GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2018, 16:37   #1
EXCELSIOR
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 291
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 9060
Rep Derecesi: Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.Mr.Pacman Royal Rumble maçını kazandın.
Standart RPG: Party Time In Slamtown!!!

Taya Pasifik'in arka alanında dolanır. GM odasının önüne gelir. Kapıda GM kelimesinin üstü çizilip yerine Mayor of Pasifik yazılmıştır. Taya kibarca kapıyı çalar:

Johnny: -Gir
Taya ofise girer.
Taya:
-Vayyy fiyakalı mekanmış.
Johnny: -Öyle GWA'nın A+ şovunu yönetmek kolay iş değil.
Taya: -Daha şovunu hiç sunmamış bir GM için güçlü sözler
Johnny: -Ben güçlü bir adamım.
Taya Johnny'nin kaslarını okşamaya başlar.
Taya
:-Evet.. Evet öylesin.
Johnny: -Taya biraz yavaşla. Ofisi alalı bir hafta olmadı.
Taya: -Ben de onu kastediyorum. Ofisi aldın ama şu kağıt işlerinden bir kutlayamadık. Bi taraftan da Slamtown'a demeç vermenden bi nefes alamadın. Ama merak etme ben halletim, şu saçma işleri doldurması için Ricky'i çağırırdım bile. Ee ne diyorsun. Party Time in Slamtown?!
Johnny biraz düşünür ardından gür bir sesle!
Johnny:
-PARTY TİME IN SLAMTOWN!
Kamera kapanır,...

...açıldığında kendimizi Slamtown'da bir gece kulübünde buluyoruz.

Johnny:
-Ahhh seni seviyorum be kadın!
Taya: -Iyi geldi mi?
Johnny: -Çok iyi geldi.
Araya bi adam girer Mundo'ya bir kutu getirir.
Adam:
-Bay Dinler selam söyledi.
Mundo bu söz üzerine biraz tırsar.
Taya:
-Kızıl düğün değil lan bu. Hemen savaş pozisyonuna geçme, sen ofisteyken yollamıştı bunu. Ben de senin için bugüne saklamıştım.
Johnny bunun üzerine kutuyu açar, kutudan bir şişe şarap çıkar.
Johnny:
-Oooo şarap. En sevdiğim. Fred açacağı getir oğlum.
Garson Fred yandan açacağı getirir. Mundo şarabı açar. Kendisi ve Taya için doldurur ve içmeye başlar, Taya ise şişeye göz gezdirir.
Taya: -Bu şarap en az 100 yıllık galiba.
Johnny: -Valla tadı da öyle.
Taya: -Bay Dinler'de para bolmuş desene.
Johnny: -En sevdiği GM için güzel bir kıyak.
Taya: -Christian'ın bunu almadığından eminim.
Johnny: -Christian yatsın kalksın oturduğu koltuğa şükrettsin. O işini sadece doğru zamanda doğru yerde olması ile GM oldu. Bense onu kazandım. P*ç Steiner gibi birinin zaferini çalarak maç kazanmadım belki ama onun aksine ADAM olarak bu koltuğu ve Bay Dinler'in güvenini kazandım.
Taya: -Senin arkandan şu an neler diyordur.
Johnny: -Desin, kıskansın, çatlasın. Hiçbir şey ama hiçbir şey benim Double Vali onunsa kocaman bir hiç olduğu gerçeğini değiştirmeyecek
Taya: -Double Vali mi?
Johnny: -Yeni buldum hem Pasifik hem Slamtown demek fazla uzun geliyordu. Beğendin mi?
Taya: -Bayıldım.
Johnny: -Çok alışma belki bu sayıyı da artırırız, belli olmaz.
Taya: -Evet belli olmaz.
Mundo: -Şşşt Fred, benim için salondaki herkese bir kadeh ısmarlar mısın? Bi de bana bi mikrofon getirt. Valinin söyleyecekleri var.
Fred'in emriyle garsonlar konuklara kadehlerini dağıtır. Mundo da balkona çıkar ve Kadehini kaldırarak:
Johnny:
- Party Time in Slamtown?
Herkes: -PARTY TIME IN SLAMTOWN!!!!
Kadehler içilir kameralar kapanır.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG: