GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-08-2019, 02:38   #171
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1521
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 193079
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Aga şimdi senin promoyu bir daha okuyunca sırf bi adaylık maçı için gereksiz yoğun bir promo yazdığımı fark ettim, bence yani. Gayet güzel bir şampiyon promosu, 7 çalışır.

https://guresturkiye.net/forum/showp...11&postcount=2
(değerlendirdiğim promoya attığım yanıt)
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2019, 21:28   #172
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 134
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 24268
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Karakterin özelliklerinin oldukça iyi yansıtıldığını düşünüyorum, Ember'a verilen cevaplar da gayet güzel oturmuş. Senin de dediğin gibi adaylık maçı için biraz yoğun olmuş ama yine de kötü değil kesinlikle. Bende buna 7 puan veriyorum. (Bu havada daha uzun bir promo olsa 9-10 bile alabilir ama.) (Uzun olmasını beklemiyorum zaten adaylık maçı için promo, neden kırdığımın sebebini söyledim.)

Bende Debut'un ardından gelen promo'mu şuraya bırakıyorum: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=293662
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Güncel Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (En Uzun Süreli Şampiyon, 69 Gün)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2019, 02:01   #173
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4649
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5955
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5955

Göndermelerin yerinde olduğu, gerçekten iyi olan, çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk uzun bir promo olmuş.

8.5

https://guresturkiye.net/forum/showt...19#post3862519
imza

RPG Karakter: "The Lady" Lacey Evans

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-08-2019, 02:38   #174
The Last Dragon
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/ Aydın
Konular: 23
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 8221
Rep Derecesi: Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın. Hacken Royal Rumble maçını kazandın.
Hacken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Hacken Hacken isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 8221

Karakterin gimmickini yansıtan tam kıvamında uzunlukta bir promo. 8 çalışır.
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=293527
Hacken isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2019, 03:45   #175
#ApostleOf205

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1521
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Takagi'nin karakteri güzel bir karakter olduğu için az daha uzun bi promo yazabilirdin be bro, ama cümleler falan bayağı güzel. 8 çalışır.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=294097
(düştüm mapus damlarınaaa öğüt veren çok ooolur)
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-08-2019, 16:38   #176
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 662
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 11660
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11660

Sonunda promo kesebildiğime göre karakterini ve promonu yorumlayabilirim. Luchador olmandan ve farklı bir karakteri oynamandan dolayı desteklediğim bir karakter Rush. Promolarını okudum ikisi de farklı mekanlarda geçen güzel konuşmalar. #pushforush
https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=294123
imza
GWA

Hardcore Champion

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2019, 21:47   #177
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 331
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 29683
Rep Derecesi: Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Ben Kero WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 29683

Seninle promo kesmeyi çok seviyorum, yine çok güzel bir promo olmuş. Çok fazla kurban muhabbeti dönmüş oralar azıcık sıktı sadece, bana attığın laflar falan cuk oturmuş harbiden çok iyi ben bile beğendim. 9 veriyorum. Muhteşem olmuş, ellerine sağlık.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=294123

benim verdiğim yanıt.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 18:19   #178
Jen Ledger <3

Nereden: Parts Unknown
Konular: 134
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Cevap için içerik bakımından biraz kısa kaldığını düşünüyorum, biraz daha farklı konulardan konuşabilirdin belki. Belli birkaç konu etrafında konuşulmuş sürekli yani, tam anlatabildim mi bilmiyorum ama umarım anlamışsındır. Bu hali de kötü değil ama. 7.5/10 veriyorum.

Karakterin hatlarını biraz daha belli etmeye çalıştığım, başardığımı umut ettiğim promo:
https://guresturkiye.net/forum/showt...68#post3869168
imza

GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Güncel Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (En Uzun Süreli Şampiyon, 69 Gün)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:02   #179
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 59
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 5781
Rep Derecesi: Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın. Duluth Royal Rumble maçını kazandın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5781

Karakter hakkında bir fikrim yok ancak promonu zevkle okudum- özellikle uzun olmasına rağmen. Genelde ben de çok dalıp uzun promolar kesen birisi olduğum için ekstra güzel geldi. Karakter ideolojisi oturmuş. Fazla uzatmayayım bence direkt 10/10 promo eline sağlık.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=294581
imza
rpg: ''Bad Boy'' Joey Janela [but Truth Martini edition]
başarılar: Şirketin ilk ve total olarak en uzun süreli Hardcore kemeri sahibi (x2)
GWA tarihinin ilk Global Insanity Series'inin kazananı

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil