GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 18-09-2017, 22:39   #41
#AgaBe
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3311
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 62723
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tarih: 5 Ocak 2017
Şov: wXw Shotgun

Hikaye: Cerberus ekibinin bir parçası olan Dragunov, 16th Anniversary şovunda John Klinger'a kaybettiği maçtan sonra takım arkadaşlarının saldırısına uğrar ve Alman topraklarındaki Rus güreşçi face bir adam olmasının akabinde ilk kez "herkesin anlayacağı şekilde" konuşur.

Tommy Giesen: Bugün sizlere daha az sansasyonel bir şey söyleyemezdim çünkü bugün kendisi ilk kez kameraların karşısına açık ve anlaşılır bir şekilde konuşmak üzere çıkacak. Yanımda olan kişi, Ilja Dragunov. Ilja, Almanca konuşabiliyor musun?

Ilja Dragunov: Di-sip-lin. Disipline edildim. Ben dünya çapında bir sporcuyum. Tommy, cidden bu ülkeye dil bilmeden geldiğimi mi sanıyordun?

Tommy Giesen: Bu soruyu cevapsız bırakacağım ama sana 16. yıldonümü şovunda Adam Polak'ın saldırısına yönelik düşünceni soracağım.

Ilja Dragunov: Ben bu ülkeye dünyanın en iyi güreşçisi olmak için geldim. Bu yolu Svetlana ile beraber kat ettik ama bu yol hiç kolay değildi. Svetlana'ya sahiptim ama onu kaybettim. Shotgun kemerini ilk kez aldım ama kaybettim. Takım kemerlerini de kaybettim. Bunların ortak paydası dikkat dağınıklığı. Bu komik değil. Adam, Walter'ın gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Ben de Adam'ın gerçek yüzünü ortaya çıkartacağım. Çünkü o beni kullandı. Kendi kazancı için beni kendi güç mücadelesinde kullandı. Ancak Ilja Dragunov kendinin başkaları tarafından kullanılmasına izin vermeyecek.

Tommy Giesen: Tam da bu noktada sana şunu sormak istiyorum; Ilja Dragunov'un sıradaki adımları ve planları ne olacak?

Ilja Dragunov: 14 Ocakta wXw tarihinin en şiddetli maçında olacağım. Adam, acı çekmeyi seviyorum. Kafamı duvarlara vururum ta ki kafatasım kırılıncaya dek. Sana kim olduğumu göstereceğim. Odaklandığım zaman ne olduğumu göstereceğim. O takım var olduysa bunun sebebi benim. Dragan denen palyaço değil, hiçbir zaman da olmadı! Senin yüzünden de olmadı Adam. Ye-nil-mez! (Unbesiegbar)

Dragunov kahkahalar atıyor.

imza

who the best motherfucker in the street that you never heard?

rpg: trent seven

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2017, 14:13   #42
#AgaBe
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3311
Favori Güreşçisi: EC3
Rep Puanı: 62723
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tarih: 10 Ekim 1995
Şov: ECW Hardcore TV

Hikaye: Profesyonel güreş için her şeyini veren adamlar diyince listenin en başında yer tutan Cactus Jack, bu verdikleri karşısında hiçbir şey alamayıp her şeyini kaybetmiştir. Aynı şeyin Tommy Dreamer'ın da başına gelmemesi için Raven ile iş birliği yapan Cactus Jack'in Dreamer'ı WCW'ya göndermek gibi bir niyeti vardır. Cactus Jack, Dreamer'ı ikna etmek için bu kez kendi hikayesini anlatır. Ayrıca Cactus Jack, Dreamer'ı bu yola kendi soktuğu için vicdan azabı yaşamaktadır ve Dreamer'ın bu bataktan kurtulmasını kendi kurtuluşu olarak da görür. Bir süre sonra Cactus Jack, El Puerto Ricano ile çıktığı maçta güreş tarihinin en kötü maçını izletir ve rakibine 5 dakika boyunca Headlock bağlamaktan başka bir şey yapmaz. Ardından Roll-up ile kazanır. Jack ve Raven maçtan sonra saldırıya devam ederken Dreamer gelir ama onun da gücü yetmez. Jack bu sefer son kez eski haline döner ve Dreamer'a türlü nesnelerle dayak atar. Bu da o dayaktan sonrası.

Raven: Bu gece olanlar senin kendi bencilliğinin sonucuydu. Yıllar önce sen ve ben yanyana en sıkı dostlar olarak yürürdük, ancak benim sana ihtiyacım olduğunda sen orada yoktun. Şimdi Cactus Jack'in sana büyük bir amaç için ihtiyacı var ama sen yine orada değilsin. Bu yüzden Cactus Jack ve ben sıkı dostlar olarak birlikte yürüyoruz, tıpkı daha önce senle benim olmamız gerektiği gibi.

Cactus Jack: Tommy, umarım bu gece acı çekmen gerektiğini anlamışsındır çünkü görünüşe göre kelimelerim sana işlemiyor ve maalesef sana güç kullanmam zorunlu hale geldi. Ancak sen orada zayıf düşmüş bir halde yatarken sana acıdım çünkü bu taraftarların senin beyninin içine nasıl girdiğini fark etmemiştim.Bir kere acı çekmenin senin doğru yolu görüp bu yolda yürümene yeteceğini düşünmüştüm.Onların senin zihnine girmesinden veya günahlarından dolayı seni suçlayamam ama sonuç olarak acı çekmen gerekiyordu.İnsanların burada ne yapmaya çalıştığımı anladığını sanmıyorum. Bizim gibi güçlü ve haklı adamların ne tür zorlukları taşıması gerektiğini anladığını sanmıyorum. Dünya, ve buna sen de dahilsin, beni ne zaman yorarsa televizyonumu WTBS* kanalına ayarlayıp sesi kısıyorum, sonra onların iyi programının tadını çıkarıyorum. Rahatlamış bir şekilde uzanırken sıradaki hareketimi, sıradaki mücadelemi bekliyorum ve uykuya dalıyorum. Uyandığım zaman tüm bunların geçtiğini, çektiğim acıların amacına ulaştığını, Tommy Dreamer'ın WCW'nun sadece bir üyesi değil aynı zamanda tag team şampiyonu olduğunu görüyorum. Fakat uykulu gözlerimi biraz ovaladığım zaman Tommy Dreamer'ın kemerleri tutmadığını, onun yerine sahte kemerleri görüyorum.

Tommy sence WCW'daki üstün zekaya sahip kişiler seni daha ne kadar bekleyecek? Onlar bu sporun büyüğüyse bunun basit bir sebebi var. Eğer istedikleri bir şeyi görüyorlarsa gidip alırlar. Eğer alamazlarsa kendileri yaratır. İşte bu düşünce beni devam etmeye zorluyor. Görüyorsun Tommy, mevzu sadece sen değilsin. Onların oluşturabileceği sihir! Annelerinizin ve babalarınızın sizlere bu dünyada istediğiniz her şey olabileceğinizi anlattığı hikayeler var ya... onlar çoğu zaman doğru çıkmaz ancak WCW'nun sihirli dünyasında istediğiniz her şey olabilirsiniz!

Onların oluşturabileceği sihiri yüz kez gördüm Tommy. Brooklynli sert bir yahudi çocuğu Macon'dan gelen bir zenciye dönüştürdüklerini gördüm. Nebraska'lı bir çiftçi çocuğu rap yıldızına çevirdiklerini gördüm. New Hampshire'lı bir çocuğun Fransız oluşunu gördüm. Ve bir güreşçi kendini dünya şampiyonu olarak bulana dek beş kez kimlik değiştirdi! Bu şampiyonluğu tamamiyle farklı bir şirkette almış olmasına rağmen ona soracak olursanız size WCW'da geçen günlerinde aldığı sevgi, merhamet ve ilginin onu buralara getirdiğini itiraf edecektir.

Ama ECW'yu küçümsemeyeceğim çünkü burada da süregelen bazı dramatik değişimler oldu tabi. Rotten kardeşlere bakalım. Sahte İngiliz aksanlı iki düzgün çocuk birden bire ölümcül yaralar alan mutant ucubelere dönüştü. Şimdi neredeler? Bir işleri bile yok. Çok sevdiğiniz Mikey Whipwreck'i ele alalım. Whipwreck hayatımda tanıdığım en iyi insanlardan biriyken tuhaf bir aptala dönüştü. Hayatının meydan okumasını mı istiyorsun, tamam o zaman sana gidip Mikey ile 10 kelimelik manalı bir diyalog kurma konusunda meydan okuyorum. Bu mümkün değil! Çok fazla sarsıntı geçirdi! Beyni joleye döndü. Evet şimdi şampiyonluk yolundaki bir underdog olarak oldukça sevimli gelebilir ama 5 yıl sonra iş göremeyene kadar bekleyin. 30 yaşındaki Mikey'i, 40 yaşındaki Mikey'i, bunak yaşlı adam olan Mikey'i! Ve ECW hayranları onun ölümüne sebep oluyor.

Bir de Tommy Dreamer var, muhtemelen en büyük değişimi yaşayan kişi. Mükemmel bir yıldız, iyi görünümlü bir çocuk bir anda kana susamış, kadınlara kötü davranan ve cehenneme doğru giden bir roller coaster'a binmiş bir adama dönüştü. Ta ki ben gelip günü kurtarıncaya kadar, ancak Tommy Dreamer sen bu işi zorlaştırıyorsun. Ama Cactus Jack'in kendi baş döndürücü değişimini yaşadığı için şükretmelisin. Bunun sebebi WCW değil, ECW değil, gözlerimi açmaya yetecek olan güce ve merhamete sahip olan tek adam. Ve sana şunu söylüyorum Tommy, durum sandığından çok daha ciddi. WCW gururlu bir oluşumdur, aile değerlerine saygı duymasıyla bilinir ve kadınlara şiddet uygulayan bir adamı alıp kendi TV anlaşmalarını batırmazlar.

Ancak Tommy, zaman geçiyor ve sana yaptıklarımın sebebi bu. Senden nefret ettiğim için değil, tam aksine SENİ SEVİYORUM! BUNU GÖREMİYOR MUSUN? Ve senin ruhani yaşamını kurtarmaya çalışıyorum. Ancak sen bunu çok zorlaştırıyorsun. Hardcore güreşin ne yapabileceğinin kanıtını mı istiyorsun ve bana "peki Cactus, orayı bu kadar çok seviyorsan neden gitmiyorsun?" diye mi sormak istiyorsun. Gidemem Tommy, orası benim için bitti. Seni kurtarmaya çalışıyorum. ECW'nun seni yeterince sömürdüğünü görmüyor musun? Sen bitik bir marka oldun, artık satın alınacak durumda değilsin. Onlar Cactus Jack gibi içinde çok fazla duygusal yük barındıran yaralı bir ucubeyi istemezler.

Ve ben bay Turner hakkında yaptığım yorumlar, sevgili Eric Amca'ya karşı gösterdiğim hareketlerden dolayı affedilmeyi hak etmiyorum. Ben ECW dediğiniz bu cehennem çukurunda ölmeyi hak ediyorum. Ancak Tommy bize 28 Ekim'de bir maçımızın olacağını söylüyorsun. Senin bilgine güveniyorum, ve içinde birazcık sağduyu olduğunu düşünüyorum. Bunları kullanarak bizim burada sahip olduğun tek dostlar olduğumuzu anlayabilirsin. SENİN KANIN İÇİN TEZAHÜRAT YAPAN İNSANLAR DEĞİL, SENİN RUHUN İÇİN DUA EDEN BİZLER. Bana bu huzuru bağışla Tommy Dreamer. BAĞIŞLA!

*WCW Saturday Night'ın o dönem yayınlandığı kanal.
imza

who the best motherfucker in the street that you never heard?

rpg: trent seven

life's a bitch and then you marry one.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil