GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-12-2018, 22:12   #1
freak
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Izmir
Konular: 3608
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 144974
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Çeviri | Stratus, Elias'ı Tokatlıyor

27 Ağustos 2018 RAW

Elias: Merhaba, ben Elias. Bu gece burada herkese olan sorumu cevaplamak için buradayız. Kim Elias ile birlikte yürümek ister? Şimdi test edileceksiniz, bu zor olacak. Ama bu zor zamanlarda inancınızı kaybetmeyin. O evrensel gerçeği hatırlayın ve ondan sapmayın. Tüm Dünya'nın bildiği bir gerçek. Buradaki herkesin bildiği bir gerçek. Ve bu WWE'nin açılımı nedir?

WALK WITH ELIAS!

Size WWE'nin açılımı nedir diye sordum.

WALK WITH ELIAS!

Hepiniz benim için söylüyorsunuz fakat şimdi benim en iyi şarkımı söylemem- Aslında biliyor musunuz az önce aydınlandım. Gerçekliği kavradım. Biliyor musunuz, benim gibi müzisyen olan Drake dipten başladığını söylüyordu. Aslında tamamen buradan bahsediyordu. Evet, çünkü hiçbir şehir burası kadar dip gibi hissettirmiyor. Hiçbir şehir Allah'ın belası Toronto kadar düşük değil. Geçen hafta New York'taydım ve biraderim John Tavares, bilirsiniz o da sizin oralardan... Beni aradı. Ve Elias, New York'tan Toronto'ya gitmek... Hayatta bundan büyük bir hayal kırıklığı yoktur dedi. Ve o doğruyu konuşur.

(Trish Stratus gelir.)

Bayanlar ve baylar... WWE Hall of Famer'ı Trish Stratus! Ve sizi burada önemli bir şey için bebek bezi değiştirmekten bir dakika uzakta görmek sevindirici. Ve Elias ile birlikte de. Anlayacağınız bir şey olduğumu biliyorum... Siz buradan ayrıldığınızdan beri... Birçok şey değişti. Ben büyük bir mesele gibiyim şu anda.

Trish Stratus: Biliyorum, öylesin. Ben senin müziğinin büyük bir fanıyım. Biraz step adımları... Akılda kalan melodilerin var. Ama benim memleketim Toronto hakkında ağzını açtığında... Senden istemem gerekiyor ki... Telefonunu sessize al... Ellerini kaldır ve en önemlisi Elias ağzını kapa!

Elias: Trish, tamam... Az önce doğruları söyledim. Toronto'daki bir Elias performansı... Hayatları boyunca göremeyecekleri Stanley Kupası(Buz Hokeyi Şampiyonluğu) gibidir. Maple Leaf(Toronto'nun NHL takımı) kötü! Maple leaf kötü! Duyabiliyorum...

Stratus: Şeye benziyor, senin WWE şampiyonluğu kazanmana. Ama biliyor musun, bir şey hakkında haklısın Elias. Haklısın, ben gittiğimden beri çok şey değişti. Burada, Toronto'da 7 kez WWE Kadınlar Şampiyonu olarak emekli olduğumda... Ringin ortasında Sharpshooter yaparken... WWE Hall of Fame'de yerimi aldığımda... Birkaç ay sonra gerçekleşecek ilk sadece kadınların PPV'sı Evolution'ı hayal edememiştim. Az bir süre sonra botlarımı... Alexa Bliss'e karşı ringe çıkmak için bağlayacağım.

Elias: Bu şey gibi olacak değil mi? Bikini mankenlerinin yastık savaşı gibi. Çünkü yıllardır bunun için bekliyorum. Çünkü ikiniz...

Stratus: Düşünüyorum da bence şu an gitarını alıp... Çiçekli kimonon ve küçük eşarplarını alıp şu yoldan gitme zamanı.

Elias: Biliyor musun Trish. Niçin beni kovalamanı kesip de niçin burada olduğuna geçmiyoruz. Çünkü sen sadece Elias ile birlikte yürümek isteyen binlerce kadın gibisin. Ama seni kırmak zorundayım Trish. 60'larında olan kadınlarla çıkmıyorum.

(Trish, Elias'ı tokatlar ve Bliss gelir.)

Alexa Bliss: Vaov, nasıl bir RAW anı ama! Natalya, Ronda Rousey ve Trish Stratus... Hepsi aynı ringde. Ya da benim onları çağırmayı sevdiğim şekliyle... Bayan etkileyici olmayan, bayan fazla abartılmış ve bayan tamamen alakasız. Evet senin hakkında konuşuyorum Trish. Merhaba... Ama biliyor musun fantastik görünüyorsun. Yoga sana iyi gelmiş kızım. Fakat seninle değiştirilen kadından tavsiye istiyorsan... Yanlışsam bir kişi söylesin. Tüm yoga, meditasyon ve diğer şeylerin yardımı olmayacak, hiçbir işe yaramayacak. Çünkü hiçbir şey sen Evolution'da yere sermeme engel olamaz. Ama buraya seninle konuşmak için gelmedim bayan tamamen alakasız, buraya Ronda ile konuşmaya geldim. Evet SummerSlam'de kemeri kazandın, bu senin için iyi. Ama başarmak istediğin bir şeyi yapamadın. Benimle bir daha karşılaşmamak için kolumu kırmak istemiştin. Ben biliyorum, sen de biliyorsun, onlar da biliyor. Ama şanslıyım ki... Sizler gibi sade vatandaşlar değilim, ben tanrıçayım. Sağlık bakımından temize çıkmış olandan. Ve Hell in a Cell'de rövanş hakkımı istiyorum. İstemeyeceğimi mi sanmıştınız? Kanada'da mı? Dürüst olmak gerekirse Kanada'yı sevmiyorum bile, aksanlarınız ödümü patlatıyor. Yani Ronda, çektirdiğin fotoğraflardan, gülümsemelerden ve sarılmalarından keyif al. Çünkü kemerimi tekrar almaya geliyorum.

Neden hala benim hakkımda konuşuyoruz, üzerimde takılmayı keselim. Bu Alicia Fox hakkında. Ve kesinlikle Fox'ın Nattie'yi yere sermesi hakkında. Bu doğru Nattie, Fox'ın da dostları var. Ve bizim Trish'in de çok iyi bildiği bir dostumuz var...
imza

gotcha!

Instagram

keep your friends close but your enemies closer

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil