'in Lideri
Tag Team Champion (1 Time -Eski Forum-)
Match of the Year Wrestlemania IV ME: Team GTW vs DoR Inc.
Dargan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2013, 22:50   #25
Retrospective
The Cerebral Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 373
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 694
Rep Derecesi: The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun. The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun. The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun. The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun. The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun. The Cerebral Assassin NXT şampiyonu oldun.
The Cerebral Assassin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Cerebral Assassin The Cerebral Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 694

Yazık oldu bence.
imza

The Dark Knight

The Cerebral Assassin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2013, 00:08   #26
Shadow
Phenom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 271
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 19817
Rep Derecesi: Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin.
Phenom Phenom isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Dargan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aysal Çileklerinide al DEFOL ! İMPARATOR FATİH TERİM !
Klasik Türk taraftarını görüyoruz.
Phenom isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2013, 00:12   #27
╬ ⓤⓝⓓⓔⓡ ⓣⓐⓚⓔⓡ ╬

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin. Dargan Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Phenom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Klasik Türk taraftarını görüyoruz.
Beni Sneijder yada Drogba şampiyon yapmadı.Takımı dipten alıp 2 sene üst üste şampiyon yapan bu hocayı ayrıca 2 süper kupa 1 emirates ŞL.Ç.Final.Bu hocayı kolay yedirtmeyiz.Siz sattı milli takıma gitti olarak düşünebilirsiniz ama bir Fatih Terim'iniz asla olmadı olmayacakta.Başarı nedir bilmiyorsunuz çünkü.Çünkü sizin 6-0 var.Ama bizim koca bir ailemiz var.Ayrıca şikayet butonunu kullandım beni iyi tahrik ettin ! Yine banlanmamak içni sakin sakin açıkladım bak.
imza

RPG

EMEKLİ

Karakter = Alex Riley
Başarıları =
GTW Champion (1 Time)
Alt 25-09-2013, 00:14   #28
Shadow

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin. Phenom Şirketin yüzü artık sensin.

Beni Sneijder yada Drogba şampiyon yapmadı.Takımı dipten alıp 2 sene üst üste şampiyon yapan bu hocayı ayrıca 2 süper kupa 1 emirates ŞL.Ç.Final.Bu hocayı kolay yedirtmeyiz.Siz sattı milli takıma gitti olarak düşünebilirsiniz ama bir Fatih Terim'iniz asla olmadı olmayacakta.Başarı nedir bilmiyorsunuz çünkü.Çünkü sizin 6-0 var.Ama bizim koca bir ailemiz var.Ayrıca şikayet butonunu kullandım beni iyi tahrik ettin ! Yine banlanmamak içni sakin sakin açıkladım bak.
Bende cevapladım butonu. Ben senin gibi hiç bir zaman holigan olmadım. Ben Fenerbahçe'liyim diye 6-0'ı niye kattın ki ? Klasik GS Taraftarı demedim. Klasik Türk taraftarı dedim.Alex'de de aynı şeyi Aziz Yıldırım'a yapmışlardı. Büyük başkan derken, yıldızlar gelirken sizde aynısını yapıyorsunuz. Klasik işte.
Alt 25-09-2013, 00:19   #29
╬ ⓤⓝⓓⓔⓡ ⓣⓐⓚⓔⓡ ╬

RPG Karakteri:

Alıntı Phenom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende cevapladım butonu. Ben senin gibi hiç bir zaman holigan olmadım. Ben Fenerbahçe'liyim diye 6-0'ı niye kattın ki ? Klasik GS Taraftarı demedim. Klasik Türk taraftarı dedim.Alex'de de aynı şeyi Aziz Yıldırım'a yapmışlardı. Büyük başkan derken, yıldızlar gelirken sizde aynısını yapıyorsunuz. Klasik işte.
Ben Aysal'a hiç büyük başkan demedim.Sadece saygı duydum ağır duruşuna ve doğru laf söylemesine ! Ama dediği lafların aksini yapıyorsa saygı kalmaz olan sevgide gider.Bu başkan isterse Messi'yi getirsin ama Terim gibi bir adama ''Eleman'' derse biter olay orada.Albaytak,Ali gibi adamları yönetimden çıkartım anternmandaki Terim'i kovarsa yine o saygı kalmaz.Bizi kendi taraftarınızla karıştırmayın Şafak'çım.Siz o adama yine büyük başkan dediniz sonra.Ama biz asla Aysal'a büyük başkan demiycez ve saygı duymicaz.
imza

RPG

EMEKLİ

Karakter = Alex Riley
Başarıları =
GTW Champion (1 Time)
Alt 25-09-2013, 00:22   #30
Shadow

RPG Karakteri:

Ben Aysal'a hiç büyük başkan demedim.Sadece saygı duydum ağır duruşuna ve doğru laf söylemesine ! Ama dediği lafların aksini yapıyorsa saygı kalmaz olan sevgide gider.Bu başkan isterse Messi'yi getirsin ama Terim gibi bir adama ''Eleman'' derse biter olay orada.Albaytak,Ali gibi adamları yönetimden çıkartım anternmandaki Terim'i kovarsa yine o saygı kalmaz.Bizi kendi taraftarınızla karıştırmayın Şafak'çım.Siz o adama yine büyük başkan dediniz sonra.Ama biz asla Aysal'a büyük başkan demiycez ve saygı duymicaz.
Sen neden bütün olaya taraftarlık ve düşmanlık diye bakıyorsun ki ? Siz biz mi olduk şimdi ? İyi ki Fenerbahçe'li olduğumu biliyorsun ya,hemen sizin takım şu sizin takım bu biz böyleyiz.Ben sana ya da takıma tek bir laf etmedim. Türk taraftarı deyip genel konuşuyorum. Şu lafları sadece Fenerbahçe'yi desteklediğimi bildiğin için ediyorsun. Garip. Neyse sen siz olmaya devam et.

Seçenekler Arama
Stil