GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Kim Kazanır?
Ciampa 3 100,00%
Black 0 0%
Katılımcı sayısı: 3. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2018, 07:11   #1
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5188
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 143698
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart NXT Takeover Phoenix'e Duyurulan Maç!

imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
21 × Onur Kürsüsü

"Ben bir alternatifi temsil ediyorum. Bu alternatifin bir parçasıyım. Motivasyonum para olsaydı, zaten şu an WWE'deydim. Kendi prodüksiyonumun üzerinde çalışıyorum, kendi tarzımı oluşturmak istedim, anlatabiliyor muyum? Kendi tarzımı oluşturarak arkadaşlarımın, ailemin ve diğer sporcuların izleyebileceği ve keyif alabileceği maçlar yapmak istedim. İçinde bulunduğumuz dünyada belli bir tarzı seven belirli güreş hayranları var. Bunun doğru yol olduğunu düşünüyorlar, benim için böyle düşünmeleri sıkıntı değil ancak ben bu insanları etkilemeye falan çalışmıyorum. Bu insanlar zaten kendi yollarını kendileri belirliyorlar. Ben dünyayı farklı bir tarza açmaya, farklı bir tarza yöneltmeye çalışıyorum ve bunu profesyonel güreş olma potansiyeline sahip yerlerde yapmayı deniyorum.

Herkesin istediği şeyleri izlemek için önlerinde bir sürü seçenek var. Sadece en çok takip ettiğin şirketi de beğenebilirsin ya da diğer takip ettiğin şirketlerle birlikte en çok takip ettiğin şirketi aynı anda izleyerek de beğenebilirsin. Bunda bir sakınca yok. Mesela ben çocukluğumda WWE'yi izleyerek büyüdüm ve dünyada sadece WWE olduğunu düşünürdüm. Hepsi bu. Dünyaya hakim olan tek bir güreş şirketi. Daha sonra daha da büyüyerek, güreşin yerel olduğunu anladım. WCW, ECW gibi şirketlere de sahip olduğumuzu keşfettim. Daha sonra Meksika'daki güreş ilgimi çekmeye başladı ve oradaki maskeli adamların güreşini keşfettim. Ve en sonunda da, Japonya'nın güreş işinde devasa olduğunu anladım. Sanırım pek çok insan tıpkı küçüklüğümdeki gibi dev bir şirketin hâlâ dünyaya egemen olduğunu düşünüyorlar ve diğer şirketlerden halen hiçbirinin haberi yok gibi işte bütün mesele bundan ibaret. Her zaman en iyisi olmalısınız. Yaptığınız işte en iyisi olmaya özen gösterin. İnsanların ağız tadını ve ufkunu genişlettikçe, orada başka kaliteli güreş şirketlerinin ve güreşçilerin olduğunu fark ederler. İlk etapta sizin şirketinizi izlemeye başlayınca bunu hemen beğenmeyeceklerdir biraz insanlara bu durum farklı gelebilir bu sorun değil, yine de önümüzde seçenekler duruyor. Dünyanın dört bir yanındaki insanları kazanmak için pek çok seçenek var."

Konu King Of Beards tarafından (06-12-2018 Saat 12:39 ) değiştirilmiştir.
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 07:38   #2
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 1412
Favori Güreşçisi: Dillapidated Boat
Rep Puanı: 83203
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Black'in kaybedip ana kadroya çıkması lazım. Senciyiz Ciampa.
imza

RPG: ''The Kapital One'' Damien Sandow
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 11:17   #3
Kayıtlı Kullanıcı
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 399
Rep Derecesi: TalhaKanar NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.TalhaKanar NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.TalhaKanar NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.TalhaKanar NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Aleister black takeover maçlarında hiç kaybetmedi.Yani bilemiyorum.
TalhaKanar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 12:05   #4
WIZARD CLUB FOR EVERYONE
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2496
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 253651
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Seks gibi maç. Aleister'ın TO yenilmezliği gitmezse sugoi.
imza
From far and wide
And light years away
Cast from the shadows
Now light my way

Fallen idols
Scream yesterday
Your KINGS and your QUEENS
Hit the ground like rain

TOMORROW BRINGS DANGER!

Asuka/Shirai/Sane/Moon/Nox/Cross/Kai

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 13:28   #5
Mr.NXT
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 1738
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 12295
Rep Derecesi: King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.King Of Beards WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Muhtemelen Tommaso yine kaybetmeyecek. Johnny Gargano'nun maça müdahale edebileceğini düşünüyorum. Ya da küçük bir ihtimal olsa da Gargano maça eklenebilir.
King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 13:52   #6
N-A-B-U
Batuhan Bella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 77
Favori Güreşçisi: Nikki Bella
Rep Puanı: 1660
Rep Derecesi: Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.Batuhan Bella IC kemerini kazandın.

Üçlü maça dönüşür. Belki Velveteen'i de katarlar ve fatal 4 way olabilir. Ama yine de Ciampa alır.
imza

LONGEST REIGNING DIVAS CHAMPION WWE HISTORY (301 DAY)
2X DIVA OF THE YEAR
2X DIVAS CHAMPION
TOTAL DIVAS STAR

THE BEST CHAMPION AS A RESULT

• The Bella Twins
    Under Taker
    AJ Styles
    Drew Mcintyre
    Naomi
    Jeff Hardy
Batuhan Bella isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 15:07   #7
I Not Love Balor!
Destroyer244 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tarsus
Konular: 16
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 182
Rep Derecesi: Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Destroyer244 NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Black kaybedip Main Roster'a çıkmalı. Bu olmazsa Black'in kariyeri sıkıcılaşmaya başlar.
Destroyer244 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil